از واترپلوی مسخره اسپانیا تا ژیرو،دومبایا و ایلماز

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 63,751 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از واترپلوی مسخره اسپانیا تا ژیرو،دومبایا و ایلماز

سلام به همه دوستان عزیز


دیشب بازی رو فک کنم همه تون دیدید
در یک کلام حالم به هم خورد از این اسپانیا
یه مشت پاس به درد نخور هی به هم میدادند و واقعا با روانم داشتن بازی می کردن
خداییش بازی دفاعی ایتالیا سگش به این تیکی تاکای مزخرف شرف داشت
و اما مقایسه این سبک چرت با ونگربالی که اصالتش بیش تر از 10 ساله

اینم یه کلیپ از ونگر بال در فصلی که گذشت. بدون شک روسیچکی مهمترین اصل تو این نوع بازی هست.


http://uploadkon.ir/?file=76b4dae656703a7da9bb44fe64c332a0.mp4

*****************************************************
تمام گل ها و پاس گل هایی که برادر عزیزمون ژیرو داده
فک کنم بنا بر گفته فردوسی پور تلفط درست اسمش این باشه.


http://uploadkon.ir/?file=4d4145f92bd41b99793a7e81054ed2a1.mp4

*****************************************************
تمام گل های دومبیا در فصلی که گذشت
یه کلیپ 9 دقیقه ای و از بس گل میزنه آدم حوصلش سر میره :دی

http://uploadkon.ir/?file=77d813a4c0fedcac3331988f792c6681.mp4

*****************************************************
تمام گل های بوراک(عشق مصطفی)
از نظر ضرب شوت هاش یه بازیکن خاصه

http://uploadkon.ir/?file=367d21c3c85142663471b3ee72ba5dd0.mp4

*****************************************************
اینم یه کلیپ بسیار کامل در مورد توانایی های عزیز دلمون امویلا
گویا تلفظ درست اسمش امویلا هست

http://uploadkon.ir/?file=970e432c12a1eb9da5f3cfe31898a93e.flv

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 31/3/1391 | 14:43 گفت:

رابین فقط و فقط ب پاس های سانگ میتونه خوب گل بزنه...

حمیدرضا در 31/3/1391 | 10:47 گفت:

آره منم قبول دارم رابین یکم تو فرار ها مشکل داره ولی بازم بازیکن با تجربه ایه و میتونه از تجربش برای آرسنال استفاده کنه. من زیاد بازی ژیرو رو ندیدم ولی اگه فرار رو به عمق خوبی داشته باشه و سرعتشم خوب باشه میتونه خیلی به گلزنیه خودشو رابین و آرسنال کمک کنه

hosein در 31/3/1391 | 09:47 گفت:

در مورد ونگر بال که ... اوووووه. مونده تیمی اینجوری ترکیب پاسکاری تو طول و عرض زمین رو یاد بگیره
یه نکته جالب تو کلیپ جیرود دیدم و اونم فرار های عالی این بازیکن از آفسایدگیری ها بود. چیزی که برای مهاجم آرسنال خیلی تعیین کننده است و رابین یکم توش میلنگه. به شخصه دوست دارم هر 3 رو داشته باشیم. RVP، PoL D و جیرود. ولی تا فصل بعدصبر میکنم.

علی اسحاقی گرجی در 31/3/1391 | 00:00 گفت:

مرگ بر اسپانيا،ماستلونا،رئال،...
حالم ازشون به هم ميخوره

ehs در 30/3/1391 | 23:51 گفت:

خواهش مي كنم سبك بازي ارسنال رو با يك مشت تازه به دوران رسيده مقايسه نكن
پارسال كلا از نظر من ما خوب بازي نمي كرديم و اون بازي شناور سالهاي گذشته رو نداشتيم تازه بعد از نيم فصل كه روزيچكي دوباره برگشت يه تكوني خورديم ولي كلا خيلي با دوران اوج فاصله داريم كه قطعا به دليل كمبود توانايي هاي بازيكنها مربوط مي شه!!
جيرود:ونگر سالها دربارش حرف مي زد!به نظرم يكي از بهترين خريدهامون مي شه فكر مي كنم خيلي به سبك بازيمون بياد
دومبيا:عجب موقعيت شناس(مرده خور) اين دومبيا!! با اينكه قد بلندي نداره خوب هم هد مي زنه واقعا عجيبه هنوز منچستر كشفش نكرده!!!
بوراك:عجب استايلي!واقعا بازيكن خاصيه!ولي نمي دونم تو تركيب ما جوا مي ده يا نه!!! دقت كردين تمام اينها پنالتي زن هاي فوقالعاده اين!
ام ويا:كلا تكنيكي نيست ولي بازيكن باهوش و سريع با قدرت بدني بالاست قطعا به ارسنال كمك مي كنه اميدوارن هر چه زودتر رسمي بسه تا اين كفتارها دست از سر ما بردارن

nima در 30/3/1391 | 21:28 گفت:

فقط اسپانیا...
دستت درد نکنه،ممنون...

شایان در 30/3/1391 | 18:14 گفت:

عاشق اسپانیا هستم.. هرچند بر این باور به نسبت جامجهانی خیلی ضعیف شده.. اما الان مثل جامجهانی 2006 دوست دارم ایتالیا بیاد بالا تا فینال!! فینال رویایی من: اسپانیا-ایتالیا... قهرمان ایتالیا!!

soroosh در 30/3/1391 | 16:24 گفت:

از همه ممنون

حمیدرضا در 30/3/1391 | 16:10 گفت:

آره قبول دارم گل زدن تو لیگ فرانسه آسونه ولی باید ببینیم ژیرو تو لیگ اینگیلیس چیکار میکنه. مگه همین چاماخ نبود یا ژروینیو که فصل اول برای آرسنال خیلی عالی بازی کردن؟ با نظر من چاماخ خوب تونست وقتی رابین مصدوم بود تا حدی جای رابین رو پر کنه ولی وقتی رابین سر حال شد ونگر خاک بر سر جای اینکه با دوتا محاجم نوکه کلاسیک بازی کنه اومد چاماخو که کمک دست واقعی رابین بود رو در اورد و با تک محاجم نوک بازی کرد. خاک بر سرت الحق که ونگری

HAMED toopchi در 30/3/1391 | 16:02 گفت:

ولي اين ژيرود فقط مفت خوره ها! ليگ فرانسه رو بايذ گل بگيرن. گل زدن توش چه اسونه. مدافعاشون ماستن

محمد در 30/3/1391 | 15:32 گفت:

چقدر اینجا نظرا به هم شبیهه
منم به لیست افرادی که حالشون از اسپانیا بهم میخوره اضافه کنید

HAMED toopchi در 30/3/1391 | 15:01 گفت:

دمت داغ ياور

HAMED toopchi در 30/3/1391 | 15:01 گفت:

دمت داغ ياور

محمد حسینی در 30/3/1391 | 14:49 گفت:

فرانسه بلد نداریم؟این ل تکلیفش چیه؟

محمد حسینی در 30/3/1391 | 14:46 گفت:

ممنون دمت گرم

فرهاد در 30/3/1391 | 14:40 گفت:

مرسی.واقعا جیرود بازیکن خوبیه این مربی فرانسه اصلا بهش بازی نمیده و جاش بنزما احمق رو بازی میده

حمیدرضا در 30/3/1391 | 13:58 گفت:

از هر نظر سرمربی کرواسی بهتر از سرمربی اسپانیاست. بار فنی. ترتیب بندی بازیکنا. تغییر ناکتیک. و دفاع عالی. باور کنید با این بازیکنای گم نام کرواسی عالی بازی کرد. مدریچ می ارزید به ژاوی و اینیستا و بوسکتس بی وجدان. اینجوری بگم که اسپانیا هیچ .... نخورد

parsa در 30/3/1391 | 13:43 گفت:

کروواسی خیلی بهتر از اسپانیا بازی کرد وحقش برد بودمن از سرمربی کروواسی بیلیچ خیلی خوشم میاد نظر شما راجبش چیه
سروش جان بذار اینقدر پاس بدن تا جونشون در بیادفایده ای نداره که فقط حوصله بیننده رو سرمیبرن

davood در 30/3/1391 | 13:31 گفت:

کرواسی خیلی بهتر از اسپانیا بود حقش بود صعود کنه مودریچ چقدر خوبه انصافا یه تنه جلو هافبکهای اسپانیا وایساد!
اون سانتر بیرون پاش خیلی جالب بود

حمیدرضا در 30/3/1391 | 13:26 گفت:

منم از تیم اسپانیا حالم بهم میخوره فقط کاسیاسو راموسو آلونسو رو ازش بگیری دیگه با آشغال برام فرقی نداره. مخصوصا با اون مربی بی عقلش باور کنید هیچ بار فنی نداره با همون سبک گواردیولا بازی میکنه خاک تو سرت که یکم خلاقیت نداری خاک. آخه دیوانه ی احمق ماتا بهتر از ناواس نیس که ناواس رو میاری تو زمین ولی ماتا رو نه؟ قربون گواردیولا و مورینیو بره دسته کم اونا یه سبک بازی درست کردن.

مصطفی کاظمی در 30/3/1391 | 12:48 گفت:

آها یادم رفت یه ذره فحش به این اسپانیا بدم :
.
......................................... و ..................... ............. و.......................

محمدرضا در 30/3/1391 | 12:47 گفت:

سبک ونگربال عالیه !! انصافا زیبا بازی می کنیم !! دستت درد نکنه

مصطفی کاظمی در 30/3/1391 | 12:47 گفت:

سروش جان دمت گرم،بابت کلیپای خوبت.
.
واقعا فکر کردی من گلای بوراکو ندیدم!؟ نه واقعا پیش خودت چی فکر کرید؟ نه بگو،بگو،بگو فکر نکن،بگو دیگه...

مهران کاظمی در 30/3/1391 | 12:44 گفت:

چیزی که دیشب من تو بازی اسپانیا دیدم و خیلی حال کردم این بود که پیکه و راموس که دفاع آخر اسپانیا هستن خیلی از وقتا تو یه خط در کنار بوسکتس و ژابی آلونسو بازی می کردن، یعنی اگه تورس رو بذاریم کنار در واقع اسپانیا با 1 دروازه بان و 9 تا هافبک و 1 مهاجم بازی می کنه، تازه اگه مثل بازی اول فابرگاس رو جای تورس بازی بده میشه 1 دروازه بان و 10 تا هافبک، جدا از اون همه پاس که اتفاقاً هدفش خورد کردن اعصاب بقیه تیم هاست خدایی سطح بازیشون فراتر از همه تیم هاست، آلمان سبک خودشو داره که من امیدوارم تو فینال اسپانیا رو له کنه، مرسی بابت کلیپ ها

farhood در 30/3/1391 | 12:24 گفت:

ممنون خيلي خوب بود از اسپانيا هم حالم به هم مي خوره

soroosh در 30/3/1391 | 11:53 گفت:

مهدی به خاطر کامنت هات ممنون
همچنین شما آقا آرمان

soroosh در 30/3/1391 | 11:51 گفت:

من فوتبالیست نیستم محمدعلی ولی فوتبال رو دوست دارم و می فهمم فوتبال قشنگ فرقش با این فوتبال زشت چیه
صادقانه بگم قهرمانی اسپانیا تو جام جهانی به شکلی بدتر از قهرمانی 2006 ایتالیا بود
فک کن اونا تو تاریخ جام جهانی کم ترین گل رو به عنوان قهرمان زدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در حاله حاضر تفاوتی بین فوتبال دفاعی ایتالیا با اسپانیا با این سبک نمی بینم
ایتالیایی ها توپ رو میدادن حریف و بازیو قفل می کردن، اینا توپ رو نمیدن حریف و بازیو قفل می کنن
تفاوتی بین اشون از لحاظ جذابیت فوتبالی وجود نداره

محمد على(اباى) در 30/3/1391 | 11:32 گفت:

باحال ترین وبی تاکتیک ترین شیوهبازی که من عاشقشم . ..اینقدر پاس میدی و توپ و اینور اونور میبری تا خوده حریف رارو وا کنه تا گل بزنی...تا یه فوتبالست نباشی لذت این کارو نمیفهمی
♥spain♥
♥cesc♥

مهدی افسرده در 30/3/1391 | 11:32 گفت:

کلیپ ژیرو رو دیدم،خوب بود

راستی دمت گرم

آرمان امیراحمدی در 30/3/1391 | 11:29 گفت:

Thanks

مهدی افسرده در 30/3/1391 | 11:15 گفت:

ژاوی تو 2تا بازی اول حدودا 250 پاس داده بود که از این تعداد پاس فقط 11تاش مفید،بیشترین پاس مفیدو اسنایدر داشت با 16 پاس.اینو تو روزنامه گل زده بود