10عکس منتخب وجذاب از هفته1تا3لیگ برتر

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 405,499 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10عکس منتخب وجذاب از هفته1تا3لیگ برتر

با من همراه باشید تا هرچند هفته یکبار چند تصویر منتخب از بازی های لیگ برتر را برای شما به ارمغان بیاورم!برای بهبود در اندازه کادر و عکس ...تصاویر به صورت لینک برای شما گذاشته میشه که میتونید به راحتی اون رو شاهده کنید!

توصیه میکنم هیچ کدام را از دست ندهید

دو ستاره که هرکاری ممکن است انجام بدهند

http://up.vatandownload.com/images/5xldpwwfcl7f1yqu6m6j.jpg

پرواز مت تیلو

http://up.vatandownload.com/images/o9w10mx5msyde382mj8h.jpg

آلمانی های آرسنال

http://up.vatandownload.com/images/fxm28cz5s0kc9y7n78e.jpg

خوک پیر

http://up.vatandownload.com/images/t76r7q7qychvz2nh36.jpg


او تا ابد مورد خشم ما خواهد بود

http://up.vatandownload.com/images/teypiaqfp1mpt4x5c91.jpg


تازه وارد ها

http://up.vatandownload.com/images/5x47lwdyzkx6onqubjku.jpg

سانتی کازورلا


http://up.vatandownload.com/images/szymcgo748yhda7z4ho.jpg


تنها قدم زدن در راهی بی پایانhttp://up.vatandownload.com/images/lurs4pj5h28cbkarptlg.jpgلوکاس


http://up.vatandownload.com/images/7ql513b8mgkzr1ve3cj.jpg


شاه ماهی ارزان قیمت نقل و انتقالات


http://up.vatandownload.com/images/5b4ez18y3yki7z7hb.jpgامیدوارم از دیدن این تصاویر لذت ببرید....ببخشید اگه نامنظم بود!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 20/6/1391 | 20:36 گفت:

مرسی رضا جان،دمت گرم،عالی

رضا فضلی در 20/6/1391 | 13:09 گفت:

خواهشا از الفاظ زشت استفاده نکنید
طرفدارای آرسنال رو همه با فرهنگ ترین طرفدارای فوتبال میدونن
ما نه به خاطر پول طرفدار آرسنالیم ،نه به خاطر جام
ما طرفدار بازی زیبای فوتبالیم

رضا فضلی در 20/6/1391 | 13:08 گفت:

خواهشا از الفاظ زشت استفاده نکنید
طرفدارای آرسنال رو همه با فرهنگ ترین طرفدارای فوتبالن
ما نه به خاطر پول طرفدار آرسنالیم ،نه به خاطر جام
ما طرفدار بازی زیلای فوتبالیم

masoud mahmudpur در 20/6/1391 | 09:45 گفت:

انصافا تو این عکسه کپ خوک افتاده

شایان در 20/6/1391 | 02:24 گفت:

آقا حمید،کلمه خوک پیر رو هیچ گاه برای توهین به شخص سم آلاردایس نذاشتم،و صرفا جهت این بوده که تو این عکس شباهت زیادی داره!‏...فوتبال انگلیس و سکان داران فوتبال هاش محترم ترین افراد دنیا نزد من هستند

hamid saadi در 19/6/1391 | 21:56 گفت:

چرا خوک پیر؟
چرا اینغدر توی این سایت اجازه توهین داده میشه.
اونم به کسایی که باید بیشترین احترام بهشون گذاشته بشه.
واقعا متاسفم برای سایت

محمد در 19/6/1391 | 20:38 گفت:

مرسی جالب بود !!

nima در 19/6/1391 | 20:36 گفت:

گفتی خوک پیر فک کردم فرگوسن رو میگی!!!به فرگوسن بهتر میاد!
مرسی رضا جان...

توپچی جنوب در 19/6/1391 | 20:16 گفت:

عکسهات خوب بودن وبهت راز اون ها این تیتر هایی بود که واسشون درست کردی
تنها قدم زدن در راهی بی پایان!!!!!!!

شایان در 19/6/1391 | 19:50 گفت:

بله انتخاب از خودم بود!خب عکس ها زیاد جالب نبود انشااله هفته های بعد

hamed در 19/6/1391 | 19:29 گفت:

جالب بود مرسی

masoud mahmudpur در 19/6/1391 | 18:15 گفت:

مرسی

حمید pires در 19/6/1391 | 17:03 گفت:

جالبه
باتشکر از زحمتی که کشیدی

علی ارشدی در 19/6/1391 | 14:02 گفت:

رضا انتخاب تصاویر با خودت بوده؟

به هر حال مرسی زیبا بودن

Morteza Bauer در 19/6/1391 | 13:53 گفت:

مرسی رضا جان.عالی بود.

محمد جویبار در 19/6/1391 | 13:05 گفت:

مرسی رضا جون باحال بود مثل خودت

farshad در 19/6/1391 | 12:58 گفت:

این که همش از ارسنال بود

میلاد آرشام در 19/6/1391 | 12:54 گفت:

رضا کاشکی کاری میکردی که بشه روی لینکها کلیک کرد تا تصاور باز شن... کی حوصله ی کپی پیست داره

مهران کاظمی در 19/6/1391 | 12:18 گفت:

مرسی قشنگ بود، مخصوصاً عکس اولی

sepehr najafian در 19/6/1391 | 11:28 گفت:

آخري کي بود؟ميچو؟

ali jamshidi در 19/6/1391 | 11:22 گفت:

ممنون داداش