جایگزین رابین؟

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,548 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جایگزین رابین؟

جایگزینی برای رابین؟باشگاه اتلتیکو بيلبائو اعلام کرده که تیم های آرسنال وتاتنهام مشتریان جدی فرناندو لیورنته هستند وهر دو28میلیون پیشنهاد داده اند.
از اتفاقاتی که شانس آرسنال رو برای خرید لیورنته بیشتر میکنه فروش ون پرسیه،البته پیشنهاد تاتنهام به دامیاو هم تاثیر گذاره.

باشگاه های میلان، اینتر ،لیورپول ومنچستریونایتد هم خواهان لیورنته هستند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 26/5/1391 | 13:05 گفت:

یورنته تقریبا بازیکن یوونتوس شده
خودمونیم ولی اصلا سبک بازیش به دردمون نمی خوره

ehs در 26/5/1391 | 03:15 گفت:

یونایتد می خواد یورنته رو کجاش بذاره!!

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 00:54 گفت:

فقـــــــــــــــــــــط بالوتلی...!!

hafez در 26/5/1391 | 00:46 گفت:

khak bar sar rabin,vaghean nemiyunam dark konam chera raft manchester

parsa در 26/5/1391 | 00:14 گفت:

اگه رابین بره منچستر خیلی پسته

مهدی افسرده در 25/5/1391 | 23:14 گفت:

من نمی دونم آخه چه طوری روش میشه جلو ما بازی کنه

masoud mahmudpur در 25/5/1391 | 22:28 گفت:

یورنته خوبه اما رابین یه بازیکن خاصه.استایل و سبک خاص خودش رو.سانتر هاش فوق العادس شوتاشم که نظیر نداره.حیف که تو زرد از اب در اومد

میلاد آرشام در 25/5/1391 | 22:05 گفت:

یوونتوسم میخوادش

آرمان الهیاری در 25/5/1391 | 21:58 گفت:

مرگ بر ستاره دزد ها

محمد جویبار در 25/5/1391 | 21:25 گفت:

آقا وحید تالک اسپورت بود
صفحه اولش

nima در 25/5/1391 | 21:14 گفت:

خیلی مسخره اس!پارسال که منچستریا مسخرمون میکردن و میگفتن 8 تاییا حالا امسالم دارن هی زر بزنن که کاپیتانتون تیمتونو ول کرد و اومد منچستر!!!
یورنته هم امیدوارم بیاد!

vahid در 25/5/1391 | 20:57 گفت:

ممنون میشم منبع این خبر رو بزاری اقایی

sepehr najafian در 25/5/1391 | 20:31 گفت:

يورنته فايده نداره.کاواني خوبه

محمد حسین عبادی در 25/5/1391 | 20:29 گفت:

يعني آرسنلا28تا پيشنهاد داده؟

sina saffari در 25/5/1391 | 20:08 گفت:

البته با عرض شرمندگی منظورتون اتلتیکو بیلباو نه مادرید
با اصل قضیه ام به شدت موافقم چون بازیکون بسیار خوبیه

آرمان الهیاری در 25/5/1391 | 19:53 گفت:

اگه بره یونایتد دیگه منچستری ها پدرمون رو در میارن
تو مدرسه چی میگن بهم؟
وای رابین
خدا ازت نگذره
واگذارت میکنم به فریمپونگ

مجتبی هانری در 25/5/1391 | 19:49 گفت:

باور کنید چیزی از رابین کمتر نداره ولی خوب دوست ندارم رابین بره یونایتد

اگه رابین بره جایگزین خوبیه