چرا تمدید نمیکنه؟؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 49,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا تمدید نمیکنه؟؟؟؟

بچه ها من یه مشکلی دارن کسی میدونه؟
یعنی این فرارداد قرضی راهی نداره که اسطوره بمونه ؟؟؟؟ رضایت نامه ای؟؟؟ پولی؟؟؟؟

آخه مگه میشه؟؟؟؟؟بچه ها من یه مشکلی دارن کسی میدونه؟

یعنی این فرارداد قرضی راهی نداره که اسطوره بمونه ؟؟؟؟ رضایت نامه ای؟؟؟ پولی؟؟؟؟
آخه مگه میشه؟؟؟؟؟

 آنری که خودش می دونه اسطوره بود دیگه اسطوره ترم شد...اگه راهی باشه و مربی ردبولز نذاره واقعا" سنگ دله...بابا آنری ماله ماست..از ماست...آنری آرسنالیه تا ابد...درسته که آمریکا هیاهو و حاشیه نداره و راحت تره ولی بخدا اگه بمونه هم حذفی را میبریم و هم جام باشگاه ها را ( واقع بین باشیم...لیگ را نمیشه گرفت)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

dady در 23/11/1390 | 15:01 گفت:

دوستان عزیز در اینکه تی تی اسطوره هست شکی نیست اما چرا اصرار بر این دارید که تی تی باید بمونه ؟
من با موندنش مخالفم چون تی تی دیگه مثل زمان اوجش نیست این حقیقتیست انکار نا پذیر و تی تی ادر حال حاضر
20 دقیقه هم نمی تونه بازی کنه چون می بره اگه بازیای ارسنالو دنبال کنید این قضیه مشهود هست و اون کیفیت لازمو الان نداره تی تی و یه سوال دیگه هم هست چرا سلطان ونگر از یوسی بنایون کم استفاده می کنه ؟
بازیکنی که در هر بازی ارسنال بوده چه ثابت چه ذخیره اومده تو خوش درخشیده وهم play maker خوبیه هم چارچوب شناس هست اینو هنوز به جواب نرسیدم
بازم هرچه سلطان ونگر صلاح بدونه ما مطیع هستیم

علی ارشدی در 23/11/1390 | 12:33 گفت:

از نظر قانونی به نظر نمی رسه راهی وجود داشته باشه فقط باید تی تی اون قراردادو یک طرفه فسخ کنه که کار جالبی نیست تازه باید خسارت هم بده البته اگه بتونه فسخ کنه و تو قرارداد اینکارو ممنوع نکرده باشن
خلاصه که بهتره بی خیال موندن تی تی شیم

حامد مبينى در 23/11/1390 | 12:04 گفت:

آره با نظرت موافقم ولی کاش تو آرسنال با 14 خداحافظی کنه....

T.Vermaelen در 23/11/1390 | 11:28 گفت:

حامد جان, هانری خوبه بمونه ولی زود خداخافظی کنه از فوتبال آدم باید منطقی فک کنه... هانری دیگه توان قبل رو نداره و الان که جون داره از فوتبال بازی کردن خداحافظی کنه تا اسطوره بمونه... نه اینکه نیمکت نشین باشه بعد خداحافظی کنه... چون اتقادات همیشه وجود داره و کاری نداره که کی اسطورست یا نیست...تماشاگر بخصوص نسل جدید بازیکنی میخواد که خوب بتونه 90 دقیقه بدوه و گل بزنه...الان گیگس تو منچستر گفته یکسال دیگه میمونه ولیبنظر من اگه سال دیگه افت کنه خودشو خراب میکنه... ولی حامد لیگ انگلیس و مربیاشون اینقد شعورشون بالاست که یک بازیکن رو در حالی که اسطورست از بازی جدا کنن و بازنشسته تا افت نکرده و مردم بدبین بشن به تیم...زیدان در اوج بازیگری و قدرت و تجربه از بازی کردن خداحافظی کرد تا همیشه در قلبها بمونه...اونجا لیگ ایران نیست که علی دایی هم مربی باشه و هم بازیکن باشگاه هم بازیکن تیم ملی !!! و بعد به علت کهولت سن علی دایی که همیشه هم در قلب ایرانیاست بخاد جلو همه هووووو بشه!!!
پس هانری ما(که همیشه عاشقشیم) خودش بازیکن با اخلاق و مردیه ...پس میره آمریکا بدون حاشیه و با افتخار خداحافظی میکنه و حتما در آینده جزء کادر فنی توپچی ها میشه( هدف ونگر هم از آوردنش انگیزه به جوانهاست چون ونگر همیشه ابداع کننده روش های نو بوده)....
( در ضمن بگم آنری هیچوقت و در هر شرایطی کسی بهش بدبین نمیشه... همیشه باقیست...)