تیمای دیگه

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,601 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تیمای دیگه

دیشب که آرسنال سیتی رو برد و تقریباً قهرمانی یونایتد قطعی شد به خودم گفتم ای بابا حالا ما از همین تیم متنفر بودیم یه کاری هم آرسنال می کنه تا قهرمان بشه، البته از حق نگذریم الان 8 بازی پشت سر هم بردن، قهرمانی حقشونهولی بعد دیدم نه من از لیورپول بیشتر بدم میاد، اصلاً یه نفرت خاصی از این لیورپول دارم، دوست دارم تا 300 سال جزء 4 تا نباشن، تا اونجایی هم که میدونم طرفداران لیورپول تو ایران هم خیلی از آرسنال بدشون میاد، حالا شما از کدوم تیما بدتون میاد؟
البته من قصدم این نیست که الان طرفداران تیم بارسا بیان جنجال راه بندازن، چون احتمالاً کل طرفداران آرسنال از این تیم متنفرن، فقط می خوام بدونم بچه ها از چه تیمی بدشون میاد و مهمتر از اون فکر می کنید طرفداران کدوم تیم از آرسنال بدشون میاد، مخصوصاً خیلی دوست دارم بدونم که شما فکر می کنید تو ایران طرفداران کدوم تیم دوست ندارن سر به تن آرسنال باشه، لطفاً دلیلش رو هم بگید، من خودم به ترتیب از این تیما بدم میاد:
لیورپول: فکر می کنن چون 100 سال پیش 18 بار لیگ رو بردن آقای تمام فوتبال انگلیسن
منچستر: اینهمه شانس آخه یه تیم مگه میتونه داشته باشه؟ البته یه کمی هم حسادت
بارسا: بیشتر از همه به خاطر طرفداران بی منطقش، اعصاب آدم رو تو بحث خورد می کنن، هیچ اطلاعی هم حالا از فوتبال و بارسا ندارن خیلی هاشون
تاتنهام: بیچاره ها همه زندگیشون این شده تو لیگ از آرسنال بالا تر باشن، حرف امسال و پارسال هم نیست، سال 2006 هم روز آخر 11 تا بازیکنشون مصمومیت غذایی گرفتن و نتونستن بازیشون رو ببرن و آرسنال بالاتر از اونا چهارم شد، هنوز می گن کار آرسنالیا بوده
چلسی: نمیدونم چرا فکر می کنن الان افتخار لندن اونا هستن؟

اونایی هم که تو ایران از آرسنال بدشون میاد:
بارسا: فکر می کنن فابرگاس ارث ننشون بوده که آرسنال بالا کشیده حالا به زور چماغ پس گرفتن
لیورپول: به جورایی آرسنال جایگاه اونها تو فوتبال انگلیس رو ازشون گرفته
منچستر: رقیب همیشگی
چلسی: همون توهم بهتر بودن تو لندن
جدیداً هم میلان: از این باخت 3-0 خیلی زورشون گرفته

بچه ها راستی یه خبر خیلی خیلی خیلی باحال: تاتنهام 2-1 تو خونه خودش به نورویچ باخت، ولی متأسفانه نیوکاسل 2-0 بولتون رو برد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد غلامي در 22/1/1391 | 16:31 گفت:

از يونايتد و تاتنهام

امير حسين منصوري در 22/1/1391 | 11:07 گفت:

تیمای دیگه برام مهم نیستن. ولی خوب که نیگاه می کنم از یه چندتایی بدم میاد
بیشتر از همه از این تیمایی بدم میاد که تا چند سال قبل خبری ازشون نبود ولی همچین که یه خر پول عقده ای پیدا شد همین جور بی حساب و کتاب پول ریخت توی تیمشون و بعدش امر بهشون مشتبه شد که خبریه: السیتی و چلسی
از منچسترم بدم میاد چون یه غرور بی خود و بی جهتی رو به روی آرسنال دارن ولی انصافا توی زمین رقیب خوبین
از بارسا هم خیلی بدم میاد نه به خاطر خود تیم به خاطر این طرفدارای تازه طرفدار شدشون. یعنی هیچی نمی فهمن. انقدر تو ناز و نعمت بودن به بردن عادت کردن که نمی دونن یه طرفدار واقعی یعنی چی. مطمئنم اگه یه روز بارسا بیوفته تو سرازیری طرفداراش به شدت ریزش می کنن چون اصل پایه و اساس ندارن

ali jamshidi در 22/1/1391 | 09:12 گفت:

فقط آرسنال
ولی به بقیه تیم ها به یه چشم نگاه می کنم برام مهم نیستن. هر کی جلو آرسنال شاخ بشه تنفر بر انگیز برا همه مون. ولی اوج تنفر از بارسا و تاتنهام در یه حده ( بسوزی بارسا که بهترین هامونو همیشه ازمون گرفتی) من یونایتد من سیتی بیرمنگام و استوک سیتی

shervin در 22/1/1391 | 03:12 گفت:

میلاد و حامد از همه باحال تر گفتن میلاد باحال گفت حامد متعصب گفت.

منم همه ی دنیا میدونن از تمام تیمای دنیا حتی تیمی که توش بازی میکنم متنفرم و فقط و فقط و فقط آرسنالو دوس دارم
و در راس تنفرم انارفروشا قرار دارن

امیرعباس در 22/1/1391 | 01:07 گفت:

منچستر،چلسی، مانی سیتی!

HOSSEIN در 22/1/1391 | 00:50 گفت:

بارسا.اسپانیا.کل تیمهای شهر شانچستر.آنژی ماخاچ قلعه

hamed در 22/1/1391 | 00:40 گفت:

تنفر این طرفدار ها هم خودتون بهتر می دونید برای چیه...

hamed در 22/1/1391 | 00:37 گفت:

من از همه ی تیم ها به غیر از آرسنال بدم میاد و از تیم هایی مثل بارسا و رئال و من سیتی امثالهم که تیم خودشون رو فقط با پول درست کردند متنفرم...

طرفدارای چلسی ، بارسا و منچستر هم توی ایران به شدت از آرسنال متنفرند...

ehs در 21/1/1391 | 23:56 گفت:

من با تمام وجودم از بارسا و شانچستر بدم مياد !!!هيچ وقت فكر نمي كردم كه دو تيم فوتبال اينقدر با اعصاب من بازي كنند!!

محسن آزاده در 21/1/1391 | 23:46 گفت:

در ضمن تا جایی که من در اطراف خودم دیدم ، عموما افراد دیگه با اینکه طرفدار بقیه تیمان ، اما از آرسنال بدشون نمیاد ، دلیلش هم سبک زیبای آرسناله و فوتبال پاک آرسنال و در ضمن معرفی جوونایه زیادی تو هر فصله !
اما در کل فکر می کنم معدود طرفدارای چلسی بیشتر حس تنفرو داشته باشن ! دلیلش رو هم باید از خودشون بپرسین :)

محسن آزاده در 21/1/1391 | 23:42 گفت:

خب اول از همه که از یونایتد تنفر ویژه ای دارم ( اصن یه وضی) !!! دلیلش هم یکی قصیه شانسه که همه بهش اشاره کردن ( فکر کنم اگه یه آماری بگیرن در 10 سال اخیر 80% گلاشون بعد از دقیقه 80 بوده :دی) و دلیل دیگه هم جامایی که تو این سالای اخیر بردن !!
بعد از اون هم از چلسی متنفرم به همون دلیلی که تو از بارسا متنفری!
در این مرحله باید از رئال نام ببرم که سومین تیمی است که ازش متنفرم ، دلیلش هم اینه که با ولخرجی های بی حسابشون ، روح فوتبال زیبا رو به گند کشیدن و در ضمن هر فصل تعداد زیادی فوق ستاره های فوتبال رو خراب می کنن!
از اینتر هم متنفرم ، هیچ دلیل منطقی هم واسش ندارم ، یه احساس قلبیه !!!

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 23:40 گفت:

1بارسا..2یونایتد..

مهران کاظمی در 21/1/1391 | 23:23 گفت:

ای بابا سربازی هم شد 21 ماه، گندت بزنن

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:17 گفت:

مرسی مهران جان.از تاتنهام و یونایتد بدم میاد البته تو انگلیس ها داداش!

M o o r I در 21/1/1391 | 22:42 گفت:

از یونایتد نفرت خاصی دارم یخاطر خر شانسی . لیوردوغم خیلی بدم میاد . نمیدونم چرا !!!

کلا از لیگ ایتالیام بدم میاد . بارسام که رو شاخشه

علی ارشدی در 21/1/1391 | 22:36 گفت:

میلاد@ Triple Like

اول از همه یونایتد بعد بارسا و تاتی جدیدا هم سیتی

hosein-gunner در 21/1/1391 | 22:30 گفت:

رئال- بارسلونا - من سیتی - میلان

شاهين در 21/1/1391 | 22:15 گفت:

به ترتیب بارسا ، من سیتی ، من یونایتد ...

soroosh در 21/1/1391 | 22:14 گفت:

من از منچستر یونایتد متنفرم

soroosh در 21/1/1391 | 22:14 گفت:

من از منچستر یونایتد متنفرم

میلاد کشوری در 21/1/1391 | 22:12 گفت:

تنفر؟
1- بارسا
2- تیم رزرو بارسا
3- تیم جوانان بارسا
4- تیم زنان بارسا
5- نوجوانان بارسا
6- بسکتبال بارسا
7- والیبال بارسا
8- هندبال بارسا
...
n- میلان

کمیل رحیمی در 21/1/1391 | 21:59 گفت:

من از یونایتد متنفرم به خاطر اینکه واقعا خوش شانسه این تیم من تیمی به خوش شانسیه یونایتد ندیدم، تیمهایی که از آرسنال بدشون میاد به نظرم یکیش همین یونایتده چون همیشه رقیبشون بودیم،تاتنهامه و جدیدا میلان به خاطر اون سال که حذفشون کردیم و امسال که 3 تا بهشون زدیم و آتیش گرفتن

حمید فرازی در 21/1/1391 | 21:53 گفت:

والا چی بگم درکل آرسنال دشمن خاصی نداره چون رقیباش اکثرا همین تیمای لندنی هستن که تو ایران هوادر آنچنانی ندارن.حتی هوادرای بارسا هم با هرکدوم برخورد داشتم عموما ار آرسنال خوششون میاد.

در مورد لیورپول از سبک بازیشون واقعا متنفرم چون هنوز تو همون سبک کلاسیک تیمای انگلسی گیر کردن ولی هم تیم ریشه داری هستن و هم رابطه خوبی با تیم ما دارن.سر همون دشمنی ما با تاتی هم طرف ما رو گرفتن.

تیمایی هم که ازشون متنفرم اولویت که با بارسا بعد رئال و بعد هم از تیمایی مثل سیتی و اینتر و منچستر و میلان :)

abolfazl در 21/1/1391 | 21:07 گفت:

1-اب انارهای عوضی مخصوصا....بوسکتس و الوز که وصفشونو میدونید
2-السیتی
3-یونایتد
4-تاتی

HAMED toopchi در 21/1/1391 | 21:04 گفت:

من از منشن گلادباخ خيلي بدم مياد! خب به رسم همه آرسناليا از بارسا، من يو و رثال هم متنفرم

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 20:51 گفت:

از بارسلو نا و منچستر متنفر و بیزارم به همان دلایلی که خودت گفتی

مهران کاظمی در 21/1/1391 | 20:46 گفت:

نه حامد جان، الان نیوکاسل هم امتیاز تاتنهامه، به نظرم الان تاتنهام شده کبریت بی خطر، اگه چلسی امشب ببره هر 3 تاشون میشن 59 امتیازی، حالا فکر می کنی کدومشون قوی ترن در حال حاضر؟
راستی این چیزی که پرسیدم هم یادت نره ((:

HAMED toopchi در 21/1/1391 | 20:42 گفت:

نيوكاسل كبريت بي خطره داداش، مشكلي نيست

پیروز در 21/1/1391 | 20:29 گفت:

تاتنهام بااااااااااااااااااااااااااااااااخت! دم نوریچ گرممممممممممممممممممم