ونگر تمدید خواهد کرد

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,803 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر تمدید خواهد کرد


من اومدم. اژدها وارد میشود.سلام به دوستان گلم. یه مدت نمیتونستم پست بدم انگار کلا بچه ها هم بیخیال شدن. امروز اینجا بترکونینا.

خوب اومدنم رو با دوتا خبر شروع میکنم.


رییس به زودی قرارداد 3.5 ساله ای می بنده بزودی سایت رسمی اعلام میشه. اینم متن انگلیسی خبر. 


Arsenal's boss Arsene Wenger
has signed a new three and a half year contract today. Arsene Wenger
will hope to rebuild is team with this new contract, get a lot of
players to give Arsenal fans the best of football actions.
 

خبر دوم اینه که میخوام به درخواست هاتون پاسخ بدم و تحلیل شخصیم از بازی با بایرن رو بگم(البته تحلیل که چه عرض کنم در حده یک کامنته فقط خواستم این بحث رو راه بندازیم)

احتمالا شواین اشتایگر به بازی با ما نرسه چون هاینکس گفته این مصدومیت جدی شده و ممکنه ما اون رو برای هفته ها از دست بدیم.باداشتوبر هم بازی رفت و هم برگشت رو از دست داده.بوتنگ هم بازی رفت و برگشت رو از دست داده به خاطره تکل خشونت امیزش.
روبن هم به تازگی از مصدومیت رها شده و فعلا ذخیرس(چنتا بازی ازشون دیدم روبن کاملا فوتبالش تمام شده. در حده سانتوسه و دیگه کلا مولر سمت چپه بایرن رو پر میکنه که البته بازیکن خوبیه ولی ورما میتونه از پسش بر بیاد)
وقتی شواینی نباشه گوستاوو یا تیموشچوک(بعیده) میان بالا که واسه ما خیلی خوبه چون قدرتمون تو خط هافبکه. از اون ور هم واسه مدافع مجبورن ون بویتن رو بزارن که خوب بخدا از مرته کند تره این بشر. (حالا بایرن باید ارزو کنه مرته رو داشت خطاب به اونایی که مسخرش میکردن) مهاجمه نوکشون یه تمام کننده صفره. یعنی هیییییییییییچ کاری نمیکنه جز ضربه اخر
بایرن: نویر. لام. دانته. ون بویتن. الابا. مارتینز. گوستاوو. کروس. ریبری. مولر. مانزو.
ارسنال: شسنی. سانیا. مرته. کوش. ورما. ارتتا. ویلشر. کازرلا. پودولسکی. ولکات. جیرود.
بخدا الان که دارم نگاه میکم واقعا دوتا تیم از نظره دفاعی خیلییییی ضعیف هستن. پس حتما یه بازی پر گل رو میبینیم که این واسه تیم ما خیلی بده چون بازی توی خونه ماست. اگه بتونیم بازیه اول رو ببریم تو بازی برگشت با توجه به ون بویتن و الابا میتونیم زده حملات زهر داری بزنیم. و فقط به تنها چیزی که نیاز داریم اینه:
کوشلنی گل به خودی نزنه و پنالتی نده( این خیلی مهمه), سانیا سر نخوره, ورما هم خودشو گم نکنه.
میدونم خیلیا مخالفن ولی نظره من اینه که بایرن رو خیلی بزرگ کردن. نمیخوام کوچیکشون کنما ولی چیزه دست نیافتنی وجود نداره. احتمال برد اونا رو 60 %و مال خودمونو 100% میدونم.
بابا ما ارسنالیم. ما 10 ساله تو لندن بازی میکنیم و فقط یک باخت داشتیم. ما همیشه تو اروپا خوب بازی کردیم
 

الان که از نقل انتقالات خارج شدیم. IN ARENE WE TRUST

YEEEEEEES. ARSENAL FOR EVER.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 26/11/1391 | 10:34 گفت:

من این رو که میگم کاملا بهش ایمان دارم و این هم اینه که تیم ما اگه نترسه قدرت این رو داره که هر تیمی رو ببره با برنامه

بدی تیم ما اینه که وقتی چهار تا حمله تیم رقیب میکنه سست میشن و فکر میکنن دیگه همه چی تموم شده
منچستر رو ببین.. حتی شده 20 دقیقه خوب دفاع میکنه ولی یهو انگار نه انگار تیم حریف 20 دقیقه بکوب حمیه کرده و داشتن 5 تا میخوردن و باز شروع میکنن با خونسردی برنامه برای حمله چیدن


توی اروپا باید همه تیم ها رد زمان دفاع و فشار حریف با خیال راحت دفاع کنند و بعد حمله کنند و هیچ ترسی هم وجود نداره
آخر بازی تعداد حمله های حریف رو نمیشمارند بلکه تعداد گل ها رو میشمارند و و توی اروپا توی 5 دقیقه میشه 3 گل زد و وقتی عقب هم هستیم وقتی تیم حریف داره حمله میکنه و دقیقه 80 هم هست باید حتی 3 دقسقه هم شده دفاع کنیم و حول نشیم چون تجربه نشون داده میشه توی 5 دقیقه هم 4 تا حمله کرد...

و در آخر این رو باید بگم که تیم ما ترس رو که ناشی از کم تجربگی و عدم اعتماد به نفس هست رو کنار بذاره میتونه خیلی راحت تر تیم های حریف رو کنار بذاره

با چلسی نیمه اول همین طور شد و منچستر هم همینطور ..
ما با لیورپول 2-2 کردیم و راحت میبردیمشون و منچستر سیتی هم 2-2 کرد پس ما باید با من سیتی برابر باشیم اما معمولا راحت ازش میبازیم چون ازشون میترسیم


تیم فقط نباید بترسه و با برنامه کار کنه در طی 180 دقیقه

همین

نیما در 25/11/1391 | 21:44 گفت:

ونگر کجا میخواد بره,اینجا خونشه....

سید ابوالفضل موسوی در 25/11/1391 | 13:31 گفت:

شک نکنید بایرن رو میبریم.

سید ابوالفضل موسوی در 25/11/1391 | 13:30 گفت:

شک نکنید بایرن رو میبریم.

محمد يزداني در 25/11/1391 | 12:17 گفت:

تو جام باشگاهی اروپا هر تیمی شانس پیروزی داره و اینکه بایرنیها از صعودشون مطمئن هستن میتونه برگ برنده ما باشه.پس اجازه بدیم تو همین حالو هوا باشن و حتی شده ما هم بهشون غرور تزریق بکنیم تا حسابی دچار توهم بشن و اونوقت بیان لندن و موقع بازی یه تو دهنی حسابی از ما بخورن.خیلی امیدوارم که از ما یه درس حسابی بگیرن تا بعد از این یاد بگیرن لیگ پشمکی خودشونو با لیگ انگلیس مقایسه نکنن.چندتا بازی از بایرن دیدم تازه فهمیدم چرا بایرن 7 تا گل خورده داره اگه تیمی مثل استوک سیتی هم تو لیگ آلمان بازی کنه فکر نکنم بالای 10تا گل بخوره.

محمد مهدی در 25/11/1391 | 12:00 گفت:

مرسییییییییییییییییییییی از همگی و نظراتتون. اگه بخوام یک براورد بکنم میبینم که خیلی امیدوار هستین همتون. دمتون گرم.
الحق که ارسنالی هستین. عاشششششششششششقتونم
بایرن مونیخیا سوراخیییییییییییییییییییین. دهنتونم سرویسه

محمد يزداني در 25/11/1391 | 09:04 گفت:

راستی منم شنیدم ونگر میخواد دنی آلوز رو بگیره و اونم ظاهرا قصد تمدید قرارداد رو نداره.
به نظرم بازیکن خوبیه و اگه بگیریمش حداقل دو فصل سمت راست تیم تضمین میشه.البته ما از این شایعات زیاد میشنویم باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

محمد يزداني در 25/11/1391 | 08:50 گفت:

ما بارسای تو اوج رو بردیم چرا بایرن رو نتونیم البته قبول دارم ما با اون آرسنالی که بارسارو برد فاصله داریم ولی بایرن هم قدرتش مثل اون بارسا نیست.زیادی بایرنو بزرگ کردن. تیم خوبیه ولی اگه دفاعمون گند نزنه بردنشون دور از دسترس نیست.باید بهشون درس فوتبال بدیم.

tofigh در 25/11/1391 | 00:13 گفت:

ونگرهم سال دیگه تیم رو قهرمان لیگ نکرد باید بره...

tofigh در 25/11/1391 | 00:11 گفت:

تیمهای آلمانی همیشه منظم بازی میکنن وبا برنامه واگر هم ان شاالله گل عقب بیفتن تا آخرین دقیقه میجنگن پس خیلی خطرناکن..ولی ما هم آرسنالیم وغیرقابل پیش بینی..من فقط از دفاعمون میترسم نه بازیکنای حریف..

محمد مهدی در 25/11/1391 | 00:10 گفت:

آریان: اره، خدا رو شکر میتونه

آریان در 24/11/1391 | 23:41 گفت:

راستی جکی ما تا اون موقع میتونه بازی کنه ؟؟

حامد نوری در 24/11/1391 | 22:41 گفت:

آفرین گل پسر آرسنالی

اگه بازنده بازی بایرنیم پس چرا اینجایی الان

پس هـــــــــــــزکـــــــــــــــــــــر نـــــگـــــو هـــــــــــرکـــــــــــــــــــــــز


1- دفاش تو لیگ کم گل خورده چون تو لیگ انگلیس بازی نمی کنه

2- شونصدتا برد پشت سر هم داره چون تو انگلیس بازی نمی کنه

3- دوازه بانش وسط بازی روپایی میره چون تو لیگ انگلیس بازی نمی کنه


پس با این حساب هـــــــــــــزکـــــــــــــــــــــر نـــــگـــــو هـــــــــــرکـــــــــــــــــــــــز

alireza 9 در 24/11/1391 | 21:36 گفت:

مختصرو مفید بگم
راه صعود به مرحله ی بعد گل نخوردن تو اماراته و بس

alireza 9 در 24/11/1391 | 21:35 گفت:

خیلی خوشحال شدم که وتگر تمدید میکنه
بارها ام گفتم که هیشکی مثل ارسن خودمون نمیتونه تیما با این بازیکنای جوون هدایت کنه

masoud mahmudpur در 24/11/1391 | 21:17 گفت:

علی قاسمی تو خونه ی خودمون اونجوری نیستیم.مثل بازی با بارسا که عقب افتادیم بعد بردیم

حمید pires در 24/11/1391 | 21:04 گفت:

مرسی . وضعیت خوب بایرن به نفع ماست اونا الان رو غلطک بردن تیمای آلمانین یکباره میخورن به تیم ما غافلگیر میشن مثل بازیهای گروهیشون.

siamak در 24/11/1391 | 20:37 گفت:

راستی الوز و ویا هم میخوایم واسه فصل بعد
بابا دم ونگر گرم

siamak در 24/11/1391 | 20:35 گفت:

IN ARENE WE TRUST
داداش مطمئن باش بایرن رو بد میکوبیم
مطمئنممم

رسول در 24/11/1391 | 19:50 گفت:

ببخشید اشتباه شد
بایرنی که توی دفاع ضعیفه(شماره 3 - خط اول)

رسول در 24/11/1391 | 19:49 گفت:

فوتبال یه جورایی مثل شطرنجه اونی که یه حرکت جلو بیافته بازی دستشه .....
تو فوتبال هم تیمی که از لحاظ روحی و تاکتیکی زودتر سوار بازی بشه خیلی خوب میتونه بازی کنه ...... نکته ای که ما باید جلوی بایرن بهش توجه کنیم اینه که:
1- نباید بترسیم
2- 15 دقیقه اول سوار بازی بشیم با توجه به اینکه میزبانیم
3- بتونیم توی نیمه اول گل بزنیم یا خیلی سنگین حمله کنیم چون بایرنی که توی دفاع محکمه اگه تحت فشار قرار بگیره و گل بخوره با توجه به اینکه خط حمله قوی داره میکشه جلو فشار و کم کنه و گل رو جبران کنه اونوقت میتونیم از ضعف دفاعی نهایت استفاده رو بکنیم
4- خطرناکترین بازیکنهای بایرن ریبری و مولر هستند چون از کناره ها میان درست جایی که ما داغونیم

مازیار در 24/11/1391 | 18:23 گفت:

دفاع بایرن دفاع کند هست اما تو هوا قویه برا همین میگم چمبرلین راست. والکات نوک . پودولسکی چپ

مازیار در 24/11/1391 | 18:23 گفت:

دفاع بایرن دفاع کند هست اما تو هوا قویه برا همین میگم چمبرلین راست. والکات نوک . پودولسکی چپ

farshad در 24/11/1391 | 18:13 گفت:

من بازی با شالکه رو دیدم که 4-0 بردن اگه شالکه همون تیمی بود که ما رو 2-0 تو امارات برد باید شالکه 4 تا میزد به بایرن که فکر کنم تو دور رفت شالکه بایرن رو برده بود.
اما در کل لیگ انگلیس به خاطر قوانین سخت و پیچیده که داره ( مثلا بازیکن هایی که رده تیم ملی شون تو رده بندی فیفا بالای 50 باشه مجوز بازی رو نمیتونن از اتحادیه بگیرن) و وجود تیم هایی که حداقل تو خونه خودشون مثل یه تیم بزرگ بازی میکنن و حرف برای گفتن دارن با هیچ لیگی تو دنیا قابل مقایسه نیستن مثلا یه بازی QPR که تیم آخر جدوله بازی هم دست تیم شما باشه ولی اگه شانس نیارن و نتونین گل بزنین به احتمال 90% رو یه ضد حمله گل میخورین( بازی خودمون با سوانسی که 2-0 باختیم) وبه همین راحتی 3 امتیاز از دست شما میره.
مگر اینکه دوباره یکی دیگه از همین لیگ برتر تو انگلستان به وجود بیارن اون موقع شاید بشه گفت که لیگ برتر یه رقیب مثل خودش پیدا کرده.

محمد مهدی در 24/11/1391 | 17:50 گفت:

من امسال بازی های بایرن رو زیاد دیدم. حاظرم قسم بخورم اگه ببینینش باورتون نمیشه این لیگ المانه. تیم های دیگه به طرزه فجیعی ضعیف بازی میکنن. و هیچ تیمی حتی قدرت تحت فشار قرار دادن بایرن یا دورتموند رو نداره.

رسول در 24/11/1391 | 17:26 گفت:

شروين:
تعجب ميكنم اينارو راجب دفاع بايرن گفتي، اتفاقا چند روز پيش يه خبر ديدم كه ميگفت بايرن به دروازه بان نياز نداره انقدر دفاش نسوخ ناپذيره
-------------------------------------------------
♥Arsenal♥:
ولی چیزی که معادلات رو میتونه به هم بزنه 7تا گل خوردشونه با عقل جور در نمیاد....
----------------------------------------------
بایرن داره تو لیگ آلمان بازی میکنه و با اینکه لیگ خوبیه ولی چندساله داغونه و بجز دو سه تا تیم مثل شالکه و دورتموند و هامبورگ که اونا هم نوسان زیاد دارند تیمای دیگه قوی نیستن پس بایرن خیلی استرس و انرژی برای برد نباید خرج کنه و بالطبع توی دفاع خیلی اذیت نمیشه

Ali Ghasemi در 24/11/1391 | 17:12 گفت:

بدون تعصب بگم شانس سعود بایرن ۷۰ به ۳۰

اگه شواینی نباشه می‌تونیم وسط زمینو بگیریم، ولی‌ یه مشکلی‌ که هست وضع دفاعمون خیلی‌ اسف باره

یه گل ک بخوریم نیمه اول و بایرن هم سر حال باشه تا ۴-۵تا میریم ،،، اگه گل نخوریم تو نیمه اول این بازیو میتونیم ببریم ... ولی‌ یه گل ک بخوریم تیم از هم می‌پاشه ،،، همیشه این مشکلو داشتیم جلو تیمای بزرگ، اولیو ک بخوریم دومیش هم حتماً میاد

masoud mahmudpur در 24/11/1391 | 17:09 گفت:

مرسب.بایرن هفت تا خورده چون تو لیگ المان انصافا جز دورتموند و تاحدودی لورکوزن واقعا تیم قدرتمند دیگه ای نیست

محمد مهدی در 24/11/1391 | 16:41 گفت:

♥Arsenal♥: الوز که 100% میره. باکاری هم 100% میره. ونگر 100% یه بازیکن با تجربه با سابقه بازی ملی میخره.
ولی این خبر تو هیچ خبر گزاری معتبری نیومده. ازش خوشم میاد ولی توفه نیست. تو ساکر سمته چپ تضمین میشه

amir: احسنت. کاملا موافقم. جدا از اون دلیل برای باخت رئال باید انگیزه و جنگندگی بایرنی ها هم در نظر بگیریم. این باعث شد هم جلو چلسی به یک خود باوری بهتر برسن هم عملکرده خیلی بهتره داشته باشن

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 16:38 گفت:

ناگفته نمونه کلا حرف های من نشات گرفته از تاکتیک شکست نفسیه

خخخخ

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 16:36 گفت:

دوستان اگه بهترین تیم دنیا رو بیاری لیگ ایران بیشتر از 7تا میخوره

خدایی الان یه تیمی هستند که اگه ببریمشون میشه بگی مدعی عنوان قهرمانی هستیم.


من الان شخصا شانس قهرمانی رو به دورتمند میدم

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 16:34 گفت:

اینو سرچ کن....

Wenger wants dani alvez to replace bacary

یه مشت خبر در این باره میاد که بعضیاش کهنه هستند مال ژانویه ولی ظاهرا بحث داره جدی میشه...

آخه آلوز تمدید نکرده و گفته برای خرج از بارسا دوتا فاکتور در نظر دارم : از نظر مالی و ملی مقصد بعدیم رو انتخاب میکنم...

امیر صفای نیکو در 24/11/1391 | 16:15 گفت:

البته رئال به بایرن بخاطر تاکتیک دفاعیشون تو زمین خودشون باخت.(ترس مورینیو از باخت دز خانه)ما باید این رو به عنوان تجربه از رئال یاد بگیریم...

امیر صفای نیکو در 24/11/1391 | 16:10 گفت:

در ضمن از اینجور پست ها که بار فنی زیادی دارند خیلی خوشم میاد.دست شما مرسی...

امیر صفای نیکو در 24/11/1391 | 16:08 گفت:

آقا محمد.بازیکن ها بازیچه هستند.اصل ذهن و تاکتیک مربی هست.اگه نگاه کنی میبینی که چرا آرسنال حتی با کوشیلنی و سانیا و ورما و گیبز در اولین دوره های حضورشون در لیگ قهرمانان با افتضاح ترین حد تجربه 98%از پس بارسایی که خیلی قدرتمند بود و گواردیولا رو داشت بر آمدند.به نظر من فقط یک جنگ تاکتیکی داریم و بس...پتانسیل بازیکن های ما خیلی خوبه و 100%با اونها برابری میکنیم.اونها تکنیک فردی دارن ولی ما کار تیمی و تکنیک فردی.

محمد مهدی در 24/11/1391 | 16:04 گفت:

به نظرم این بازی بخاطره وضعیت داغون هر دو تیم تو دفاع پر گل باشه. و چون ما میزبان هستیم ضرر میکنیم

ehsan zoola در 24/11/1391 | 16:02 گفت:

آره لیگ آلمان کیفیتش بخاطر گلای زیادی هست ک رد و بدل میشه ...

کلا خیلی باز بازی میکنن و همونجور ک راحت گل میزنن راحتم گل میخورن


محمد مهدی در 24/11/1391 | 15:59 گفت:

اگه گفتم بایر 60% صرفا بخاطره دفاشون بود. چون من تو فاز حمله کروس مولر و مانزوکیچ رو اصلا خطرناک به حساب نمیارم. ریبری حرف نداره درجه یکه. ولی هم جیرود از مانزو بهتره هم ولکات بهتره از مولر هم سانتی از کروس بهتره. پس بخاطره دفاع گفتم 60 درصد این یعنی ضعیف فرضش نکردم.
دوستان خواهش میکنم از اونایی که میتونن برن گل های خورده بایرن رو در جام باشگاه ها در بیارن.
.......................................................
بایرن مونیخ تو 6 تا بازی 6 تا گل خورده. خوب از اون سه تا تیم میشه گفت هیچ کدوم تیمای قوی نبودن. باته بوریسف. والنسیا. لیل. فقط هم یه بار تونسته دروازشو بسته نگه داره. لیگ المان سطح بسیار پایینی داره. خواهش میکنم بخاطره این که امسال سه تا تیمش سرگروه شده خیلی قوی جلوه ندین این لیگو. حتی بایرن هم تا هفته اخر شانس اورد که سر گروه شد

ehsan zoola در 24/11/1391 | 15:47 گفت:

ونگـــــــــر تا رکورد فرگوسن پیر رو نشکونه نباید بره

در مورد بایرن من خیلی به تیم امیدوارم ... فقط اگه روز خوب دفاعمون باشه دیگه حله

اگه شواینی نرسه فقط کافیه ریبری و مانزو رو مهار کنیم ک ریبری با سانیا ک هم ملیت هم هستن و خوب میشناستش ... مانزو هم میزاریم به عهده جکی

aso در 24/11/1391 | 15:42 گفت:

اینکه بگی دفاع بایرن، ضعیفه ، بیشتر شبیه جکه!!!!!!
قویترین قسمت بایرن همون دفاعو دروازست.
اما تنها قسمت امیدوار کننده برا ما ، وجود والکات و ویلشر و کازورلائه ، که از نظر سرعتی عالین
به نظرم اگه ونگر تو بازیه بایرن، جیرود رو، نوک بزاره بزرگترین اشتباهو کرده، چون بایرن هر چقدر هم، دفاعش عالی باشه، از نظر سرعتی ، مشکل دارن!
...
با وجود دفاع خوب بایرن نباید به ضربات آخر و تک ضرب جیرود امیدوار بود، چون در کل به نظرم همچین موقعیتایی مقابل بایرن برا ما کم پیش میاد
ولی اگه والکاتو نوک بزاره، مطمئنن با وجود ویلشر و کازرولا و از همه مهمتر ، آرتتا ، و پاسای کشنده اونا و نفوذ والکات میشه امیدوار بود ، که تو این بازی 2تا گل بزنیم
...
تنها حرفی که میمونه، دفاع به شدت ضعیفه آرسناله، که به هیچ وجه نمیشه به کوشیلنی دلبست ، که امسال شده پاشنه آشیل ما

محمد مهدی در 24/11/1391 | 15:36 گفت:

حمید کجا نوشته اینا

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 15:31 گفت:

ونگر برقش گرفته ویا و آلوز و خخخخ

میخواد تلافی فابرگاس و سانگ و هلب و هانری و اورمارس و همه رو در بیاره کم کم

یکیشونم که نتونستیم بیاریم ظاهرا داریم میکشیمش

amin در 24/11/1391 | 15:25 گفت:

خبر خوبی بود

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 15:20 گفت:

آرسن ونگر میخواد دنی آلوز رو به امارات بیاره...........

♥Arsenal♥ در 24/11/1391 | 15:20 گفت:

راستش حرفات آدم رو امیدوار میکنه و البته بجا هم هست یعنی حرف بی خودی نیست و حقیقته...

ولی چیزی که معادلات رو میتونه به هم بزنه 7تا گل خوردشونه با عقل جور در نمیاد.....

شما توی FIFA یا PES هم بخواید مسترلیگ برید تیمتون پر از بازیکن با حداکثر قدرت هم باشه ولی باز هم بیشتر 7تا میخورید تا نیم فصل.....

شما وقتی میخواید نقاظ ضعف یه تیم رو پیدا کنید میشینید گل ها و موقعیت های خطرناک تیم رقیب رو چک میکنید تا ببینید از کجا بیشتر آسیب میخوره ولی آخه 7تا گل خورده.....

sepehr najafian در 24/11/1391 | 15:16 گفت:

بايد شانس بياريم

majid r در 24/11/1391 | 15:10 گفت:

P W D L F A GD PTS
Bayern Munich 21 17 3 1 55 7 +48 54
Borussia Dortmund 21 11 6 4 47 26 +21 39
Bayer Leverkusen 21 11 5 5 41 29 +12 38
Eintracht Frankfurt 21 11 4 6 38 31 +7 37
Freiburg 21 8 7 6 26 20 +6 31

بایرن فقط 7گل خورده دفاش فوقلاده بوده!!

محمد مهدی در 24/11/1391 | 15:01 گفت:

محمد حسین عبادی: فک کنم این خبر مال بعد از این بازی باشه. اخه معتبر بود ولی خوب بازم تاکید میکنم که ممکن.

شروين: کلا تیمشون خوب دفاع میکنه ولی از نظره اسم هم کم شدن هم از ما بهتر نیستن. دفاع تیمی یک بعد روانی هم داره که خیلی تاثیر داره. فک کنم ونگر بتونه این موج مثبت رو راه بندازه. نمونش بازی پارسال جلو میلان.

توپچی جنوب: با تمام نظرات موافقم. در ضمن فک نمیکردم از تمدید رئیس خوشحال بشم ولی خوب دیگه دسته خودم نیست چون میدونم بهترین مربی دنیاست پس خوشحالم. ارسنال همچنان پس از ازدست دادنه ستاره های خود ستاره اصلی رو روی نیمکت حفظ کرد


T.Vermaelen: انگار راجب ویا شانس اوردیم ولی امیدوارم واسه خرید ریسک نکنیم و طبق انتظارات عمل کنیم

محمد حسین عبادی در 24/11/1391 | 14:39 گفت:

احتمالا شواین اشتایگر به بازی با ما نرسه چون هاینکس گفته این مصدومیت جدی شده و ممکنه ما اون رو برای هفته ها از دست بدیم.
...................
خوبش شده چون مقابل شالكه بازي كرد + گل هم زد

شروين در 24/11/1391 | 14:38 گفت:

تعجب ميكنم اينارو راجب دفاع بايرن گفتي، اتفاقا چند روز پيش يه خبر ديدم كه ميگفت بايرن به دروازه بان نياز نداره انقدر دفاش نسوخ ناپذيره، دفاشون خوبه و خيلي از بازيها كلين شيت داشتن ، ولي تو هافبك اگه شواين استايگر نباشه و ويلشير هم سرحال باشه و اثري از مصدوميتش نمونده باشه بهتريم ، حمله ها هم تو يه سطحه

توپچی جنوب در 24/11/1391 | 14:25 گفت:

اول بابت خبرت خیلی خوش حالم که ونگر میتونه از چیزی که خودش ساخته خودش استفاده کنه به قول عثمانف ونگر تو این 8 سال دو تیم ساخته یه تیم برای رقیبان بازی میکنن و یه تیم هم زیر دستشه و داره احیا میکنه ارسنال رو.

در مورد بایرن اگر شواینی نرسه که کلیدی ترین مهره شون رو از دست دادن چون شواینی واقعا بازیکن تاکتیک پذیریه و به بایرن توازن و تعادل لازم در زمین رو میده هم تو فاز هجومی و هم فاز دفاعی .
ولی نیروی هجومی بایرن خیلی قویه و همچنین هینکس تو دفاع تیمی یه تبحر خاص داره اگه آمار گل خورده بایرن رو ببینی میدونی چیکار کرده.

ولی در کل باهات موافقم ما میتونیم بایرن رو حذف کنیم اگر تو فاز دفاع و حمله سر حال باشیم و بچه ها رو فرم باشن.

جک ویلشر و تئو ولکات و سانتی کازورلا و پولدی و آرتتا و ورمیناتور و ژسنی میتونن تفاوت ایجاد کنند.
و البته ما رئیس رو داریم مغز متفکری که همیشه همه رو سوپرایز میکنه و گفته که بازی بایرن همه ما را خارج از گود میبینن ولی ما برای همه سوپرایز داریم.

مرسی محمد مهدی جان بابت پستت.

T.Vermaelen در 24/11/1391 | 14:22 گفت:

داويد ويا راهي بيمارستان شد

داويد ويا مهاجم بارسلونا به علت مشکل سنگ کليه در بيمارستان بستري شده و احتمالا از همراهي تيم خود براي ديدار ليگ روز شنبه مقابل گرانادا بازخواهد ماند.

خداروشکر که آرسنال یه بازیکن مریض نخرید

T.Vermaelen در 24/11/1391 | 14:16 گفت:

خوشحالیم که ونگر میخاد تمدید کنه