مرگ یک اسطوره

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 409,303 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرگ یک اسطوره

چپمن کبیر درگذشتسلام دوستان

6 ژانویه 1934 سالروز درگذشت هربرت چپمن سر مربی افسانه ای آرسنال و صاحب یکی از 3 تندیس باشگاه بود این مطلب رو باید دیروز میذاشتم ولی یادم شد اما دلیل نمیشه که دیگه نذارمش!

چپمن سال 1878 در یورک شایر انگلیس به دنیا اومد چپمن قبل از اینکه سرمربی آرسنال بشه هدایت تیم های نورت همپتون لیدز سیتی و هادرزفیلد رو به عهده داشت تا اینکه در سال 1925 به آرسنال اومد و تا سال 1934 در آرسنال بود در حقیقت فقط مرگ تونست اون رو از آرسنال جدا کنه!

دوران چپمن برای آرسنال بسیار پر افتخار بود و چپمن در این مدت با سیستمی که به سیستم  WM معروف بود تونست بازی های زیبایی رو به نمایش بذاره

                                                                                                               

 

چپمن با آرسنال دو بار قهرمان لیگ شد یک بار جام حذفی رو بدست آورد همچنین تیمی که او ساخته بود موفق شد در فصل هزار و نهصد وسی و سه سی و چهار و سی و چهار سی و پنج دو بار دیگه قهرمان لیگ بشه

مرگ چپمن در سن  56 سالگی و بر اثر ذات الریه اتفاق افتاد اگر چپمن زنده میموند می تونست آرسنال رو به تیمی واقعا فراتر از یک تیم تبدیل کنه

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 18/10/1390 | 14:00 گفت:

جونش و خونش واسه آرسنال بود ........ خدایش بیامرزد

sam baygan در 17/10/1390 | 21:27 گفت:

مرد خوبی بود،خدا رحمتش کنه

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 20:56 گفت:

مردان بزرگ هرگز نمیمیرند وچپمن همیشه زنده است.....!!!!!!!!!!!!!!

mostafaa در 17/10/1390 | 19:46 گفت:

چه سیستم جالبی داشته.سه دفاعه.دو تا هافبک دفاعی. دو تا هافبک تهاجمی سه تا مهاجم

Saeed Milani در 17/10/1390 | 19:16 گفت:

ما کوچیک همه دوستان هم هستیم ، نه به خدا مشکلات زندگیه ، در به در دنبال کار می گردیم گیر نمیاد متاسفانه

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 18:52 گفت:

خدابیامرزه

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

خدا بیامرزش:)
دست توهم دردنکنه که زحمت کشیدی!!

علی ارشدی در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

سعید میلانی کم پیدایی؟ بابا با ما باش

فرهاد در 17/10/1390 | 17:34 گفت:

درگیر امتحاناتم حمید جون......نتیجه نگرفتن تیم هم بی علت نبوده

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:31 گفت:

آقا سعید دیگه از ما بهترون شدی دیر به دیر سر میزنی داداش.بابا دلمون واست تنگ میشه.فرهاد تو کجایی پسر؟

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:30 گفت:

مرسی علی جون.تنها کسیه که آرسنالو مدیون خودش کرد.واقعااگه این اسطوره نبود الان از سبک زیبای آرسنالی هم خبری نبود.حتی هنوز هم بسیاری از تئوری های فوتبالیش ناشناخته مونده(چیزی شبیه انیشتین) به قول ونگر چاپمن جلوتر از زمان خودش زندگی میکرده

فرهاد در 17/10/1390 | 17:22 گفت:

حیف که چنین مردی تو 56 سالگی مرده

Saeed Milani در 17/10/1390 | 16:44 گفت:

مردی بود برا خودش ، نام آرسنال رو اون به سر زبان ها انداخت.