لطفا هرچه زودتر : برای مدیرای سایت

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,444 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا هرچه زودتر : برای مدیرای سایت

از مدیرای عزیز سایت یه یرخاستی دارم که فکر کنم خاسته همه بچه های سایت باشه . . . 


مدیرای عزیز لطفا همین امروز یا نهایتا فردا آثار این مردک کثیف رو از سایت حذف کنین. من مطمئنم خیلی از دوستان مثل من وقتی این چیزا رو میبینن داغ دلشون تازه میشه. تا جایی که امکان داره لطفا زودتر این کارو بکنین. اعم از بیو گرافیش و عکساش و کلیپاش و به خصوص مهمتر از همه اون دو عکسی که ازش تو صفحه اول arsenal.ir وجود داره . تاکید من بیشتر رو همون عکساست. لطفا این کارو بکنین چون همه مارو اذیت میکنه. ممنون 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 26/5/1391 | 15:39 گفت:

موافقم!!
تف به ذات حرومزادش، کثافت
کاردم بزن خونم در نماد!
برا اولن باره که از ک تا ان حد متنفر مشم
اشل کول نصری از ان به بعد سرتونو بالا بگرد که حرومزاده تر از شماها پدا شد، اونم کس نت به جز ون پرسی

محمد على(اباى) در 26/5/1391 | 15:16 گفت:

کاملا موافقم....

رضاشاماخ چوک بندر در 26/5/1391 | 14:37 گفت:

بره به جهنم

moeinem در 26/5/1391 | 14:03 گفت:

کاملا موافقم

soroosh در 26/5/1391 | 13:14 گفت:

اعصابم خیلی خورده

محسن در 26/5/1391 | 12:31 گفت:

موافقم

hafez در 26/5/1391 | 12:03 گفت:

موافقم

حامد مبينى در 26/5/1391 | 11:41 گفت:

چه روز بیخودیه این روز 15م که تولده چمبو هم هست!!!!!!!!!!!!!!

15th Aug 2011: Fabregas to Barca.
15th Aug 2012: RVP to United

alireza 9 در 26/5/1391 | 11:37 گفت:

بد جور موافقم
اقا ارمان حتما این کار را بکنید
ممنون حمید اقا فکر خوب و به جایی بود

nima در 26/5/1391 | 11:28 گفت:

واقعا که موافقم آثار یه همچین آشغالی باید از رو سایت برداشته شه!!!!

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 11:05 گفت:

موافقم

masoud mahmudpur در 26/5/1391 | 08:31 گفت:

کاملا موافقم

مجتبی هانری در 26/5/1391 | 06:11 گفت:

کاملا موافقم

مجتبی هانری در 26/5/1391 | 06:11 گفت:

کاملا موافقم

ali در 26/5/1391 | 05:15 گفت:

از وقتی آرسنال پولدی رو گرفت مشخص بود رابین رفتنیه چون شماتیک بازی هر دوتاش یکیه ولی رفتنش دسته باشگاه و ونگره انگار همه یادشون رفته ونگر یه اقتصاددانه طبیعه بازیکنی که دیگه فصل بعد ارزشه آنچنلنی نداره بفروشه و جاش جوون بگیره ولی نکته اذیت کنندش اینه که قراره به تیمه دشمنمون بره.ولی امسال تیم حداقل 50درصد از فصل پیش قویتره البته اگه سانگ نره

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 04:01 گفت:

صورتی دروغ میگه همه این عکسا کار خود علی ارشدیه

اونه که میگه عکس کی رو بزارن

شوخی کردم ، آره هرچه زودتر مخصوصا بازیکن محبوب....!!

راستی بخش بازیکن منفور هم اضاف کنید سایت های آرسنال بهش نیاز دارن

رضا توپچی در 26/5/1391 | 03:23 گفت:

%100موافقم

reza در 26/5/1391 | 03:13 گفت:

ایشالله کل فصل مصدوم شه

علی ارشدی در 26/5/1391 | 03:09 گفت:

من تو مسائل فنی سایت دست ندارم

لذا منم ملتمسانه از آرمان می خوام رسیدگی کنه