فکرمیکنن خیلی شاهکارکردن؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,767 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فکرمیکنن خیلی شاهکارکردن؟

تاآخربخوانیدنظربدین


این روزهاحرف ازبارسلوناورئال مادریدهست حرف ازمسی ورونالدوحرف ازگواردیولاومورینیو.
بله حرف ازگواردیولاومورینیو که فکرمیکنن بهترین مربیه دنیان واقعابهترین مربی دنیاهستن یانه؟
برای مثال همین گواردیولااگه مربی تیمی مثل ساراگوسابشه 10سال تیم ساراگوسادستش باشه آیامیتونه قهرمان بشه یامورینیومربی تیم اسپانیول بشه آیامیتونه قهرمان بشه قطعانمیتونه پس نتیجه میگیریم این بازیکنان هستن که این مربیان روبزرگ میکنن.
فکرشوبکنیداگه توبازی بارسلونا.چلسی مسی وژاوی نباشن چه بلایی سربارسلونامیاد.یاتوبازی رئال .بایرن برای رئال رونالدووژابی آلونسونباشن چه بلایی سرش درمیبد.
حالاشنیدم که مانچینی رابین رومیخواد.آخه تاکی آقای مانچینی توکه بهترین بازیکنان دنیاروجمع کردی آگوئرو.نصری.توز.بالوتلی.ژکو.یحیی توره.کلیچی ولی حتی مقابل تیم آماتوره سوانسی زانوزدی میخوای ثابت کنی که بهترین مربی دنیاهستی ؟به نظرشمااگه مانچینی مربیه تیم ولورهمپتون بودچکارمیکرد؟
آقای مانچینی اقای مورینیو وآقای گواردیولاشمابهترین نیستین بهترین مربی کسیه که باکمترین سرمایه بیشترین کارروبکنه.ازنظرمن بهترین مربی فرگوسن هست اگه ازش بدم میادولی منطق میگه فرگوسن کسی که بااسمالینگ ولبک.پارک.فلچرجام گرفته وامسالم داره میگره بعدش آرسن ونگرکبیر.
آقای مورینیوگواردیولاومانچینی کارشماهنرنیست.
خوش باشین به امیدبردامروز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 3/2/1391 | 01:34 گفت:

با حرفهاي سروش كه ميگفت بايد بازيكنه رو تشنه نگه داشت كاملا موافقم اما براي اين كار نياز به نيمكت قوي داريد(نيمكت نشستي كا كا كه به همه خط هافبكمون مي ارزه كار بسيار سختيه ولي بايد جاش يه بازيكن تراز اول بگيره!!مثلا واقعا من نمي تونم بگم هيگوئن بهتره يا بنزما!!اين نيمكت پر بار نياز به پول خرج كردن داره!هر وقت با يه تيم ضعيف قهرمان بشن درسته!!پورتو هم قضيش فرق داره اول از همه اينكه پورتو اون سال واقعا بازيكنهاي خوبي داشت دوم اينكه شانس خيلي به كمك تيم اومد و سو م اينكه وياش بواش هم تو پورتو نتيجه گرفت ولي شايد در هيچ تيم ديگه اي نتونه!دليل نمي شه!
اگه قراره كار گوارديولا و ريكارد و مقايسه كنيد واقعا انصاف نيست همين بس كه يادتون بياد زماني كه ريكارد تيم رو گرفت بارسا چندم جدول بود!!
انصافا مورينهو و گوارديولا مربيان خوبي هستند ولي فوقالعاده نيستند!!ونگر و فرگي واقعا فو قالعاده اند تفاوتشون هم در اينه كه فرگوسن سياست داره كه ونگر نداره!!

(Hooman sam (Dark metal در 3/2/1391 | 01:06 گفت:

حمید اصلا حرفت رو قبول ندارم ، مچ مورینیو رو فقط داورا میخوابونن !!!
مگه رابین الان ما با رابین 5 فصل پیش فرق نکرده که ژاوی فرق نکنه !!!
اینارو فرانک ریکارد آماده کرد و گورادیولا مفت خوری !!!
با این همه بازیکن هنر نمیکنه ، تیم ذخیره هاشون شاخن بعد میخوای نبرن ، اونم تو اون لیگ مسخره اسپانیا ؟؟؟؟ هاااان؟؟؟؟
like \\m// like

Vishka در 2/2/1391 | 23:20 گفت:

من از منچستریا بدم میاد ولی شخصا برای فرگوسن احترام زیادی قائلم از نظر من بهترین مربیان دنیا فرگی و ونگرن وهیچکسی رو جز این دونفر قبول ندارم.پپ تا اینجا خوب کار کرده اما سال به سال داره افت میکنه و شک ندارم نمیتونه به موفقیتای ونگر و فرگی برسه.هم ونگر و هم فرگی بازیکن ساز هم هستن اما مورینیو و پپ چی؟

hamid در 2/2/1391 | 21:28 گفت:

شهرام عزیز
درسته این بارسا رو به هر کی بدی می ترکونه ..
ولی یادت نره قبل از اومدن گواردیولا هم بارسا 90 درصد این بازیکنا رو داشت ! مگه همه نمی گن مسی و ژاوی رو از بارسا بگیر تمومه ؟! مگه فصل قبلش مسی و ژاوی و اینیستا نبودن ؟
ولی ژاوی الان کجا و ژاوی 2007 کجا !
بدون شک گواردیولا تو موفقیتای بارسا نقش زیادی داشته .. هم از نظر روانی هم فنی و همه چیز ..
یه مثال می زنم ..
بازی ای که تو لالیگا بارسا 3-1 برد رو یادته ؟ نیمه اول 1-1 شد
بارسا نیمه دوم تغییر سیستم داد و دنی آلوز دفاع رو رها کرد و اومد تو حمله ! دقیقاً از همون نقطه بارسا چند تا موقعیت عالی درست کرد که یکیشو فابرگاس گل کرد و یکیشو ژاوی از 2 متری نتونست با سر بزنه !
تو اون بازی گواردیولا کاملاً مچ مورینیو رو خوابوند و نابود کرد مورینیو رو ...

درسته گواردیولا باید امتحانشو تو تیم ضعیف تر پس بده ولی تا الانم نقش خیلی زیادی تو موفقیتای بارسا داشته

سید امین هاشمی در 2/2/1391 | 21:16 گفت:

مرگ بر جفتشون

محمد در 2/2/1391 | 20:47 گفت:

گواردیولا هم تا چند وقت دیگه راه رایکارد رو در پیش میگیره
زمانی که رایکارد تو بارسا بود هم خیلی ازش تعریف و تمجید میشد
ولی الان میبینید که حتی نتونست عربستان رو به آخرین مرحله انتخابی جام جهانی برسونه
با تیم های بدون ستاره هست که عیار مربی مشخص میشه

(Hooman sam (Dark metal در 2/2/1391 | 20:13 گفت:

سبک ونگربال بهتر از هرجامیه...
همین که از بازی لذت ببری خیلی بهتر از برد با پنالتی های اشلی یانگیه(دایو) ...
like \\m// like

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 19:23 گفت:

بله رضا جان درسته که فرگی روباه پیر مربی بزرگی هست و لی من شخصا سوا از گرفتن جام و فقط از نظر سبک بازی و نوع بازی تیم و نوع برد اوردن تیم رئیس ارسن ونگر رو بهترین مربی دنیا میدونم و فرگوسن رو دوم ... ودلیل اینکه بهترین مربی دهه انتخاب شد هم همین بود نه جام گرفتن!!!!!!!!!!!!
و اصلا به گواردیولا اعتقادی ندارم حتی اگه امسال هم قهرمان بشه چون اگه این تیم بارسلون رو دست درخشان هم بدی حد اقل تو یه فصل یه جام میاره!!!!!!!!!!!!!
اما مورینیو او به هر تیم میره کل تیم رو زیر رو میکنه و همیشه رئیس باشگاه رو مجبور به خرید بهترین بازیکنان میکنه تا بتونه مقام کسب کنه.....

soroosh در 2/2/1391 | 19:23 گفت:

حمید بازی برگشت هم دو تا پنالتی واسشون گرفتن :( و بازی شد 3-3

hamid در 2/2/1391 | 19:15 گفت:

در مورد فرگوسن و ونگر :
بله فرگوسن خیلی بیشتر از ونگر جام برده
ولی تا اونجا که یادمه تو تک تک جام(هایی که من یادمه) رد پای هاوارد وب ها - مایک دین ها و .. وجود داشته
سود بردن از داوری یه نکته ی غیر قابل انکاره برای یونایتد (مثلا همین امسال دو گل از 3 گلشون به چلسی تو الدترافورد آفساید بود )

و البته خرشانسی بی حد یونایتد .. هنوز دارم از اون گلی که اسکولز تو سن سیرو به میلان زد می سوزم !! درسته تو لیگ نبود ولی چنین صحنه هایی فقط برای منچستر اتفاق می افته !

در حالیکه برای آرسنال برعکسه ..

از نظر شخصیت هیچ وقت فرگوسنو در حد ونگر نمی دونم ... فرگوسن آدم نیست

مورینیو هم که فعلاً باشه پشت در تا صداش کنم !

در مورد گواردیولا هم با سوروش موافقم

میلاد کشوری در 2/2/1391 | 18:58 گفت:

حرفت رو راجع به فرگوسن قبول دارم. بدون شک جزو ده مربی برتر تاریخ فوتباله و بهترین مربی حال حاضر دنیاست. همین بس که تیم بحران زده ی منچستر 86 که افتخارات چندانی نداشت رو تحویل گرفت و در این مدت از تیم طلایی آرسنال، چلسی مورینیو و آبراموویچ، منسیتی خرپول بهتر نتیجه گرفت. هیچ وقت هم تیوی تیمش بیشتر از یکی دو تا فوق ستاره در یک زمان نداشته.
اما راجع به مورینیو، کارنامش با پورتو، چلسی، و اینتر هست و اگه با رئال اونطور که باید و شاید نتونسته نتیجه بگیره به دلیل اینه که بارسلونایی توی اسپانیا هست که چه از لحاظ بازیکنای تعیین کننده و چه امدادای غیبی داورا به تیم اون سر بوده، و از حق نگذریم قدرتمندترین تیم دهه و شاید تاریخ باشه.
انشالا امشب رئال بتونه ببرتش. چلسی هم چهارشنبه حذفش کنه.

پويان در 2/2/1391 | 18:56 گفت:

فقط ونگر
اين جوجه ها كجا ونگر كجا
اين مرد با بازيكناي متوسط جادو ميكنه

parsa در 2/2/1391 | 15:50 گفت:

رضا جان گواردیولا فقط تو بارسلون بوده وبه تیم دیگه نرفته و اگر در تیم دیگری نتیجه نگرفت حرفت درست
مورینیو هم همانطور که سروش گفت تو پورتو لیگ قهرمانان را فتح کرد و نمیشه گفت که مربی های بزرگی نیستند ولی هیچکس به ونگر کبیر نمیرسه
در مورد فرگوسن از وقتی که با بکام درگیر شد حالم ازش بهم میخوره وچیز مثبتی نمیتونم راجبش بگم چون {حالم ازش بهم میخوره}

رضاشاماخ چوک بندر در 2/2/1391 | 15:08 گفت:

ممون سعیدجان بایدواقع بین بود.
سروش درموردگواردیولابایدبگم وقتی توهرپست یه ستاره داشته باشی بردن برات آسون میشه .
گواردیولااگه مسی وژاوی روبازی نده چه اتفاقی میفته قطعامیبازه.مسی باژاوی پاسگاری میکنن مسی گل میزنه یامسی توپوازوسط برمیداره میره گل میزنه.
ولی فرگوسن اگه یک بازی رونی رونداشته باشه هیچ مشکلی واسش پیش نمیاداگه هم بیادناچیزه

رضاشاماخ چوک بندر در 2/2/1391 | 14:59 گفت:

سروش به نکته خوبی اشاره کردی.مورینیووقتی به اینتراومداینتربهترین بازیکنانشوداشت .مورینیوتورئال هنوزقهرمانی لیگ وجام باشگاههانشده درحالی10امتیازازشانسلوناجلوبوداگه امشب اگه ببازه فاصله میشه یک امتیاز.واین ازدست دادن امتیازات اونم توجای حساس فصل نشون میده مورینیونتونسته تورئال موفق باشه وفقط 1جام برده اونم حذفی.
ولی برعکس مانچینی 10امتیازازفرگوسن جلوبودبااون همه ستاره ولی الان فاصله چندشده؟5امتیازفرگی جلوهست.درضمن افتخاراتی که فرگوسن داشته مورینیونداره

سعيد توپچي در 2/2/1391 | 14:57 گفت:

رضاجان دمت گرم که بدون تعصب حرفتو زدي. منم از من يو متنفرم ولي بايد قبوا کنيم که فرگي کارشو خوب بلده.هرکيو مي‌فروشه يه جايگزين خوب براش رو مي‌کنه، تو اين چند سال فقط جاي اشمايکلو دير پر کرد وگرنه جانشينان نيستلروي، بکام، روي کين، ياپ استام و... خوب کار کردن.
ولي ماچي؟ قبل از سانگ جاي پاتريکو کي پر مي‌کرد، بهمين منوال لمن، کمپل، هانري، ليونبرگ و بقيه ستاره‌هايي که رفتن تا مدتهاي زيادي از نبودشون ضربه ديديم.
از پست مفيدت ممنون

soroosh در 2/2/1391 | 14:56 گفت:

در ضمن گواردیولا تو یه فصل همه جام های ممکن رو برد

soroosh در 2/2/1391 | 14:54 گفت:

2- در مورد گواردیولا : تا حدی قبول دارم حرفت رو
قبول دارم جای دیگه حساب پس نداده ولی یادت باشه گواردیولا تیم نابود شده رایکارد رو پس گرفت
تیمی که همه اش شده بود زیر آب زنی. تیمی که دکو و رونالدینیو به حرفش گوش نمی دادن
گواردیولا چی کار کرد؟ همون اول جفتشون پرت کرد بیرون
به بازیکن هاش یاد داد جنبه برد داشته باشن و مغرور نشن ( بر عکس ما )
بردن لیگ رو واسه رئال تبدیل به آرزو کرد
تو سه سال اخیر دو بار رو رفته فینال لیگ قهرمانان
اونم مثل مورینیو بازیکن هاش حریص می کنه
مثلا : کی فک می کرد پیکه ای که تو منچستر اون جوری بود بره تو بارسا اون جوری شه؟
البته در نابود کردن استعداد ها هم توانای زیادی نشون داد
مثلا : بویان، افلای، دوسانتوس
************************************************************************
خوب خرید کردن هم هنره که بالفرض لیورپول ندشت که 35 میلیون داد به یکی که گل زدن بلد نیس یا چلسی که 50 تا داد واسه تورس

soroosh در 2/2/1391 | 14:45 گفت:

دو سه نکته مهم :
1- در مورد مورینیو : اون حسابش رو تو وقتی تو پورتو بود پس داد. منچستر اون زمان رو از لیگ قهرمانان حذف کرد و تیم اش قهرمان لیگ قهرمانان شد ( هر چند اون سال 4 تا تیم آخر لیگ قهرمانان چرت بودن :دی )
یادت نره مورینیو چلسی رو تحویل گرفت که من به شخصه قبل از اومدن مورینیو می گفتم این تیم تیم بشو نیس ولی چلسی مورینیو بیش از حد قوی شد. خیلی زیاد
زمانی هم که تو اینتر بود همین اوضاع بود. چند سال بود که اینتر قهرمان لیگ خود ایتالیا هم نشده بود؟
اصلا تو خواب هم می دیدن قهرمان لیگ قهرمانان شن ؟
****************************************************************************
مورینیو مربی بزرگیه چون بازیکن هاشو حریض نگه می داره. بازیکن هاش تشنه موفقیت می شن
مثلا تو رئال کاکا رو می شونه رو نیمکت ولی هر وقت بهش بازی میده پشیمون نمیشه
لمپارد و تری قبل از اومدن مورینیو و بعد از اومدنشون رو هم مقایسه کنید
یا بازیکنی مثل دیمین داف یا گودجانسن
****************************************************************************
موریونو خرید ناموفق هم خیلی کم داشته !
یعنی کاملا رو خرید هاش قک می کنه. به نظرم بدترین خرید طول مربی گریش کوئنترا هست که اونم الان داره ثابت بازی می کنه

رضاشاماخ چوک بندر در 2/2/1391 | 14:40 گفت:

آقامصطفی فرگوسن ازبازیکنای خودش داره جام میاره نانی روازجوانان پرتغال آوردوحالاداره ثمرشوبرمیداره یانگ روهم امسال خریده ورونی وقتی جوان بودآوردوبزرگش کرد.رونالدوبکام توزازمنچسترجداشدن ولی فرگوسن همینطورداره جام میبره .فرگوسن هم مثل ونگرکم خریدمیکنه .یه ذره منطق داشته باش وازروتعصب حرف نزن

مصطفی کاظمی در 2/2/1391 | 14:32 گفت:

رونیو نانیو کریک و اورا و خریدایی مثل یانگ و جونز یا همین اسمالینگ رو هم بهشون اضافه کن،یکی یه 20 میلیون واسشون داده درحالی که گرونترین خرید باشگاه ما فکر کنم آرشا باشه،اینو هم بدون فرگوسن تا حالا 3 دفعه رکورد نقل انتقالات دنیا رو شکونده و جوونایی مثل ولبک و گیبسون و کلورلی و اینا هم کپی پیست ونگره.

سید محمد رضا در 2/2/1391 | 14:27 گفت:

من ونگر رو بالاتر از فرگوسن میدونم

سید محمد رضا در 2/2/1391 | 14:27 گفت:

اول@1!!!!!!!!!