آرسنال درآستانه خرید5بازیکن+سانیا+یوتیچ نزدیک امّا

نویسنده: یحیی زارع

وبلاگ من
نویسنده: یحیی زارع
از سال 2003-2004 که 49 بازی حریف می طلبیدیم آرسنالی شدم و الان که جام مام مالیده ، دیوونه ترش شدم . عاشق واقعی مخش قاطیه دیگه :)
کل بازدید: 11,231 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال درآستانه خرید5بازیکن+سانیا+یوتیچ نزدیک امّا

سلام . بمب خبری آرسنال امروز در میرر ، بی بی سی و دیلی تلگراف و بعضی منابع معتبر دیگر ترکید و اعلام شده که آرسنال با بودجه ای بالای 75 میلیون در حال نهایی کردن قراردادها با این این بازیکنان است : ( بازیکنانی که بعضی از آنها شدیداً در شایعات حضور فعال داشتند و بعضی از آنان اصلاً اسمی از آنان برده نشده بود)


1. ماکسیم گونالونس (Maxime Gonalons)
GonalonS
بازیکن 24 ساله المپیک لیون . تخصص اصلیش CDM یعنی هافبک دفاعی است . از ویژگی های او میتوان به قدرت بدنی بالا و دوندگی زیاد و تخصص در هافبک دفاعی اشاره کرد . سبک بازی او شبیه دروسی است ولی با خلاقیت کمتر و سرعت بیشتر !

2. کوین استروتمن (Kevin Strootman)
strootman
بازیکن 23 ساله پی اس وی آینتهوون هلند . تخصص اصلیش CM یعنی هافبک مرکزی است و علارقم بدن چهارشونش و قدرت بدنیش خیلی کم در پست CDM بازی میکنه . چون این بازیکن خلّاق ، بازیساز و قدرت حمل توپ بالایی داره و فوق العادست در این پست ! سبک بازیش هم شبیه فابرگاسه ولی با تکنیک و سرعت کمتر و قدرت بدنی بیشتر !

3.رنه آدلر (René Adler)
Adler
دروازبان 28 و 191 سانتیمتری هامبورگ . فوق العاده مطمئن و اگر نویر نبود فیکس تیم ملی بود . نقاط قوت بسیار زیاد و نقاط ضعف بسیار کم . جزو 5 دروازبان برتر دنیاست . نکته جالب اینه که او فوتبال رو تازه از 22 سالگی شروع کرد و در سن 24 سالگی به بوندسلیگا آمد . یا ابرفصل !!! سبک بازیش شبیه اندریاس کپکه دروازبان اسبق آلمانه ( از کان هم قدیمی تر!)

4.استفان یووتیچ (Stevan Jovetić)
jovetic
ستاره 23 ساله فیورنتینا . پست اصلی و تخصصیش CF یعنی مهاجم سایه و مکمل (مکمل جیلاردینو بوده) است که میتونه ST یعنی نوک و مهاجم هدف هم بازی کنه . تکنیک ، سرعت ، قدرت بالای حمل توپ و 4چوب شناسی از نقاط قوت این بازیکن است . سبک بازیش هم شبیه توتی کبیره ولی با خلاقیت کمتر و تمام کنندگی بیشتر !

5.یحیی سانوگو (Yaya Sanogo)
سانوگو
مهاجم 20 ساله و فرانسوی اسر فرانسه که نقطه قوتش 4 چوب شناسی ، پاها و قد بلند ، سرعت مناسب و جایگیری خوب اوست . ولی او بسیار کم تجربه است . سبک بازیش مخلوطی از آدبایور و کانو میباشد!

ولی...
ولی واقعاً خریدهای خوبی اند ؟ آیا آدلر در صف اقلیت ها نبود ؟ مگه ژسنی چی کم گذاشته ؟ اگه تو چند بازی خوب نبوده علّت اصلیش دفاع تیمی بوده . از وقتی دفاع ترکونده ژسنی و لوکاژ هم ترکوندند . سیو های ژسنی عالی بوده تو این چند بازی آخر و ما باید آخر سر به آدلر فکر میکردیم. یا سانوگو . این بازیکن نیاز ما رو شاید 2 سال دیگه برطرف کنه نه فصل بعد . استروتمن دیگه چرا؟ مگه ما هافبک کم داریم ؟ جکی و سانتی بسمونه دیگه ! هافبک دفاعی چطور ؟ یووتیچ هم که معلومه ایول داره .
دوستان حتماً در مورد ایین خرید ها توضیح بدین . مگه نمیشه بهتر از این کار کرد ؟ دفا راست و دفا مرکزی چی ؟ لطفاً با نظراتتون توپچی جماعت رو از این وضع نجات بدین .

ممنون... 
***********************************************
آپدیت :
سانیا : مدیر برنامه های سانیا Anzhi Makhachkala روسی( ایجنش :دی ) امروز ساعت 15:10دقیقه ب وقت ایران اعلام کرد : هیچ برنامه ای برای سانیا نداریم . ولی باکاری 30 ساله شده و او میخواهد آخرین قرارداد حرفه ای خود را امضا کند . برای او هنوز زود است که در مورد آینده اش بحث کند ، ولی من پیشبینی می کنم آنژی می تواند تیم بعدی او باشد . همچنین رسانه ها از پاریس حرف میزنند و من باید آن را بررسی کنم! امّا همانطور که گفتم سانیا یک سال دیگر با تیم میتواند باشد و همه چیز تا ماه بعد مشخّص میشود .(اسکای و espn ) 

یووتیچ نزدیکه :
ساعت 16:15 دقیقه مدیر برنامه های استفان یووتیچ به لندن رسیده تا با سران آرسنال وارد مذاکره نهایی شود .( منبع : مترو ، ایستگاه شهید مدنی :)))) ! شوخی کردم . منبع همون مترو metro )
jovetic in arsenal

خبری عجیب در مورد مدیر برنامه های یووتیچ :
اخرین خبر در مورد سفر امروز به لندن از here is the city میباشد که گفته :
ایجنت استفان یووتیچ ایجنت Adem Ljajic دیگر ستاره فیورنتینا هم هست که از سایت whoscored بهترین بازیکن فیورنتینا میباشد . شایعه شده که اصلاً ونگر دنبال یووتیچ نیست . بلکه به دنبال وینگ چپ مستعد و خوب فیورنتینا یعنی Adem Ljajic هستش . اونها ادعا میکنند که ونگر بیشتر به بال چپ نیاز داره تا یک مهاجم سایه . همچنین طبق آمار و مشاهدات کارشناسان ، ونگر سال هاست که از مهاجم سایه استفاده نکرده و هافبک هجومی یعنی CAM رو به اون ترجیح داده !!!
البته این خبر یک حدس و گمان و یک شایعه خالصه ! هان ؟ یعنی واقعاً شایعه ای بیش نیست ؟!!!!...

آخرین اخبار پیرامون این سفر جنجالی ! با ما در شهر بمانید . در استان بمانید . اصلاً در این کشور بمانید . برای چی میخواین برید ؟ مگه بهتر از اینجا هم هست ؟ اونچه که مهمه اینه که ما ایرانی هستیم و اون چیزی که اهمیت داره اینه که ما اهل ایرانیم . مقیم ایرانیم . اصلاً خود ایرانی هستیم . پس با ما در شهر بمانید . مجری صدا و سیما ، جواد خیابانی ...
:دیییی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 2/3/1392 | 13:03 گفت:

کاوانی

محمدخاوران در 1/3/1392 | 17:33 گفت:

آخرش باحال بود (جوادخیابانی)

محمدخاوران در 1/3/1392 | 17:32 گفت:

آخرش باحال بود (جوادخیابانی)

آریان در 1/3/1392 | 08:58 گفت:

آقا من که راضیم شدیدهر چی رئیس بگه

علی متحدی در 1/3/1392 | 08:13 گفت:

آرسنال فقط بايد اونجاهايي رو كه ضعف داره رو تقويت كنه نه با بازيكنها يي كه قيمتشون به اندازه بودجه اعلام شده باشه مانياز به بازيكنهاي با كيفت متوسط رو به بالا دايم كه زير نظر ونگر بتونند بهترين كارايي رو داشته باشن من به شدت مخالف اومدن كاواني يا فالكائو هستم چون قيمت بالايي دارن به نظر شما ايا كاواني به تنهايي چاره سازه وقتي دفاع راست يا در ميانه ميدان ما مشكل داشته باشيم اونوقت اگه مصدوم شديا يه نيم فصل نتونست اون طوري كه بايد انتظارات رو برابر كنه چه قدر باشگاه و تيم ضرر ميكنه

پس بهترين كار پوشش نقاط ضعف تيم با بازيكنهاي خوبي است كه تو ليگ انگليس بازي كردن حتي اگه خيلي اسم و رسم نداشته باشن بازيكنايي مثل دروسي به هيچ جه حاضر به ترك تيمشون نيستن چون هم تعصب دارن وقيمت بالايي دارند و اينكه سنشون ديگه زيادشده

علی متحدی در 1/3/1392 | 08:00 گفت:

دفاع راست هافبك دفاعي +مهاجم

مهدی در 1/3/1392 | 06:22 گفت:

رویس عالیه اقا امروز معلوم میشه

Hadi A در 31/2/1392 | 23:09 گفت:

آفرین محمد مهدییییییییییی اینا چشونه؟ میگه آشغال. بهترین هافبکای وسط و دفایی جوون Gonalons و Strootman ان. برو تحقیق کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا ده روسی هم سن آقای منه میخوایم چیکار؟؟؟؟؟ بازیکنی میخوایم که 3 فصل حداقللللللللللل بازی کنه یا نه؟؟ اما بازیکن رویایی من که دوست دارم بگیریم مارکو رویسه!!!!! به به

ایرج در 31/2/1392 | 22:34 گفت:

اگه استفان رو نگرفت حالم از ونگر بهم میخوره معلوم میشه خرج نکردن زیر سر خودشه
_________________________________________________________
نه مخدی جان این جوری نیست که تو میگی رئیس یه چیز میدونه اگه نخردش دلیل داره

HAMED toopchi در 31/2/1392 | 21:07 گفت:

پسر این Ljajic عجیب خوشگله. خفن دختر کشه!

بهزاد کاویانی در 31/2/1392 | 20:47 گفت:

محمد مهدی:
عجججججججججججججججججججججججججججب. بابا شما چطون شده؟؟؟؟

خوب داره خرید میکه دیگه!!! ارسنال کی ستاره درجه یک خریده حالا انتظار دارین رونالدو و مسی رو بخره؟؟؟

واقعا ونگر راست میگف که خیلیا فقط با مسی راضی میشن.باهات موافقم

بهزاد کاویانی در 31/2/1392 | 20:46 گفت:

با شناختی که من از ونگر دارم همشون عالین اگه بیان
نظر شخصی 2 تای اول رو نمیشناسم
ولی 3 تای دیگه عالین
یووتیچ پشت ژیرو چه شود
بسییییییییییییااااااااااااااااااااااار عالی

محمد مهدی در 31/2/1392 | 20:04 گفت:

عجججججججججججججججججججججججججججب. بابا شما چطون شده؟؟؟؟

خوب داره خرید میکه دیگه!!! ارسنال کی ستاره درجه یک خریده حالا انتظار دارین رونالدو و مسی رو بخره؟؟؟

واقعا ونگر راست میگف که خیلیا فقط با مسی راضی میشن.

مگه هافبک دفاعی نمیخواستین شما؟؟؟؟ گونالوس خوبه. دروسی و الونسو که به ارسنال نمیان عزیزان من.

مگه ارتتا 30 سالش نشده؟؟؟ پس امسال نره سال دیگه باید بره. کی تضمین میکنه سال دیگه بهتر از استروتمن که من ارزوش رو دارم بگیریم؟؟؟؟

مگه مهاجم نمیخواستین؟؟؟؟؟ خوب یووتیچ خوبه دیگه. ایشون یه ستاره هستن. من با همین چشام دیدم. بابا ارسنال سبک بازیش جوریه که مهاجم هدف تو جواب نمیده. مثل زلاتان تو بارسا. ژیرود که بازی با پاش واقعا داغونه 11 تا پاس گل داده اگه یووتیچ بیاد که دیگه....

مانونه امسال برمیگرده به کشورش یعنی ایتالیا. پس ما باید یه دروازبان بگیریم فابیانسکی که همیشه مصدومه. شزنی هم 22 سالشه بابا. تازه اگه عرضه داشته باشه که داره میاد ادلر رو نیمکت نشین میکنه. یکم اقتصادی فکر کنید. ادلر 5 میلیون قیمتشه. باورکردنی نیست.

سانوگو هم که با 450000 هزار یورو اومده. حتی به نیم میلیون نمیرسه و واسه اکادمی خریداری میشه که 7 تا از بازیکناشو ازاد اعلام کرده.

پس مشکلتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا برین کلاتون رو بفرستین هوا.

مهدی در 31/2/1392 | 19:31 گفت:

یعنی یووتیچ دیگه نمیاد؟؟یا باید منتظر فردا باشیمم

maryam در 31/2/1392 | 19:20 گفت:

خیلی قشنگ نوشتی یحیی خان! :دی خیابانی رو خوب اومدی! ;)))

ehsan zoola در 31/2/1392 | 19:10 گفت:

ایرج مرسی قربونت تو خوبی؟ خب نه این ک اینهمه بهمون لینک شده بود رو در دسترسم هست رو نگیریم دیگه بهتر از اینو باید خوابشو ببینیم

مهدی : رو چه حساب میگی تقصیر ونگره ...الان نوبت اون کرونکه ی عوضیه ک بگه هرچی میخاد بهش میدم

مهدی در 31/2/1392 | 19:05 گفت:

اگه استفان رو نگرفت حالم از ونگر بهم میخوره معلوم میشه خرج نکردن زیر سر خودشه

ایرج در 31/2/1392 | 18:47 گفت:

دیگه چی شد بچه هابا کسی مذاکره نشد

ایرج در 31/2/1392 | 18:47 گفت:

دیگه چی شد بچه با کسی مذاکره نشد

ایرج در 31/2/1392 | 18:46 گفت:

فقط استفان یووتیچ بس
__________________________________________________________
یعنی برای تقویت تیم فقط اون بیاد دیییییدیییییییییییییی
بعدآ میگید چرا جام نمیگیریم

ایرج در 31/2/1392 | 18:44 گفت:

اه ضد حال شد رفت

قیمتش چند گفتن حالا ؟ دوباره خسیس بازی این مدیرای آرسنال شروع شد

---------------------------------------------
سلام احسان خوبی پسر؟
ناراحت نباش همون بهتر که نیومد
خداکنه رئیس به زن بسرش کاوانی رو بخره

ehsan zoola در 31/2/1392 | 18:42 گفت:

اه ضد حال شد رفت

قیمتش چند گفتن حالا ؟ دوباره خسیس بازی این مدیرای آرسنال شروع شد


محمد حسین عبادی در 31/2/1392 | 18:17 گفت:

دوستان انگار اين ملاقات ايجنت يويتيچ با آرسنال به توافق طرفين حاصل نشده و حتي گفته شده كه امروز فقط آرسنال با اين بازيكن مذاكره نكرده و باشگاه هاي ديگه اي هم از جمله يووه بودن... پس زياد مطمئن نباشيد كه بعدش حالگيري بشه
فعلا مشكلي با خود بازيكن نيست،مشكل رقم بالاي فيورنتينا براي يوويتيچه كه همين باعث شده تيماي خواهانش با باشگاهش به توافق خاصي نرسن...
كلا اين كه خود يويتيچ براي امضاء قرارداد به لندن اومده شايعس فقط و فقط آرسنال با ايجنتش مذاكره كرده... همين

masoud mahmudpur در 31/2/1392 | 18:15 گفت:

قیمت این 5 تا خیلی باشه 30 میلیون پونده(روهم)
ولی اگه واقعا همشون رو بگیریم خیلی قوی تر میشیم

ehsan zoola در 31/2/1392 | 18:15 گفت:

آقا 75 میلیون بودجه امسال + استاد ژورو = کل تیم فیورنتینا

موافقاش اعلام کنن اس بدم به ونگر بگممهدی در 31/2/1392 | 18:15 گفت:

فقط استفان یووتیچ بس

شاهين در 31/2/1392 | 18:14 گفت:

مرسی از پستت ....
جلل الخالق ...

nima در 31/2/1392 | 18:14 گفت:

لوکا تونی!!!
حالا یحیی ببین الان مسخره کردی ولی مطمئن باش ونگر یه کاری میکنه که تو آخرین روز نقل و انتقالات آرزو کنی همین لوکا تونی رو بخره!!!

یحیی زارع در 31/2/1392 | 18:08 گفت:

زنگ زدم گفت هیچ کدوم . هدف اصلی لوکا تونی است!

nima در 31/2/1392 | 18:03 گفت:

یحیی من موافقم زنگ بزن به ونگر بگو ببین چی میگه!!!

ehsan zoola در 31/2/1392 | 18:02 گفت:

لیاجیچ میگن لجاجیج هم میگن

اونم بازیکن خوبیه ولی یووتیچ بهتره

یحیی زارع در 31/2/1392 | 17:52 گفت:

@ nima & ehsan :
آره بابایا ! این سایته ام یه زری زده باس خودش . امّا لجاجیکه چطوریه تلفظّش ؟ اینم خیلی خوبه . خصوصاً اینکه ما تو بال چپ مشکل داریم . نظرتون چیه جفتش با هم ؟ رو هم چند ؟ اصن فیورنتینا کلّاً چند ؟!

nima در 31/2/1392 | 17:45 گفت:

ای بابا ینی ونگر ضد حال هارو از همین امروز شروع میکنه!؟!؟

ehsan zoola در 31/2/1392 | 17:40 گفت:

یحیی: نه بابا اینجوری دیگه نمیشه

ونگر به یووتیچ خیانت نمیکنه :دی


یحیی زارع در 31/2/1392 | 17:35 گفت:

اخرین خبر از here is the city میباشد که گفته :
ایجنت استفان یووتیچ ایجنت Adem Ljajic دیگر ستاره فیورنتینا هم هست که از سایت whoscored بهترین بازیکن فیورنتینا میباشد . شایعه شده که اصلاً ونگر دنبال یووتیچ نیست . بلکه به دنبال وینگ چپ مستعد و خوب فیورنتینا یعنی Adem Ljajic هستش . اونها ادعا میکنند که ونگر بیشتر به بال چپ نیاز داره تا یک مهاجم سایه . همچنین طبق آمار و مشاهدات کارشناسان ، ونگر سال هاست که از مهاجم سایه استفاده نکرده و هافبک هجومی یعنی CAM رو به اون ترجیح داده !!!
البته این خبر یک حدس و گمان و یک شایعه خالصه ! هان ؟ یعنی واقعاً شایعه ای بیش نیست ؟!!!!...

مهدی 111 در 31/2/1392 | 17:24 گفت:

یحیی زارع:
به . چاکر مهدی 111 ! دلخور ک نیستی از ما ؟
------------------------------------
ما مخلص شما ییم.نه داداش.دلخور واسه چی؟؟؟

مهدی در 31/2/1392 | 17:21 گفت:

دمت گرم احسان به احترام استفان یورو لیگیا خبر داد
یورو لیگیا چلسی منظورمه

یحیی زارع در 31/2/1392 | 17:17 گفت:

@ محمد مهدی نوروزی :
in the premier league 2013-14 he plays against Arsenal with Chelsea or City shirt

محمد مهدي نوروزي در 31/2/1392 | 17:08 گفت:

where are you(cavaniiiiiiiiiiiiiiiiiii)?d

ehsan zoola در 31/2/1392 | 17:05 گفت:

ایرج:
وقتی روزنامهه ای ایتالیایی تایید کنن دیگه حله

محمد مهدی کجاااایی؟ بیا جشن بگیری بالاخره این جگر گوشت داره میاد :دی

------------------------------------------------------
احسان از تو دیگه بعید بود دادا
من فکر نمیکنم مهاجم تاپی باشه

_______________________

ایرج جون اولا سلام دوما یووتیچ راست کار خودمون واقعا به سبک ما میخوره

بسیار باهوشه و بازی خونیشمک عالیه

آمارشم بد نیست

الکی هم تو 23 سالگی نشده کاپیتان فیورنتینایی ک اینقد بازیکن خوب داره

یحیی زارع در 31/2/1392 | 17:05 گفت:

ahmad behrozi:
بابا بی خیال ژیرو و یوویتیچ شید دیگه به ونگر اعتماد کنید از هممون بهتر میدونه کی رو بخره کی رو نخره
..........................................................
in arsene we trust

ahmad behrozi در 31/2/1392 | 16:59 گفت:

بابا بی خیال ژیرو و یوویتیچ شید دیگه به ونگر اعتماد کنید از هممون بهتر میدونه کی رو بخره کی رو نخره

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:56 گفت:

فقط ژروین لاشخور بی مغز خرید ضایع آرسن بود . خدایی همه کارآمد بودن . هنوز اولین فصل جیروده . برکمپ هم زبق امار فصل اول حضورش خوب نبوده . اما از فصل دوم به بعد ترکونده . نصری هم که فصل اول از رمزی بیشتر فحش میخورد . ولی...

مهدی باقری در 31/2/1392 | 16:55 گفت:

یووتیچ همونیه که مامیخواییم بازیکن خوبییه کموبیش بازیهاش رو دیدم

nima در 31/2/1392 | 16:55 گفت:

الکی کامنت نزارید دیشب از رده هفتم بخاطر تک گل یووتیچ شدن ۵ حالا میگی.....
-------------------------------------------------------
دیشب کی یه همچین اتفاقی افتاد مهدی جان؟!؟!
فیورنتینا تا هفته ی آخر چهارم بود و هفته ی آخر هم 5-1 برد و چهارم موند!!!از هفتم کی اومد پنجم تک گل یووتیچ کجا بود؟!؟!

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:51 گفت:

ایول داش ناصر دمت گرم . اصلاً مجبوریم خرید های زیاد خوب داشته باشیم تا خرید های کم عالی !
بچه ها میشه انقدر به جیرو بدبخت گیر ندین ؟ اولّا که تو سال اول خوب بود . بعدشم جیرو رو با نصف قیمت الان یووتیچ خریدیم . در ضمن گیریم جیرو خوب نبوده . مگه همه خرید های ونگر بد بودن که میگین یووتیچ و سانوگو و... هم میشن لنگه اون .
یادتون نره : هانری ، ویرا ، ریس ، انپرسی ، نسرین ، آدبایور ، فلامینی و... هیچکدوم از آکادمی آرسنال نبودن . بلکه خرید های گمنام ونگر بودن که به ستاره تبدیل شدن و رفتن . تازه هانری و ریس و نصری گمنام نبودن . بازیکنای خوب و جوونی بودن که زیر نظر رئیس بهتر شدن . پس آیه یأس نخونید که اگه فصل بعد جیرو ترکوند دهنتون بسته نمونه . آره داداشا !

محمد مهدي نوروزي در 31/2/1392 | 16:50 گفت:

با سلام به بچه ها ولي بازم ميگم بازيكن بدي نيست ولب به درد مانمي خوره

ایرج در 31/2/1392 | 16:49 گفت:

ایرج:
وقتی روزنامهه ای ایتالیایی تایید کنن دیگه حله

محمد مهدی کجاااایی؟ بیا جشن بگیری بالاخره این جگر گوشت داره میاد :دی

------------------------------------------------------
احسان از تو دیگه بعید بود دادا
من فکر نمیکنم مهاجم تاپی باشه
تاریخ نگارش : 31/2/1392 | 16:43
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&گگ


شمارش تو فیورنتینا چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟الکی کامنت نزارید دیشب از رده هفتم بخاطر تک گل یووتیچ شدن ۵ حالا میگی.....
_____________________________________________________________
شمارش 8 بازیش بد نیست اما اونی نیست که ما میخایمش

ایرج در 31/2/1392 | 16:48 گفت:

اما بقیه خریدامون باید اینا باشه

رونی - لیختش تاینر و دراگوویچ
____________________________________________
فقط رونی خوب بود که اونم رئیس نمیخره

مهدی در 31/2/1392 | 16:47 گفت:

ایرج:
وقتی روزنامهه ای ایتالیایی تایید کنن دیگه حله

محمد مهدی کجاااایی؟ بیا جشن بگیری بالاخره این جگر گوشت داره میاد :دی

------------------------------------------------------
احسان از تو دیگه بعید بود دادا
من فکر نمیکنم مهاجم تاپی باشه
تاریخ نگارش : 31/2/1392 | 16:43
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&گگ


شمارش تو فیورنتینا چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟الکی کامنت نزارید دیشب از رده هفتم بخاطر تک گل یووتیچ شدن ۵ حالا میگی.....

ahmad behrozi در 31/2/1392 | 16:44 گفت:

بخدا اگه این 5 خرید واقعیت داشته باشن که البته سانوگو قطعیه میمونه اون 4 تا دیگه هیچی نمی خوایم

ایرج در 31/2/1392 | 16:43 گفت:

وقتی روزنامهه ای ایتالیایی تایید کنن دیگه حله

محمد مهدی کجاااایی؟ بیا جشن بگیری بالاخره این جگر گوشت داره میاد :دی

------------------------------------------------------
احسان از تو دیگه بعید بود دادا
من فکر نمیکنم مهاجم تاپی باشه

مهدی در 31/2/1392 | 16:43 گفت:

آریا:
از 70 تا 25.5 رو برای یووتیچ دادیم رفت حالا 44.5 دیگه باقی مونده برامون .... کیو میشه خرید ؟؟؟؟؟؟
با توجه به بودجه و تعداد خریدها به نظر نمیرسه با دو سه خرید دیگه ای که احتمالا داشته باشیم بتونیم بازیکن ستاره ای به تیم بیاریم .... مثل
فالکائو که بالای 50 تا
کاوانی که بالای 50 تا
رونی که بالای 40 تا
........... و من امیدوارم که حتما یک سوپر استار واسه تیم بخریم مخصوصا تو نوک خط حمله
تاریخ نگارش : 31/2/1392 | 16:09
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

هیگواین ۲۰ ملیون ۲۵ میمونه ادلر ۱۵ باز ۱۵ میمونه چک مدافع درتموند ۱۰. باز ۵. میمونه کاوانی گفته من انگلیس نمیام

ناصر در 31/2/1392 | 16:42 گفت:

قیمت ساخو رو نسبت به هوملز و تیاگو سیلوا گفتم.

Arian در 31/2/1392 | 16:41 گفت:

دفاع راست مهمتر از هر چیزه دیگست

ایرج در 31/2/1392 | 16:41 گفت:

راستی این کونالونس اهل کدوم کشوره؟

ناصر در 31/2/1392 | 16:40 گفت:

قیمت ساخو رو نسبت به هوملز و تیاگو سیلوا گفتم.

ایرج در 31/2/1392 | 16:39 گفت:

سلام خرید های بدی نیستند اما مگه شزنی بده میخان آدلر رو بیارن؟
از اومدن یووتیچ هم خوشحال نباشید بعید میدونم بازیکن خوبی بشه
ژیرودی که اومد از این یووتیچ خیلی سر تر بود اما.....
در کل مرسی خوب بود

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:39 گفت:

قصه = غصه ینی املا 0 !

ناصر در 31/2/1392 | 16:38 گفت:

محمد ساخو دفاع وسط و مطمئنیه-قیمتش هم کمه
البته فیل جاگیلکا رو هم میپسندم.
دفاع راست اون اورکیا که چند وقت پیش لینک شده بود هم خوبه

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:29 گفت:

برای دفاع وسط قصه ای نیست . چرا ؟ چون کوش که پتانسیل قهرمان کردن رو داره . مرته هم که شده همون مرته وردربرمن . چون 1 فصل و نیم طول کشید تا با شرایط لیگ انگلیس کنار بیاد ( پولدی هم همینجوریه وضعش ) . پس اونم خوب و با ثبات شده . میمونه کاپتان ورما .باید تا آخرای فصل نقل و انتقالات صبر کرد . تابستون اگه خودشو برگردوند و اگه شد ورمیناتور فصل اول و دوم و حتی ورما مطمئن فصل قبل که هیچی دفاع تامینه والا ورما فروخته میشه و جاش دفاع خریده میشود . ولی دفا راست وضعیت خرابه!!!

محمد عرفان مرادی در 31/2/1392 | 16:17 گفت:

همشون به درد تیم می خورن به خصوص آدلر و یوتیچ ولی هنوز یه دفاع وسط و یه مهاجم نوک می خوایم

Milan در 31/2/1392 | 16:12 گفت:

2تا دفاع خوب میخوایم وسط و راست....

آریا در 31/2/1392 | 16:09 گفت:

از 70 تا 25.5 رو برای یووتیچ دادیم رفت حالا 44.5 دیگه باقی مونده برامون .... کیو میشه خرید ؟؟؟؟؟؟
با توجه به بودجه و تعداد خریدها به نظر نمیرسه با دو سه خرید دیگه ای که احتمالا داشته باشیم بتونیم بازیکن ستاره ای به تیم بیاریم .... مثل
فالکائو که بالای 50 تا
کاوانی که بالای 50 تا
رونی که بالای 40 تا
........... و من امیدوارم که حتما یک سوپر استار واسه تیم بخریم مخصوصا تو نوک خط حمله

امین در 31/2/1392 | 16:09 گفت:

اگه واقعیت داشته باشه تا 2-3 روز آینده رو سایت رسمی خبرشو میزارن

امین در 31/2/1392 | 16:06 گفت:

خوش اومدی یووتیچ

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:05 گفت:

آره داش امین !

یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:04 گفت:

به . چاکر مهدی 111 ! دلخور ک نیستی از ما ؟

امین در 31/2/1392 | 16:03 گفت:

http://www.caughtoffside.com/2013/05/21/arsenal-agree-25-4m-deal-to-sign-striker-stevan-jovetics-agent-in-london-to-complete-deal/

Arsenal Agree £25.4m Deal to Sign Striker: Stevan Jovetic’s Agent In L...

Emirates Stadium side meets Fiorentina valuation, move close to completion...


یحیی زارع در 31/2/1392 | 16:00 گفت:

بچه ها من از الآن شروع کردم به رفرش سایت arsenal.com زوده ینی؟

ناصر در 31/2/1392 | 15:59 گفت:

سانوگو که از همون مدل خرید های ونگری!!!!
4-5 فصل بعد میره سیتی،بعد میاد تو امارات از روی کمر بازیکن هامون مثل تراکتور رد میشه
بعید بدونم ونگر 2 تا بازیکن یه پست بخره،البته اگه بخواد بخره!!!!!(شاید گونالوس رو بخره،البته 1 در 1 میلیارد)
آدلر دروازه بان مطمئنیه.یادش بخیر اندریاس کپکه عجب دروازه بانی بود.اگه 1% مثل اون باشه دروازه آرسنال برای سال ها تضمینه.(ژسنی و فابیانسکی هم ذخیره های خوبین براش)
یوتیچ که سالاره

مهدی 111 در 31/2/1392 | 15:59 گفت:

من فکر میکنم باشگاه بخاطر اینکه بعضی از بازیکنا رو از دست نده،سریع دست بکار شده.امیدوارم با تقویت تیم کسی فکر خروج از تیم به سرش نزنه.البته غیر از این 5 6 نخاله ای که باید برن.

مهدی 111 در 31/2/1392 | 15:56 گفت:

به نظرمنم خریدای خوبی هستن.لا اقل میتونیم تو فصل دیگه از سیستم چرخشی بیشتر استفاده کنیم.فقط یه دفاع راست و یه دفاع وسط وا گه شد یه وینگ میخوایم که با 40 میلیون در دسترسن.

امین در 31/2/1392 | 15:56 گفت:

چیزی که من شنیدم ساعت 16:16 دقیقه بوده

یحیی زارع در 31/2/1392 | 15:48 گفت:

ساعت 16:15 دقیقه مدیر برنامه های استفان یووتیچ به لندن رسیده تا با سران آرسنال وارد مذاکره نهایی شود .

مهدی در 31/2/1392 | 15:24 گفت:

ایول عشقم استفان اومد هوراااااا

مهدی باقری در 31/2/1392 | 15:05 گفت:

امسال چهخبره روز اول مثل لحظات پایانی نقل وانتقالاته

ehsan zoola در 31/2/1392 | 15:01 گفت:

وقتی روزنامهه ای ایتالیایی تایید کنن دیگه حله

محمد مهدی کجاااایی؟ بیا جشن بگیری بالاخره این جگر گوشت داره میاد :دی

محمد حسین عبادی در 31/2/1392 | 14:55 گفت:

میگن امروز یووتیچ میبنده کسی خبر قطعی داره بگه

-----------------

چنجا گفتن از جمله گازتا دلا اسپورت

سینا در 31/2/1392 | 14:48 گفت:

گونالونس فوق العادست بگیریمش عالی میشه همه این اسم دقیقا تو پست هایی هستن که ضعف داریم فقط مسئله ای که میمونه باید برای سانیا هم جایگزین بیاریم دروازبان آلمانی هم خوبه منو یاده لمن میندازه استرومن هم جایگزین آینده آرتتا هستش احتمالا

مهدی باقری در 31/2/1392 | 14:40 گفت:

میگن امروز یووتیچ میبنده کسی خبر قطعی داره بگه

محمد حسین عبادی در 31/2/1392 | 14:37 گفت:

Wenger will be able to spend the £70million-plus windfall on fees, as a major summer clear-out could clear more than £350,000-a-week off the wage bill.
Strikers Gonzalo Higuain (Real Madrid) and Stevan Jovetic (Fiorentina) and keepers Asmir Begovic (Stoke), Julio Cesar (Queens Park Rangers) and Rene Adler (Hamburg) are all possibles.
Midfielders Kevin Strootman, of Dutch heavyweights PSV Eindhoven, and Max Gonalons, of Lyon in France, have also been watched

ehsan zoola در 31/2/1392 | 14:36 گفت:

بچه ها توجه داشته باشید قبل از خرید بازیکن باید اینا رو رد کنیم برن

شاماخ ، پارک، ژورو ، اسکیلاچی ، سانیا ، دننیلسون ،آرشاوین

حسین ملازینل در 31/2/1392 | 14:34 گفت:

بچه ها کسی میدونه شروع نقل و انتقالات تاریخش کی هستش؟

zahed در 31/2/1392 | 14:29 گفت:

بازی یه تعدادیشون رو ندیدم (2 تا ) ولی به پست هاشون که معرفی شده نگاه کنیم دقیقا ونگر دس گذاشته رو نقطه ضعفها !
دروازه: ژسنی فراز و نشیب زیاد داشته هافبک دفاعی :به بازی رمزی تو این چند بازی دقت کرده باشین میفهمین که این بابا فقط خوب تخریب میکنه هم ما رو هم تیم حریف هافبک مرکزیم که ارتتا زیاد موقعیت ساز نبوده و تو درگیری ها شرکت نمیکنه مهاجمم که میدونیم همه!

مهدی در 31/2/1392 | 14:26 گفت:

یعنی ادلر-چک-گونالس-یووتیچ-هیگواین-سانوگو.

مهدی در 31/2/1392 | 14:25 گفت:

همشون عالین به نظرم با هیگواین و چک پرونده نقل و انتقالات رو ببندیم

ahmadreza در 31/2/1392 | 14:10 گفت:

به نظر من خرید های خوبین ، ما اگه بخوایم قهرمان بشیم باید نیمکتمون هم خوب باشه ، مخصوصا تو خط هافبک که مصدومیت بازیکنا هم زیاده ، ضمنا ما تابستون احتمال از دست دادن 4،5 بازیکن رو داریم.، پس باید جایگزین داشته باشن.

محمد علی در 31/2/1392 | 14:03 گفت:

آدلرواستروتمن و یووتیچ که خیلی خوبن به نظر من چک(دفاع راست) و یه مهاجم نوک عالی مثه کاوانی,فالکاو,.....و هافبک دفاعی خوب بخریم خیلی خوب میشه

یحیی زارع در 31/2/1392 | 13:59 گفت:

دیگه این خیلی مسخرس بابا!رونی بیشتر از 30تا نمی ارزه!!! با 100میلیون برن مسی رو بخرن خب!!!
...............................................
ورزش 3 و سایت گل اند دیگه

nima در 31/2/1392 | 13:55 گفت:

چلسی با 100 میلیون و دستمزد 210 هزارتا به دنبال رونی
---------------------------------------------
دیگه این خیلی مسخرس بابا!رونی بیشتر از 30تا نمی ارزه!!! با 100میلیون برن مسی رو بخرن خب!!!

یحیی زارع در 31/2/1392 | 13:51 گفت:

چلسی با 100 میلیون و دستمزد 210 هزارتا به دنبال رونی

ehsan zoola در 31/2/1392 | 13:48 گفت:

واقعا اگه 75 میلیون بدن ونگر و بره اینا رو بخره من به فوتبال شناسی و بازیکن شناسیش شک میکنم

از بین این گزینه فقط آدلر وو یووتیچ و سانوگو ک قطعی شد هبه درد ما میخوره

آدلر عالیه و ژسنی جانشینی مطمئن براشه

اما بقیه خریدامون باید اینا باشه

رونی - لیختش تاینر و دراگوویچ

nima در 31/2/1392 | 13:45 گفت:

پس یعنی یووتیچ باید کنار یک تمام کننده خریده بشه . نه ؟
--------------------------------------
بله اگه میخوایم برا قهرمانی بجنگیم نمیشه ژیرو مهاجممون باشه یوتیچ هم سایه ی اون که صد در صد یه مهاجم نوکه خوب میخوایم مثلا به نظر من بهترین گزینه ای که الان جلو دسته رونی هست که واقعا بهش احتیاج داریم!!!

سعید غلامی در 31/2/1392 | 13:45 گفت:

استروتمان که عالیه به همراه یوتیچ. گونالون هم خوبه اینده داره مثل کنه میمونه یه بازی دیدم فقط ازش....

یوتیچ که دیگه همه میدونن....

یحیی زارع در 31/2/1392 | 13:42 گفت:

@ سالار لاری : پس باید از این لیست کم و یکی مثل رونی اضافه شه ! فقط رونی قیمتش نجومی نیست ؟ میشه با هیگواین حلّش کرد ؟ آخه هیگواین 2 فصل پیش با اینکه 21 سالش بود ، ولی لامثب به تک به تک نه نمیگفت . همش گل بود . در ضمن شوتهای عجیب و زیبایی هم در شرایط سخت گل میکرد . همه میگفتن 4چوب شناسترین مهاجم دنیاست . تا اینکه آقای خاص اومد و اونو به گند کشید . البته این نظر منه . شاید تقصیر مورینیو نبوده و خودش افت کرده !!!

یحیی زارع در 31/2/1392 | 13:38 گفت:

@nima : پس یعنی یووتیچ باید کنار یک تمام کننده خریده بشه . نه ؟

nima در 31/2/1392 | 13:36 گفت:

75 میلیون دادن به این بازیکنای آشغال؟!؟!
واقعا اگه ونگر قصدش از ترکوندن تو نقل و انتقالات این بازیکنا بوده که باید بگم سال بعد هم همین وضعیم!!!
البته آدلر خوبه ولی احتیاج آنچنانی بهش نداشتیم یوتیچ هم به تنهایی بدردمون نمیخوره!!!!!!!

سالار لاری در 31/2/1392 | 13:28 گفت:

رونی هم باید باشه خیلی بهش نیاز داریم