آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

 انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

این سوالی است که در ذهن هواداران آرسنال نقش بسته!!

آرسنال-منچستریونایتد
ورزشگاه امارات
داور: مایک دین!! انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

ترکیب احتمالی دوتیم:

آرسنال:
دروازه بان:چزنی

مدافعان:مرتساکر+جورو+کوشیلنی+ایگناسی میگوئل

هافبک دفاعی:الکس سانگ

هافبک تهاجمی:روسیچکی+بنایون+رمسی

مهاجمان:والکات+ونپرسی


غائبان آرسنال:ورمائلن..آرتتا..سانیا..گیبس..جنکینسون..کوکلین..سانتوس.. ویلشیر

منچستریونایتد:
دروازه بان:لیندگارد

مدافعان:اورا+فردیناد+جونز+اسمالینگ

هافبک دفاعی:کریک

هافبک تهاجمی:والنسیا+نانی+گیگز

مهاجمان:ولبک+وین رونی


غائبان:اشلی یانگ..فلچر..اندرسون

6 بازی اخیر دوتیم:
آرسنال:دو برد..یک تساوی..سه باخت!!
منچستریونایتد:چهاربرد..دوباخت!!

دیدگاه شخصی من:

رویارویی 2 سبک متفاوت..یکی روان و تکنیکی...یکی جنگنده و تاکتیکی

لشگر مصدومان آرسنال ضربه بسیار وحشتناکی به آرسنال زده و خواهد زد!!نبود ورمائلن و سانتوس و آرتتا و ویلشیر بزرگترین نقطه ضعف ما در بازی های پیش رو خواهد بود!!

بریم  سر اصل مطلب:

بازی سخت برای آرسنال و حساس و ترسناک برای یونایتد!!!

ترس یونایتد بابت انتقام اما!!!!!

آرسنال درحال حاضر به سختی توان برد دارد!!چه برسه به انتقام 8 گل!!

نقطه قوت آرسنال خط حمله آن یعنی جایی که رابین ونپرسی حضور دارد و توانسته این فصل در کل بازی های آرسنال 22 گل به ثمر برساند که 18 گل آن سهم پریمرلیگ بوده است و الباقی چمپیونزلیگ و...

و نقطه ضعف آرسال خط دفاع آن یعنی جایی که زوج مرتساکر و جورو حضور دارند!! و این دو عامل اصلی شکست آؤسنال در2 بازی قبل بودند!!

نقطه قوت یونایتد ها هم میتوان گفت:ارتباط خط هافبک و حمله آنهاست!! جایی که والنسیا حضور دارد و در نبود یک مدافع چپ تمام عیار برای آرسنال والنسیا از آن نقطه میتواند ضربه سنگینی به آرسنال بزند!!

نقطه ضعف یونایتد ها هم به سختی میتوان گفت اما حضور فیل جونز کم تجربه  ریز نقطه ضعفی است که در یونایتد میشود پیدا کرد!!

پیش بینی از نتیجه بازی:

سخت است که پیش بینی ایی برای نیجه بازی داشت!!
چن سوالی که در اول مطلب درج کردم در ذهنم نقش بسته!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan arabzadeh در 2/11/1390 | 10:03 گفت:

ساله پیشم که تو امارات لولشون کردیم فابرگاس نبود رمزی که تازه اومده بود گل زد به نظره من همه این معادلات تو زمین به هم میخوره به نظرم بازی فوقالعاده میشه لعنت به شبکه 3 که بازیو نشون نمیده :(

farshad khadem در 1/11/1390 | 23:31 گفت:

پیروزی فردا از نون شب واجب تره همه بهش واقفن درسته اوضاعه منجستر از ما بهتره ولی ونگر هم دست خالی نیست هر تیمی مهره های بیشتری داشته باشه لزوما برنده بازی نیست یه حسی بمن میکه ما پیروزیم

شایان در 1/11/1390 | 20:53 گفت:

دوستان ترکیب به نقل از اسکای اسپورتسه!!

mostafa در 1/11/1390 | 18:40 گفت:

البته لیندگارد مطمین نیست میشه رو سوتی هاش حساب باز کرد

Poorya در 1/11/1390 | 17:40 گفت:

khoda kone bebarim ta dahane in manchesteriaa baste she....ah ah badam miad inghad azashoon!

mahdi jannati در 1/11/1390 | 17:26 گفت:

فرمایلن برااین بازی آمادست.فردیناند هم به احتمال زیاد به این بازی نمی رسه.

aso در 1/11/1390 | 16:52 گفت:

تاریخی که دوباره تکرار شد!!!
اگه یادتون باشه اول فصل بازیکنای زیادی از تیم جدا شدن و ونگر حاضر نشد تا بعد بازی با منچستر بازیکنی بخره و بعد فاجعه و در روز آخر نقل و انتقالات ونگر تازه یادش اومد که باید بازیکن بخره!!
دوباره ونگر اعلام کرده تا بعد بازی با منچستر بازیکنی نخواهد خرید!!!! با وجود اینکه مدافع چپ اصلا نداریم!!
انگار ونگر دوباره دوست داره تیم مقابل منچستر تحقیر بشه چون الانم با اول فصل شرایطمون چندان فرق نکرده، چون اول فصل بازیکنای اصلیمون رفتن ولی الان بازیکنای اصلی مصدومن!!!
من که به زور دارم خودمو امیدوار میکنم که میبریم!!!
البته تنها تفاوت الان با اول فصل اینه که منچسترم اوضاش چندان خوب نیست، لااقل مثل اول فصل نیست و تنها امید من به پیروزی به همین دلیله!

علی ارشدی در 1/11/1390 | 16:45 گفت:

منم میگم باید به چمبو بازی بده

احسان در 1/11/1390 | 15:20 گفت:

فردیناند هم احتمالا به این بازی نرسه در شمن منچستر ویدیچ و فابیو رو هم نداره

ما هم که دیگه طبق معمول لشکری از مصدوم داریم خدا به خیر گردونه

خیلی دوست داشتم انتقام بگیریم ولی کو ابزارش؟

من به مساوی راضی ام

حمید فرازی در 1/11/1390 | 15:18 گفت:

البته رضا این ترکیبی که پیشبینی کردی فکر نکنم باشه چون ما با این سیستم بازی نمیکنیم.ولکات وینگه و احتمالا وینگ چپ آرشا یا بنایون باشه.به نظر من که اگه از چمبرلین استفاده کنیم با توجه به کندی اسمالینگ و سرعت چمبو میتونه پاشنه آشیل منچستر باشه.نکته خوب دیگه غیبت اشلی یانگ هست که به همراه نانی بال های خطرناک منچسترن