جیرود و رفتن ونپرسی

نویسنده: محمد محمدحسيني

وبلاگ من
نویسنده: محمد محمدحسيني
طرفدار سرسخت آرسنال توپچي
کل بازدید: 735 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

جیرود و رفتن ونپرسی

رفتن ونپرسی زیاد بد نیستسلام دوستان من تازه به جمع شما اضافه شدم و این ائلین بلاگی است که میزارم
میدونید با توجه به سن بالا و سابقه ی مصدومیت رابین نظر من بهترین گزینه فروش اونه حالا اگه میشد به یه تیم دیگه بره بهتر بود که نشده و نباید ناراحت باشیم چون ما طرفدار آرسنال و جوان گاری اش هستیم نه رابین و اینکه جایگزینش جیروده که جوون و با استعداده که سبک بازیش مانند رابینه .تقریبا" هم قد ،چپ پا،فرصت طلب و سرزن که من بشخصه فکر میکنم راحت جای رابین رو پر میکنه در ضمن یه کلیپ هم ازش دارم که نمیدونم از کجا دانلودش کردم که گلای قشنگی زده هرکه میخواد ایمیلش رو بده تا براش بفرستم باتشکر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 27/5/1391 | 10:16 گفت:

خوش اومدی دوست عزیز،فقط یه چیزی اون یارو قدش 183 بود ولی ژِرو 192 ئه،پس هم قدر نیستن.

Poorya در 27/5/1391 | 07:30 گفت:

az in misoozam k raft man utd!!!!khaen

Poorya در 27/5/1391 | 07:30 گفت:

az in misoozam k raft man utd!!!!khaen

ArSeNaL در 26/5/1391 | 22:51 گفت:

بابا نمیخواد اعصابتونو به هم بریزید ارسنالیای گل رفت که رفت
حمید جملت خیلی باحال بود کلی خندیدم

Hossein Y در 26/5/1391 | 22:35 گفت:

بابا یس کنید دیگه همتون ته دلتون ناراحتین از رفتنش الکی بازی در نیارین...

حمید پیرنیا در 26/5/1391 | 22:28 گفت:

خوش اومدی داداش حالا این رابین که میگی کی هست؟!!!! من که نمیشناسم

محمد محمدحسيني در 26/5/1391 | 22:24 گفت:

خوب بود
lplnpsdkd2007@yahoo..com