اگه تاتنهام نشد ارسنال؟!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,593 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اگه تاتنهام نشد ارسنال؟!

سلام بر شمایان ورتونگن مدافع و کاپیتان تیم اژاکس هلند نیز گفت:ارسنال نیز خواهان من اما من زمانی به ارسنال میرم که مذاکرات با باشگاه تاتنهام شکست بخوره

مردک فکر کرده تو تاتهام خبری بهتر نیا باز فصل بعد یک 5تای دیگه رفت تو پاچت می فهمی اونجا که چه غلطی کردیhttp://justarsenal.com/vertonghen-arsenal-want-me-but-i-will-only-join-them-if-tottenham-fail/13919
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 5/3/1391 | 19:29 گفت:

بره گم بشه حتی بیادم دیگه ازش خوشم نمیاد

ehs در 5/3/1391 | 18:06 گفت:

يعني اينقدر ميرزه كه تاتي نميتونه پولش رو بده ولي ما مي تونيم!!!!
همينه ديگه وقتي بازيكنهاي با سابقه براي تيم ارزش قائل نمي شن و همش تو موندن و رفتن دودلن چه انتظاري از اينها داريم!!!

آرمان الهیاری در 5/3/1391 | 16:54 گفت:

اورانگوتان
نیازی به تو نیست

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 16:05 گفت:

بهتره که نیاد این که الان این طوره بعدش دیگه............؟؟

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 15:09 گفت:

بزه به جَهنـــــــَـــََََـم

reza در 5/3/1391 | 14:51 گفت:

خب میدونه بازی تو ارسنال سخت گیرش میا دیگه ....
در مورد پدرو باید بگم باید که بیشتر به درد بازیگری تو کلیپای ارسنال می خوره تا بازیکنی باسه تیم

سالار لاری در 5/3/1391 | 14:04 گفت:

پدرو به درد لیگ ایران هم نمیخوره کنار ستاره ها چوب لباسی هم بذاری بازیکن میشه

HAMED toopchi در 5/3/1391 | 14:01 گفت:

پدرو غلط كرده. و ما غلط كنيم ديگه از اين دي ان اي اناريا بازيكن بخريم

رضا توپچی در 5/3/1391 | 13:44 گفت:

تشکر...
ولی توی متن صحبتش چند تا نکته هست که خیلی جالبه :گفته با توجه به شرایط مالی بوجود آمده در تاتنهام و همچنین تلاش آژاکس برای سود بیشتر فکر نکنم تاتنهام بتونه با باشگاه به توافق برسه...(حالا خودتون بگین آدم در مورد گزینه اولش اینطور صحبت میکنه؟؟؟ من احتمال میدم توی مزاکرات باشگاه ها دنیس داره به نفع آرسنال تاثیر مثبتش رو میزاره)

آقا پارک خودمون شاخ تر از پدرو بازی میکنه اصلا" این بابا در حد لیگ قبرس هم نیست چه برسه لیگ جزیره

مرتضی هادیان در 5/3/1391 | 13:00 گفت:

اصلا نمیخوام این بابا بیاد،اگرم بیاد دوست دارم بشینه رو نیمکت.
با پدرو مخالف 100 در 100 ام. این یارو کبریت بی خطره،بنتنر خودمون خیلی بهتره...

Farhad Rahbari در 5/3/1391 | 12:53 گفت:

Shut up

soroosh در 5/3/1391 | 12:25 گفت:

یه جورایی معلوم بود آرسنال دوتا ورمائلن نمی خواد
امیدوارم چوب حماقتش رو بخوره

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 12:08 گفت:

پدرو خوبه ولی قیمتش باید بالا باشه

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 12:06 گفت:

حالم از خودش و اسمش به هم میخوره. هنوز تعصب ژورو بیشتر از اینه!

parsa در 5/3/1391 | 12:01 گفت:

بره بمیره...
راستی نیما پدرو خوبه اگه بیاد عالیه

aYaD در 5/3/1391 | 11:59 گفت:

بابا شاید طفلی میدونه اگه بیاد آرسنال با وجود ورمایلنو کوشنلی و مرته سخت بازی گیرش بیاد!
دفاع های ما به تنهایی خیلی بد نبودن. بیشتر ساختار دفاعمون مشکل داشت که اونم واسه اینه که سانگ زیادی هجومیه
احتمالا از لیگ برتر 2تا تیم میخوانش.اینم به فکر اینه که بازی کنه تا بیشتر روی نیمکت باشه.اگه تاتنهام نشد مجبوره واسه لیگ برتر اومدن آرسنال بیادو مبارزه کنه!!
آخه کدوم خری آرسنال و آرسن ونگرو با این همه افتخار ول میکنه میره تااااااتنهااام!!!!!! که حتی چمپیونزلیگم نرفته!!!
من از بازیکنای بارساااا متنفرم!!!! در کل هم فک نمیکنم پدرو خیلی جواب بده!!

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 11:53 گفت:

این بازیکن 10 شیی هم نمی ارزه حیف لباس مقدس آرسنال که تن این یارو بره مرتیکه نفهم ژرو خودمون رو بهش ترجیح میدم .........

abolfazl در 5/3/1391 | 11:40 گفت:

بره بمیره

nima در 5/3/1391 | 11:36 گفت:

راستی بارسا میخواد پدرو رو بفروشه،به نظر شما بدردمون میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟
من فک کنم خرید خوبی بشه،میاد جای جروینیو و جروینیو ذخیره ی خوبی برای پدرو میشه!!!

nima در 5/3/1391 | 11:34 گفت:

توروخدا بیا آرسنال!آخه مرتیکه ی نفهم همون حقت تاتنهامه که بری توش،5تا 5 تا ازمون بخورین!
همه میگفتن ورتونگن وایساده ببین کی میره جام باشگاه ها که بره اون تیم ولی این دیگه چه نفهمیه!!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 11:32 گفت:

وحید کاش این حرفاتو میتونس بخونه مرتیکه مشنگ...
مرسی...
like like

محسن شعبانی در 5/3/1391 | 11:29 گفت:

پبشرفتی که کوشیلنی و گیبز کردن حیفه اگه این الاغ رو بخریم اونارو نیمکت نشین کنیم . آخه یکی نیست بگه تاتنهام چی داره که می خوای بری توش. جهنم برو توش

علی ارشدی در 5/3/1391 | 11:08 گفت:

ترجیح میدم با این حرفاش صد سال دیگه نیاد آرسنال

iman sanaei در 5/3/1391 | 11:07 گفت:

این فکر کرده کیه .مرسی وحید

علی اسحاقی گرجی در 5/3/1391 | 11:03 گفت:

آره،ايول