گزارش زنده آرسنال ال سیتی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 410,867 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گزارش زنده آرسنال ال سیتی

گزارش


سلام
فعلا دقیقه 12 بازیه و هنوز 0_0 هست من تازه الان می تونم ببینم بازی رو و 12 دقیقه قبلی رو ندیدم از این به بعدشو در خدمتتونم
انشالله می بریم
...............................................................
چرا 200 تا نمیشه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 27/9/1390 | 22:39 گفت:

جالبه این حرفا تا می بازیم زده میشه!!!!!!!!
وقتی می بریم آرتتا بهترینه و قتی می بازیم بدترینه
داستان داستان غوره و کشمشه

البته آشغال زیاد داریم جورو شاماخ اُسکلاچی رمزی و....

فرهاد در 27/9/1390 | 22:02 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

فرهاد در 27/9/1390 | 21:50 گفت:

رمزی اشغال عوضی اگه دستم بهت برسه می کشمت اشغال کثافت کی گفته این بازیکنه به خدا حق روسیچکی رو خوردن ننگ بر ونگر ننگ بر رمزی نخواستیم بابا نخواستیم

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

agha hamed zadi to khal man ke raftam

حمیدرضا در 27/9/1390 | 21:47 گفت:

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا اینجور شد آخههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:46 گفت:

bacheha ma raftim az hame mamnon omid varam 4ta bazikone khob bekhare na 900 hezar dolari!!!!!

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:46 گفت:

بي خيال بچه ها، اتفاقا باخت الان يه جورايي بد هم نيست، ما كه امسال هيچي نميشديم، اينجوري اقلا شايد دوتا بازيكن خريديم ! البته شايد. دوستان به اين فكر كنين كه ريخت جورو رو چند هفته نميبينيمش1 كلي آرامش بخشه، دوستان پيشكسوت كه عادت دارن، تازه كارا هم عادت ميكنن، از سايت بزيد بيرون يه دوري بزنين، وبي بگردين حالتون جا مياد

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:46 گفت:

تلفن سول کمپبل و کی داره؟ زنگ بزنین بیاد بابا نابود شدیم!

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:45 گفت:

کل بازی دوتا موقعیت داشتیم اونم تو آفساید ، شوت های ورمالن هم که راه به جایی نبرد!

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:43 گفت:

hamishe az bazikonai ke raftan badam miyomad vali hala migam hagh daran fabregaso nasri daran mikhandan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:43 گفت:

سیتی نصف ترکیب اصلیشم نبود! ادین ژکو ، گائل کلیچی ، نایجل دی یانگ ، لسکات ، نشون دادیم در دفاع افتضاح هستیم و فقط ورمالن از جون و دل مایه میذاره ، به جای اینهمه اسکل چندتا گوریل مثل مدافع های سیتی جذب می کردیم این افتضاحات به بار نمی اومد هرگز!

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:39 گفت:

آفرین ، آفرین تیم شاهین! خوبه اینجوری کف بزنیم براشون؟!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 21:39 گفت:

این میگل انگل روکی آورده؟ژوروبهترین بازی روداشت میکرد

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 21:39 گفت:

این میگل انگل روکی آورده؟ژوروبهترین بازی روداشت میکرد

حبیب در 27/9/1390 | 21:39 گفت:

ARSENAL 4EVER ARSENAL 4EVER ARSENAL 4EVER

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:38 گفت:

معلومه ، با این بازی رفتن فان پرسی هم قطعی شد!

رضا کاظمی در 27/9/1390 | 21:38 گفت:

بازم دست بازیکنان درد نکنن اونا تمام تلاشونو کردن.خواهشن فوش ندین به بازیکنان

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 21:37 گفت:

این میگل انگل روکی آورده؟ژوروبهترین بازی روداشت میکرد

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:37 گفت:

vali man midonam van persi ke mire man city valcoto jezni ham barca bad khob mishe

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:37 گفت:

مروان چماق یادم رفت!

رضا کاظمی در 27/9/1390 | 21:37 گفت:

بازم دست بازیکنان درد نکنن اونا تمام تلاشونو کردن.خواهشن فوش ندین به بازیکنان

حبیب در 27/9/1390 | 21:36 گفت:

یادتون باشه ....
ARSENAL 4EVER v
ARSENAL 4EVER ARSENAL 4EVER ARSENAL 4EVER

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:36 گفت:

جنبه چی برادر؟ تا الآنم به احترام ونگر چیزی نگفتیم ، علی ارشدی شاهده ، اسم بازیکن هایی مثل جورو ، میگل ، جروینهو ، آرشاوین ، آشغاله که با احترام گفتیم اسکل!

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:36 گفت:

ما كه داريم خودمون رو خفه ميكنيم ميگيم آشغال زياده تو تيم. بعد اين مستر شاماخ مياد ميگه از فوتبال هيچي حاليت نميشه! باختيم، ولي يه خوبي داشت كه هرچي نكبت تو تيم بود مصدوم شدن ،

امضا، اميدوارم با برف سال ديگه برگردي جورو جون!

mostafaa در 27/9/1390 | 21:35 گفت:

همه ناراحتیم و نا امید.امیدوارم این باخت باعث بشه ونگر 4 تا بازیکن خوب تو ژانویه بخره

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

az hamaton mamnon

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

من از قبل هشدار دادم ، عیار تیم در این جور بازیها معلوم بشه ، اگه چهارم بشیم که فکر نمی کنم باید کلاهمون رو بندازیم هوا!

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

آقا سعيد انقدر بي جنبه نباش اين همه برديم گفتي به به چه بازيكناي خوبي بعد حالا كه باختيم فوش ميدي؟؟؟يكم جنبه باخت داشته باشيد.به اميد پيروزي ها آينده.

حمیدرضا در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا اینجور شد آخههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیررضا در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

تموم شد:((((

علی صادقزاده در 27/9/1390 | 21:34 گفت:

باختیم . بای ...

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:33 گفت:

من که رفتم بابا دیوونه شدم از دست این اسکلا
خداحافظ رفقا

حبیب در 27/9/1390 | 21:33 گفت:

من از نصری متنفرم

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:33 گفت:

3 امتیاز رفت پی کارش
از باخت 8_2 اینقد نسوختم به خدا

حبیب در 27/9/1390 | 21:33 گفت:

تموم .... طوری نیس ...

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:33 گفت:

ridan ghablana laghal bazishon ghashang bod alan chi

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:32 گفت:

باختیم رفقا تموم شد

mehran در 27/9/1390 | 21:32 گفت:

گفتم یه حالی به بچه ها بدم
:((

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:32 گفت:

یه مشت احمق و اسکل داریم تو تیممون!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:32 گفت:

گل کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟

Ashkan در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

akh age henry bood chi mishod

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

دوباره وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي، چرا گل نميشه؟

حبیب در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

4 دیقه هم تموم شد....

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

خدا وکیلی بازیکن آَغال زیاد داریم تا دلت بخواد :((

mehran در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

گلللللللللللللللللللللللللل

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:31 گفت:

khabari nist

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:30 گفت:

باختیم رفت بابا یه مشت اسکل جمع کردیم تو تیممون!

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:30 گفت:

اين كيه،؟ حبيب خان اينم يكي مثل جورو و جنكينسون و گيبز!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:30 گفت:

وقت اضافه چند دقیقه است؟

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:29 گفت:

يه ضربه عالي از ورمالن رو هارت عوضي گرفت

حبیب در 27/9/1390 | 21:29 گفت:

اخ این باید گل میشد....

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:29 گفت:

نمی خوام منفی باشم ولی 99.9 % باختیم

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:29 گفت:

baba chetor nemitonan ye mosavi begiran heyf ma ke ba in gheirat tarfdar arsenalim

Ashkan در 27/9/1390 | 21:29 گفت:

omidvar bashin

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:28 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااي

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:28 گفت:

رفتیم تو وقت اضافه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:28 گفت:

دقیقه نوده

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:27 گفت:

خب الان دیگه کم کم آماده عزا داری بشین
فاتحه تیمو خوندن با این بازیشون

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:27 گفت:

toro khoda faghat nagin bazi bazi tamom shoda

حبیب در 27/9/1390 | 21:26 گفت:

دیگه همین مونده بود سه دفاعه هم بازی کنیم اونم با وجود این میگل گاگول.... آخه این کیه دیگه....یه پاس نمیتونه بده....

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:26 گفت:

دیگه داره اشکم در میاد حیف که تو کافی نتم :(

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:25 گفت:

به خدا این از 8_2 هم بدتره

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:25 گفت:

khoda az zabonet beshnave!!!!!

امیررضا در 27/9/1390 | 21:25 گفت:

اره..تاتنهامم برد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:25 گفت:

امروز نباید ببازیم نمی دونم چرا اینو نمی فهمن

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:25 گفت:

من سيتي نيمكت داره، ما هم داريم. اي تفففففففففففف، تف

حبیب در 27/9/1390 | 21:24 گفت:

قطعا یه گل دیگه میخوریم....شک نکنید....

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:24 گفت:

با این باخت وضعمون خراب میشه

امیررضا در 27/9/1390 | 21:23 گفت:

مرتساکر رفت بیرون شاماخ اومد

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:23 گفت:

vala ma ke 7 sale ashkemon dar omade hey be khodam migam emsal dige khob mishe vali badtar mishe!!!!!!!!

حبیب در 27/9/1390 | 21:22 گفت:

بچه هایی که بازی رو نمیبینن هیچ چیز خاصی رو از دست ندادید..... همون بهتر که بازی پخش نشد....

حبیب در 27/9/1390 | 21:22 گفت:

بچه هایی که بازی رو نمیبینن هیچ چیز خاصی رو از دست ندادید..... همون بهتر که بازی پخش نشد....

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:21 گفت:

ای خدا به خاطر شاد کردن دل پاک ترین آرسنالی رو زمین نذار ببازیم
رومو زمین ننداز ای خدا

علی صادقزاده در 27/9/1390 | 21:20 گفت:

توپ خورد به دست ریچاردز اما پنالتی نگرفت ....

حبیب در 27/9/1390 | 21:20 گفت:

بابا دوباره این فیل داون احمق داره گند میزنه به ما....فک کنم پنالتی بود

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:20 گفت:

shoresho dar ovordan be khoda taze rabinam betonan mifroshan

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:20 گفت:

داره اشکم در میاد الان آخه وقته باختنه؟؟؟؟؟

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:18 گفت:

همين كه ژورو مصدوم شد يه نتيجه خيلي خوبه!!!

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:18 گفت:

bacheha khabari nashod

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:17 گفت:

ای شانس بهترین عملکرد که می گفتن قبل بازی همین بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حبیب در 27/9/1390 | 21:16 گفت:

من نمیدونم چرا کل تیم با هم شروع میکنن به گند زدن.....ایمان خبری نیس...باور کن تا فردا صبحم بازی کنیم همینه....

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:16 گفت:

بچه ها اشكالي نداره، اگه باختيم عوضش جورو مصدوم شد!!!!!

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:14 گفت:

agha habib jan man ye khabare khob bede omid var bashim

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:13 گفت:

بازی خشن شده؟

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:12 گفت:

کارت زرد برای آرتتا

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:12 گفت:

آگرو کارت زرد گرفت

حبیب در 27/9/1390 | 21:11 گفت:

هر 5 دیقه یه بار یه حمله ی الکی میکنیم.... دوباره اونا یه حمله خفن میکنن....

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:10 گفت:

میلنر جای بالوتلی

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:10 گفت:

bazi dase kiye shans gol zadan darim mordim az esteres

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:09 گفت:

پاس آرشا یه متر عقب تر بود گل بود.

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:09 گفت:

ایول میکل.

حبیب در 27/9/1390 | 21:08 گفت:

یکی خوردیم .... 5تا نخوردیم..... دوتا نزدیم.... همچنان تو قوطی تشریف داریم....

حبیب در 27/9/1390 | 21:08 گفت:

یکی خوردیم .... 5تا نخوردیم..... دوتا نزدیم.... همچنان تو قوطی تشریف داریم....

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:08 گفت:

mersi agh amin

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:08 گفت:

من که متاسفانه دیگه تصویر ندارم :(
مرسی بچه ها بابت گزارشتون دارید جور منم می کشید :)

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:07 گفت:

آزشاوین جای والکات

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:07 گفت:

ma zadim betir ya ona

رضا کاظمی در 27/9/1390 | 21:07 گفت:

جای ژورو کی اومده؟کیا تعویض شدن کیا اومدن تو بازی

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 21:07 گفت:

ایمان جان ایگناسی میگل اومد

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:06 گفت:

آخ جون عشقم آرشاوين اومد تو!

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:05 گفت:

وای وای وای وای یه موقعیت فوقالعاده رو رابین هدر داد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:05 گفت:

تعویض کردیم؟؟؟؟

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:05 گفت:

لعنت به این شانس
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:05 گفت:

كمپاني زد به تيركمون!ولكات خيلي خيلي بد بازي كرده

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:04 گفت:

وای یه تیر دروازه زدن

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:04 گفت:

بازم گل نشد ای جو هارت ملعون

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:02 گفت:

mersi agha sepehr

علی ارشدی در 27/9/1390 | 21:02 گفت:

هنوز 1_0 بابا یک گل بزنید محض رضای خدا :(
دعا کنید فقط دعا کنید

Hossein Y در 27/9/1390 | 21:02 گفت:

خيلي داريم بد بازي ميكنيم

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:01 گفت:

نزدیک بود 2-0 شیم ولی نصری بد پاس داد

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:00 گفت:

yani inghadr vaz kharabe

sepehr najafian در 27/9/1390 | 21:00 گفت:

فکر کنم روسیچکی اومد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:59 گفت:

دقیقه 60 هنوز1_0

حبیب در 27/9/1390 | 20:59 گفت:

خبر خوب میخوای؟ دعا کن همین الان بازی تموم شه تا بازم نخوردیم....

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 20:58 گفت:

ki ja joro omad agha habib

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:58 گفت:

دقیقه 60 هنوز1_0

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:58 گفت:

آگرور تو آفساید بود وگرنه 2-0

حبیب در 27/9/1390 | 20:57 گفت:

حیف که افساید بود وگرنه عجب چیپی زد رابین....

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 20:56 گفت:

agha toro khoda khabare khobam bedin

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:55 گفت:

گل بیخودی بود

حمیدرضا در 27/9/1390 | 20:54 گفت:

بچه ها بدجور خوردیمش اشکم داره در میاد اه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:54 گفت:

چه کاری شد!!!!!
باید دنبال مساوی باشیم فعلا :(

حبیب در 27/9/1390 | 20:53 گفت:

دوباره گل الکی خوردیم...احتمالا 2 3 تا دیگه میخوریم...ژورو هم مصدوم شد و تعویض

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:52 گفت:

دقیقه 53 داوید سیلوا!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:52 گفت:

دقیقه 53 داوید سیلوا!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:52 گفت:

وای گل خوردیم :((

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:51 گفت:

گل خوردیم واااااااااااااای

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:49 گفت:

البته فزصت داریم نبازیم

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:47 گفت:

بازی شروع شده و هنوز 0_0 45 دقیقه دیگه فرصت داریم

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:46 گفت:

بازی شروع شد

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:45 گفت:

رمزی واقعا افتض بود.جوونه دیگه بهتر میشه.

BEHNAM در 27/9/1390 | 20:43 گفت:

بابا رییس باید روسیچکی رو بفرسته تو زمین، نمیدونم با توماس چه پدر سوختگی داره که بهش بازی نمیده،رمزی گند زده به بازی

فرهاد در 27/9/1390 | 20:32 گفت:

توماس باید بازی کنه این چه وضعیه اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:32 گفت:

آره من اصلا تئو رو ندیدم تو زمین

فرهاد در 27/9/1390 | 20:31 گفت:

مرگ بر رمزی

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:31 گفت:

والکات هیچ کاری نکرد و از همه بدتر بود.

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:31 گفت:

بین دو نیمه داره آساسینز کرید 4 رو تبلیغ میکنه عجب گیمیه بی شرف!!!!!!!!!!!
من 1تا3 شو بازی کردم

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:30 گفت:

الان نیمه تموم شد یه ربع صبر کن

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:29 گفت:

0_0 نیمه اول تموم شد از همه بهتر ژسنی و بعد جروینیو

امیررضا در 27/9/1390 | 20:29 گفت:

بعد دوباره همون جا قبل میره...البته الان play video اومد

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:27 گفت:

سوت پایان بازی در نیمه ی اول

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 20:27 گفت:

تموم شد
ؤسنی از همه بهتر

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:27 گفت:

امیر رصا مشکلی نیست بذار 32 ثانیه تموم شه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:27 گفت:

رابینم برگشته تو زمین

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 20:26 گفت:

تاتنهام هم 1-0 شانسی برد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:26 گفت:

+2 دقیقه
ژورو چیزی نمونده بود از مردونگی بیفته نمی دونم چی به جاهای حساسش خورده بود!!!!!!!!!!!!
حامد خوشحالی؟

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:26 گفت:

اخ آخ ژورو از ناحیه ی آنجا احساس ناراحتی میکنه

Hossein Y در 27/9/1390 | 20:25 گفت:

اوه اوه جاي حساس ژورو رو زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:25 گفت:

بعدش چی میشه امیر؟

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:25 گفت:

فعلا داره بازی ادامه پیدا می کنه نفهمیدم رابین چش شد؟

امیررضا در 27/9/1390 | 20:25 گفت:

کلیک کردم..انگلیسی پیغام میده 32 ثانیه دیگه بسته میشه!!

امیررضا در 27/9/1390 | 20:24 گفت:

کلیک کردم..انگلیسی پیغام میده 32 ثانیه دیگه بسته میشه!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:24 گفت:

تا دیدم رابین افتاد رو زمین یکهو تصویر پرید!!!!!
چی شد؟؟؟ بلند نشد؟

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:24 گفت:

کارت زرد برای کوشیلینی

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:24 گفت:

دعا کنید جدی نباشه قضیه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:23 گفت:

رابین افتاده رو زمین مصدوم شد؟؟؟؟؟؟؟؟ وای!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:23 گفت:

ون پرسی روی زمین افتاده و ناراحته

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:23 گفت:

ژورو جلو سیلوا کم نیاره خدا کنه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:22 گفت:

دمش گرم ژسنی از دروازه اومد بیرون توپ رو با تکل دور کرد

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:22 گفت:

از نظر من بهترین بازیکنه آرسنال تا اینجا ژروینیو و بدترین والکات

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:21 گفت:

اه اه اه حالم بهم خورد هی قطع میشه هی وصل نمیشه!!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:21 گفت:

رو یکی از لینکا کلیک کن

امیررضا در 27/9/1390 | 20:20 گفت:

من بالاخره تونستم برم تو سایت..الان 6 تا لینک..باید چه کار کنم بازی ببینم؟؟؟

امیررضا در 27/9/1390 | 20:20 گفت:

من بالاخره تونستم برم تو سایت..الان 6 تا لینک..باید چه کار کنم بازی ببینم؟؟؟

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 20:20 گفت:

mashalah zhesny ali bodeeeee

امیررضا در 27/9/1390 | 20:20 گفت:

من بالاخره تونستم برم تو سایت..الان 6 تا لینک..باید چه کار کنم بازی ببینم؟؟؟

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:20 گفت:

هنوز 0_0

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:19 گفت:

سانگ ضد حمله رو پوشش میده

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:18 گفت:

کارت زرد برای گرت بری رو آرتتا خطا کرد
ضمنا دم رادیو گرم

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:17 گفت:

تا اینجا برتری نا محسوسی داشتیم دقیقه 36

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 20:17 گفت:

دوستان راديو ورزش داره بازي رو گزارش ميده، اف ام 99.80

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:16 گفت:

ای تف به این اینترنت

Hossein Y در 27/9/1390 | 20:16 گفت:

رمزي و كوسيلني 2 تايي باهم تك به تك بودن نتونستن شوت بزنن!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:15 گفت:

وای پنالتی برای ما؟؟؟؟؟ بازیکنمون افتاد تصویر قطع شد

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 20:15 گفت:

vaaaaaaaaay tope ali ro ramsy az dast dad

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:15 گفت:

وای داشت گل میشد احتمال پنالتی روی رابین بود

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:15 گفت:

وای داشت گل میشد احتمال پنالتی روی رابین بود

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 20:15 گفت:

يكي ادرس بده منم ببينم ديگه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:14 گفت:

http://www.firstrowsports.tv/watch/98807/1/watch-manchester-city-vs-arsenal-i.html

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:13 گفت:

ضربه سر ون پرسی به بیرون رفت

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:12 گفت:

نه بابا فایده نداره من که تصویرم پریده دارم تلاش می کنم ببینم بازی رو :(

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:12 گفت:

نه بابا فایده نداره من که تصویرم پریده دارم تلاش می کنم ببینم بازی رو :(

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 20:11 گفت:

علي لينكشو بذار منم ببينم

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:11 گفت:

آگورو نیم ساعت داشت کوشیلی نور دریبل میزد مه آخر توپو از دست داد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:09 گفت:

بله من تو کافی نتم vpn هم داره ولی سرعتو کم میکنه

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:08 گفت:

آره بابا وسط بازی یهو تبلیغات میادد.در ضمن نصف سایت فیلتره

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:07 گفت:

که ثمری نداره

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:07 گفت:

این تبلیغات مسخره چرا نمیره!!!!!!!!!!!!! کل تصویرو گرفته

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:07 گفت:

ضربه ی کاشته از جهت خوب برای آرسنال

امیررضا در 27/9/1390 | 20:07 گفت:

\خوش به حالتون..برام باز نمیشه:(((

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:06 گفت:

آره علی آقا

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:06 گفت:

پاس اشتباه از ژورو

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:05 گفت:

سپهر داری از فرست روو میبینی؟

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:04 گفت:

سانگ دقیقه 11 کارت زرد گرفته خدا کنه اخراج نشه :(

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:03 گفت:

آفرین ژسنی گل 120 % رو گرفت

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:03 گفت:

آقا من تصویر ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:02 گفت:

دوباره داره وصل می شه

sepehr najafian در 27/9/1390 | 20:01 گفت:

ژروینیو خیلی جو گیر شده

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:01 گفت:

ای بابا تصویر پرید!!!!!!!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 20:00 گفت:

من دارم از همونا می بینم

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:59 گفت:

بازی هنوز نظم نداره

امیررضا در 27/9/1390 | 19:58 گفت:

یه ادرس بدین من بازی ببینم...اون دو لینک برام باز نمیشه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:58 گفت:

هارت ضربه سر بازیکن ما رو گرفت

sepehr najafian در 27/9/1390 | 19:58 گفت:

وای داشت گل میشد

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:58 گفت:

خوبه مرسی سپهر
جروینیو یک شلیک محکم اما از زاویه بسته هارت کرنر داد

sepehr najafian در 27/9/1390 | 19:57 گفت:

نیمکت ذخیره ی سیتی که خودش یه تیمه

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:57 گفت:

چه اظطرابی داره مانچو!

sepehr najafian در 27/9/1390 | 19:56 گفت:

منم دارم میبینم گزارشگر کمکی میشم.

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:56 گفت:

یک حرکت از ژورو اما نصری توپو به خود ژورو کوبوند و ضربه دروازه برای سیتی