تیترخبرهای آرسنال

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,544 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای آرسنال

مارکا،تریبال فوتبال،اسکای،دیلی میل،سان،تالک اسپورتآرسنال وتاتنهام به دنبال سانتی کاسورلا.
آرسنال و تاتنهام سعی داشتند برای جذب این وینگ اسپانیایی با باشگاه مالاگا وارد مذاکره شوند که با سدی به اسم عبدالله قابن مالک قطری این باشگاه رو به رو شدند که به هیچ وجه قصد فروش این بازیکن را ندارد.البته در قرارداد این بازیکن یک بند 45 میلیون یورویی نیز وجود دارد که انتقال این بازیکن رو غیر ممکن میکنه.
عبدالله قابن اعلام کرده باشگاه مافروشنده نیست بلکه ما خریداریم.


روبین ون پرسی به ایتالیا نخواهد رفت.
ایجنت این بازیکن اعلام کرد باشگاه های ایتالیایی توان پرداخت دستمزد این بازیکن را ندارندو به احتمال قوی او به تیم دیگری در لیگ جزیره خواهد پیوست.روبین امروز هم از همراهی تیم در تور آسیایی خودداری کرده وبه احتمال زیاد از آرسنال جدا خواهد شد.
منچستریونایتد به ون پرسی نزدیکتر است تا منچسترسیتی.جوئل کمپل اولین گلش را برای رئال بتیس به ثمر رساند.
این بازیکن جوان کاستاریکایی که از آرسنال به طور قرضی برای پیشرفت بیشتر به بتیس پیوست امروز در جریان بازیهای پیش فصل اولین گل خودش رو برای بتیس با یک ضربه سر به ثمر رساند.جرج گراهام مربی اسبق آرسنال اعلام کرد آرسنال باید هرچه زودتر ون پرسی را بفروشد.
جرج گراهام از مسئولین آرسنال خواسته با توجه به امتناع ون پرسی از ادامه همکاری با توپچی ها هرچه زودتر این بازیکن را به هریک از باشگاه های یونایتد،سیتی ویوونتوس که مبلغ بیشتری بدهند بفروشد تا با به دست آوردن پول توان رقابت با سایر تیم ها رو داشته باشد.اگر باشگاه میخواهد بازیکنان بزرگش را بفروشد وکاری انجام ندهد باید این را به هواداران نیز بگوید،سال پیش فابرگاس به طور ناگهانی آرسنال را ترک کرد وآرسنال با یک شروع ضعیف هشت گل از منچستریونایتد دریافت کرد.
مشکل آرسنال این است که پنج یاشش سال است که جام نگرفته واکنون نیز بلندپروازی لازم را برای رسیدن به جام ندارد.زنیت سنپترزبورگ خوهان جذب آندری آرشاوین.
لوچیانو اسپالتی مربی زنیت اعلام کرده دوست دارد آرشاوین به این تیم بازگردد.
آرشاوین سال گذشته یک نیم فصل رو به صورت قرضی در زنیت گذراند ونمایش نستا خوبی هم داشت.اسپالتی میگوید:من عقیده دارم اوبازیکنی با کلاس واقعیست وبه علاوه او انسان باهوشی نیز هست.من مطمئنم اگر اوبرگردد مانند فصل پیش موفق خواهد بود.آرسنال به دنبال فرناندو لیورنته برای جایگزینی ون پرسی.
دیلی میل میگوید آرسنال به دنبال لیورنته خواهد رفت اگر ون پرسی این تین را ترک کند.
این بازیکن در فصلی که گذشت 28گل رو برای اتلتیکو بیلبائو به ثمر رساند.
در قرارداد این بازیکن مبلغ انتقالش 28میلیون قید شده وآرسنال میتواند با استفاده از 20 میلیون فروش احتمالی ون پرسی این بازیکن رو خریداری کند.


                                                  

                                                                     تهیه کننده:محمد جویبار(gunner13)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

...* Ayda *... در 1/5/1391 | 15:41 گفت:

مرسی محمد جان!!!
استفاده کردیم...

مجتبی هانری در 31/4/1391 | 07:56 گفت:

ممنون!
رابین نه دوست دارم بره یونایتد و نه ایتالیا

sepehr najafian در 31/4/1391 | 00:15 گفت:

فقط کاواني

عرفان در 30/4/1391 | 22:19 گفت:

واقعا لایک داری.به نظرم گانسو+ام ویلا+لیورنته+آدرین لوپز = 99% احتمال قهرمانی
به قول یکی از دوستان که قبل از عضویتم نظراتشو میخوندم : رابین و تئو میتونن برن گمشن!هرکی دلش با تیم نیست میتونه بره گمشه!

امین در 30/4/1391 | 22:06 گفت:

ممنون داداش

امین در 30/4/1391 | 22:06 گفت:

ممنون داداش

ehs در 30/4/1391 | 21:55 گفت:

هم سنش مناسبه هم معلومه کار درسته فقط مشکلش اینه که اسپانیاییه!!!
دیگه خیلی بعید می دونم فن پرسی بره یونایتد!!دیگه اینقدر نامرد نیست!!

aso در 30/4/1391 | 21:40 گفت:

خدایی لیورنته بازیکنه خیلی خوبیه!!
من موندم دلبوسکه با وجود این چرا از توس استفاده میکرد!!
تورس تو چلسی، نتونست کاری کنه، ولی لیورنته، 30تا زد!!!!!
خدایی، لیورنته معرکست، اگه بخرنش!!!

احسان در 30/4/1391 | 21:34 گفت:

فن پرسی خداحافظ... تو هم مرد نبودی تا اخرش وایسی