کسی نیست به این آقابگه...

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,647 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کسی نیست به این آقابگه...
کسی نیست به این آقابگه آخه این همه ستاره داشتن وبردن هنره؟کسی نیست به این آقابگه وقتی بابازیکنای مردم جام میبری هنری؟
آقای مانچینی فکرمیکنی خیلی مربی حرفه ای هستی؟که وقتی تیمت گل میزنه میپری هوا؟قیافت چقدردیدنی بودوقتی مقابل ونگرزانوزدی خیلی جالب شده بودی.
آقای مانچینی این همه ستاره داری بازم داری ستاره میخری که جام ببری وبگی که مربی بزرگ هستی؟
مربی بزرگ کسیه که بازیکن روباخون خودش بزرگ میکنه نه اینکه بازیکنان روبدوزده .میتونم به جرأت بگم شماکلمه دزدرویدک میکشی میدونی یعنی چی یعنی بردن مال مردم یعنی اینکه خودت جرأت فراهم کردنشونداری میری مال مردم برمیداری .توکه این عرب بیچاره روبدبخت کردی 197میلیون به اين بیچاره ضرردادی .حالاافتادی دنبال فانپرسی که بیادبه دادت برسه ؟توهمون بی عرضه ای هستی که به توزگفتی بروتوزمین ولی نرفت وخودت گفتی توزاخراجه اماتادیدی تیمت نتیجه نگرفت افتادی به پای توزکه برگردبیابه دادم برس.
آقای راحت طلب دزدبی شخصیت توبایدراه هزارسال بیای تابه ونگربرسی .
آقای مانچینی این مربی هست که خودشوبزرگ میکنه وبعدبازیکنان بزرگ میده ولی شمابرعکس این بازیکنه که شماروبزرگ کرده یعنی خودت هیچ.
مثال میزنم ..ونگرمربی بزرگ هست بعدش نصری روبزرگ کردوچیزهای زیادی روبهش یاددادوتوازاطلاعاتی که ونگربه نصری داده داری استفاده میکنی تانصری بزرگت کنه واین دزدی ازآرسنال ونگر.
فقط یه سوال آقای نمیدونم چی؟مانچینی؟
تاحالامثل ونگروفرگوسن بازیکن ساختی؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 13/2/1391 | 13:32 گفت:

آره vantastikازسیتی متنفرم دیشبم رفتم توسایتشون عقده ای هاکلی بهشون فوش دادم

Dariush در 13/2/1391 | 11:38 گفت:

این جور مربیا اصولا چون پولکین و 3 تا 4 سال بیشتر تو یه تیم نمیمونن به فکر بازیکن سازی نیستن. ولی خوب باید باور کنیم که نصری دیگه یه توپچی نیس و لیاقت توپچی بودن رو نداره چون واسه پول رفت. راستی رضا توپت خیلیییییییییییی پره . از خدا میخوام من سیتی قهرمان نشه با اینکه از شانچسترم متنفرمم.

محمد على(اباى) در 13/2/1391 | 07:41 گفت:

like

شاهين در 13/2/1391 | 00:06 گفت:

مرسی ....

farhood در 12/2/1391 | 23:37 گفت:

thanks

farhood در 12/2/1391 | 23:37 گفت:

ايول علي جون فقط لاله هاي نارنجي.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 22:42 گفت:

عکس بلدنیستم بذارم

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 22:42 گفت:

عکس بلدنیستم بذارم

سروش در 12/2/1391 | 22:17 گفت:

عزیزم یه ذره تو مطلبات از عکس استفاده کنی بد نیستا!!.

علی ارشدی در 12/2/1391 | 21:51 گفت:

قهرمان هلنده کسی شک نکنه

حسین در 12/2/1391 | 20:45 گفت:

اوکی فرهاد منتظر یورو هستم...

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:31 گفت:

حسین جون خواهیم دید
از الان همه انگلیسو دست کم گرفتن-چی از این بهتر؟! مثل فرانسه 2006 که اومد فینال
البته آلمان قهرمانه

علی ارشدی در 12/2/1391 | 20:26 گفت:

هلند که فیناله با آلمان اگه بهم نخورن

انگلیس ه مبه باد رفته بدونید الان؟ هاجسون؟ جای کاپلو؟

مانچو هم اگه مربی بود اینتر شوتش نمی کرد والا!

amir reza در 12/2/1391 | 20:24 گفت:

حرف دلمو گفتی

حسین در 12/2/1391 | 20:22 گفت:

فرهاد کل میندازم باهات سر این موضوع!!

اینم حرف من....((انگلیس تا قبل نیمه نهایی حذف میشه)).......اسپانیا و هلند و آلمان و فرانسه و پرتغال و... جایی برای انگلیس(البته انگلیس فعلی) هست؟؟(تازه ایتالیا رو نگفتم چون اونم وضعیتش دست کمی از انگلیس نداره)

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:16 گفت:


حسین@ انگلیس تا نیمه نهایی بالا میاد(الان بخند ولی حرفم یادت نره)

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:13 گفت:

خون خودتو کثیف نکن
به من که بازی دیشبشون خیلی حال داد
حال فرگی کفتارو گرفت
به هواداران سیتی هم فکر کنید بابا!

حسین در 12/2/1391 | 20:05 گفت:

تیم ملی انگلیس هم به فنا رفت خدا رحمتش کنه!

هاجسون سر مربی تیم ملی انگلیس شد.سه شیر ها رسما مرخص شدن!!

حسین در 12/2/1391 | 20:04 گفت:

رضا حرفاتو قبول دارم اینکه مانچو عرضه برخورد با توز رو نداشت اینکه به هیچ وجه حتی نزدیک به ونگر هم نیست و...

ولی اینکه حالا مربی یه تیم ثروتمند شده که ستاره های تیم های دیگه رو میخره و باهاشون نتیجه میگیره خدایی نمیشه بهش گفت دزد یا محکومش کرد به اینکه مربی خوبی نیست.بهر حال به نظر من بزرگ بودن یه مربی همونطور که با نتیجه گرفتن با تیم های جوان و کم ستاره اثبات میشه(مصداق بارزش ونگر بزرگ) به همون اندازه هم با خوب بازی گرفتن از ستاره های پرتعداد و جمع و جور کردن این تیم ها ثابت میشه.

تیم پر ستاره تر مثل چاقوی دو لبه میمونه.با اینکه ظاهرا همه چیز بر وفق مراد این تیم هاست ولی اینجور تیما حاشیه های بیشتری هم دارن و در نتیجه مشکلات بیشتر و اینطور نیست که ستاره های بیشتر حتما تضمین کننده موفقیت باشن.

ختم کلام اینکه مانچو به هیچ وجه در حد و اندازه های ونگر و فرگی نیست و با توز هم نتونست درست برخورد کنه ولی از نظر فوتبالی کارش این فصل قابل ستایش هست و نمیشه این حقیقت رو کتمان کرد.قهرمانی سیتی و مانچینی اصلا اتفاق بدی نیست...یه روال کاملا عادی و رایج در فوتباله.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 20:00 گفت:

ازمانچینی متنفرمممممم.ای خدااااااااااآا

vahid در 12/2/1391 | 19:51 گفت:

منظور سعید اینه you cant buy class اینطور نیست؟؟؟

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 19:33 گفت:

يه ضرب‌المثله که مي‌گه هرچيزي رو با پول مي‌توني بخري ولي اعتبار و شخصيت خريدني نيستن!

vahid در 12/2/1391 | 18:54 گفت:

گل گفتی رضا جون مردک الاغ فکر کرده علی اباد هم شهری

sepehr najafian در 12/2/1391 | 18:46 گفت:

بازيکن تو آکادميشون دارن.ولي بهشون بازي نميدن.مثل نيملي