آیا با جابجایی مورینیو با ونگر موافق هستید؟؟!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,027 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آیا با جابجایی مورینیو با ونگر موافق هستید؟؟!!

 این روزها بحث زیادی در محافل پیچیده مبنی بر آن که رئالی ها قصد دارند ونگر سرمربی کنونی آرسنال را به جای مورینیو به سانتیاگو برنلبئو ببرند!!


از طرفی مورینیو گفته فصل بعد بار دیگر هدایت یک تیم انگلیسی را به دست خواهم گرفت!!
سران رئال مادرید سال های زیادی است که به دنبال آرسن ونگر مربی آرسنال هستند!! اما هر سال با مخالفت ونگر روبرو میشوند!!

اما این فصل شرایط عوض شده!!

نتایج پر نوسان ونگر با آرسنال در 6..7 سال اخیر و رسیدن به اوج آن!! در امسال!!!


از آن طرف باختت های پی در پی مورینیو در ال کلاسیکو که صبر رئالی هارا به سر رسانده!!


با توجه به تمام این موارد و اللخصوص حرف خود مورینیو که تقریبا 2 ماه پیش گفته بود: دوست دارم فصل بعد مربی یک تیم انگلیسی باشم به نظر شما رفتن ونگر به مادرید و آمدن مورینیو به آرسنال آیا به نفع آرسنال خواهد بود؟؟؟؟؟
نظر شخصی من:
این انتقال و در واقع این جابه جایی یک برگ جدید در صفحه آرسنال را ورق خواهد زد!!

با آمدن مورینیو تحول بزرگی در آرسنال به وجود خواهد آمد!!
هرچند شاید اگر واقع بین باشیم باید گفت: مورینیو اگه مربی بود با کهکشانی ها همینطور دم به دیقه به بارسا نمیباخت!!!

در کل آمدن مورینیو به آرسنال یک تحول بزرگ را در باشگاه ایجاد خواهد کرد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 7/11/1390 | 13:58 گفت:

ابدا با این مترجم نه ، چون هرجا کم بیاریم دستور میده تیم تبدیل بشه به باغ وحش

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 13:57 گفت:

ماشالله به روح الله نه نه خوبه را افتادی پسر خیلی گلی, دلم واست تنگ شده بود خوش اومدی دااش!!!!!!!!!!!!

محسن آزاده در 7/11/1390 | 13:35 گفت:

نه تنها این جابه جایی خوب نیست ، بلکه اصلا همچین اتفاقی ممکن هم نیست ، چون مورینیو نشون داده که تو این سالا فقط میره به تیمایی که مثل ریگ پول خرج کنن و واسش ستاره بخرن ، که مالکای ما هرگز چنین روحیه ای از خودشون نشون ندادن !!

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:28 گفت:

ابدا.به اعتفاده من موفقیت مورینیو با سرمایه گذاریهای بسیار گزاف صورت گرفتهوای در حالیه که ارسنال با خریدهای نه چندان گران قیمت در سالهای اخیر تونسته این مدل فوتبال رو که در انحصار خودشه به اجرا بزاره.این رو نباید فراموش کرد که آرسن ونگر بهترین مربی دهه ی قبل شد و این نشان از توانمندیه ای مدیر با تدبیر و باهوش رو داره.شاید به جرات بتونم بگمکه یکی از دلخوشیهای من برای هوادار بودن آرسنال پیر هایبوریه.این سالها آرسنال با آرسن بزرگ معنا پیدا کرده.مورینیو کجا و استاد بزرگ کجا.بزارین ونگر بمونه و مه هیچ جامی رو نگیریم.نقطه قابل اتکا در آرسنال اونه و بس.با دروده بی کران

محمد رضا رحمانی در 7/11/1390 | 11:44 گفت:

هرگز

nima در 7/11/1390 | 10:24 گفت:

به هیچ وجه.ما طرفدار آرسنالیم به خاطر سبکش.سبک مورینیو کامل ضد این سبک هستش.من ترجیح میدم که اگه ونگر میخواد بره یه مربی با سبکی شبیه سبک آرسنال و ونگر بیاد(همینطور مربی که شخصیت داشته باشه) من پپ رو ترجیح میدم

ali در 7/11/1390 | 09:42 گفت:

با کمال میل

saeed در 7/11/1390 | 02:16 گفت:

100% بله

محسن در 7/11/1390 | 01:13 گفت:

هرگز

hesam در 7/11/1390 | 01:08 گفت:

با اين که بعد از ونگر مورينيو رو خيلي دوست دارم نه,چون دوس ندارم تيممون ديگه بازيکن جوون نداشته باشه!!

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 00:37 گفت:

تعویضشون نه اما اگه خود آرسن تمایل داشته باشه آره

حمید فرازی در 7/11/1390 | 00:07 گفت:

رضا جان علی هم نظرشو گفت.مگه به کسی توهینی شد؟ من خودم منتقد ونگرم ولی در این برهه زمانی رفتنش به صلاح نیست

حمید فرازی در 7/11/1390 | 00:06 گفت:

آرمان خان کم پیدا شدی.حالا خوبه قرار بود بیشتر به ما سر بزنی ولی برعکس شد

محمد اصغری در 7/11/1390 | 00:03 گفت:

هررررررررررگزززززززززززززززززز

علی ارشدی در 6/11/1390 | 23:46 گفت:

خواهش می کنم رضا شرافتیان :)
کار من اینه که حرفی که به نظرم درسته رو بگم حالا چیکار کنم که بعضا نظرات من با نظرات شما مخالفه؟

آرمان امیراحمدی در 6/11/1390 | 23:36 گفت:

من موافقم ! آرسنال نیاز داره به آدم جدید با تمام احترام به پروفسور

شایان در 6/11/1390 | 23:22 گفت:

علی ارشدی خیلی عذر میخوام پرازیتی هستی تو بلاگ هام

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 23:05 گفت:

نه بدبخت میشیم ما....
از آقای خاص خوشم میاد ولی نه به عنوان جانشین ونگر...!!!!زوده واسش!!1

حمید فرازی در 6/11/1390 | 23:03 گفت:

لابک علی

علی ارشدی در 6/11/1390 | 22:04 گفت:

ضمنا یک نکته مهم!!!! تحول همیشه هم منجر به نتایج خوب نمیشه ها!

مهران کاظمی در 6/11/1390 | 21:18 گفت:

خیر

ایمان در 6/11/1390 | 21:18 گفت:

اگه کسی مثله مورینیو بییاد به آرسنال ، فکر کنم از ترکیبه حاله حاضر فقط 3-4 تا بازیکن رو نگه داره ، الباقی همه فروخته میشن ، و به جاشون باید بازیکنایه بالایه 20 میلیونی خریده بشه که 100 سال روئسایه آرسنال همچین کاری نمیکنن ، تازه مورینیو هم معلوم نیست که بتونه قهرمانی بیاره ، بازیهاش بیشتر از چشم نواز بودن ، نتیجه گرا هستن ، همونجور هم که یکی از دوستان گفت تو چند ساله گذشته هر تیمی که رفته توش ، مدیرایه اون تیم باید کلی خرج میکردن براش ، تو پرتقال در کل بیشتره سالها پورتو قهرمانه ، چه مورینیو بود ، چه نبود ، چون تقریبا تک قدرته پرتقال پورتو هست ، تو لیگ قهرمانان هم بازیهاش قشنگ نبود ، ولی به هر حال قهرمان شد . تو چلسی هم که خورد به پسته رومن آبراموویچ تو همون سالایه اوله اومدنش که کلش داغ بودو هر بازیکنی که مورینیو دست میزاشت روش اصلا نگاه به قیمتش نمیکرد و میخریدش . چلسی هم مثله من سیتی یهویی چلسی شد . تو اینتر هم فصلی اومد که یوونتوس رو به خاطره اون جریانات انداخته بودن لیگه دسته دو ، میلان هم موقعه خرابیش بود ، مورینیو هم با سیستمه دفاعیه معروفش قهرمان شد که البته ایتالیاییها کلا به دفاعی بازی کردن معروفن ( سیستمه کاتاناچیو ) ولی اسپانیا که اومد ، دیگه این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست ، اینجا یه شاخه غول هست به اسمه بارسا که تا الان که نتونسته بشکنتش ، الانم که قصد کردن بندازنش بیرون فقط به همین خاطره که نتونسته از پسه بارسا بر بییاد ، سالی 7-8 تا دربی میخورن به هم ، تو لیگ ، جام حذفی ، لیگ قهرمانان و ..... ولی مویرینیو فقط یه بار برده ، تازه با این همه خرج کردن . روئسایه رئال هم از این دارن میترکن که این همه بازیکن برایه مورینیو خریدن ، هنوز نتونسته کاری کنه ، ازش انتظار داشتن لیگ قهرمانان رو بیاره ، نتونست ، لالیگا رو هم نتونست ، فقط یه جام حذفی گرفته ، اونم در شرایطی که بارسال سالی 5-6 تا جام میگیره . مورینیو تو زمینه خودش داره همش به رئال میبازه ، اونم با این همه ستاره . ولی آرسن با همین بازیکنایه جوون که شاید 5تاشونو جمع کنی پولشون قده یه دونه بازیکنه رئال نشه ، بارسا رو تو لندن 2-1 برد . بازیه برگشت رو هم که 3-1 باختیم 10 نفره بودیم و تا وقتی 10 نفره نبودیم 1-1 مساوی بود . به نظره من آرسن خیلی سرتر از خوزه هست . خوزه هروقت تونست بره تو یه تیمو با یه سری بازیکنه بی نام و نشون غول کشی کنه ، و این روندش هم ادامه داشته باشه ، اون موقع هست که میشه بهش گفت مربی

kimia ketabchi در 6/11/1390 | 21:13 گفت:

age moriniho omad arsenal man esmamo avaz mikonam
khoda kone ke biyad chon age biyad dobare moddaii mishim vali mahale chon aghaye khas gofte ya english ya manutd ya chelsea

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:41 گفت:

میگم ali کاش یه پسوندی پیشوندی واسه اسمت میذاشتی.آخه اینجا چندتا ali داریم تشابه اسمی پیش میاد یه وقت ...

saeed asghary در 6/11/1390 | 20:40 گفت:

جالب میشه !! من دوست دارم تحول ایجاد بشه
ولی یچیزی که هست این مورینیو هرجا رفته 1 یا حد اکثر 2 سال مونده بعدش ول کرده به امون خدا تیمرو ، آرسنال تیمی نیست که هر سال مربی عوض کنه
من دوست دارم با ونگر جام بگیریم و ثمره ی چند سال بازیکن سازیرو بگیره ، ولی اگه قرار باشه همینجوری ادامه بده بهتره که بره

ali در 6/11/1390 | 20:36 گفت:

مورینیو شخصیتش عین قلعه نویی میمونه تیمی که هست تراز اول و ولخرج باید باشه و فورا تیم رو ترک میکنه مثل پورتو اینتر و چلسی(مس کرمان استقلال سپاهان) یعنی اگر هم بیاد تیم مقطعی موفقه انگشت کوچیک ونگر که سبکی تو فوتبال داره نمیشه

علی ارشدی در 6/11/1390 | 20:18 گفت:

مورینیو مگه مربیه؟ بلانسبت شما یک فرد بی شخصیته که اگه دانش فنی داشت بارسا رو با اون همه ستاره می برد نگاه نکنید که نتیجه هم گرفته چون نتیجه هایی که گرفته همه به "شیوه کثیف مورینیو" به دست اومدن

ایمان کریمی در 6/11/1390 | 20:11 گفت:

موافقم!
الان زنگ میزنم بهش!

فرهاد در 6/11/1390 | 20:06 گفت:

عالیه

davood در 6/11/1390 | 20:01 گفت:

ونگر خوبه اما حتی با تصور مورینیو رو نیمکت ارسنال هیجان زده میشم

اميرحسين اباذري در 6/11/1390 | 19:58 گفت:

نه بابا يارو ديوونست؛فقط ونگر

علیرضا در 6/11/1390 | 19:56 گفت:

اصلا این حرفو نزن..........ونگر هیجا نمیره.............تحول دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:52 گفت:

مورینیو فقط بلده جنگ روانی به را بندازه و فکر میبکنه با این جنگا و خشونت میتونه موفق باشه.بعدشم این خبرا فقط شایعات روزنامه هاست.بهتره زیاد به اینا توجه نکنید

aso در 6/11/1390 | 19:39 گفت:

ایشاللا که ونگر تا صد سال دیگه تو تیم میمونه.
عاشق ونگرم و از مرینیو متنفر!

فرزاد عسکری در 6/11/1390 | 19:31 گفت:

عمراً

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:25 گفت:

نچ نچ نچ هنوز زوده!!!!!!!!!!!

شایان در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

ر کل آمدن مورینیو به آرسنال یک تحول بزرگ را در باشگاه ایجاد خواهد کرد

farhad bj در 6/11/1390 | 19:13 گفت:

man aslan az in kho0sham nemiad kolan az akhlagesh sabke bazisham ziadi tadafoiee ...kolan bahash hal nemikonam.....ishala kasi jaiiiii nemire