شایعات

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
سلام
کل بازدید: 782 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات

خبر رسیده که مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو والکات به خوبی پیش رفته و انتظار میره در روزهای آینده اعلام بشه!

خبر رسیده که مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو والکات به خوبی پیش رفته و انتظار میره در روزهای آینده اعلام بشه!


چهار ساله ، حقوق هفتگی 80 هزار !!

همچنین میرور گفته که پت رایس فصل بعد قراره بازنشسته بشه و جانشینش به احتمال زیاد استیو بولد هست ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 17/11/1390 | 08:15 گفت:

تئو همینجا میمونه

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 22:12 گفت:

سلام علی به جمع بلاگ نویسان خوش اومدی مرسی از خبر خوبت گمونم ولکات اینقدر بیرزه و خوبه ک نگهش داریم

روبین هم میمونه و جایی نمیره

عکس اواتارت هم خیلی قشنگه عشق است محسن یگانه راستی اون یکی کت نقره ایه کیه؟
خودتی علی!!!!(علامت خنده)

حمیدرضا در 16/11/1390 | 21:22 گفت:

wenger age mikhad b in javoon gerayi haye maskharash edme bede bere behtare

amir mohebbi در 16/11/1390 | 20:37 گفت:

آقا والکات مالکات رو ول کنین
تو سایت زده یک منبع آگاه گفته ونگر به ریال مادرید میره

دعا کنید جزو شایعات باشه وگرنه بدبخت میشیم

ونگر متعلق به آرسناله نه هیچ تیم دیگه

آرسنال و ونگر دو چیز جدا نشدنی هستند
امیدوارم اینطور باشه!!!!!!!!!!!!!!

محتشم تمیزی در 16/11/1390 | 18:20 گفت:

نصری خائن بود اسمشو نیارید

محتشم تمیزی در 16/11/1390 | 18:18 گفت:

آره به امام مجید کاش برگکمپ میومد

احسان در 16/11/1390 | 16:25 گفت:

من که مطمئن بودم میمونه

از الان باید به فکر رابین باش تا تمدید کنه ...


حمید فرازی در 16/11/1390 | 15:18 گفت:

مرسی.در مورد ولکات دستمزد خوبیه.بازیکنی که پیشنهاد خوبی از یووه داه قطعا دستمزدشم باید خوب باشه.
در مورد پت رایس هم که واقعا زحمت زیادی واسه آرسنال کشید و فکر کنم استیو بولد گزینه بسیار مناسبیه و در تیم جوانان هم عالی کار کرده تازه دوست منم هست :))))) فعلا واسه برگکمپ زوده ولی قطعا در آینده به نیمکت آرسنال خواهد رسید

سید سجاد حسینی در 16/11/1390 | 14:49 گفت:

آقا رضا هر بازیکن خوبی که مربی خوبی نمیشه!

ایمان کریمی در 16/11/1390 | 13:58 گفت:

من نمیدونم یعنی نصری هفته ای 95000 پوند نمی ارزید؟!
اینارو باش میخوان به ولکات هفته ای 80000 پوند بدن!

♥Arsenal♥ در 16/11/1390 | 13:29 گفت:

خدا کنه بمونه....

پت رایس رو دوس دارم البته زیاد ازش نمیدونم....

علی ارشدی در 16/11/1390 | 13:28 گفت:

علی اقا اون سمت راستیه کیه؟

رضا عالم در 16/11/1390 | 13:11 گفت:

کاش برگکمپ را جانشینش میکردن که بعدش هم بشه جانشین ونگر !