ابراهیم افلای

نویسنده: Behnood

وبلاگ من
نویسنده: Behnood
سلام. من بهنودم.16 ساله.امسال میرم دوم دبیرستان(تجربی) از بچگی عاشق آرسنال بودم. شعار من اینه: My Life Is Football ... Football Is Arsenal
کل بازدید: 4,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ابراهیم افلای

باشگاه بارسلونا ابراهیم افلای رو به آرسنال و اینتر پیشنهاد داده ...سلام دوستان.

تو خبرای امروز خوندم که بارسلونا ، افلای رو با قیمت 6 میلیون پوند به آرسنال و اینتر پیشنهاد داده .

یعنی واقعا اگه از دست بدیمش خیلی احمقیم .

26 سالشه . دو پائه . سرعتش وحشتناکه ، شوت هاش بعضی وقت ها از شوتای رابین محکم ترن ، هم جناج چپ می تونه بازی کنه هم راست هم هافبک هجومی .

خلاق هم هست .

نظرتون چیه ؟

بخریمش ؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 24/4/1391 | 18:53 گفت:

خیلی خوبه ولی تعداد بازیکنا توی این پست زیاده دعوا میشه!!!!

سروش در 24/4/1391 | 18:14 گفت:

الآن به آرسن جون زنگ میزنم میگم بخرتش.

Behnood در 24/4/1391 | 11:17 گفت:

@ امیر علی

امیر علی در 24/4/1391 | 00:36 گفت:

پسر میدونسی خیلی خوش فیسی؟؟؟؟؟؟
جدی گفتم اگه بازیگر میشدی الان نامبر وان سینما بودی


گوربابای آفلای اینا یکی رو پیدا کنند جای رمزی خنگول کنند آفلای پیش کش

mohsen در 23/4/1391 | 23:52 گفت:

من میگم فعلا یه فکری به حال معضل ژورو بکنیم بهتره آرسنال اندازه کافی وینگرو مهاجم داره یه هافبک دفاعی میخواد یه خرس مثل ام ویلا و تیاگو موتا

Vishka در 23/4/1391 | 18:57 گفت:

مگه ما باید بخریم باشگاه باید بخره

اگه بیاد که عالیه رابین گفته اون باشه می مونه

Keivan در 23/4/1391 | 18:27 گفت:

Behnood: اشتباه چاپی بود...

(Hooman sam (Dark metal در 23/4/1391 | 17:53 گفت:

فک کنم اگه بیاد میتونه یه دلیل محکمی واسه موندن رابین باشه !!
2تا دوست جیــــــنگ ...
راستی چراغ اول رو کی روشن میکنه ؟؟؟

like like

nima در 23/4/1391 | 16:37 گفت:

همین امروز یه زنگ بهش میزنم،ببینم میاد یا نه؟!؟
اگه قبول کنه حرفمو که خیلی خوب میشه!اگه بیاد رابینم مجبور میشه تمدید کنه چون دوست صمیمیشه!!!

HAMED toopchi در 23/4/1391 | 16:20 گفت:

ماشالا خوب مونده. 26 سالشه ولي 16 ساله به نظر مياد!!! خوبه. بخريم آقا. دنگاتون رو برزيد وسط!

sadegh در 23/4/1391 | 16:12 گفت:

بخرش.
اگه پول کم اوردی رو کمک ما هم حساب کن.

Behnood در 23/4/1391 | 15:47 گفت:

کیوان جان ، ام ویلا تو رن بازی می کنه

Keivan در 23/4/1391 | 15:33 گفت:

به نظر بازیکن خیلی خوبیه ولی اگه ولکات بمونه چی نظر من اینه که بهتره جای حرف یه پیشنهاد رسمی به لیل بدیم برای ام ویلا اصلا میدونین این همه حرف و حدیث برای ام ویلا و لوریس و دمپسی و بلهاندا بود به هیچکدوم از تیمهاشون پیشنهاد ندادیم!!! فقط حرف زدیم و بس

sepehr najafian در 23/4/1391 | 15:15 گفت:

بايد بخريمش رفيق رابين هم هست

مهدی افسرده در 23/4/1391 | 15:14 گفت:

الان ما بگیم بخرمیش،باشگاه میخره

مگه باشگاه منتظر حرف ماست

Behnood در 23/4/1391 | 15:02 گفت:

می خواستم ببینم داداشیای گلم نظرشون مساعده یا نه

خداییش از ولکات بهتره ، ولکات فقط جوون تره . افلای با عقلش بازی می کنه ، سانتر هاش بی نظیرن.

عليرضا عمراني در 23/4/1391 | 14:41 گفت:

اگه به نظره منه آره بخريم

مهرداد در 23/4/1391 | 14:38 گفت:

آره بخرش داداش

soroosh در 23/4/1391 | 14:27 گفت:

زیاد نظر ما مهم نیس !
یه جورایی مطمئنم اگه آرسنال بخرتش والکات هم از تیم جدا میشه !
زیاد به اومدنش امیدوار نیسم

mohammad ali در 23/4/1391 | 14:24 گفت:

v

امین در 23/4/1391 | 14:14 گفت:


نظرتون چیه ؟

بخریمش ؟!