دانلود ویدئو بازی ارسنال ویگان

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,600 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

دانلود ویدئو بازی ارسنال ویگان

سلام به دوستان  میدونم حال خوشی ندارین ولی تا بوده همین بوده نباید  حالا انقدر که من از این تیما هراس دارم از تیمای بالای جدول هراس نداشتم چون لبه پرتگاه هستن   دیدید که ویگان از دقیقه 8 تا 90 بازیو کنترل کرد و جا داره تبریک گفت به  تیم ویگان که جسورانه بازی کرد 


به هر حال فعلا ارسنال یه تیم بالای جدولو میزنه از یه تیم  از پایین جدول می خوره  یعنی با این حساب چلسی اماده باش که اومدیم بابا ارسنال همه جوره می خوامت از سال 1995 تا الان باهات اومدم ادامشم میام  تا اخر باهاتم ارسن (ونگر) 
 بچه ها متاسفانه هایلایت بازی تا الان منتشر نشده اگر شد میگذارم اگرم نشد شرمنده دیگه  Goals

FIRST HALF

SECOND HALF

<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 31/1/1391 | 18:15 گفت:

مرسی-عالی بود از هر نظر

علی ارشدی در 30/1/1391 | 15:17 گفت:

دستت درست پسر

تف به ذات کثیفِ....

ehs در 30/1/1391 | 14:42 گفت:

مرسي ددي جان!!!!!!
من خودم دنبال گلها ميگشتم!!از اين كارا بيشتر انجام بده!
بارسا امسال هم مياد فينال!حالا هر جوري كه شده!بازي اخر تو لاليگا رو ديديد چجوري پنالتي واسش گرفتن!!

hamed در 30/1/1391 | 13:50 گفت:

باز هم خاطرات رو زنده کردی...

مصطفی کاظمی در 30/1/1391 | 12:28 گفت:

مرسی ددی جان.
(چلسی واقعا علی رغم شایستگی تمام متاسفانه حذف شد ) :
بهتره بگیم گاس هیدینگ،چون همه میدونن که تنها دلیل موفقیت چلسی گاس بود نه چیز دیگه.

حمید فرازی در 30/1/1391 | 11:30 گفت:

مرسی امین جان واقعا زحمت میکشی. اون تصویر بوسکتس هم قبلا دیدم هرچند که تو بازی هم این صحنه شکار شده بود و یه صحنه دیگه رو هم داره که دوست ندارم باز این بحثا باز بشه ولی واقعا کم حق خوری نشده

مجتبی هانری در 30/1/1391 | 09:17 گفت:

این یکی هم هر موقع یادش میفتم فقط فقط عذاب وجدان می گیرم این داورکچل بایک داوری یک طرفه سه پنالتی دقیقا برای چلسی مقابل بارسا نگرفت که چلسی واقعا علی رغم شایستگی تمام متاسفانه حذف شد

مجتبی هانری در 30/1/1391 | 09:05 گفت:

دستت دردنکنه!!!
تصاویر پایین عالیه داورهای احمق را نشان میده اون فان پرسی خودمون که با ناحق اخراج شد وکارت زرد دوم گرفت چون واقعا نشنید سوت داورا

توپچی جنوب در 30/1/1391 | 07:54 گفت:

مرسی ددی عجب عکس های با حالی دستت درد نکنه.............