ونگر بخون

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
man ye havadare arsenal va juventus
کل بازدید: 2,561 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر بخون

سلام  بچه ها     کاش میشد این پیام  رو یه جوری ونگر یخونه  


سلام  ونگر جون همه ما هواداران ارسنال  به علم فوتبالیت ایمان داریم و تاکتیکهایی رو میفهمی که شاید تا حالا هیچ مربی در چهان به ان حتی فکر هم نکرده  ولی با همه احترامی که نسبت به شما دارم میخواهم بگم  دقیقا وضعیت شما مثل فابیو کاپلو شده و کاپلو هم بهترین راه را انتخاب کرد شما هم میتونید راه کاملا درست کاپلو رو ادامه بدی ولی اول به مدیرهای باشگاه فشار بیاری وقتی دیدی اثر نداره راحت بگی که من دیگه ادامه نمیدم هر چند گفتی که من به قراردادهام همیشه پایبندم ولی  داره یه جورایی ازت سو استفاده میشه اگر اینجوری بخوای ادامه بدی مطمئنا اولین نفری هستم  که   دیگه پیشم محبوبیت  نخواهی داشت.        راستی یه جمله هم در اخر کار بگم شاید بدردت خورد .اگر در بهشت باشم و به من بگویند حق نداری به جهنم بری من اون جهنم را به این بهشت ترجیح میدم . .............   

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Benyamin Esmaili در 29/11/1390 | 20:53 گفت:

شاید من دارم زود قضاوت میکنم ولی چمبرلین وقتی اومد منتظر بودم تا بازیشو ببینم ولی درک کنید داداشه من میلان ی وقتی میلان گل میزد انگار داداشم با بیل منو میزد خیلی درد ناک بود وقتی 4 تا زد من با داداشو دعوام شد همشم تقصیر ونگره دیگه نمیدونم چی بگم ولی واقعا عصبانیم میکنه

محسن در 29/11/1390 | 18:11 گفت:

بنیامین خیلی داغ هستی ها....من کامل نظر عکس تو رو دارم

محمد جویبار در 29/11/1390 | 14:24 گفت:

اقا بنیامین شما چرا اینجوری هستی.این مسائل ربطی به ونگر نداره.اینا سیاست باشگاهه وونگر داره با وجود اینکه زیر فشاره بهترین ها رو انتخاب میکنه که هم جوونن و به درد اینده میخورن و هم بازیکن های با استعدادین. فکر میکنب گازیذیس وعلیشیروف به زور پول گذاشتن تویه جیبه ونگر ولی ونگر خسیسه خرج نمیکنه

جواد تی تی در 29/11/1390 | 12:00 گفت:

موافقم یا تغییر سیاست باشگاه و یا خروج

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:51 گفت:

آره شاید....

abdulah در 29/11/1390 | 11:48 گفت:

بیشترازهرچیزی به هافبک های خلاق نیازداریم حالاباشگاه نمیخره مقصرونگرکه نیست

حمید فرازی در 29/11/1390 | 11:33 گفت:

به هرحال این پستهم شابه قبلیا بود و زدن همون حرفا چیزیو عوض نمیکنه.

بنیامین جان وقتی آرسنال چمبرلین رو با 14 میلیون گرفت همه گفتن این بچه چیه که به خاطرش این همه پول دادیم منم گفتم فقط منتظر بازیاش باشید چون فصل قبل بی بی سی خیلی رو این مانور میداد و میگفت یکی از آینده دارترین بازیکنای انگلستانه.حالا همونا که اینو میگفتن میان میگن واقعا 20 میلیون هم ارزش داشت.یا وقتی آرسنال "انزونزی" رو زیر نظر گرفت چند نفر گفتن این چیه ولی میبینیم که در بیشتر هفته ها در تیم منتخب هفته قراردراه.مطمئن باش سیستم استعدادیابی تیم خیلی خوب کار کرده و در آرسنال هرچیو قبول نداشته باشم اینو قبول دارم

mohsen در 29/11/1390 | 11:21 گفت:

هويلت الان يكي از بهترين هاس اميدوارم شايعه نباشه تو حتما بازيشرو نديدي

Benyamin Esmaili در 29/11/1390 | 07:51 گفت:

ونگررررررر خیلی احمقی باز رفت یه بازیکن ابله تر از خودش خرید این هویلت کیه آخه آخه چرا اینقد احمقی بابا به خدا اینا از عمد دارن اینجوری میکنن اینا میخوان باشگاه به فنا بره ای خدااااا