سرکشی به صندوقچه خاطرات

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,256 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرکشی به صندوقچه خاطرات

از رفتن کدوم بازیکن خیلی دلتون سوخت شد سلام آرسنالی های عزیز
تو این چند سال که آرسنال طرح تحولی داره انجام میده یک سرس بازیکن از ما جدا شدن امروز داشتم مصاحبه کاپیتان رو در مورد حبیب کلوتوره می خوندم همه بازیکنا به یادم اومدن و حسابی دلم واسشون تنگ شد حتی سوسک خائن

من که هیچ وقت رفتن نصری رو نمی تونم درک و باور کنم خیلی خیلی قافل گیر شدم


ولی شما چطور از رفتن کدوم بازیکن حسابی دلتون سوخت ؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 19/1/1391 | 19:57 گفت:

حبیب,هانری و ادواردو

hamed در 19/1/1391 | 13:38 گفت:

( javad sbo ) اگه اشتباه نکنم فصل قبل بیرمنگام بود همون تیمی که باعث شد ما فصل قبل هم به جام نرسیم...

الان هم دسته ی یک انگلیس سقوط کرده...

javad sbo در 19/1/1391 | 12:02 گفت:

هلب فصل قبل کجا بود؟

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 11:13 گفت:

نصری و کلیچی واقعا عاشق کلیچی بودم!!

کلیچی چوب تو سره اشلی بود ولی..........

البته کوله توره و خیلی آرسنال همیشه زخمیه....

مجتبی هانری در 19/1/1391 | 07:11 گفت:

انری،،پاتریک ویرا،،

مجتبی عابدی در 19/1/1391 | 00:54 گفت:

هلب تو یه تیم وسط جدولیه لیگ روسییت الان .

javad sbo در 19/1/1391 | 00:03 گفت:

فکر کنم میلان یا بارسا

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 23:58 گفت:

هلب الان کجا بازی میکنه؟

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 23:51 گفت:

هلب الان کجا بازی میکنه؟

سید امین هاشمی در 18/1/1391 | 23:45 گفت:

خب آنری،فابرگاس بحثشون جداس،ولی من به شخصه از رفتن الکساندر گلب واقعا دلم سوخت

hamed در 18/1/1391 | 23:23 گفت:

منظورم در آرسنال بود...

hamed در 18/1/1391 | 23:22 گفت:

من یکی که از رفتن تیری آنری واقعا شوکه شدم چون فکر میکردم تا همیشه رد آرسنال می مونه...

تیری آنری برای من یک اسطوره بوده و هست حتی با اینکه از آرسنال رفت...

سجاد کریمی در 18/1/1391 | 23:16 گفت:

هانری و فابرگاس

shervin در 18/1/1391 | 22:50 گفت:

آنری برکمپ لمن ویرا هلب و خیلی های دیگه

حمید فرازی در 18/1/1391 | 22:44 گفت:

آنری و هلب

میثم در 18/1/1391 | 22:24 گفت:

چرا هیچکی یادش به قول سیاه نمیفته سول کمپل پس چی کسی دوستش نداره

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 22:21 گفت:

آنری ...
گریم گرفت هیچی نمیگم دیگه... !!!
like like

علی ارشدی در 18/1/1391 | 22:19 گفت:

حبیب کولو توره :(

javad sbo در 18/1/1391 | 22:18 گفت:

هانری. پشت سرش لینبرگ و پیرس..پشت سرشون یه کوه به نام گیلبرتو سیلوا

میثم در 18/1/1391 | 22:16 گفت:

یاد لمن هم بخیر چند وقت پیش که کاپیتان رابین می خواست درگیر بشه نا خوداگاه یاد لمان افتادم
چه تعصبی داشت

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 22:11 گفت:

خوش و بش . سعید من بیشتر از 200 تا عکس از فینال پاریس و حواشی بعد از بازی دارم . خوش و بش ؟ با اتوئو دست داد و بهش تبریک گفت و کنار له من و رئیس با ناراحتیه کامل جشن او ... هارو نگاه کرد . عکسهامو همون سال دانلود کردم نمیدونم چه جوری بذارم تو پست هام اما حاضرم با مدرک ثابت کنم تی تی و له من و رابین ( با لباس ذخیره ها ) ناراحت ترین بازیکنامون بودن بعد از باخت پاریس .

میثم در 18/1/1391 | 22:09 گفت:

سوسک نامرد چقدر هوادارا روش حساب باز کرده بودن و دوستش داشتن انشالا که بارسا خیرش نبینه آبی اناری های کثیف دلالن تا باشگاه فوتبال

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 22:09 گفت:

من بیشتر از خراب شدن ستاره هامون زجر میکشم؛اگه تو بارسا از تی تی به درستی استفاده میکردن تا سن 34سالگی(حداقل)ستاره می موند حیف شد؛

میثم در 18/1/1391 | 22:09 گفت:

سوسک نامرد چقدر هوادارا روش حساب باز کرده بودن و دوستش داشتن انشالا که بارسا خیرش نبینه آبی اناری های کثیف دلالن تا باشگاه فوتبال

میثم در 18/1/1391 | 22:05 گفت:

من که به شخصه هنوز که هنوزه بازی فیفا میکنم اگه با منستی بازی داشته باشم و صمیر فیکس باشه میزنم رو نتیجه

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 22:04 گفت:

البته بنظرم تمديد قرارداد آنري به خاطر اين بود که مي‌خواست بارسلونا مجبور شه پول بيشتري به آرسنال بده وگرنه فکر نمي‌کنم اون خوش وبش آنري بعد از فينال چمپيونزليگ رو با بارسائي ها (در حالي که باناداوري باخته بوديم) رو کسي يادش رفته باشه.
آنري در حال رفتنش هم باز به آرسنال خدمت کرد
کاري که سسک مي‌تونست بکنه و نکرد

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 22:01 گفت:

آنری؛فابرگاس
الان هم اگه کارلوس ولا بره میسوزم
ولا شوت هاش خیلی دقیقه؛چیپ های مشتی هم میزنه
خدا نکنه از باشگاه بره

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 22:01 گفت:

هایفا و اون تاپ مدل اسپنیش زندگیه ورزشیه تی تی رو نابود کردن . زندگیه شخصیه تی تی هم از هم پاشید و از همسرش جداش کردن .

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 21:56 گفت:

آنری؛فابرگاس
الان هم اگه کارلوس ولا بره میسوزم
ولا شوت هاش خیلی دقیقه؛چیپ های مشتی هم میزنه
خدا نکنه از باشگاه بره

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:56 گفت:

راستی ممنون از پست میثم جان . اره اما تی تی سرگل اسطوره های ارسنال بود بعد از ادامز . دیدنش تو لباس یه تیمه دیگه زجراور بود . سسک داشت به تیم به هوادارا به زحمت های ونگر رسما توهین می کرد با حرفاش . اگه ارسنال نبود که سسک هیچی نمی شد . منت هم میذاشت واسه موندنش از 2010 به بعد . اخرین تمرینش تو امیرتس تو هوای بارونی وقتی طرفدارا اومده بودن ازش بخوان بمونه ناراحت کننده بود اشک ادمو در میاورد .

مهران کاظمی در 18/1/1391 | 21:49 گفت:

آنری زحمتشو برای تیم کشیده بود، کلی جام هم برای آرسنال آورد، ولی اگه فابرگاس می موند امسال دیگه تیم به معنای واقعی شکوفا می شد.

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:46 گفت:

اره قبل شروع جام جهانی 2006 تی تی تمدید کرد و گفت تا زمانی که قادر به دویدن باشه واسه ارسنال بازی میکنه . تی تی عذرش موجه بود علت رفتنش فرار از همسرش و لندن و اون تاپ مدل دورگه ی کثیف بود که تاج پادشاهیه تی تی رو ازش گرفت .

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:42 گفت:

له من یادم رفت . خدا لعنت کنه المونیا رو .

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:41 گفت:

اوورمارس ره یس تی تی سسک و سمیر اما واسه تی تی و سسک تا چند ماهی هنگ بودم و باورم نمی شد . باز تی تی رفت اون اده بود کنار رابین اما سسک پشت تیم و خالی کرد .

alireza mohajer در 18/1/1391 | 21:39 گفت:

فابرگاس.ینس لمن
)-: )-: )-:

محمودرضا معینی در 18/1/1391 | 21:38 گفت:

اولیش که فابرگاس بود،دومیش فلامینی بود نمی دونم چی شد که از دست دادیمش اون سال یه مربع خطرناک داشتیم فلامینی و روسیچکی و فابرگاس و هلب
یکی دیگه هم دلم براش خیلی سوخت و هم خودم دلم سوخت رابرت پیرس بود

Keivan در 18/1/1391 | 21:36 گفت:

HLEB درسته...

سید محمد رضا در 18/1/1391 | 21:27 گفت:

منHELB رو خیلی دوسش داشتم اما افسوس که الان نمیدونم اسمش رو درست نوشتم یا نه!!!

میثم در 18/1/1391 | 21:23 گفت:

مهران و محمد واقعا راست میگید اون چند سالی بود دیگه بو خیانت میداد

soroosh در 18/1/1391 | 21:21 گفت:

هانری چون سال قبلش گفت تا بتونم بدوم برای آرسنال بازی می کنم

*******************************************************

ریس رو هم خیلی دوست داشتم. حیف شد بازیکن خیلی خوش تکنیکی بود :(

مهران کاظمی در 18/1/1391 | 21:20 گفت:

خوب معلومه، فابرگاس

mohammad ali در 18/1/1391 | 21:16 گفت:

جوابش که معلومه.فابرگاس !