پیش نمایش بازی آرسنال ومنچستریونایتد

نویسنده: parsa

وبلاگ من
نویسنده: parsa
18سالمه از بچگی بخاطر کینگ هانری طرفدار سرسخت و دوآتیشه آرسنال شدم ووقتی هانری رفت خیلی ناراحت شدم اما اونموقع عاشق تیم آرسنال شده بودم نه بازیکن خاصی وهروز علاقم به ارسنال بیشتر میشه in arsenal we trust
کل بازدید: 98,617 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش نمایش بازی آرسنال ومنچستریونایتد

باسلام خدمت شما دوستان عزیز.امیدوارم حالتون خوب خوب باشه!وفرارسیدن ماه محرم هم به همه تسلیت میگم
همونطور که میدونید یکشنبه بازی بسیار سختی تو اولترافورد سایعت 19:40 مقابل دشمن دیرینمون من یو داریم...
امسال آرسنال فراتر انتظارات ظاهر شده و با 25 امتیاز صدرنشن جدوله ولی من یو بارفتن فرگی افت شدیدی داشته وبا 17 امتیاز هشتمه
این اولین بازی دوتیم بعد رفتن فرگیه اما نگاهی به آمار دوتیم:
تعداد بازیها=216
برد من یو=91
برد آرسنال=78
مساوی=47
آرسنال در زمین خود، 101 بار به مصاف منچستریونایتد رفته است که 57 بازی را با پیروزی، 27 بازی را با شکست و 18 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 203 بار دروازه منچستریونایتد را گشوده است و 129 گل نیز دریافت کرده است.

- منچستریونایتد در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 102 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 60 پیروزی، 25 تساوی و 17 شکست بوده است. در این بازی ها 190 گل زده و 86 گل نیز دریافت کرده است.

- 11 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 4 بازی را برده، 4 بازی مساوی شده و 3 بازی را منچستریونایتد برده است. 15 گل آرسنال زده و 11 گل منچستریونایتد به ثمر رسانده.

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 8-2 منچستریونایتد در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل منچستریونایتد برد 6-2 آن ها در خانه در فصل 1946/1947 بوده است.

* پرگل ترین برد منچستریونایتد در مقابل آرسنال، برد 8-2 آن ها در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

بیشترین بازی=گیگز{47 بازی}
آخرین بازی دو تیم که 1بر1 شد در امارات
بهترین گلزنان:
1-کینگ هانری=8گل
-وین رونی =8گل
2-ون پرسی=5گل
3-لیون برگ=4گل
...
اخبار دوتیم{مصدومین}.ترکیب احتمالی:
آرسنال:فلامینی به تیم برگشته ولی ویلشر به احتمال زیاد به بازی نمیرسه
مصدومین:
والکات (شکم) چمبرلین (زانو) سانوگو (کمر) پودولسکی (همسترینگ) دیابی (زانو)
ترکیب احتمالی:شزنی-کوش-مرته-سانیا-گیبس-آرتتا-فلامینی-رمزی-اوزیل-سانتی-جیرود
منچستر:ولبک وفلچر مصدوم اند
ترکیب احتمالی:دخیا-ویدیچ-فردیناند-اسمالینگ-اورا-فلینی-کریک-یانوژای-والنسیا-رونی-ون پرسی
نکات وحواشی بازی:
- قضاوت این دیدار بر عهده مایکل اولیور (Michael Oliver) است.
- آرسن ونگر و دیوید مویس 23 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم ونگر 14 پیروزی، سهم مویس 3 پیروزی و 6 دیدار نیز با تساوی پایان یافته است.

- منچستر یونایتد در 9 رویارویی قبلی خود مقابل آرسنال در لیگ برتر تنها یک شکست داشته است. (6 پیروزی و 2 تساوی)

- آرسنال 3 بار در لیگ برتر در الدرترافورد پیروز بوده و 2 عدد از آن پیروزی ها در جریان 2 فصلی رقم خورد که آنها فاتح دوگانه شد. 1997/98 و 2001/02.
- اولین گل رونی در لیگ برتر مقابل آرسنال به ثمر رسید و 100 مین گل او در لیگ نیز باز هم مقابل آرسنال بود.

- آرون رمسی در 7 بازی قبلی خود در لیگ برتر 6 گل زده و 3 پاس گل فراهم کرده است.
- آرسنال تنها تیمی است که در این فصل تا اینجای کار در تمامی دیدارهای لیگ برتر موفق به گلزنی شد.
شبکه های پخش کننده بازی:شبکه ورزش بازی رو زنده نشون میده
برای دیدن بقیه شبکه های پخش کننده بازی به این لینک برید:
برای دیدن بازی بصورت آنلاین به این لینک برید:
http://firstrownow.eu/sport/football.html
اینم  بهترین گل های رد وبدل شده بین دو تیمه که گل بی نظیر کینگ هانری اول شده و7 تا از گلا برا آرسناله:
http://www.tarafdari.com/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85/44445/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%9B-10-%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84


خلاصه:
بازی رو بسار سختی رو پیش رو داریم.شاید باورنکنید ولی برد یونایتد اونم تو اولترافورد برای من مثل قهرمانی ارزش داره ازبس آنتی یونایتدم وحاضرم سر به تنش نباشه:دی
از دوستای تهرانیمون هم میخوایم از فرصت استفاده کنند وبه برج میلاد برند وتیمو تنها نزارند {کاش من بودم}وامیداوارم که بتونیم انتقام اون شکست 8بر2 رو از یونایتد بگیریم وبعد بازی همه بیایم اینجا وجشن پیروزی رو بگیریم نه اینکه خدایی نکرده ....
.
.
.
.
 In arsene we trust
Gunners for ever
Good Luck

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 19/8/1392 | 17:26 گفت:

بازی سختی داریم...
امیدوارم ببریم...
ولی اینم در نظر داشته باشید که اگه بازی مساوی بشه یا اینکه حتی ببازیم اتفاق خاصی نیوفتاده...
ما با باخت هم صدر نشینیم...

بهزاد کاویانی در 19/8/1392 | 10:44 گفت:

بازیه خیلی سختیه . و اتفاقات میتونه تاثیر بذاره تو حتی . درسته که فرم ما بهتر از اوناست ولی حساسیت بازی رو هر دوتا تیم تاثیر میذاره. به امید برد. با توجه به اینکه مساوی هم نتیجه خوبیه و باخت هم فاجعه نیست.

سید محمد رضا در 19/8/1392 | 09:33 گفت:

الان 11 تا پست روی صفحه اصلی هست که این پست دومیه!
ولی مطالب مفید
1-همین بلاگ از از پارسا
2-منچستر یونایتد -- آرسنال (زنده) از میثم محمودی

و بلاگ های نیمه مفید
1-عکسای بازی دیشب و چندتا نکته از مجید
2-قبل از بازی ... از سینا

3 رو اگه تقسیم بر 11 کنیم حاصلش میشه 0/27 ضرب در صد هم که بشه میشه 27
27 درصد پست ها مفیده

ناصر در 19/8/1392 | 01:45 گفت:

امیدوارم ببریم.
راستی آواتارتم که در حد لیگ قهرمانان اروپا زیباست

سید محمد رضا در 19/8/1392 | 00:41 گفت:

R 3 n a l: آقا من میخوام ماهوارمو ببرم سمت ایدمان باید چطوری تنظیمش کنم کسی بلده ؟؟
--------------

گل پسر اینو بخون

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=7257&BlogId=278

امیر صفای نیکو در 18/8/1392 | 23:22 گفت:

parsa:
من راجب ایدمن اطلاعاتی ندارم ولی اگه رسیور hdهست بگو تا بهت بگم ورزشو رو بدر بگیری
========================================
چجوری داداش؟؟؟

امیر صفای نیکو در 18/8/1392 | 23:21 گفت:

آقا خسته نباشی...خیلی زحمت کشیدی...من که امیدوارم بازی رو ببریم ولی نه با نتیجه 1بر0 یا 2بر صفر...
یعنی دلم میخواد با نهایت قدرت تا میخورن بهشون بزنیم طوری که اون موقع اونا ضعیف کشی کردن و 8 تا بهمون زدن...یعنی دلم میخواد طوری ببازن که مویس درجا بعدبازی اخراج بشه...ولی حیف که این بازی هم همه بازیکنانمون نیستن و ما هم بعد 2 بازی سنگین خیلی خسته ایم....

parsa در 18/8/1392 | 23:16 گفت:

لطف داری داش ،داش بازی واسه سال 47هست، پیداکردنش 1به هزار است
من هرچی گشتم پیدا نکردم
من راجب ایدمن اطلاعاتی ندارم ولی اگه رسیور hdهست بگو تا بهت بگم ورزشو رو بدر بگیری

M o o r I در 18/8/1392 | 22:45 گفت:

آقا من میخوام ماهوارمو ببرم سمت ایدمان باید چطوری تنظیمش کنم کسی بلده ؟؟

M o o r I در 18/8/1392 | 22:44 گفت:

چ پست خوب و کاملی دمت گرم دادا خیلی باحال بود

راستی از برد 6-2 آرسنال مقابل شانچستر منبعی ، لینکی چیزی هس ؟؟ اینا سرویسمون کردن از بس گفتن 8 تا 8 تا . حالا موقش هس تا مام بزنیم تو روی اونا

داش پارسا اگ منبعی داری بزار تا مام بی خبر نباشیم

دمت داغ در کل پست عالی بود

Mamal در 18/8/1392 | 22:40 گفت:

مرسی پارسا ایشالاااااااااااااا میبریم

parsa در 18/8/1392 | 22:05 گفت:

بعد بازیهای ملی میرسه{بازی با ساهتمتون.دوهفته بعد}

mehrad در 18/8/1392 | 21:51 گفت:

کسی خبر داره این ولکات کی میرسه؟؟؟؟؟