غیر فوتبالی

نویسنده: ahmad behrozi

وبلاگ من
نویسنده: ahmad behrozi
دانشجوی صنایع 21 ساله از وقتی که عقلم رسید عاشق آرسنال بودم
کل بازدید: 3,405 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

غیر فوتبالی

درودی بیکران خدمت توپچی های مهربان


میخواستم در مورد سه نفر حرف بزنم که نه انگلیسین نه فرانسوین نه برزیلین نه قراره به آرسنال بیان نه قراره از آرسنال برن بلکه هم وطن و هم زبان و شاید هم شهری بعضی از ما بوده باشند.
سه کوهنورد با غیرت ایرانی که برای برافراشتن پرچم ایران به پنجمین قله مرتفع دنیا حمله کردن و آگاهانه جان خود را به خطر انداختن.
آگاهانه جان خود را به خطر انداختن یعنی اینکه تصمیم داشتن قله را از مسیر جدی فتح کنند تا این مسیر به نام ایران ثبت شود و میدانستن شاید برگشتی در کار نباشد ولی ظاهرا نام ایران و افتخار افرینی برای ایران ارزشی بالا تر از جانشان برایشان داشت.
این سه نفر رفتن و حتی حمایت فدراسیون کوهنوردی را هم پشت سر خود نداشتن و مطابق پیش بینی ها در مسیر بازگشت منحرف شدن و راه خود را گم کردن و از 9 روز پیش که آخرین پیام صوتی را ارسال کردن دیگه خبری اشون نشود و جستوجو ها هم فایده ای نداشت و دیروز خانواده هاشون رضایت دادن که جستوجو کافیه و دیگه نمیخواد دنبالشون بگردین.
به گفته کارشناسا قطعا تا حالا مردن و حتی اجسادشون رو هم نمیشه برگردوند
ببخشید میدونم  شاید تو این سایت  بخصوص تو این کشمکش نقل وانتقالات همچین پستی خسته کننده باشه ولی گفتم یادی کنیم از سه هم وطن با غیرت آیدین بزرگی.مجتبی جراحی و پویا کیوان که این تنها کاریه که ازدستمون برمیاد براشون بکنیم 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 8/5/1392 | 16:55 گفت:

http://www.lenzor.com/farhadgunner/11078

http://www.aparat.com/v/vJKdY

برید و لایکم کنید توپچیا

تو فیلم.سمت راستیه منم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Nima در 5/5/1392 | 23:20 گفت:

Khoda Biamorzadeshoon, Vaghean gham angize... Khoda midoone khoonevadehashoon che dardi mikeshan

محمد مهدي نوروزي در 5/5/1392 | 22:26 گفت:

كسي سايت داره واسه بازي بايرن دورتموند

سید محمد رضا در 5/5/1392 | 20:06 گفت:

باز خدا رو شکر اینطوری مردند...
اگه برمیگشتن یا مثل داداشی میکشتنشون یا ثل اون دوچرخه سواره ، اصن نمیدونم شاید مثل قهرمان کیک بوکسینگمون که چندروز بیش...
کلا همین که قصد داشتن با تنها کاری که خوب بلدن ( کوه نوردی ) یه کم غرور ملی رو به قول ما کاشونیا همورش کنن ، دمشون گرم...

محسن عاشوری در 5/5/1392 | 18:57 گفت:

داستان کامل این کوهنوردان رو کافیه یه سرچ کنین تو گوگل تا خودتون متوجه بشین

پس هی الکی نگین اینا سرخود رفتن ..

masoud mahmudpur در 5/5/1392 | 18:24 گفت:

خدا بیامرزه

Dariush در 5/5/1392 | 18:21 گفت:

خدا بیامرزدشون.

مرسی و لایک

amir در 5/5/1392 | 18:03 گفت:

درود بر شرفت ..
-------
شرف بر اون درودت
............................
اون بر شرف درودت..
--------------
کلاغ بر اون درودت این کامنت رو ادامه بدید بچه ها :دی

tofigh در 5/5/1392 | 17:48 گفت:

amir:
درود بر شرفت ..
-------
شرف بر اون درودت
............................
اون بر شرف درودت..

tofigh در 5/5/1392 | 17:46 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2013/07/27/4146670/%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B5%D8%A8%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

tofigh در 5/5/1392 | 17:46 گفت:

واقعا ناراحت کنندست حال آدم گرفته میشه..فاتحه مع صلوات..

ahmad behrozi در 5/5/1392 | 17:20 گفت:

فقط دوست دارم بدونم از این فوتبالیستهای که میلیاردی پول میگیرن چند تاشون حاضرن واسه نام ایران جونشونو به خطر بندازن

simone در 5/5/1392 | 17:15 گفت:

اخه این چه کاریه!!!وقتی فدراسیون هم اجازه نداده همین جوری سرخود رفتن!!!به نطر من بی این میگن خودکشی همین
ولی ایشالله پیدا شن برن سر خونه زندگیشون امیدوارم

Setare در 5/5/1392 | 15:58 گفت:

کار قشنگی بود که این پستو گذاشتید،ممنون

javad در 5/5/1392 | 15:52 گفت:

روحشون شاد غمگین شدم

amir در 5/5/1392 | 15:46 گفت:

درود بر شرفت ..
-------
شرف بر اون درودت

amir در 5/5/1392 | 15:45 گفت:

نه داداش کار شایسته ای کردی شایدم نمرده باشن معلوم نیست

amir در 5/5/1392 | 15:45 گفت:

نه داداش کار شایسته ای کردی شایدم نمرده باشن معلوم نیست

iman در 5/5/1392 | 15:40 گفت:

احمد جان دمت گرم داداش خيلي سخته آدم جوونشو از دست بده ولي من اميدوارم كه زنده باشن به همين ماه عزيز

majid در 5/5/1392 | 15:20 گفت:


خیلی مردی داداش اتفاقآ کارتم خیلی قشنگ بود... ادم که خودشو جای خونوادشون میزاره... مخصوصآ خونواده ای که مرگه عزیزشونو قبول کردنو این حسه نا امیدی ... ای بابا... خدا بهشون صبر بده...

محسن عاشوری در 5/5/1392 | 14:59 گفت:

درود بر شرفت ..
بخدا خودم دیشب میخواستم همچین پستی بذارم ..
که خودت گذاشتی ..

"" روح این بزرگمردان ایرانی شاد باشه ... ""