لذت آرسنالی بودن

نویسنده: Behshad

وبلاگ من
نویسنده: Behshad
.....
کل بازدید: 796 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لذت آرسنالی بودن


سلام دوستان...یه نوشته راجع به آرسنال بعد از بازی با میلان دیدم خیلی قشنگ بود دلم نیومد نذارم

هر اتفاقی رخ دهد لیگ قهرمانان بدون این آرسنال وجهه شاعرانه خود را از دست داده است.روی سکوهای امیریتس پارچه نوشته ای با مضمون ((ما ایمان داریم)) به رخ دوربینهای تلویزیون کشیده میشد.آرسنال ایمان دارد;نه به معجزه بلکه به ونگر که هیجان فوتبال را به لذت دست بردن به جعبه شکلات تبدیل کرده است.وقتی به جعبه شکلات شبیخون میزنید،نمیدانید چه مدل طعمی از شیرینی را تجربه خواهید کرد اما به هر حال کامتان شیرین میشود.وقتی طرفدار آرسنال میشوید،بر خلاف طرفداران من یو،بارسا یا سایر تیمها،بهترینها نصیبتان نمیشود اما تیمتان حتی هنگام باخت،کام فوتبال را شیرین میکند،درست مثل این سه شنبه دراماتیک...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 19/12/1390 | 13:13 گفت:

زیبا بود روی دیوارم کپیش کردم که هر چند وقت بخونمش مرسی بهشاد

سید امین هاشمی در 19/12/1390 | 01:05 گفت:

مرسی بهشاد جان،بی نهایت دراماتیک و زیبا بود

علی ارشدی در 19/12/1390 | 00:17 گفت:

هیچی سجاد !!! پستایی که کپی از بقیه سایتا باشن حذف میشن خیلی سادست ماجرا

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 00:11 گفت:

عالی بود. راستی یکی بگه این حذف پست ها جریانش چیه؟

Vishka در 18/12/1390 | 23:21 گفت:

اشکمو دراومد ما ببخشید دیگه نمیتونم جلو احساساتمو بگیرم.این همون حسیه که من به آرسنال دارم اما تا حالا نمیدونستم چه جوری به زبون بیارم

علی ارشدی در 18/12/1390 | 20:03 گفت:

http://www.up.98ia.com/images/yslnrt10ogyli8f9hwz.jpg

دیوارو اشغال کردم :)))))))

مجتبی عابدی در 18/12/1390 | 19:02 گفت:

این عکس رابین رو میبینم میرم تو فکر . نکنه بره ؟؟ مث اون فصل 2005 2006 تی تی که موند ماهم باید با نوشته بریم ورزشگاه بگیم Robin please stay .

sepehr najafian در 18/12/1390 | 18:35 گفت:

نه والا

(Hooman sam (Dark metal در 18/12/1390 | 17:50 گفت:

احتمالا تکراری بودن رفیق...

(Hooman sam (Dark metal در 18/12/1390 | 17:50 گفت:

فوق العاده بود...
saveش کردم تو historyم ....

sepehr najafian در 18/12/1390 | 17:47 گفت:

اين سايت مسخرشو در آوارده چرا هي پستامو پاک ميکنه؟

sepehr najafian در 18/12/1390 | 17:46 گفت:

ممنون.

milad foadiyan در 18/12/1390 | 16:56 گفت:

Ali bud matn
Hesse hemasi dasht
MerC

علی ارشدی در 18/12/1390 | 16:52 گفت:

رفتم تو حس مرسی عالی بود