زاها با آرسنال به توافق رسیده است ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,535 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زاها با آرسنال به توافق رسیده است ؟

ویلفرد زاها یکی از طرفداران آرسنال است و ظاهراً بزودی ، یکی از بازیکنان آرسنال نیز می شود .


ویلفرد زاها یکی از طرفداران آرسنال است و ظاهراً بزودی ، یکی از بازیکنان آرسنال نیز می شود . شایعه شده که توافقی بین آرسنال ، کریستال پالاس و زاها برای پیوستن به جمع توبچی ها در ژانویه حاصل شده است ، اما هنوز چیزی تائید نشده است .

به گزاریش میل ، پالاس پیشنهاد حدود 8 میلیون پوندی منچستر یونایتد را رد کرده است .

باتوجه به اینکه ، الکس فرگوسن پیگیر انتقال کریستین رونالدو از رئال مادرید می باشد ، یونایند دیگر علاقه ای به پیگیری این موضوع ندارد . بنابراین تاتنهام تنها رقیب آرسنال برای این بازیکن 20 ساله است .

با توجه به اینکه ، او آرسنال را دوست دارد و خواهان بازی در لیگ قهرمانان اروپا نیز می باشد ، بعید است که تاتنهام را در اولویت بالاتری نسبت به ما قرار دهد .

هم چنین ، باتوجه به صحبت های این بازیکن مبنی بر تمایل و امادگیش برای حضور هر چه زودتر در لیگ برتر ، پالاس ممکن است نتواند این بازیکن را برای ادامه فصل حفظ کند ، مگر اینکه آنها بتوانند آرسنال را برای اینکه تا تابستان صبر کند و اجازه دهد که این بازیکن آنها را در مسیر قهرمانی همراهی کند ، متقاعد کنند .

زاها در بازی شنبه در مقابل ناتینگهام فارست ، به طرز عجیبی آرام بود ، بطوریکه در اواسط نیمه دوم بیرون کشیده شد . شاید ذهن او درگیر چیزهای دیگری شده است .

باتوجه به اینکه ولکات درآستانه بستن قراردادی جدید است و ویلشر ، ینکینسون و دیگر بازیکنان جوان توبچی ها نیز ، آینده خود را به این باشگاه سپرده اند ، زاها نیز بخشی از آینده درخشان و پر از موفقیت آرسنال خواهد بود .

 
امیدوارم این خبر بزودی اعلام شود ...

=========================================

Source : http://justarsenal.com/has-zaha-agreed-to-join-arsenal/19515
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعید غلامی در 12/10/1391 | 22:45 گفت:

گفته میشه آرسنال مذاکرات خودش با پالاس سر قیمت زاها رو متوقف کرد و آرسنال کلا" کنار کشید ...!!!
آرسنال با خود بازیکن کاملا" به توافق رسیده بود و تنها مبلغ انتقال مونده بود که یهو کشیدن کنار ! الان فقط یونایتد مونده . وکیل زاها در مورد دلیل از بین رفتن این علاقه حرفی نزده

این منبع از قول خودش گفته تنها دلیلی که میتونه وجود داشته باشه اطمینان آرسنال از تمدید ولکاته ...

-------
هنوز اون منبع موثقی که اول از همه خبر توافقات شخصی آرسنال و زاها رو داد حرفی در این مورد نزده

هادی در 12/10/1391 | 19:37 گفت:


masoud :
اگه زاها بیاد ولکاتم تمدید کنه میترکونیم
تاریخ نگارش : 12/10/1391 | 10:21
...............................................
چقدر بدبخت شدیم آرزمون شده تمدید بازیکنای خودمون

هادی در 12/10/1391 | 19:36 گفت:

masoud :
اگه زاها بیاد ولکاتم تمدید کنه میترکونیم
تاریخ نگارش : 12/10/1391 | 10:21
...............................................
چقدر بدخت شدیم آرزمون شده تمدید بازیکنای خودمون

hossein در 12/10/1391 | 18:23 گفت:

اگه بیاد عالی میشه ولی اگه بیاد (اینارو کارد بزنی خونشون در نمیاد اونوقت بازیکن میخرن)

ehsan zoola در 12/10/1391 | 16:10 گفت:

خدا کنه قبل اومدنش تئو تمدید کنه تا خیالمون راحت بشه

نیما در 12/10/1391 | 15:18 گفت:

چه شود...

مهناز پرتوی در 12/10/1391 | 14:28 گفت:

حداکنه همینی شه که شما میگی...

Vishka در 12/10/1391 | 10:49 گفت:

اینجور که نمیشه
زاها و لوپس
کینگ آنری


یعنی من باورم نمیشه

masoud mahmudpur در 12/10/1391 | 10:21 گفت:

اگه زاها بیاد ولکاتم تمدید کنه میترکونیم

توپچی جنوب در 12/10/1391 | 10:14 گفت:

اگه بیاد یه هسته بریتانیایی درست کنه ونگر که بارسلون کفش درات و اینقدر لاماسیا لاماسیا نکنه وای 3 سال دیگه تیممون هیچی جلو دارش نیست یه کم به ترکیب الان نگاه کنید تئو 5ساله تمدید کنه زاها رو هم 5 ساله ببنده دیگه ..................

محمد مهدی در 12/10/1391 | 03:36 گفت:

راستی بخاطره پستت ممننون

محمد مهدی در 12/10/1391 | 03:33 گفت:

بچه شما از کجا اطلاعات میارین اخه؟؟؟؟ زاها که ۱۸ سالشه. تا زه هنوز هم تویه ۱۷ سالگیه

نیما در 12/10/1391 | 02:19 گفت:

من ترجیح میدم بخوابم تا شاید فردا خبرای خوب و واقعی بخونم

نیما در 12/10/1391 | 02:18 گفت:

تو سایت گل لوپز رو به آرسنال لینک کردن 10 میلیون یورو

مهدی افسرده در 12/10/1391 | 01:55 گفت:

دیگه تا یه بازیکن با پیراهن آرسنال بازی نکنه من باور نمی کنم

یه کلیپ یکی از بچه ها گذاشته بود بد نبود ولی باید بازیشو دید