سرخط روزنامه های امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,523 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرخط روزنامه های امروز

مارکا،میرور،گاردین،گل،تریبال فوتبال

پیشنهاد منچستر سیتی برای بارسلونا.

منچستر سیتی خواهان مدافع کناری وبرزیلی تیم بارسلونا شده وحاضر است برای به خدمت گرفتن این بازیکن علاوه بر15میلیون یورو کولاروف رو نیز به بارسلونا بدهد.
گالاتاسرای پیشنهادی برای جذب پارک جی سونگ ارائه داده.
باشگاه گالاتاسرای برای جذب بازیکن کره ای تیم منچستر یونایتد پیشنهادی 3میلیونی ارائه کرده وبا وجود تمایل فرگوسن به جذب شینجی کاگاوا احتمال جدایی پارک زیاد است.
جووینکو:بین پارما ویوونتوس یکی را انتخاب میکنم.
این بازیکن که تیم های زیادی در پی به خدمت گرفتن اون هستن اعلام کرده از بین گزینه های موجود یکی از دوتیم پارما یا یوونتوس رو انتخاب میکنه وعلاقه ای به رفتن به اینتر نداره.
برونو کونته قراردادش را تا سال 2015 تمدید کرد.
برونو کونته مربی42 ساله که امسال تیم تورینی ها رو قهرمان سری آایتالیا کرد قراردادش رو به مدت سه سال وتا سال 2015 با این باشگاه تمدید کرد.
چلسی قرارداد اشلی کل رو تمدید خواهد کرد.
درپی قهرمانی تیم چلسی در جام قهرمانان قرارداد تعداد زیادی از بازیکن ها به پایان رسیده ومسئولین چلسی با تعداد اندکی از این بازیکنان تمدید وبقیه رو در لیست مازاد قراردادن.
روی هاچسون:اندی کارول جایگزین خوبی برای رونی خواهد بود.
مربی تیم ملی انگلیس روی هاچسون پس ازمحروميت وین رونی و عدم حضور او در2مسابقه ابتدایی یورو روی کارول مهاجم لیورپولی را جایگزین او کرد.
میلان هم خواهان سالامون کالو شد.
سالامون کالو بازیکن تیم چلسی که چیش از این مورد توجه آرسنال  قرارگرفته بود اکنون مورد توجه تیم میلان وگالیانی نیز هست.
سرجیو اگرو:من به رئال مادرید نمی روم.
سرجیو آگرو در مصاحبه با روزنامه مارکا گفت من منچستر سیتی و شهر لندن رو دوست دارم ونمیخواهم این تیم را ترک کنم حتی اگر رئال مادرید خواهان من باشد،ما امسال قهرمان شدیم وسال بعد به دنبال درخشش در جام قهرمانان خواهیم بود.
آرسنال و وست هم به دنبال المحمدی.
تیم آرسنال و وست هم هر دو به وینگر سرعتی تیم ساندرلند علاقه نشان داده اند.
آرسنال سخت به دنبال جیرورد بازیکن تیم مونپولیه فرانسه.
این بازیکن که امسال به تیم مونپولیه قرمان شد در36 بازی 21 گل به ثمر رساند،لیورپول و نیوکاسل نیز خواهن جیرورد هستند،ونگر اعلام کرده حاضر است علاوه بر پرداخت پول مروان شاماخ رو نیز به مونپولیه بده.
پابلو دنیل اسوالدو به احتمال زیاد به رئال خواهد پیوست.
تیم رئال و رم در سالهای اخیر نشان داده اند که با هم در زمینه نقل و انتقال بازیکن همکاری خوبی دارند،چند روزیست که خبر از انتقال اسوالدو به رئال و شایعه حضور ایگواین در این تیم به گوش میرسد.
کوریره دلو اسپرت روزنامه ایتالیایی امروز صبح نوشت ، فان پرسی دیروز از
استادیوم یوونتوس آره نا و مرکز تمرینی یوونتوس وینوو نیز بازدید کرده است.

رابین فان پرسی که سخت مورد توجه باشگاه های یوونتوس ومنچسترسیتی قرار گرفته است،پیشنهاد منچسترسیتی8میلیون یورو وپیشنهادیوونتوس6میلیون یورو به علاوه پیشنهاد برای پوشیدن پیراهن شماره 10که برای تورینی ها احترام خاصی دارد.
منچستریونایتد خواهان لیتون بینتس بازیکن اورتون شد.
شیاطین سرخ که درنقل وانتقالات تابستانی تمام قدرت خود را برای جذب هازارد گذاشته اند پیشنهاداتی نیز برای تقویت تیم خود در چند پست ارائه کرده اند که از این بین میتوان به پیشنهاد12میلیون پوندی برای جذب لیتون بینتس اشاره کرد.
منچسترهمچنین پیشنهادی برای جذب میچو هافبک اسپانیایی تیم رئال وایکانو داده.
این تیم که با مشکلات شدید مالی دست وپنجه نرم میکند به احتمال قوی با این پیشنهاد موافقت خواهد کرد.
تاتنهام امیدوار به تمدید قرارداد گرت بیل است.
تاتنهام با وجود قهرمانی تیم چلسی در جام قهرمانان اروپا سهمیه این جام رو از دست داد ولی با این حال هنوز به تمدید قرارداد بال چپ سرعتی خود امیدوار است،گفته میشه تیم بارسلونا از مشتریان اصلی این بازیکن برای پر کردن جای خالی اریک ابیدال است.
ادین ژکو مصمم به ترک منچسترسیتی.
این بازیکن بوسنیایی مورد توجه تیم یوونتوس وبرونو کونته قرار گرفته وبا وجود ازدحام بازیکنان درتیم منچسترسیتی وعلاقه زیاد سران این باشگاهبه جذب مهاجم در تابستان ژکو تمایلی به ماندن در این تیم ندارد.
زابالتا برسردوراهی ماندن یا رفتن.
زابالتا که اخیر بازیهای خوبی برای منچسترسیتی انجام داده مورد توجه کاتالان ها قرار گرفته اما مسئولین باشگاه منچسترسیتی باافزایش 10000پوندی حقوق هفتگی خواهان ماندن او شدن.
تاتنهام نگران تمدید قرارداد بازیکن های اصلی خود.
درحالی که درخبرهای مربوط به نقل وانتقالات همیشه تیم تاتنهام در صدر اخبار حضور داره مسئولین این باشگاه نگرانی خود رو در مورد تمدید قرارداد لوکا مودریچ،گرت بیل وحتی آدبایور که منچسترسیتی برای دائمی کردن قراردادش خواستار10میلیون پوند شده رو ابراز کردن.
سیمن در مصاحبه با تالک اسپورت درمورد ون پرسی گفت:
مسئولین آرسنال باید پیش از این کارهایی برای تمدید قرار داد این بازیکن انجام میدادند وهم اکنون تیم در شرایط خاصی قراردارد،مسئولین تیم باید با دادن یک پیشنهاد مالی عالی علاقه خود را به مانده رابین در آرسنال نشان دهند،انها باید اینگونه عشقشان به رابین رانشان دهند.


بچه ها به خاطر اینکه یک ماه تا کنکور بیشتر نمونده  به احتمال زیاد تا اون موقع دیگه نتونم بیشتر به سایت سر بزنم وپستی بزارم،برای همین آخرین پست رو دوباره به روز کردم تا اینجوری از نظراتی که همیشه دادین ومنو تشویق کردین تشکر کرده باشم.برام دعاکنین کنکور امسال یه دانشگاه خوب قبول شم.
انشاالله بعد از کنکور باقدرت بیشتر وخبر های بهتر از تیم محبوبمون آرسنال.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HOSSEIN در 6/3/1391 | 09:41 گفت:

منم کنکور دارم.رشتت چیه؟
الآن چقدر آماده ای؟
امیدوارم هممون تو این امتحان مزخرف موفق باشیم.
راستی از بابت زحماتت ممنون.

ehs در 5/3/1391 | 18:32 گفت:

مثل هميشه عالي بود
جووينكو رو ارسنالم فكر كنم مي خواست!!بازيكن خوبيه ولي زيادي كوتاهه!!!

حاکم 26 در 5/3/1391 | 17:14 گفت:

ممنون. خسته نشو و به همین کار ادامه بده. مثل شایعات وحید!

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 16:30 گفت:

کارت
1
+
19
=
20
ممنون...

nima در 5/3/1391 | 16:05 گفت:

فرهاد منم همین الان خواستم اینو بگم که تو گفتی!!!من تو سایت گل دیدم که نوشته بود رفته یوونتوس آرنا رو دیده!یوونتوس هم پیشنهاد 6 میلیون یورو در سال با پیراهن شماره ی 10 رو به ون پرسی داده!خدا رحم کنه...
میترسم ون پرسی آخر کار دستمون بده(تمدید نکنه)،بمونیم بی مهاجم فصل بعد!!!

محمد جویبار در 5/3/1391 | 16:04 گفت:

نام های زیادی برای خط حمله یوونتوس در فصل بعد دیده میشود . فان پرسی یکی از گزینه های اصلی سران یوونتوس است که گفته میشود دیروز در تورین دیده شده است.

گاتزادلو اسپرت در اینباره نوشت : سران باشگاه یوونتوس با فان پرسی و ایجنتش ملاقاتی داشته اند ، سران یووه پیشنهاد ۶ میلیون یورو در سال رو به او ارائه کرده اند . اما این در حالی است که منچستر سیتی حاضر است بابت او ۸ میلیون یورو نیز هزینه کند .

اما خبر عجیب تر این است که یوونتوس در ازای ۶ میلیون یورو ، پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس را هم به فان پرسی پیشنهاد کرده ، پیراهنی که نزد جامعه بیانکونری ارزش فوق العاده بالایی دارد .

کوریره دلو اسپرت روزنامه ایتالیایی امروز صبح نوشت ، فان پرسی دیروز از استادیوم یوونتوس آره نا و مرکز تمرینی یوونتوس وینوو نیز بازدید کرده است .

فرهاد در 5/3/1391 | 15:59 گفت:

بچه میگن ون پرسی دیرو رفته تورین و با این یووه لعنتی مذاکره کرده و از ورزشگاهشون هم دین کرده راسته؟؟؟؟؟؟؟؟

شایان در 5/3/1391 | 15:44 گفت:

جیرود بیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 15:20 گفت:

ای یعنی می شه جیرود بیاد......باید نیکلاسم با کاگاوا تعویض کنیم.........عالی میشـــــــــــــه

reza در 5/3/1391 | 14:47 گفت:

اگه جیرود بیاد ....

محمد جویبار در 5/3/1391 | 14:47 گفت:

ببخشید بچه ها:
وین روني به دليل حرکت غير ورزشي در ديدار با مونته‌نگرو از 2 بازي اول تيم ملي انگليس در يورو 2012 محروم شده است.
شرمنده که من به جای محرومیت نوشته بودم مصدومیت

parsa در 5/3/1391 | 14:33 گفت:

رونی 2جلسه محرومه مصدوم نیست که

سالار لاری در 5/3/1391 | 14:28 گفت:

اه خاک تو سرت انگلیس هیچوقت تیم بشو نیستی لعنتی

nima در 5/3/1391 | 14:05 گفت:

آره،مهدی راست میگه محروم نه مصدوم!فک کنم 2 یا 3 جلسه محروم باشه!
جیرود هم امیدوارم زود بخریمش...

رضا توپچی در 5/3/1391 | 14:01 گفت:

تشکر...

مهدی افسرده در 5/3/1391 | 14:01 گفت:

محروم بابا مصدوم نیست که

soroosh در 5/3/1391 | 13:53 گفت:

ای تف تو این شانس انگلیس
رونی دیگه چرا مصدوم شده

مهران کاظمی در 5/3/1391 | 13:43 گفت:

مگه رونی هم مصدوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 13:37 گفت:

مرسی...
جیروود عالیه...
like like

روح الله نظری در 5/3/1391 | 13:31 گفت:

**آرسنال سخت به دنبال جیرورد بازیکن تیم مونپولیه فرانسه**

اگه بیارنش قیامته!!!!

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 13:08 گفت:

مرسی محمد کارت 20 ته پسر