اخبار جدید تیم

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 287,816 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار جدید تیم

خبر هایی از سانتوس ژسنی آرتتا


اول از همه سلام
دوم خبری از سانتوس:
ظاهرا طبق بررسی های تیم پزشکی آرسنال سانتوس باید زیر تیغ جراحی بره قراره عمل جراحی این هفته در برزیل انجام بشه و همونطور که میدونید حدود سه ماه سانتوسو در اختیار نداریم(شانس نداریم انصافا)
سوم صحبت های آرتتا:
"من تا الان 5 گل برای تیم زدم و اگر دو گل من برای اورتون در آگوست رو هم حساب کنید فکر نمیکنم اوضاع بد باشه البته اگر بتونم به این تعداد اضافه کنم میتونه به تیم کمک کنه"
"ما باید ملّت رو مطمئن کنیم که به جز رابین بقیه هم برای تیم گل میزنن"
چهارم حرف های ژسنی:
"بعضی وقت ها خوبه که پیروزی های زشت داشته باشید"(منظور برد های 1_0 هست)
"حیاتیه که این مدل مسابقات رو ببریم مخصوصا در دسامبر جایی که بازی ها فشرده میشه و احتمال از دست دادن امتیاز زیاده"
"خیلی مهمه که روندمونو حفظ کنیم ما باور داریم میتونیم همه بازی ها رو ببریم"
"ما یک بازی سنگین برابر سیتی داریم درسته که اونا الان خیلی محبوب شدن ولی من معتقدم که میتونیم بریم اونجا و 3 امتیازو بگیریم(انشالله)"
پنجم اینکه این ترجمه ها کاملا آزاد بوده و مصاحبه ها کامل نیست انشالله کاملشو از همین سایت میخونید احتمالا
و در آخر اینکه اگر بعضی جاها ترجمه ضعیف بود ببخشید من سواد انگلیسیم در همین حده :))


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:27 گفت:

سیتی حتما از آرسنال می بازه و کلی بچه ها حال میکنند...........

علی ارشدی در 22/9/1390 | 15:26 گفت:

چشات شیرینه علی قاسمی!!!

علی قاسمی در 22/9/1390 | 15:07 گفت:

علی جون با قلم خوبی نوشتی

خدایی خوشم امد شیرین بود

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:12 گفت:

منظورم از ضعیف جمله بندی ها بود و اینکه شاید منظور درست منتقل نشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

تو ترجمه ازاد که نمیگن ترجمه ضعیفه علی جون.اتفاقا هرچی محاوره تر بهتر!
دستت درد نکنه

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:19 گفت:

شروین@ حمید درست میگه سایت ورزش 3 هست که زبونش هم فارسیه
حسین عسگریان@ مرسی
حمید@ منم باهات موافقم در مورد چلسی اما خوب لازم بود سیتی ببازه
فاطمه@چرا میگید اگه؟؟ مطمئنا آرسنال کم شانس ترینه تو اروپا :((
کلا از همه ممنونم

محسن شعبانی در 22/9/1390 | 11:23 گفت:

تماشای گل زیبای فان پرسی:
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/7221-van-persie-goal-v-everton.html

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:02 گفت:

به امید بردن سیتی تو بازی بعدی.ممنون علی جان

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:36 گفت:

شروین جان میتونی از سایت www.varzesh3.com نتایجو ببینی

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:35 گفت:

مرسی داداش علی.باید به فکر یه مدافع چپ باشیم.اتفاقا از برد چلسی زیادهم خوشحال نباشین چون اونا هم بازی های سختشونو کردن و بعیده که حالا حالا بهشون برسیم.

shervin در 22/9/1390 | 02:58 گفت:

علی ارشدی.
با توجه به صداسیما و تحریم مسابقات.
لطفا شما یا هرکی میتونه نتیجه های 5لیگ برتر اروپا رو بگید ممنون.

Fateme در 22/9/1390 | 01:47 گفت:

من از همون اولم گفتم مصدومیت سانتوس طولانی تر از اینی که گفتنه . 3 هفته کجا و 3 ماه کجا .....:((
آرسنال اگه یه چیز نداشته باشه اون شانسه !!
ممنون علی :)

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی علی اقا درضمن زبانت خیلی خوبه کی گفته بده؟

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:25 گفت:

تموم شد چلسی برد و رکورد ما دست نخورده موند به یکی از دوستان شدیدا بارساییم گفتم ماجرای رکورد آرسنالو خبر نداشت وقتی فهمید گفت دمتون گرم بارسا هم نمی تونه همچو رکوردی بزنه واقعا کار هر تیمی نیست زدن رکورد ما فقط خودمون میتونیم و بس

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:22 گفت:

اگر چه بی ربطه ولی رم و یووه 1_1 مساوی شدن

mostafaa در 22/9/1390 | 01:21 گفت:

ایول
سیتی داره می ره تو افت

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:18 گفت:

چلسی 2_ من سیتی 1 دقیقه 90