دیواره های ایمیریتس

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 364,346 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیواره های ایمیریتس

باشگاه آرسنال مکانی رو برای بیان خاطرات یا هر پیام شخصی دیگه از طرف هوادارنش رو روی دیواره تراس نورت بانک اختصاص داده که دیدن عکس هاش خالی از لطف نیست ، امیدوارم لذت ببرید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 27/1/1391 | 23:29 گفت:

صاحب اختیاری اقا شهرام

توپچی جنوب در 27/1/1391 | 20:04 گفت:

با اجازه شما سعید خان این رو در کل کل لیگ اروپا و کل کل لیگ انگلیس در فیسبوک کپی کردمو............

مصطفی کاظمی در 27/1/1391 | 13:36 گفت:

مرسی میلانی جان.

(Hooman sam (Dark metal در 26/1/1391 | 23:40 گفت:

ما نیز هستیــــــــــــــــــــــــم....
like like

Saeed Milani در 26/1/1391 | 23:35 گفت:

محسن جان آخر هر ماه رده بندی رو می زنم هم تو هایبوری هم اینجا

سالار لاری در 26/1/1391 | 23:08 گفت:

آقا من پایم بد جورررررر!!!!!!!!!!

محسن آزاده در 26/1/1391 | 22:48 گفت:

راستی سعید ، چه خبر از امتیازات EA ؟! ما رو در پست آینده ات از برترین ها تو هر پست با خبر کن !!!

محسن آزاده در 26/1/1391 | 22:46 گفت:

کار خیلی جالبیه . . . دست تو هم درد نکنه سعید جان. . .
من فکر می کنم همه بچه ها از جمله خودم واسه تامین هزینش پایه باشند

sina در 26/1/1391 | 21:53 گفت:

آقا من موافقم ... شدید هم موافقم !!!
عالیه این کار...!
توی هزینه هاشم . کمک میکنیم !

ehs در 26/1/1391 | 21:39 گفت:

اگه قرار باشه يه جمله بنويسيد چي مينويسيد!؟(حالا كاري با خريدش از طرف سايت ندارم،شخصيتر باشه!)
در ضمن من با خريد موافقم!كمك هم ميكنم!
من مينوشتم:اينجا پاك ترين مكان دنياست چون قلب ما به خاطرش مي طپه!

امیرعباس در 26/1/1391 | 21:31 گفت:

منم حاضرم کمک کنم..

Saeed Milani در 26/1/1391 | 20:52 گفت:

میشه متنش رو سفارش داد به همراه هزینه ارسال کرد برای باشگاه ، چون هرکسی شخصا نمیاد رو دیوار بنویسه که! همش تحت نظارت باشگاه و با حکاکیه خود باشگاه روی نوع سنگی که مد نظر باشگاه هست انجام میشه. اگر آرمان تقبل کنه این مکاتبات رو به عنوان نفر اول سایت ، مطمئنم بچه ها هم کم نمی ذارن برای جمع آوری پولش.

Saeed Milani در 26/1/1391 | 20:47 گفت:

تو خبر زدم قیمت پایش 50 پونده ، اگه پول خوب جمع بشه ، میشه سایزش رو بزرگتر کرد. با آرمان هم میشه در میون گذاشت. من پایم خودم

علی ارشدی در 26/1/1391 | 20:45 گفت:

اتفاقا حمید اینو موافقم خیلی ایده ی خوبیه
هر کی به آرمان دسترسی داره اینو بهش برسونه

arash در 26/1/1391 | 19:36 گفت:

آره كاره خوبي هست از طرف هواداران آرسنال در ايران هم يه يادگاري باشه. آخه كلا لازمه :)

مجتبی هانری در 26/1/1391 | 19:27 گفت:

خیلی جالب بود!!!!!!!!!!!
کاش اسم ما هواداران هم بره اون جا...
ارسنالی های ایران

توپچی جنوب در 26/1/1391 | 19:04 گفت:

خوب یه نفر باید بره رو دیوار یا همون سنگ گرانیتی هم به ایرانی و هم به انگلیسی یاد بود بنویسه از طرف سایت و هوادارانش یعنی آرمان میتونه این کار رو بکنه؟؟؟
قیمت پایه اش 50 پاند حمید جون...

حمید فرازی در 26/1/1391 | 18:48 گفت:

شهرام تو سایت رسمی اسم این سایت به نام آرمان ثبت شده و این کانون معتبره.فکر نکنم زیاد کار سختی باشه

حمید فرازی در 26/1/1391 | 18:47 گفت:

اگه بشه که عالیه فقط اون نفری اولی که کامنت داده میدونم مخالفه :)

سعید از قیمتش خبر نداری؟ حالا یه سرچی هم کنیم ببینم چطوره

سید امین هاشمی در 26/1/1391 | 18:46 گفت:

به به آقا سعید.به قول خودت خوش برگشتی داداش. قرار نبود دیر به دیر سر بزنیا!

توپچی جنوب در 26/1/1391 | 18:45 گفت:

مرسی سعید خیلی خبر جالبی بود و خیلی زیباتر میشه که اگر یه یادبود هم از طرف سایت و هواداران ایرانی آرسنال هم رو این دیوار حک بشه ولی حالا چطوری امکنش هست این کار؟؟؟؟؟

amir reza در 26/1/1391 | 18:38 گفت:

saeed جان مرسی..واقعا عالی بود
کاملا موافقم

Saeed Milani در 26/1/1391 | 18:36 گفت:

من میگم پول بذاریم از طرف سایت ، یه سنگ هم ما بذاریم اونجا ، چون تا ابد موندگار میشه! یه یادبود از طرف Arsenal.ir و از طرف همه اعضا. نظر شماها چیه در این باره؟

حمید فرازی در 26/1/1391 | 18:33 گفت:

مرسی سیعد جان.قبلا رو سنگ فرش جلو باشگاه همچین چیزی رو گذاشته بودن الانم که دیواره ها.کاش یه جایی هم واسه ما قرار میدادن :)

Saeed Milani در 26/1/1391 | 17:13 گفت:

آقاییین علی آقا ها! ، هم از نوع جمشیدی و هم از نوع ارشدی :-)

چشم علی آقای ارشدی ایشالا از خبر بعدی :-)

ali jamshidi در 26/1/1391 | 17:06 گفت:

آقا سعید دمت گرم. فردا سر صبر میام نظر میدم ببینم چی نوشتن. معذرتا بازهم

علی ارشدی در 26/1/1391 | 16:59 گفت:

سعید جان یه کار خوبی بکن
لینک عکسا رو تو هایبوری ه مبذار ضمن خبر
مرسی