آرزوی جام

نویسنده: محمد

وبلاگ من
نویسنده: محمد
من ازسال 2005طرفدارآرسنال شدم آرزو دارم آرسنال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود
کل بازدید: 3,422 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرزوی جام

سلام من محمد صمدی ام طرفدار سر سخت آرسنال دانشجوی ترم 4 پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران من از سال2005طرفدار آرسنال شدم وقتی اول راهنمایی بودذم فیفا2005خریدم و فوتبال آرسنال بازی می کردم و از تیری هانری خیلی خوشم می آمد خلاصه کم کم طرفدار آرسنال شدم ولی از زمانی که طرفدار شدم آرسنال هیچ جامی به دست نیاورد حتی یک جام نه سال است که در حسرت یک جام آرسنالم خیلی دوست دارم قهرمانی آرسنال را ببینم حتی برای یک لحظه...............


آرسنال     آرسنال      آرسنال     آرسنال      آرسنال     آرسنال      آرسنال     آرسنالآرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 23/11/1392 | 18:38 گفت:

We Are The Champions My Friend

توپچی جنوب در 21/11/1392 | 22:43 گفت:

مرسی داری داش ممد
البته به دوستان بگم ک داش ممد ما خعیلی وقته تو سایت عضو هستن ولی بنا به دلایلی نتونستن پست بلاگ بزارن الان با این شعر و عکس قشنگ اولین پستش رو گذاشته....
کارت درسته داش محمد ای ولله ایشالله جام هم میاریم تیم تازه داره جون میگیره و ب مراحل آخر پوست اندازیمون میرسیم....

masoud mahmudpur در 21/11/1392 | 15:18 گفت:

خوش اومدی

Vishka در 21/11/1392 | 11:01 گفت:

ایشالا آرسنال این فصل حداقل یه قهرمانیو میاره

بابت پست بلاگت ممنون

shima در 21/11/1392 | 00:43 گفت:

این شعر بید؟؟؟

مهرزاد در 20/11/1392 | 23:57 گفت:

بسیار عالی.

مریم تجدد در 20/11/1392 | 23:01 گفت:

سلام داداش .دمت گرم خیلی جالب بود

آرین در 20/11/1392 | 22:49 گفت:

خوش اومدی توپچی . به امید اینکه امسال انتظار ها تموم شه..............

mehdi در 20/11/1392 | 22:08 گفت:

!Awesome

میثم محمودی در 20/11/1392 | 22:06 گفت:

خوب بود مرسی

سید محمد رضا در 20/11/1392 | 21:57 گفت:

قلب اشتوربورن؟!!!!!
اشبورتون منظورته؟!!!

ahmadreza در 20/11/1392 | 21:45 گفت:

خوش اومدی شعرت جالب بود

morteza در 20/11/1392 | 21:30 گفت:

محمد شاید از پاقدم تو باشه که از وقتی طرفدارش شدی تیم قهرمان نمیشه.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
شوخی کردم داداش ناراحت نشی خوش اومدی

morteza در 20/11/1392 | 21:29 گفت:

سلام آقا محمدگل. به جمع توپچی ها خوش اومدی داداش.