یادتون هست ؟2

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 123,153 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یادتون هست ؟2


آرسنال یه برد هایی تو تاریخ لیگ قهرمانان اروپا داشته که یادآوری اون واس
تیری آنری گل پیروزی بخش خود مقابل مادرید را جشن گرفت"
قبل از اينکه آرسنال در 21 فوريه 2006 به استاديوم برنابئو برسد هيچ تيم انگليسي موفق نشده بود تا رئال مادريد را در ورزشگاه خانگي اش شکست دهد. تيم جوان " آرسن ونگر " با انبوهی از مصدومان بر ليست بلند بالايي از بازيکنان رئال غلبه کرد.
گل هنرمندانه " تيري آنري " دو دقيقه بعد از استراحت بين دو نيمه کافي بود تا يک پيروزي مشهور ديگر براي تيم بدست بيايد. اما اين تک ضربه ي آرسنالي ها به سمت دروازه ي رئال نبود.با هشت بازيکن مصدوم که بيشترشان دفاع بودند، " فلاميني " اجباراً به عنوان دفاع چپ بازي مي کرد. انتخاب کمي وجود داشت، مثل تمام هم تيمي هايش هافبک فرانسوي توپچي ها در آن پست عالي عمل کرد.
فقط 80 ثانیه پس از شروع بازی آرسنال می توانست با ضربه ی خوزه آنتونیو ریس به برتری برسد که ایکر کاسیاس در مقابل این ضربه عکس العمل نشان داد. تیری آنری و فردی لیونبرگ هم در نیمه اول تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در پایان نیمه اول بازی 0-0 به پایان رسید. این نتیجه خوبی برای تیم بود اما دو دقیقه پس از شروع نیمه شرایط و نتیجه ببسیار بهتر شد.
" فابرگاس " از دايره ي مياني ميدان به " آنري " پاس داد. مهاجم آرسنال قبل از رسيدن به محوطه جريمه و کشمکش با " سرخيو راموس "، " رونالدو " را کنار زد و به زيبايي از سد " آلوارو مخيا " و " گوتي " گذشت. شوت زوايه دار او به کنج تور دروازه ي " کاسياس " نشست. این یکی از توانایی های خیره کننده ی آنری کاپیتان با کلاس آرسنالی بود.
مهاجم 28 ساله ي آرسنال خوشحالي سي و چهارمين گلش در رقابت هاي جام قهرمانان اروپا را در آغوش 3500 هوادار توپچي ها با دستانی که به دو طرف باز کرده بود، انجام داد.اين کيفيت و توانايي بار ديگر يعني 15 روز بعد منجر به يک 0-0 در ورزشگاه هايبوري شد تا آرسنال به مرحله ی بعد و جمع 8 تیم برتر راه پيدا کند.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


صحنه ی به ثمر رسیدن گل هانری مقابل اینتر در سن سیرو
ساده هست که فراموش کنیم آرسنال اگر در 25 نوامبر 2003 در سن سیرو شکست می خورد، می توانست به سادگی از لیگ قهرمانان حذف شود.
در عوض آن ها بر آسیب دیدگی ها و تمامی نا امیدی های که پس از شکست 3-0 در هایبوری مقابل اینتر در 2 ماه قبل از آن بر تیم سایه افکنده بود غلبه کردند و سنگین ترین شکست اروپایی این تیم میلانی را در 47 سال گذشته رقم زدند!
آن شب شبی غرور انگیز برای کاپیتان جانشین، ری پارلور و آن دسته از هوادارانی بود که به همراه تیم به میلان آمده بودند تا شعار معروف خود "یک صفر به نفع آرسنال" را این بار به شکلی دیگر "پنج یک در سن سیرو" سر بدهند. بی شک ستاره آن نمایش با شکوه کسی نبود به جز تیری آنری.
تمام کنندگی غریزی این مهاجم فرانسوی در دقیقه 25 قفل دروازه اینتر را باز کرد و اگر چه شوت تغییر جهت یافته کریستین ویری بازی را قبل از پایان نیمه اول به تساوی کشاند اما آرسنال خیلی زود کنترل بازی را به دست گرفت.
چهار دقیقه پس از آغاز نیمه دوم فردی لیونبرگ با دریافت پاس از آنری برتری را به آرسنال برگرداند. تنها پنج دقیقه بعد آنری با گل خود پیروزی آرسنال را قطعی کرد. آنری ضربه سر پارلور را روی خط نیمه زمین دریافت کرد و با سرعت از زانتی دور شد سپس نگاهی به مسیر پیش رو انداخت و بار دیگر با سرعت کاپیتان آرژانتین را از پیش رو برداشت و با شوت محکم پای چپ خود فرانچسکو تولدو را هم مغلوب کرد و توپ را به درون دروازه فرستاد. هواداران آرسنال با در هم شکسته شدن دفاع اینتر دلایل بیشتری برای شادی داشتند!آنری ادو را در موقعیت گل قرار داد تا ادو گل چهارم را به ثمر برساند،درست قبل از اینکه جرمی آلیادیاره - که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود - توپ را به پیرس سپرد تا نتیجه باور نرکردنی 5-1 رقم بخورد.
تیم آرسن ونگر بر صدر لیگ برتر می تاخت اما توانایی آن ها برای رقابت در اروپا زیر سوال رفته بود. این جوابی کامل بود. ونگر گفت:من از دانشتن چنین بازیکنانی و روحیه ای که از خود نشان دادند احساس غرور می کنم.ویژگی ما خود را نشان داد. ما با ثبات بودیم و از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردیم.


این ها فقط بخش هایی از خاطرات خوب ما با آرسنال بود.به امیداینکه این روزها بیشتر و بیشتر برای ما تکرار بشن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 27/10/1390 | 00:28 گفت:

مرسی آبجی.امیدوارم بعضیا به خودشون بیان و این روزای ونگرم به خاطر بیارن تا بدونن زندگی چقدر فراز و نشیب داره

محسن در 26/10/1390 | 21:21 گفت:

به امید بازگشت به اوج
دمت گرم واقعا نیاز بود اونم تو این شرایط

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:33 گفت:

یه پستی بود که بین این پستای جنجالی و بی فایده خیلی حال و هوامو عوض کرد . ممنون

حسین ملازینل در 26/10/1390 | 19:27 گفت:

آرسنال همیشه آرسناله...حتی الان که...

فرزین سلامي در 26/10/1390 | 17:21 گفت:

امیدوارم اون نتایج دلچسب دوباره تکرار بشن

davood در 26/10/1390 | 17:12 گفت:

چندین بار اینها رو خوندم اما بازم خوندنشون لذت بخشه
ممنون

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:28 گفت:

ممنون. خیلی رو می خواد یه عده بیان این پست رو لایک کنن یا نظر بدن. واقعاً رو می خواد که می دونید سایت کاربر خانم داره و اینجوری حرف می زنید.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 15:38 گفت:

Viva gunner Girl

Vishka در 26/10/1390 | 15:24 گفت:

از اشکالی که تو خط اول پیش اومد غذر میخوام.