مانابودنمیشیم اینوبدون

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,761 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مانابودنمیشیم اینوبدون
بعضی شباکه دلم برای فوتبال واقعی تنگ میشه میزنم کانال espn classicوبازی های کلاسیک فوتبال رومیذاره واقعالذت میبرم بازی های10سال قبل رم لاتزیو.اینتر.میلان.یونتوس. آرسنال منچستر.واقعاتعصب موج میزدتوچهرشون واقعاچه زیبابودبازی رم ولاتزیوکه وقتی بازی تموم میشدسروصورتشون خونی بود یادمه چندسال پیش بابام مریض بودیه شب خوابش نبردنشست بازی اینترومیلان رونگاه کردکه درگیری شدیدی داشت بابام لذت بردازفوتبال یابازی والنسیاولاکرونیاکه والنسیاباخت بعدازبازی یکی ازبازیکنان والنسیاتانیم ساعت به حالت سجده خوابیده بودوقتی برش گردوندنددیدن نیم ساعت داشته گریه گریه میکرده واقعادلیل اینکه فوتبال الان تا10سال پیش چه فرقی داره ؟بله تنهایه چیزکم شده اونم
((((تعصب))))بله تعصب جای خودشوبه جام دادبه پول ومقام دادبایدگریست.
الیورکان. بوفون .توتی .برگکمپ .دلپیرو .رائول .سیمن .مالدینی .نستا.گیگز.جرارد.نویل.بله اینهادلیل جذابیت فوتبال بودن ولی حالاهمشون رفتن وفوتبال زیباروباخودشون بردن فقط جراردوبوفن موندن ازنسل طلایی فوتبال. بایدجلوی ایناتعظیم کردبله دوستان تعظیم.یادش به خیربوفون همراه یوونتوس توسریB
فقط بایدگفت(افسوس)افسوس
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه نکته دیگه منوشماتعصبمون روبه باشگاه نشون دادیم چندساله توبی جامی حامی باشگاه بودیم بدون اینکه چیزی گیرمون بیادهزاران کیلومترباآرسنال فاصله داریم ولی توقلبمون جاش کردیم ولی فانپرسی بااین همه پولی که ازباشگاه میگیره میاد....
تعصب منوشماازتعصب رابین فانپرسی بیشتره.
فقط یه جمله میگم(مابدون توآرسنالیم همه رفتن توهم بروامیدوارم جام بگیری امیدوارم همه جامهارودروکنی بروبه آرزوت برس دیگه برامون مهم نیست بمونی یانه بروجانم بروولی یه روزی آرسنال جام روبالای سرمیبره شایداون روز70سال دیگه بیادولی میاد.خداحافظ رابین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 15/4/1391 | 15:19 گفت:

آزمنوف(عثمانوف) همیشه میخواسته عضو بُرد باشه و پول خرج کنه، نمیذارنش آخه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا
خودت به فریادمون برس!

مصطفی کاظمی در 15/4/1391 | 11:10 گفت:

...

سیدعلی موسوی امامزاده در 15/4/1391 | 10:13 گفت:

براوو، براوو....
درود بر تو آقا رضا ....
آره جونم فوتبال خیلی وقته مرده!!! آخرین روزای زندگیش جام جهانی 2006 بود که یکی مثه زیدان رو میدیدیم.
آفران، گمشده این فوتبال لعنتی امروز تعصبه! با تمام اختلاف نظراتی که در باره رابین بات داشتم، باید بگم که حرفت حقه و حقم جواب نداره!
اصن میدونی چیه هر چند خیلی خیلی دلم میخواد تو آرسنال بمونی رابین، اما خودتم خوب میدونی که آرسنال با تو بوجود نیومده که با تو از بین بره!!!
حقیقتا از تمام زحمات، کوشش ها، تلاشها و کمکهای بی پایانی که در دوران حضورت در آرسنال به عنوان تکلیف در حقمون کردی و بخاطر خاطرات زیبایی چون بازی با بارسا، چلسی، اسپرز و ... که بهمون هدیه کردی، نهایت سپاسگزاری رو میکنیم و به پاس اونا برات آرزو میکنیم که به آرزوت که تو آرسنال بهش نرسیدی، برسی!!! و همیشه موفق و تندرست باشی.
آخه جام میاریم نه ایسه ده، بیس،سی... سال دیگه!
Arsenal 4 Ever

(Hooman sam (Dark metal در 15/4/1391 | 10:02 گفت:

مرسی رضا...
-------------------------------------------------
اینم طرز فکر من درباره این جریان :
هنوزم شک دارم رابین رفتنیه یا موندنی !!!دقیقا حرفاش بوی طعنه زدن به مسئولا و ونگر میده ..هیچ کدوم از بازیکنای قبلی این کار رو نکردن و فقط قید تیم رو زدن و رفتن پی کار خودشون اما به قول علی ، رابین شاید داره با این کارش خودش رو فدا میکنه ؟؟؟شایدم داره اینجوری به همه هوادارا نشون میده که دوست داشته به تیم وفادار بمونه اما هیچ امید و اطمینانی واسه قهرمانی بهش داده نشده و اونم مجبور شده بیخیال تیم شه !!!---------------نمیدونم چرا این سیاست های مسخره داره این بلا رو سر تیم ما میاره ؟؟چرا آخه ؟؟یه زمان شانچستر رو هیچ کس نمیشناخت ولی با گرفتن جام های پشت سر هم (که به جرات میگم خیلیاش با کمک دستای پشت پرده و همون سیاستاس) پرطرفدارترین تیم دنیا شد ، درحدی که شِوِرلِت واسه اینکه بَرَندِش تو دنیا بیشتر شناخته شه باهاشون قرارداد 2میلیاردی میبنده !!!آخه چرا ما نباید جای خودمون رو حفظ میکردیم تا شورلت این قرارداد رو با ما ببنده !!!یادمه چند سال پیش گفتن منچستر 700میلیون بدهی داره اما میبینین چقدر راحت میتونن با یه قرارداد اینجوری سروتهش رو هم بیارن ؟؟یه حس بدی دارم الان ، مثلا یه نیگا به لیورپول بکنین ، به صورت کاملا نامشخصی داره میره به فنا مثل خود ما!! اونا هم مثل ما هرسال باید غصه ی تمدید بهترین بازیکنای فصلشون رو بخورن !! اوون ، آلونسو ، ماسکرانو ، تورس ، مرلس ، ریسه و...و...و... الان همین شرایط واسه سوارز و اسکرتل وجود داره!!حالا نکته جالبش اینه که بعضیا اون بالا نشستن فقط دم از فرپلی مالی میزنن ولی به انجام میرسه !!!اگه این قانون رعایت میشد الان ما از چلسی ، من سیتی ، پاریس انژرمن و...و...و... ترسی نداشتیم !!!
-------------
فوتبال خیلی کثیفی داریم ما ... خیــــــــــــلی بیشتر از اون چیزی که ماها فکرش رو بکنیم !!!آرسنال با اون همه عظمتش به تیمی تبدیل شده که بازیکناش واسش شرطُ شروط میذارن !!یه زمان بود هرکسی آرزوش بود لباس آرسنال رو بکنه تنش اما الان!!!؟؟؟!!!
یاد جریان سفید امضا کردن بازیکنای پرسپولیس تو سالای دور میافتم ، ولی الان پول جای تعصبو غیرت رو گرفته !!!) ماهم با همین مشکل دستو پنجه نرم میکنیم = غیرت !!
----------
مشکل ما پول نیست ، ما سهام دار دوم باشگاهمون چندیدن برابر سهام داره اول باشگاه لیورپول(هنری) پول داره ، اما اون آشغالا (گایندیز و ... )نمیذارن که این پول خرج شه واسه تیم !!!آقا ما نمیگیم مثل منچسترسیتی گند بزنید به فوتبال و فقط ستاره های بقیه تیم ها رو بخرید ، اما لااقل یکم از این پول استفاده کنید و کمبودهای تیم رو برطرف کنید !!!یا لااقل نذارید بازیکنامون اینجوری تیم رو بذارن تو خماری و برن !!..داغون کردید مارو !! تا کی آخه ؟؟تا کی باید بشینیم تا یه بار دیگه تیمی درحدواندازه های اسم آرسنال رویایی ببینیم ؟؟ 50تا بازی بدون باخت کم نیستا ؟؟؟(من بازی با منچستر رو باخت حساب نمیکنم!!چون به داور باختیم!!)
یعنی ما همون آرسنالیم که ...که....که....؟؟

unlike unlike

M o o r I در 15/4/1391 | 02:50 گفت:

عالی بود رضا . دمت گرم

رابینم هر کاری که دوس داره بکنه . واسه من یکس که دیگه فرقی نداره . مثل رابین زیاد اومدنو رفتن . ولی آرسنال همون آرسناله

موفق باشی رابین

parsa در 15/4/1391 | 02:10 گفت:

خیلی زیبا گفتی باغیرت

مهدی افسرده در 15/4/1391 | 01:57 گفت:

دقیقا... آورین

یه روزی هم تو کوچه ما عروسی میشه