سانگ نمیره

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر بازیکن فقط ویلشر
کل بازدید: 15,572 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سانگ نمیره

سانگ موندنیه


الان داشتم فیس بوکمو چک میکردم که رو صفحه رابین نوشته بود درسته رابین آرسنالو ترک کرده ولی سانگ گفته بارسلون نیازی به هافبک نداره.
راستی اگه سانگ نره و آرسنال بتونه با پول رابین شاهین و واران رو از رئال بگیره تیم عالی میشه البته اگه شاهین نیاد به نظر من آرسنال باید کاکا رو بگیره که تجربشم زیاده خیلی هم خوبه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 27/5/1391 | 22:59 گفت:

یعنی اگه زیر 20 میلیون پوند سانگ رو بفروشه ، بایستی به عقل ونگر شک کرد !!!

ناصر در 27/5/1391 | 17:01 گفت:

عشق است عکس آواتارتو!!!!

مازیار در 27/5/1391 | 16:17 گفت:

سانگ قیمتش 20 میلیون پونده و ون پرسی 30 میلیون اما سانگ 24 ساله هست و معمولا بازیکن جوان تر بالا تر از قیمتش فروخته می شه اما ون پرسی 29 ساله بود

♥Arsenal♥ در 27/5/1391 | 15:31 گفت:

فیس بوکت خراب نوشته.......!!

ونگر خودش میخواد سانگ رو بفروشه...!!!18 ملیون کم پولی برا سانگ...!!

ون پرسی 22تا سانگ18

Keivan در 27/5/1391 | 15:25 گفت:

اینظور که شما از بازیکنایی که میخوان برن حرف میزنین نمیدونم مثل اینکه چندتا اوشگول تو تیم داریم پس...

mojtaba در 27/5/1391 | 15:03 گفت:

be nazare man bayad berim el sharaweyo az milan bekharim bazikoni kheyli ba stedadiye

فرزین سلامي در 27/5/1391 | 15:02 گفت:

ميخواد بره يا نه من نميدونم ولي در هر صورت عكس پروفايلت خيلي جذابه

HOSSEIN در 27/5/1391 | 14:33 گفت:

ون پپسی که رفت-به درک اسف السافلین که رفت(ایشالا به آرزوهاش برسه.اما اگه نرسه خدا ازش نگذره)
سانگ رو هم رفتنی بدونید(به درک بهتر که رفت با اون توپایی که لو میداد.4تا پاس خوب داد که اونم فقط مخصوص پپسی بود)
شاهینم میره لیوردوغ.مورینیو با آرسنال خیلی بده(البته این نظر شخصی منه)
واروانم اصلا نمیدونم کی هست
فقط یه چیزو میدونم که امسالم دنیای تاریک ما روشن بشو نیست.جام بی جام
والسلام

soroosh در 27/5/1391 | 14:25 گفت:

این حرف هم احتمالا کتمنت یکی از آرسنالی ها بوده واسه این که بد و بیراه به فن پری بگه

soroosh در 27/5/1391 | 14:25 گفت:

خیلی اخبارِ درستی نبود
واروان که عمرا نیاد آرسنال...بازیکنی هست که انقد واسه رئال مهم بوده که خوده زیدان رو فرساتدن تا قانعش کنه
شاهین احتمالا میاد
سانگ هم میره شک ندارم