هایبوری دوست داشتنی!

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 75,376 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هایبوری دوست داشتنی!

سلام:هر چی خاطره خوب داریم از آرسنال تو همین ورزشگاه بود
هر چی تیم به قول معروف((غول)) بودند تو این ورزشگاه تحقیر کردیم


هرچی قهرمانی خوب داشتیم تو این ورزشگاه بود((49 بازی بدون باخت))


هرچی اسطوره ی خوب داشتیم تواین ورزشگاه بودند وخداحافظی کردند


بله     ورزشگاه دوست داشتنی  هایبوریعشق است  تی تی  ( منچسترآرزو یه مساوی با آرسنال داشت)
The East Stand Facade - 1967


 


 


 


 


 


 


 


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 9/3/1391 | 12:32 گفت:

يه ورزشگاه معمولي نبود زمينش مقدس بود،ادمهايي كه پا توش ميگذاشتن اسطوره بودن اونها نيازي به جام يا پول نداشتن صرف حضورشون تو زمين اونها رو قهرمان مي كرد تو اون زمين خاطرات ما دفن شده،گريه هامون،خندهامون،تو چمن اون ورزشگاه من عاشق شدم،خودم رو شناختم،اونجا يه ورزشگاه معمولي نبود اونجا هايبوري بود!!
اگه صد سال بگذره و اونجا رو دفن كنن خاطراتش تو دل ما هرگز كهنه نمي شه!

محمد على(اباى) در 8/3/1391 | 14:13 گفت:

دلم می خواهد هایبوری بودیم مثل همون موقع ها هی جام پشت حام

masoud mahmudpur در 8/3/1391 | 13:02 گفت:

گند بزنن به این عربها که از وقتی اسپانسر ما شدن گند زدیم رفت

nima در 8/3/1391 | 11:09 گفت:

هی...چه تیمی داشتیم ها،همه از اسم آرسنال میترسیدن ولی الان چی؟امیدوارم دوباره برگردیم به اون روزا و من یکم این دوستامو ضایع کنم!الان هر ساله که دارم ضایع میشم جلوشون!!!

soroosh در 8/3/1391 | 10:47 گفت:

بسیار زیبا
خسته نباشی

مهدی افسرده در 8/3/1391 | 01:19 گفت:

من هایبوریمو می خوام!!!

رضا توپچی در 8/3/1391 | 00:43 گفت:

دس خوش مجتبی گیان...
یه زمانی هر تیمی تو اروپا گردن کلفتی میکرد رو به استادیوم بالا میبردیم و به خاک و خون میکشیدیمش هم زمان هم با اون دوربین های منحصر به فرد ورزشگاه ازشون فیلم میگرفتیم....
الآن که خوب فکر میکنم این زمین تاثیرات زیادی تو آرسنالی شدن من داشته(من عاشق نوع و جایگاه دوربین های هایبوری بودم)

توپچی جنوب در 8/3/1391 | 00:26 گفت:

اوه هایبری دژ و قلعه ای به تمام معنا واقعا هرچی خاطره دل انگیز بود تو هایبری داشتیم ............

اسم هایبری که میاد آدم این شکلی میشه:

milad foadiyan در 8/3/1391 | 00:22 گفت:

Baba nazarid azin posta adam yade un ruza miofte depres mishe
Amma damet garm be depress shodanesh miarzid

فرهاد در 8/3/1391 | 00:12 گفت:

من شک ندارم اگه میموندیم هایبوری اصلا این سالهای بی جامی و ننگین بوجود نمی اومد

محمد حسینی در 7/3/1391 | 23:40 گفت:

یاد باد

Farhad Rahbari در 7/3/1391 | 23:25 گفت:

ممنون رفیق

Farhad Rahbari در 7/3/1391 | 23:24 گفت:

Football is my religion,Highbury is my church
عجب جمله ای!