باز هم منچستر !!

نویسنده: روح الله نظری

وبلاگ من
نویسنده: روح الله نظری
عاشق آرسنال هستم..کاردانی کامپیوتر دارم و الان شاغلم!!
کل بازدید: 1,592 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم منچستر !!

میشه اسمشو بزاریم بدشانسی آیا واقعا بدشانسی هس؟


باز هم منچستر . اون دوران پرشکوه آرسنال گذشت و دیگه نشانی از آرسنال پرقدرت نیس اون آرسنالی که تنها خودش تونست یک فصل بدون شکست قهرمان لیگ انگلستان بشه واقعا افسوس اون موقع رو میخورم که چرا الان باید اینجوری بشه.بهرحال تا بازی منچستر سه چهار روز مونده طبق معمول باید بگیم باید ببریم.می بریم؟!تمام بازی های آرسنال از 2004 به بعد و نگا کردم بغیر اونایی که بردیم که تعدادشون هم زیاد نیس بقیشون که تعدادشون زیاد هس باید بگم که دقیقا پیروزی رو خودمون تقدیم منچستر کردیم آمار بازی به نفع ماست توپ مال ماست ولی یک اشتباه کوچولو که تو هربازی بالا 10 اشتباه که باعث دادن یه موقعیت خطرناک برای حریف هس رو به راحتی میدیم.و بدشانسی هم اینجاس که در مقابل منچستر از این اشتباهات کم انجام نمی شه.بازی های لیگ قهرمانان و قبل یا همین بازی اول فصل..یکشنبه شب امید وارم که اشتباهی نداشته باشیم چون رونی ، نانی ، والنسیا کسایی نیستن که باد آورده رو به باد بدن.
دوسدار و عاشق آرسنال. به امید بردی شیرین در روز یکشنبه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 28/10/1390 | 20:28 گفت:

100 در 100 میبریم............

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

خوش اومدی گانر

امیر مجاهد در 28/10/1390 | 17:16 گفت:

ونگر=جنتی !!

hamed در 28/10/1390 | 17:10 گفت:

ورمیناتور رو جالب اومدی..........

davood در 28/10/1390 | 16:51 گفت:

من که با دوست منچستریم سر 2 تا شارژ 5 هزاری شرط بستم اگه ببازیم خودم ونگر رو میکشم
ولی میدونم میبریم مخصوصا اگه ورمیناتور باشه

علی ارشدی در 28/10/1390 | 14:37 گفت:

خوش اومدی
علی جمشیدی درست میگه وسط زمینمون خالیه انگار!

حمیدرضا در 28/10/1390 | 14:35 گفت:

مثل همیشه. تو بردن تردید دارم ولی اگه خدا بخواد و ونگر پست بازی در نیاره میبریم

aso در 28/10/1390 | 14:16 گفت:

وای به حالمون قدیما کلوتوروه رو تو دفاع داشتیم مقابل من یو اونجوری سوتی میدادیم الان مرتسکارو ژورو"خدای سوتی" رو داریم!!!
خدا بهمون رحم کنه!!

ali jamshidi در 28/10/1390 | 13:56 گفت:

خوش اومدی داداش. می بریم فقط کاش هافبک هامون مثله ماست نباشن. آرسنال قدیم به خاطر این خوب نتیجه می گرفت چون موقعیت الکی نمی داد به حریف چون هافبکاش می دوئیدن. مثله ویرا پاولر پتی لیونگبرگ و ... حتی وینگ ها مونو خوب دنبال توپ می دوئیدن اما الان هافبک وسط های تیم هم دنبال تخریب توپ حریف نمی رن چه برسه به وینگ. بیشتر تماشاچین. اگه واقع بین باشیم می بینیم که اگه این اشکال عمده بر طرف شه مشکل تیم حله

arash در 28/10/1390 | 13:40 گفت:

خوش اومدی
نمیدونم چرا همیشه وقتی تیممون مصدوم و محروم و... داره به منچستر میرسیم

حمید فرازی در 28/10/1390 | 13:25 گفت:

داداش ورودتو به خانواده آرسنال تبریبگ میگم.امیدوارم حتی اگه نتونستیم ببریم یه بازی خوب ارائه بدیم.درسته که نتیجه مهم تره ولی واسه من برد بدون بازی زیبا ارزشی نداره.راستی داداش بچه کجایی؟

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 13:22 گفت:

مثل روز واسم روشنه که میبریم
یکی از گلامونو مدافعمون میزنه