آرسنال به دنبال سردار آزمون(رسمی)

نویسنده: Ali heidari

وبلاگ من
نویسنده: Ali heidari
تا ابد آرسنالی
کل بازدید: 41,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال به دنبال سردار آزمون(رسمی)

سردار در آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


طبق خبرهای که تعدادی از خبر گزاری های رسمی از جمله مترو وآرسنال نیوز
منتشر کردن آرسنال پیشنهاد 2 میلیون یوروی برای سردار آزمون(مسی ایرانی) فرستاده و دارن مذاکره میکنند با سران باشگاه روبین کازان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


لینک خبرها:
http://metro.co.uk/2014/03/27/arsenal-make-2million-offer-for-iranian-lionel-messi-sardar-azmoun-4680498/

http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/arsenal-make-offer-for-talented-rubin-kazan-striker-32848/

http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-readying-offer-for-little-known-iranian-starlet/

http://www.ftbpro.com/posts/omar.hamouda/811149/arsenal-set-to-make-2m-bid-for-iranian-messi


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 15/1/1393 | 13:02 گفت:

دیشب تو برنامه ی نود میگفت به آرسنال و میلان خیلی نزدیکه. امیدوارم به آرسنال بیاد و یکم به ژیرو گل زدن یاد بده.

Ali در 15/1/1393 | 13:02 گفت:

دیشب تو برنامه ی نود میگفت به آرسنال و میلان خیلی نزدیکه. امیدوارم به آرسنال بیاد و یکم به ژیرو گل زدن یاد بده.

مهدی در 9/1/1393 | 12:24 گفت:

منم موافق این انتقالم!

2 میلیون پوند به پخش زنده تمام بازیهای فصل می ارزه!!!!

H4Di در 9/1/1393 | 12:01 گفت:

ایول سردار!یاشاسین ترکمن!

shima در 9/1/1393 | 02:19 گفت:

نقل قول :
به شدت دوس دارم بیاد به 2 دلیل :

1) با اومدن سردار آزمون محبوبیت آرسنال تو ایرانیا بیشتر میشه ؛ مث اوساسونا که با وجود اینکه نکونام و شجاعی از این تیم

رفتن ولی ایرانیا هنوز این تیمو دوس دارن.

2) بخاطر پخش زنده بازی هامون.


و دیگر هیچ !!!!


پاسخ شما : کی تو ایران اوساسونارو دوس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

Enrique در 8/1/1393 | 17:03 گفت:


به شدت دوس دارم بیاد به 2 دلیل :

1) با اومدن سردار آزمون محبوبیت آرسنال تو ایرانیا بیشتر میشه ؛ مث اوساسونا که با وجود اینکه نکونام و شجاعی از این تیم

رفتن ولی ایرانیا هنوز این تیمو دوس دارن.

2) بخاطر پخش زنده بازی هامون.


و دیگر هیچ !!!!

رضا T در 8/1/1393 | 16:04 گفت:

.از بچگی آرزوم بود اولین بازیکن ایرانیه آرسنال بشم..حالا عیب نداره سردارم جا داداشه خودم

shima در 8/1/1393 | 15:55 گفت:

الکی میگه!!!!!!!!!!!!!

آرین در 8/1/1393 | 13:48 گفت:

دوست دارم بیاد به خاطر اینکه ایرانیه و بازی هامون پخش زنده میشه واگرنه خیلی بازیکن شاخی هم نیست.امیدوارم اخرین مهاجمی که میخریم نباشه!!

کمیل در 8/1/1393 | 10:51 گفت:

وای اگه بیاد چقدر خوب میشه، واقعا باعث افتخار همه ایرانی ها میشه و بعد از چند سال یه بازیکن ایرانی رو تو یه تیم بزرگ و دوست داشتنیه اروپا میبینیم، برا ما هم خیلی خوب میشه و تمام بازی هامون پخش زنده میشه و تعداد طرفدارامونم خیلی بیشتر میشه، اگه سردار بیاد مطمئنم تو آرسنال پیشرفت میکنه و به یه مهاجم درجه یک تبدیل میشه، سنش کم اما استعداد خوبی داره، به امید اون روز که سردار جای این ژیرود بی عرضه رو تو ترکیب اصلی بگیره

علی قاسمی در 8/1/1393 | 10:12 گفت:

من که بی صبرانه منتظر امدن سردار به آرسنال هستم
یه نکته
جالبه
این استعداد ها اصلا تر ایران بهشون بها داده نمیشه

یادمه جهانبخش تو چند بازی نیمکت نشین بود
از درخشان پرسیدن چرا بهش بازی نمیدید
گفت : این مهاجم بلد نیست گل بزنه و مهاجمی که گل نمیزنه باید رو نیمکت بشینه و چقد فرصت بدیم و خیلی حرف های مفت دیگه که داشت اون سال این بازیکن رو هدر میداد!!!
عزیزم درخشان جون یکم بار فنی داشته باشی میتونی ازش استفاده کنی به بهترین شکل حتما شما ایراد دارید

در مورد سردار هم همه نود رو دیدیم که چقد از سپاهانیها شاکی بود و چقد میگفت که به من بد کردند و...

در کل ایران خیلی از این بازیکن ها داره که اگه مربیان خوب و استعداد یا بهای خوب و شایسته سالاری تو ایران باشه میتونیم تو آسیا حرف اول رو بزنیم
مثل والیبال

میثم محمودی در 8/1/1393 | 09:55 گفت:

امیدوارم بیاد این فصل با ما زیر دست مربی بعدی ارسنال

arsenal در 8/1/1393 | 09:23 گفت:

oh oh gooooooooooood
xosh umadi sardar
mesle ye tupchi asheqane va ba qodrat bazi kon

سيد حميد در 8/1/1393 | 08:19 گفت:

به امید نیمکت نشین شدن ژیرو :دی
میترسم زیادی بهمون نزدیک شه یهو بره منچستر!!

محسن عاشوری در 8/1/1393 | 01:39 گفت:

ایشالا که بیاد .. نه بخاطر پخش زنده ی بازیامون
به خاطر ایرانی بودنش .. بخاطر بازی خوبش

سردار دوست داریم ..