استعداد(2)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,844 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استعداد(2)

سلام و علیک


همیشه دوس داشتم توانایی انتخاب بازیکن برای ارسنال رو داشته باشم. اینجا یک سوال پیش میاد چه بازیکن هایی به ما کمک میکنن و چه بازیکن هایی رو میتونیم جذب کنیم. حتما همه میدونین که خیلی از بازیکنا به تیم ما نمیان پس خیال پردازی نمیکنم.

1.بنتکه:
یک تمام کننده عالی! هرکس او را در محوطه جریمه رها کرد فقط باید حسرت بخورد چون او توپ را گل میکند. با این که 22 سال سن دارد یک fox in the box عالیست که تا فصل پیش کاملا ناشناخته بود ولی این فصل انفدر با خونسردی گل زد که همه را با ویژگی های خوبش اشنا کرد. این مهاجم همین امروز هم طبق گزارش ارسنال نیوز و کیک ارسنال علاقه خودشو به ارسنال اعلام کرده. در حالی دورتموند باشگاه فینالیست اروپا اماده جذب اوست.
2.لوک شاو:
دفاع چپ اماده این روزهای سوتمپتون که فقط با 17 سال سن در ترکیب اصلی این تیم بازی میکند. در تمامی رده های سنی برای تیم ملی بازی کرده است جز بزرگسالان که واقعا میتوان به این هدف او هم امیدوار بود. چلسی از مشتریان این بازیکن است. شخصا ترجیح میدم همین الان خریداری بشه و بصورت قرضی همونجا بمونه. هم چلسی و هم ارسنال تابستان برای این مدافع 10 میلیون پوندی در تابستان شکست خوردند.
3.گاستون رامیرز:
رامیرس یکی از بازیکن های بسیار پر سر و صدا بود که تیم های بزرگ اروپایی خواهان او بودند ولی مسئولین بولونیا بعد دیدن پیشنهاد عالی سوتمتون تصمیم گرفتن او را به انگلیس بفرسنتد. یک پیشنهاد 17 میلیون پوندی!!!! مطمئنن سوتمپتون از این بازیکن بیش از این رقم ها سود خواهد برد. ایت بازیکن در بلونیا شماره 10 را بر تن میکرد و بزرگ ترین استعداد اروگوئه شناخته میشود و البته دوسته خوبه سوارز میباشد!! بارسا و لیورپول و رئال از مشتریان او میباشند.
سانتونه:
دفاع راست با قابلیت بازی در دفاع چپ. محصول اکادمی اینتر میلان. 22 سال سن و دعوت شدن به تیم ملی ایتالیا مطمئنن یکی از بهترین لحظات عمر او را رقم زد. این بازیکن از همان ابتدا مورد توجه باشگاه های بزرگ قرار گرفت ولی به دلیل عدم ثبات کافی در عملکردش حتی در نیوکاسل نتوانست جایگاه خود را حفظ کند و به همین دلیل سودای بازگشت به ایتالیا را در سر میپروراند. 


این سری دوس داشتم از لیگ خودمون بگم. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 3/3/1392 | 14:58 گفت:

بچه ها گاستون رامیرز واقعا خوبه. یادتون نیست چه بلایی سره ما اورد؟؟

بنتکه هم که نیازی به گفتن نیست.

لوک شاو هم به درد میخوره 2 سال دیگه که مونرئال رفت باید یکی بیاد جاش. کی بهتر از این بریتانیایی؟؟

Mohammad hadi در 3/3/1392 | 14:23 گفت:

بنتکه خوبه .

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:21 گفت:

بنتکه رو بخیرم به نظر دیگه نیازی به مهاجم برای سالها نداریم ولی به شرطی ژیرو فصل بعد بشه یه مهاجم کاملا باتجربه ک بعید میدونم

چون با اومدن بنتکه همه چی به خط حملمون اضافه میشه جز تجربه

Milan در 3/3/1392 | 13:34 گفت:

قطعا دیگه مهاجم نمی خریم با اومدن این فرانسویه
دلی امیدوارم امسال خوب بفروشیم منظورم ایناس : اسکیلاچی , جورو , بنتدر , ....

ناصر در 3/3/1392 | 13:21 گفت:

سانتون خیلی سوتی میده

ناصر در 3/3/1392 | 13:21 گفت:

فقط بنتکه.
دفاع چپمون با حضور گیبس و مونرئال تا سالها تضمینه

nima در 3/3/1392 | 12:37 گفت:

بنکته بنظرم عالی برامون!!!هم دیگه مثله این ژیرو نباید 3-4 سال وایسیم تا تازه به انگلیس عادت کنه هم باهوش و تموم کننده فوق العادس!!!
خودشم که علاقه داره خب اینو بخر دیگه ونگر...

شروين در 3/3/1392 | 12:15 گفت:

ممد مهدي اخه دفاع چپ واسه كجامونه ، تنها پستي كه بازيكن تا چند سال نياز نداريم دف چپه ، مونرئال و گيبس خوبن ، هربازيكني خوبه كه ما نبايد بخريم

sepehr najafian در 3/3/1392 | 12:06 گفت:

يعني واقعا ساوتهمپتون 17 ميليون براش پول داده؟يعني از گرونترين خريد ما بيشتر؟