مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,244 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

سرمربي تيم فوتبال آرسنال از پيروزي بر آستو‌ن‌ويلا در جام حذفي انگليس ابراز رضايت و خرسندي کرد.
     به نقل از دیلی‌میل، یکشنبه شب در ادامه دور چهارم رقابت‌های جام حذفی، توپچی‌ها موفق شدند ۳ بر ۲ ویلایی‌ها را شکست داده و به دور بعد صعود کنند. این برد در حالی به دست آمد که شاگردان آرسن ونگر از دقیقه ۵۴ تا ۶۱ یعنی مدت ۷ دقیقه  ۳ گل زدند که دو مورد آن از روی نقطه پنالتی توسط روبین فان پرسی، مهاجم شاخص هلندی زده شد.


 


مربی فرانسوی آرسنال پس از کسب این نتیجه گفت: در شرایطی که برخی از تیم‌های بزرگ انگلیس مثل منچستریونایتد در دور چهارم جام حذفی مجبور به وداع شدند، کسب پیروزی و راهیابی در این جام برای ما ارزشمند است. درست است دو گل از روی نقطه پنالتی زده شد و پیروزی ۳ بر ۲ بدست آمد. اما باید در نظر گرفت که اصولا رویارویی با حریفی مثل آستون‌ویلا چقدر دشوار است.


 


او ادامه داد: تازه این مشکل در شرایطی بود که ما در خانه بازی می کردیم و می خواستیم تحت هر شرایطی برنده شده و به دور بعد راه پیدا کنیم. هدفی که سرانجام به آن رسیدیم.


 


وی در مورد احتمال خرید بازیکن در فرصتی بسیار محدودی که تا روز سه‌شنبه همزمان با خاتمه موعد نقل و انتقالات زمستانی باقیمانده، نیز بیان کرد: نمی توانم از هیچ‌چیز در این باره حرف بزنم. چون برای ما مهم‌ترین دغدغه آن است که بازیکنان مصدوم مان هرچه سریع‌تر بازگردند و آنها را مجددا در اختیار داشته باشیم.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 13:06 گفت:

باکاری رو موقعی که اولین بار دیدمش ازش بدم میومد ولی فقط5 دیقه دیدم چطوری میدویه با هاش حال کردم!!باکاری معرکه ست معرکه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 12:52 گفت:

بله چند دقیقه بازی کرده. به یاری خدا برای بازی چهارشنبه فیکسه

farshad khadem در 10/11/1390 | 12:34 گفت:

از باکاری سانیا چه خبر مثل اینکه دیشب چند دقیقه ای بازی کرد .درسته ؟

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

دستت هم در نکنه

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

آره مصدومان در حال بازگشتن،ویلشر که نیومده مصدوم شد،دیابی یه بازی می کنه میره تا سال بعد چون دوباره مصدوم میشه(فقط خدا کنه ویلشر مصدومیتش مث دیابی نشه)سانتوس اصلا ازش خبری نیست،گیبز هم که هر دفعه یه جاش مصدوم میشه فک کنم الان عضله شکمش مصدومه(عجیب قریب مصدوم میشه ها)

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 11:02 گفت:

خواهش میکنم حمید جون

حمید فرازی در 10/11/1390 | 11:00 گفت:

مرسی.فکر نکنم کسی به تیم نزدیک باشه