پیشبینی

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,830 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشبینی

یه پیشبینی کردم از وضعیت تیم ها.
 چلسی:از الان تیمش واسه 7 ساله اینده کاملا تضمینه و با خریدایی که داره میکنه این 7 سال بزودی به 10 سال میرسه. من مطمئنم بهترین تیم 10 سال اینده چلسی خواهد بود.بیشتر از 10 تا ستاره اینده دار خریده و در اینده 10تا دیگه هم میخره ما فقط باید امیدوار باشیم امپراطوری که دارن میسازن نابود بشه. ابراموویچ بزودی به سود میرسه. هرچند ناچیز ولی میرسه.


منچستر سیتی:این تیم هم که داره یه لاماسیای انگلیسی میسازه.بعد از این که چند ساله پیش با خریدن دستیار پپ گواردیولا برای شروع کارشون یه استارت قوی زدن حالا دارن استعداد های جوان رو جمع اوری میکنن و با هزینه های بسیار هنگفتی که خرج کردن به زودی محصولاتشون رو بهره برداری میکنن و بزودی شاهده کمتر شدن خرج در این باشگاه و ظهور استعداد هایی  میشیم که محصول خود سیتی هستن.

منچستر یونایتد: مثل همیشه تو خرید هاش هوشمندانه و جسورانه عمل میکنه. من بر این باورم که تا فرگوسن هست تیمشون نتیجه میگیره و بعد از اون, فرگیییی, یه جانشین خوب واسه خودش پیدا میکنه. در ضمن فراموش نکنید این تیم پتانسیل و پشتوانه اینو داره که با کمک کادره فنی و مالکین ثروتمندش بتونه با چلسی و سیتی مبارزه کنه و همچنان از مدعیان میمونه.

تاتنهام: چند فصلی هست که دارن خوب میخرن. کادره فنی قدرت مندی ندارن ولی در خریده استعداد های ظهور نکرده و بازیکنانی مثل هولتبی و امویلا و دمپسی و دمبله و ورتونگن که درجه یک نیستن, ولی کار امدن خوب کار میکنن. اونا برای چند سال خوب میجنگن و خرج میکنن ولی دوباره به جایی میرسن که تا پارسال بودن. تیمی که به هیچ عنوان قهرمانی رو تهدید نمیکنه و جزوه 4 تیم نخواهد بود. نه کادره فنی خوبی دارن که بشه بهش تکیه کرد و نه پشتوانه مالی.

لیورپول:این تیم همون موزه میمونه. براندان راجرز مربیه خوبیه علم و پتانسیل جاودانه شدن رو داره و به نظرم این اتفاق هم میوفته چون دارن برای یه برنامه طولانی مدت تلاش میکنن. والا از منبع درامدشون خبری ندارم و خوشحال میشم که دوستان کمک کنن. به خاطره همینم نمیتونم یه پیش بینیه درست انجام بدم. ولی چیزی که الان دارم میبینم اینه که این تیم جا پای ارسنال میزاره و هر سال مقام چهارم یا سوم رو بدست میارن و به مدت 10 سال به جام باشگاه های اروپا میرن.

ارسنال:این وسط فقط ارسنال رو نتونستم پیشبینی کنم. بخاطره همین دو بخشش میکنم.

1: اگه ونگر بمونه و باشگاه بدست عثمانوف بیفته: در این صورت به نظره من ارسنال بعد از سه سال به تیمی تبدیل میشه که سال 2004 بود. ونگر مثل همیشه همه تیم ها رو غافل گیر میکنه و تیم رو به جایگاه سابقش میرسونه. ستاره های جدید میان و میرن در حالی که ارسنال کمترین خرج رو در بین مدعیان انجام میده. ونگر با جذب و ساخت ستاره یه دوران جدید رو برای ارسنال به ارمغان میاره. بعد از بازیکنان جوان و استعداد های بزرگ به سمت باشگاه سرازیر میشن و ونگر میتونه برای مربیه بعد از خودش هم یک میراث طلایی بزاره.


2: اگه اختیار نزد کرونکه بمونه: ارسنال همچنان روند نزولی خو را ادامه میدهد. انتظار هواداران پایین میاد.
ارسنال حمایت هواداران رو از دست میده. سیاست های غلط با لجبازی ادامه پیدا میکنه. انتقاد ها بیشتر میشه و ارسن ونگر از باشگاه میره.یه اتفاق تازه تو باشگاه میوفته. که به نظره من باشگاه رو نابود میکنه. ارسنال یه تغذیه کننده میشه. کم کم به اورتون تبدیل میشه و پایین تر از تاتنهام قرار میگیره مثل لیورپول یه تیم اسم و رسم دار  ولی بی خطر میشه.(اتفاقی که الان داره میوفته)

در نهایت قهرمانی بینه منچستر ها و چلسی دست به دست میشه و انگلیس یه لیگ سه قطبی میشه در همین حین ارسنال تاتی و لیوردوغ برای مقام چهارمی رقابت میکنن..

خیلی ممنون از وقتی که گزاشتین. نمیخوام تو این بلاگ هیچکس در مورده ونگر حرف بزنه. قصدم یه پیشبینی ساده بود.
مرسی.

راستی یه چیزی من یه تصمیم گرفتم از این بعد از اونجایی که ارسنال تو بدترین شرایطه خودش هست من دیگه فقط حمایت  میکنم و تا اطلاع ثانوی انتقاد نمیکنم و سعی میکنم سعی میکنم به ونگر اعتماد کنم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 26/10/1391 | 17:10 گفت:

مرسی
مرگ بر کرونکه

مهران کاظمی در 26/10/1391 | 14:03 گفت:

حالت دوم میشه

محمد مهدی در 26/10/1391 | 13:45 گفت:

واقعا راست میگی. تیم ما از اول خودش میدونه جاش کجاست. جاه طلبی رو از دست میده

ناصر در 26/10/1391 | 13:43 گفت:

محمدمهدی،اصلا نیازی به معرفی بازیکن هاشون نیست-توی تیم قهرمان بدترین هاشون هم به بهترین تبدیل میشن،چون روحیه ی قهرمانی دارن!!!!!!!!!
همین جان اوبی میکل اصلا هر رو از بر تشخیص نمیداد(حتی از سانگ 6 سال پیش ما هم شاسکول تر بود) ولی الان نگاه چطوری تو ترکیب ثابته!!!!

محمد مهدی در 26/10/1391 | 13:35 گفت:

مرسی از نظر ها تون.
شهرام@ در مورده چلسی که هم عقیده بودیم.. ولی در مورده منچستر من که نگفتم الان این لاماسیای انگلیسی تازه داره روی بازیکنان 14 یا 15 ساله کار میکنه منگفتم به زودی یعنی 4 سال دیگه ستاره هاشون رو ارائه میکنن. منچسترم که موافقی.
لیورپول به نظره من پشتواه مالی در حده چلسی و سیتی داره و کادره فنی در حده ارسنالو منچستر بخاطره همین گفتم هر سال چهارم میشه و قهرمانی نمیاره حالا حالاها. در مورده ارسنال هم دو مورد گفتم که شما اولیشو پذیرفتی که جای شکر داره.
ahmad behrozi@ کامنت حسن ایتی جواب خوبی برای شما بود ولی اگه بخوام نام ببرم اینا هستن.
ادن هازارد(نیازی هست تعریفش بدم؟).
مارکو مارین(از 17 سالگی تو تیم ملی المان بازی میکنه دیر یا زود خودشو نشون میده)
لوکاکو(از الان که 18 سالشه داره واسه وست بروم خدایی میکنه صد در صد از دروگبا بهتر میشه)
ازپیلیکوتا. به زودی اندره شورله.موسز. دروازبانشون کورینتیس که به صورت قرضی دروازبان اول اتلیکو مادریده. برتراند. رومئو....
همینا کافین. خیلیای دیگه هم میگیره.
ناصر میرغلامی@ اینجا واقعا گوش شنوا نبود. مواقفقم.

ناصر در 26/10/1391 | 13:12 گفت:

محمد مهدی جان انتقاد فی نفسه خوبه،ولی متاسفانه کو گوش شنوا؟؟؟

ناصر در 26/10/1391 | 13:09 گفت:

لیورپول هم مثه منچستریونایتد یه مالک آمریکایی به اسم جان هانری داره که ظاهرا یک متمول معقوله!!!
خرج میکنه ولی در حد 4 ام تا 6 ام شدن لیورپول.

parsa .R در 26/10/1391 | 10:53 گفت:

ایول داداش مهدی ماهم همینطوریم دیگه چه کنیم

1372hassan ayati در 26/10/1391 | 10:41 گفت:

واقعا متاسفم.مارکو مارین بهترین بازیکن اینده داره حتی از هازارد...داداش بد نیس درباره مارکو مارین یه تحقیقی میکردی بعد نظر میدادی

1372hassan ayati در 26/10/1391 | 10:36 گفت:

میدونید چرا هیچ بازیکنی به ارسنال ترانسفر نمیشه بماند که چه پیشنهادی میدیم بماند...1ارسنال تا 2سال دیگه جام نمیگیره2والبته بخوایم نخوایم سال دیگه تو چمپیونز نیستیم. و بازیکنه خاصی به ارسنال نمیاد و این همان حقیقیتی است که تلخ میباشد

ahmad behrozi در 26/10/1391 | 10:33 گفت:

کاملا مخالفم.منظورت از ستارههای جوان چلسی کومان.داوید لویز یا برتراند شاید هم دم با با و تورس یا نه اااهاا فهمیدم منظورت مارکو مارین و اسپیلی کوتا بودن
بابا بیخیال اینا همه بنجلن

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 10:15 گفت:

و اما آرسنال عزیزمون.
آرسنال با برطرف شدن مشکلات مالی و بستن قرار دادهای جدید با اسپانسر ها با امارات که بستیم میمونه با نایک یا آدیداس همون مدیریت گازدیس و کرونکه و البته با مربیگری ونگر دوباره به سیاست قبلی خود باز گشته و با انجام چند خرید درجه یک و خوب و خرید چند بازیکن متوسط و کار آمد که فقط ونگر میتونه بسازتشون و با تکیه بر هسته بریتانیای دوباره جام ها و قهرمانی ها رو به چالش میکشه

آینده برای آرسنال از هر تیمی روشنتره.

1372hassan ayati در 26/10/1391 | 10:08 گفت:

پشتوانه ارسنال تا چندسال دیگه{شزنی.میگل واسه مدافع مرکزی بد نیس...یناریس.مید دفاع چپه خیلی به اشلی شباهت داره از هر نظر البته تکنیک و دریبلش بهتره...سلطان ویلشر.فریمپونگ غیرتی البته بی کله و روانی.چمبرلین.ایسفلد یعنی خدایی بازیش بسیار شبیه به گوتزه ست.و در اخر گنابری که بازیش خیلی به لاوتزی شبیه از لحاظ استیل کپی چمبرلینه......من بازی اینا رو دیدم واقعا میشه بشون دلبست اما در کنارشون باید بازیکنایی با تجربه جهانی باشه.افتاد.در سطح جهانی اقای ونگر نه در سطح لیگ 2فرانسه

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 09:57 گفت:

در مورد چلسی باید بگم وقتی پیشبینیت درست در میاد که در کادر فنی هم ثبات داشته باشن چون تغییرات زیاد مربی میتونه به هر تیمی ضرر برسونه و البته اینم بگم که امسال ما بالای چلسی فصل رو تموم میکنیم چون بنیتز همچین آش دهنسوزی نیست.

منچستر سیتی: داره لاماسیای انگلیسی میسازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من مخالفم میتونی چند تا از بازیکنانی که از آکادمی منسیتی اومدن تو تیم نام ببری یا بازیکنان با استعدادی که الان جزو آکادمیش باشن؟؟
در رده نو جوانان و جوانان و حتی اومید هم من بین تیم های انگلیسی اسمی از منسیتی نمیبینم چه برسه به تیم های اروپایی.
منسیتی فقط یه کار رو خوب بلده خرج هنگفت و جذب ستاره و حذف زود هنگام از لیگ اروپا و جنگ بر سر قهرمانی لیگ برتر اونم 50 به 50 چون پارسال هم که دیدی چه جوری قهرمان شدن امسال هم که وعضشون اینه.

در مورد منچستر یونایتد هم باهات موافقم.

تاتنهام ارزش بحث کردن نداره.

چیز هایی که باید در مورد لیورپول میگفتی رو در مورد من سیتی گفتی لیور پول در آینده یه تیم قوی میشه چون جوانان بسیار خوبی رو جذب کردن و آکادمی قویی هم ساختن که استعداد های بسیار خوبی رو نه تنها از انگلیس بلکه از سایر کشور های اروپایی رو دارن جذب میکنن ثبات در کادر فنی باعث پیشرفت لیور پول در آینده میشه.

احمد ولی خلف در 26/10/1391 | 09:36 گفت:

حالت دوم برا آرسنال پیش میاد

امیر صفای نیکو در 26/10/1391 | 09:12 گفت:

عالی بود.بهتر از همه حمایت موقتت هست.به نظرم هوادارهای آرسنال توی ایرانم دارن به سطح فرهنگی هوادار های لندن نزدیک میشن.

مهدی بحری در 26/10/1391 | 08:35 گفت:

ونگر گفته عثمانف کل باشگاه رو صاحب بشه از ارسنال میره چون اون وقت اون رئیس نیست بلکه عثمانف رئیسه!

jafar در 26/10/1391 | 07:22 گفت:

محمدمهدی هم به جمع ما اضافه شد و قراره تا اطلاع ثانوی انتقاد نکنه آفرینمحمدمهدی

farzam در 26/10/1391 | 02:37 گفت:

که همون حالت دوم که خودت گفتی پیش میاد

farzam در 26/10/1391 | 02:33 گفت:

محمد مهدی با پیشبینیت در مورد من سیتی و یونایتد و چلسی و تاتنهام در صورت نبود فیر پلی مالی کاملا موافقم ولی لیور فکر نکنم اینقدر شاخ بشه ما هم که عیارمون دو سال بعد مشخص میشه موقعی که ونگر هیچ بهانه ای در مورد مسایل مالی نداره اگه بازیکن های بزرگ بگیره ایشالا شکوه آرسنال رو در چند سال آینده میبینیم ولی اگه نگیره ما فقط باید دعا کنیم که ونگر و کرونکه برن و بذارن عثمانوف کارشو بکنه

reza در 26/10/1391 | 01:00 گفت:

ما که لیگ رو کلا باختیم . دوست دارم به چلسی هم ببازیم تا شاید با چنتا خرید خوب بتونیم تو حذفی . چمپیونز لیگ چیزی بشیم که بازم دل چرکینم

farhood در 26/10/1391 | 00:43 گفت:

مهدي جون اينقد نا اميد نباش من با توجه به اينكه يه برنامه از حميد رضا صدر در مورد پرمير ليگ ديدم و تحقيقاتم چند چيزو ميگم
1:اولا كه آرسنال از وقتي كه شروع به ساخت ورزشگاه كرد يه قرارداد با اميريتس بست كه تا سال 2014 تموم ميشه طبق گفته خود مديرا و ونگر هم بدهي هاي باشگاه تا اون موقع تموم ميشه سياست آرسنال از سال 2006 به بعد اگه توجه كرده باشين كلن تغيير كرد سياست باشگاه خريد بازيكن هاي جوان و سعي در اينكه بين 4ر تيم برتر باشه و در صورت ايده ال قهرماني در جام حذفي و اتحاديه بود اما از سال 2014 به بعد فلسفه باشگاه تغيير ميكنه و با توجه به قانون فير پلي مالي كه كمكم داره شروع ميشه (فعلا كه مالاگا از ليگ قهرمانان سال بعد حذف شده به علت بدهي زياد)و با توجه به گفته هاي صدر كه فك كنم همتون قبولش داريد وضعيت در اينده براي ارسنال روشن تر از ساير تيم هاست. (اگه بخوام صحبت هاش در مورد اينكه چرا هر كودوم از تيما ضعيف ميشن بگم خيلي زياد ميشه)
پس با اميد به اينده بيايد سعي كنيم اين سال ها بگذره چون با حرص خوردن ما چيزي درست نميشه مطمين باشيد ما هم به دوران اوجمون برميگرديم و اين دفعه با پشتوانه جوانان اين دوره خيلي طولاني تر از گذشته ميشه


هادی در 26/10/1391 | 00:21 گفت:

محمد مهدی من آخر ژانویه نظرم میگم الان واقعا نمیشه بگی سیاست باشگاه چیه. تا آخر ژانویه خدافظ

هادی در 26/10/1391 | 00:13 گفت:

من به تو امید داشتم ناامیدم کردی محمد مهدی.

سپهر سرشوقی در 25/10/1391 | 23:58 گفت:

مرسی.
به ونگر اعتماد کن.مطمئن باش جواب اعتمادتو میگیری

مصطفی در 25/10/1391 | 23:39 گفت:

همه چی عالی ما بهترین تیم دنیااییم
ونگرم حالا حالا ها هست مطمنم

محمد مهدی در 25/10/1391 | 23:34 گفت:

انگار اقای میلاد کشوری نمیدونه من چه رگه تو داری در مبارزه با ونگر دارم.
یه نگاه به پستام بنداز پسر.

ميلاد كشوري در 25/10/1391 | 23:23 گفت:

اينطور كه تو گفتي انگار الان عثمانوف رئيسه! عثمانوف هيچگونه نقشي در تصميمات آرسنال نداره.
ونگرت هم خوب. ايشالا خدا براتون نگهش داره.

ali-r در 25/10/1391 | 23:22 گفت:

فقط دعا کنیم این مدیرای بی شعور سرعقل بیان

محمد مهدی در 25/10/1391 | 23:21 گفت:

بابا خسته شدم از انتقادات بی فایده. من ارسنال رو اینجوری هم دوس دارم میسوزمو میسازم دیگه.

parsa .R در 25/10/1391 | 22:59 گفت:

مهدی جریان چیه متحول شدی؟؟؟؟؟؟؟؟ همه چی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟!!!!!