کارنامه بازیکنان در رادار ارسنال

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,557 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کارنامه بازیکنان در رادار ارسنال

کارنامه بازیکنانی که آرسنال برای جذب اون ها نظری داره.


استوان جووتیک:
این بازیکن 22 ساله اهل صربستان ومونته نگرو در تیم فیورنتینا ودر سری آبازی میکنه، از لحاظ قابلیت های فنی ودریبلینگ بازیکن بسیار خوبیه و اکثرا اونو باروبرتو باجو مقایسه میکنن183قدشه ودر تیتوگراد متولد شده،قبلا در تیم پارتیزان بازی میکرده واز سال 2008 با قراردادی 7.3میلیونی به فیورنتینا پیوسته.او در زمانی که 17 سال بیشتر نداشت بازوبند کاپیتانی تیم زیر 21 سال صربستان رو به بازو میبست،اکثر هواداران فیورنتینا اون رو جو جو صدا میزنن.
برای پارتیزان در سه فصل حضورش در61 بازی23 گل به ثمر رسانده.
برای فیورنتینا هم در چهار فصل حضورش  در 101 بازی 27 گل به ثمر رسانده.

هوگو لیوریس:
دروازه بان 25 ساله تیم المپیک لیون فرانسه ومتولد شهر نیس،این بازیکن انتخاب اول در دروازه ی تیم ملی وباشگاه لیون هست وهمچنین کاپیتان اول تیم ملی فرانسه نیز هست،این بازیکن از لحاظ رفلکس بدنی،تصمیمات عالی وتوانایی واکنش های عالی در تک به تک ها بسیار شهره است،او تابه حال سه بار جایزه بهترین دروازه بان رو دریافت کرده،یوریس قبل از آمدنش به لیون در تیم نیس که تیم زادگاهش هست بازی میکرد این بازیکن در تمام رده های سنی برای تیم فرانسه بازی کرده.
درسه فصل حضورش در تیم نیس 77بازی برای این تیم انجام داد.
 برای تیم لیون نیز درچهار فصل حضورش 171 بار به میدان رفته.
این بازیکن 37 بازی ملی نیز دارد که در آنها 18گل دریافت کرده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 23/4/1391 | 10:57 گفت:

مرسی محمد جان...

مصطفي اكرامي در 23/4/1391 | 02:02 گفت:

پیراهن سوم فصل بعد!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=321093564651910&set=a.234384796656121.53460.234364543324813&type=1&relevant_count=1&ref=nf


حاکم 26 در 22/4/1391 | 15:14 گفت:

این تاتی چه الکی شاخ شده ؟ حتی وقتی ردنپ و مودریچ رفتنم باز شاخ شدن . اول ورتونگن و حالا لوریس . امیدوارم امسال زیر پامون لهشون کنیم مثل فصل قبل و 2 فصل قبل و ... و اون موقع قیافه اونایی که آرسنال رو رها کردند و رفتن تاتی دیدن داره . مث قیافه عمه هری وقتی 2 تا جلو بود و 5 تا خوردن
ممنون از پستت

رضا توپچی در 22/4/1391 | 14:51 گفت:

تشکر...
با جوویتیک(یوویتیج ) بشدت موافقم...

مصطفی کاظمی در 22/4/1391 | 13:37 گفت:

در حال حاضر این دوتا از رادار آرسنال خارج شدن و جاشون رو به ویویانو و میلو و نیانگ دادن بازم تشکر.

sepehr najafian در 22/4/1391 | 13:16 گفت:

جووتيچ ميتونه جاي پارک و شاماخ باشه نه رابين.
لوريس که معلومه آرسنال نمياد