امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,343 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نمیتونم ببینم که فردای روشنی برای چلسی یا حتی تاتنهام وجود دارد!!

البته خوب تاتنهام تا حدی شانس دارد اما تیمی مثل چلسی که سالی 80 میلیون پاند خرج میکند ولی بازهم زیر تیمی تو جدول قرار دارد که سالی 25 تا 30 میلیون خرج میکند!!!

بنابر این امروز برای منچستری ها است که نتیجه بگیرن!منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!


بله پل اسکولز و رایان گیگز!!


در بازی با نوریچ سیتی این دو بودند که سبب برد نوریچ شدند!!

 بله خوده فرگوسن هم لب به این سخن گفت:
که امروز حق نوریچ بود که 1 امتیاز میگرفت!!!

 و اونطرف آل نحیان مالک تیلیاردر سیتی فعلا با دلار های نفتی پرچم تیمشان را بالا نگه داشتند!!حقیقتا ما تیمی هستیم که با به کار گرفت گیبس و وویک چزنی و یک نیمکت جوان 5 گل به تاتنهام هاتسپر میزنیم!!!

فقط این برد نیست!!!!

 فردایی روشن در پیش روی آرسنال است!!هنگامی که تونی پولیش مربی استوک سیتی میاد تو کنفرانس بعد از بازی با سیتی میگه: تیم حریف بازیکن 35 میلیون پاندی اش راروی نیمکت گذاشته بود این درحالی است که 5 مهاجم ما مجموعا 30 میلیون پاند  قیمت ندارند!!!!!!!!!

بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فردا برای آرسنال است!!!

****************************************

توضیح:
نیمکت سیتی به ما ربطی نداره اما خب من تمام حرفم اینه که ما سرمایه های باشگاه رو داریم نگه میداریم زمانی که تو اوج شکست مالی تیم ها هست ما در اوج قرار میگیریم!!!
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 10/12/1390 | 12:57 گفت:

نترس همه ی اونایی که قراره فردا کمک باشن میرن و دوباره عده ای دیگه و ..........................این داستان ادمه دارد

محتشم تمیزی در 10/12/1390 | 11:12 گفت:

فردا هم میبینم آقا رضا................ اینطور که اینا پیش میرن فرداشونم معلومه

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:29 گفت:

هر روز به جای خودش ارزش داره.
با حمید اساساً موافقم

♥Arsenal♥ در 10/12/1390 | 06:40 گفت:

امروز رو نباید به خاطر فردا از دست داد!!

البته باید صبر کرد.....تا ببینیم چه خواهد شد در آینده

ممنون از پستت

محمد حسینی در 10/12/1390 | 01:31 گفت:

bazam like hamid

میلاد کشوری در 10/12/1390 | 01:13 گفت:

نه متاسفانه منظورتو متوجه نشدم.
این "زمانی که تو اوج شکست مالی تیم هاست" منظورت دقیقا کیه؟

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:46 گفت:

منم با نظر بچه ها کم و بیش موافقم مخصوصا حمید که این کامنت آخریش خیلی خوب بود درباره خود پستت هم گرچه بعضی جاهاش رو از بیخ قبول ندارم اما با کلیت حرفت موافقم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 00:16 گفت:

در مورد منچستر که با محسن موافقم و انصافا هیمشه تیم خوبی داشتن.

ولی در مورد استدلال برای آینده به چند دللی اکتفا میکنم:

1-بدهی های باشگاه کم تر میشه
2-تمدید قرارداد بیشتر اسپانسرا و به دنبالش تزریق مبلغ کلان به تیم
3-پشتوانه آکادمی خوب و وابستگی کم تر نسبت به سایر تیم ها به بازار
4-با کاهش بدهی ها احتمال تمدید قرارداد و نفروختن ستاره ها بیشتر میشه
5-باشگاه در این چند سال پرفشار با وجود سنگین ترین وام گرفته شده نسبت به سایر تیم ها تراز مالی فوق العاده ای داشته که این یعنی در آینده مشکلی بابت بدهی ها نخواهیم داشت و به سرنوشت تیمی مثل پورتسموث دچار نخواهیم شد.
6-حضور مکرر در لیگ قهرمانان که از نظر درآمد زایی ارزش بسیاری داره.
7-با اتمام قرارداد فلای امیرتس میشه اسپانسر بهتری پیدا کرد.
8-با وجود اینکه امید چندانی به اجرای قانون فر پلی مالی ندارم ولی وقتی این قانون در لیگ معتبری مثل بوندسلیگا اجرا مشه خودش جای امیدواری داره و این یعنی جلو افتادن آرسنال از سایر تیم های وابسته به بازار
و ...

sepehr najafian در 10/12/1390 | 00:13 گفت:

تو 20 سال اخير
آرسنال:3 قهرماني
چلسي:3 قهرماني
بلکبرن:1 قهرماني
منچستر:13 قهرماني
خدايي به ابن ميگن ثبات

saeed در 10/12/1390 | 00:08 گفت:

حرفات درسته ولی منچستر تیمی نیست که رو دو تا بازیکن بچرخه منچستر یه تیمه فو قالعاده هستش . کمتر تیمی تو دنیا مثل منچستر با ثبات هست

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:55 گفت:

منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!

بله پل اسکولز و رایان گیگز!!
==============================
به نظر من این قسمت هم اصلا خوب نیومدی !
با این که من ( مثل خیلی از دوستان دیگه ) از این یونایتدا متنفرم ، ولی نقش این 2 بازیکن رو در موفقیت های تیمشون خیلی کم رنگ ( البته نه بی رنگ !) می بینم !
اگر هم قرار باشه بگیم یونایتد نون بازوی کی رو می خوره ؟ باید گفت اون داوران البته با چاشنیه شانس!!!

حبیب در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

من که این آخرشو نفهمیدم... من سیتی کلی بازیکن خوب روی نیمکت داره...اونوقت آینده ما روشنه؟؟
آینده ما کجاش روشنه وقتی پول خرج نمیکنیم؟

شایان در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

آرسنال میتونه با 3 تا خرید تیم خوبی ببنده!!
یک مدافع مرکزی یک هافبک دفاعی محکم یک زوج برای ونپرسی!!!

در کل با حفظ اسکلت اصلی میتونیم تیم خوبی ببندیم

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

البته در مورد تیمای دیگه نیمشه قضاوت کرد چون خیلی از اونا هم سیستم سالمی دارن و تیمی مثل منچستر قطعا فردا هم آینده روشنی داره ولی درمورد آرسنال مطمئنم آینده روشنی داره و بارها دلایل خودمو گفتم و قطعا جز تیمایی که درامد زایی خارجی مثل پول نفت دارن نمیتونن اینقدر خرج کنن ولی میبینیم تیمی مثل منچستر با این وجود باز هم ثباتشو حفظ میکنه پس ما هم میتونیم

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

این که آرسنال میتونه در آینده تیم بهتری بشه و همه امید به بازگشتن تیم به دوران اوجش داریم جای خود . . . فقط من متوجه نشدم با چه استدلالی به این نتیجه رسیدی که فردایی روشن در چیش روی آرسنال هست ؟!؟!؟!!؟

sepehr najafian در 9/12/1390 | 23:47 گفت:

سيتي واقعا تيم مسخره ايه.ادين ژگو سمير نصري ذخيره ان

عليرضا عمراني در 9/12/1390 | 23:45 گفت:

اگه همين تابستون فقط چندتا خريد انجام بديم و بازيكنا هم تمديد كنن تيم خيلي خوب ميشه

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 23:44 گفت:

اینکه مهاجم 30 میلیونی سیتی رو نیمکته و تیمشون هم همیشه اوله فردای روشن آرسناله؟

مرتضی در 9/12/1390 | 23:39 گفت:

ما از این فردا های روشن زیاد داشتیم 7 ساله داریم میگیم فردای روشن فردای روشن .