فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,501 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

سسک فابرگاس کاپیتان سابق آرسنال و هافبک کنونی بارسلونا خطاب به روبن فان پرسی کاپیتان کنونی توپچی های لندنی گفت که به جمع آبی اناری پوشان ایالت کاتالان ملحق شود.


به نقل از پایگاه خبری گل؛ سسک فان پرسی کاپیتان سابق آرسنال و ستاره کنونی بارسلونا بر این باور است که روبن فان پرسی آینده درخشانی در جمع آبی اناری پوشان ایالت کالاتان خواهد داشت.
بر اساس این گزارش ، فابرگاس بر این باور است که 18 ماه برای پایان قرارداد با آرسنال بسیار کم است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 22/8/1390 | 21:52 گفت:

اگه گفته که ...

sam baygan در 22/8/1390 | 21:17 گفت:

من فک نمیکردم این پسره اینقد پررو باشه والا...کلا بارساییا همه اینجورین؟!

محمد اصغری در 22/8/1390 | 20:26 گفت:

از فابرگاس همچین حرفی بعیده اما اگه این حرف رو خودش زده حرف مفتی بوده.

Saeed Milani در 22/8/1390 | 19:38 گفت:

آخه سوسک فابرگا! کی به تو گفت نظر بدی؟!

saeed در 22/8/1390 | 18:48 گفت:

اولا که فابرگاس بعید میدونم همچین چیزی گفته باشه اگرم گفته غلط کرده

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 18:37 گفت:

كاش منم خانم بودم محمد صادق! :) . ممنون امين خان. راس ميگي برادر. حيف ذهن خلاق من نيست درگير شه!

Fateme در 22/8/1390 | 18:22 گفت:

محمد صادق من همون روز که خبر چت رومو دیدم رفتم عضو شدم :)

mostafaa در 22/8/1390 | 18:14 گفت:

سسک اگر بیل زن بود باغچه خودشو بیل می زد. اون که الان نیمکت نشینه خودش!!!!!!!!!!رابین هم مثل تو بیاد بارسلون نیمکت نشین بشه!!!!!!!!!!رابین الان دراه تو آرسنال آقایی می کنه و خودش می دونه رفتنش به ضررشخ

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:13 گفت:

فاطمه خانوم شما خانوما چرا تو گروه عضو نمیشین؟؟؟؟
همین الان خواهشا یاهو منو ادد کن تا عضوتون کنم
اینطوری فکر میکنن ما ها طرفدار خانوم نداریم
shzboy1372@yahoo.com

Fateme در 22/8/1390 | 18:05 گفت:

من نمیدونم کی این وسط از سسک نظر خواسته که الکی چرت و پرت میگه ....
شیطونه میگه .... (+18)
البته یه نکته ای هم هستا .. گل خبر توهمی زیاد میزنه یه هو دیدین سسک فردا تو توئیترش تکذیب کرد !

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:04 گفت:

خوب هنوز پس وقت هستتتتتت

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

محمد صادق جان شندیدم 18ماه دیگه قرارداد داره با آرسنال

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

سید قرار داد وم پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:57 گفت:

حامد جان شما الکی ذهنتو درگیر حرفای یه سری نکن که معلوم نیس از کجا اومده.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

سسک رو دوست دارم ولی بارسا و سسک هر دو غلط کردن...پر رو ها
کسی میدونه که قرار داد ون پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

خیلی غلط زیادی کرده پسره عوضی.. ایشالا پاش فلج شه

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:45 گفت:

ذهن شما منحرفه به من چه! شما واژ بدي تو حرف من ديدي؟ جاخالي رو هركي هرجور خواست پر ميكنه! مثلا سسك شلغم خورره! زيادم دور بر ندار دادا دچار دوران ميشي!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 17:37 گفت:

آقای حامد توپچی شعور و شخصیتتو با این حرفا پایین نیار.مگه بارسا بشپیشنهاد داده فقط سسک گفته بیا.درضمن بارسا نیازی به یه بازیکن 29-28سالنه نداره.یه بار برای ویا اشتباه کردیم واسه 777 پشتمون بسه!!

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:34 گفت:

سسك... خورد همراه با اون انار ترشاي مذخرف!