نظرسنجی

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,608 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرسنجی

بعد از رفتن اون مرتیکه حالا باید یک کاپیتان جدید برای تیم انتخاب کرد . . .


توماس ورمائلن بازیکن بزرگیه و کاپیتان دوم تیم در فصل پیش و گزینه اول برای کاپیتانی در این فصل. اما من اعتقاد دارم باید در شرایط فعلی کسی رو کاپیتان کنیم که یه قرارداد طولانی مدت با باشگاه داشته باشه و مطمئن باشیم دلش با باشگاه و البته اینکه بتونیم مطمئن بشیم که برای سالها میتونه کاپیتان بمونه. من شخصا چندتا گزینه رو تو ذهنم دارم توماس یکی از گزینه هاست ولی بعد از اون کوشیلنی که تازگیا قراردادشو تمدید کرده رو هم گزینه خوبی میدونم. شخصیت جدی و مصممی داره و کیفیتشم تازگیا خیلی خوب شده. و گزینه دیگه ای که خیلی خیلی دوسش دارم جکی هست. نکته مهم اینه که از سن پایین همینجا بوده و سنش کمه و خیلی محبوبه و یه فاکتور مهم دیگه اینه که انگلیسیه. حالا دوستان هم نظرشونو بگن دیگه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 27/5/1391 | 01:55 گفت:

کوشیلنی

رضا توپچی در 27/5/1391 | 01:52 گفت:

1-ورمایلن
2-روسیچکی
(با توجه به احتمال مصدومیت بالای این دوتا نفرات بعدی احتمال بستن بازوبند رو توی مدت زمان طولانی تری دارن)
3-آرتتا یا پودولسکی(هردو شخصیت یک مدیر رو دارن هرچند که تازه وارد هستن ولی در فوتبال شخصیت های شناخته شده ای هستن)

hafez در 27/5/1391 | 01:23 گفت:

توماس

hafez در 27/5/1391 | 01:23 گفت:

توماس

alireza 9 در 26/5/1391 | 23:31 گفت:

اول :ورمالن
دوم:روسیچکی

علی ارشدی در 26/5/1391 | 23:23 گفت:

ورما کاپیتان اول

سانیا کاپیتان دوم

ehs در 26/5/1391 | 22:41 گفت:

کاپتانی رو بدن ژورو شاید یه فرجی شد از تیم رفت!!

حمید پیرنیا در 26/5/1391 | 22:33 گفت:

مسئولین آرسنال رو کسی نمیتونه تحت فشار بذاره حسین جان آخر آخرش ونگر نهیتا میاد یه مصاحبه میکنه میگه کیفیت لازم رو پیدا نکردیم

علی ارشدی در 26/5/1391 | 22:26 گفت:

یکی تو توئیتر گفته بود: سسک کاپیتان بود رفت ون پرسی کاپیتان بود رفت وقتشه بازوبندو بدیم به شماک

حسین در 26/5/1391 | 22:00 گفت:

بچه ها یه خبر خیلی خوب...بعد از توافق بر سر سانگ آرسنال سنگ 23 میلیونی جلوی پای بارسا گذاشته و مذاکراتشون داره بهم میخوره.اینو توی سایت روزنامه اسپورت کاتالونیا همین الان خوندم.

گفتم سانگ نمیره.مطمئن باشید افکار عمومی طرفدارای ارسنال نمیذاره سانگ رو بفروشن.چون اون وقت مسئولان باشگاه وقت زیر فشار انتقادات خورد میشن.و حتی ونگر هم مورد انتقاد قرار میگیره.

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 20:33 گفت:

ورمیناتور

محمدرضا در 26/5/1391 | 20:32 گفت:

من میگم یا آرتتا یا ویلشر

حمید پیرنیا در 26/5/1391 | 20:22 گفت:

سانیا و روسیسکی که همیشه مصدومن.

saeid shokri در 26/5/1391 | 20:13 گفت:

خدايي سانيا هم گزينه ي خوبيه. يا روسيچكي. اما من ورمالن رو انتخاب ميگنم

ArSeNaL در 26/5/1391 | 20:08 گفت:

بدن به ورما از همه بهتره
بعد اونم روسیسکی و بعد سانیا یا سونگ بعد اینا هم ویلشر{افسانه ی ارسنال}

اميرحسين اباذري در 26/5/1391 | 19:43 گفت:

روسیچکی بعد ویلشر.سانیا

حمید پیرنیا در 26/5/1391 | 19:42 گفت:

حبیب اینم فکر خوبیه بدیم به یکی که دوس داریم بره. پس شخصا کسی رو انتخاب نمیکنم جز استاد بزرگ ستاره تابناک آسمان لندن جورو.

moeinem در 26/5/1391 | 19:42 گفت:

تئو والکات یا ویلشر من تو فیفا از اول فصل همین کارو میکنم!

حبیب در 26/5/1391 | 19:37 گفت:

بدن به جنکینسون... حتما فصل بعد گورشو از تیم گم میکنه