خبر!!!

نویسنده: TOONI

وبلاگ من
نویسنده: TOONI
ARSENAL
کل بازدید: 23,641 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر!!!

سلام دوستان من این خبرو از سایت http://www.arsenalnews.net/ ترجمه  کردم  خلاصشو میگم.

آرسنال به  دنبال دروازه بان  هلندی تیم  نیوکاسل  یعنی krul 

خبری  دیگری هم نوشته بود انتقال  بنزما به آرسنال  امکانش کمه .

احتمال انتقال کابایه  در چند روز اینده  به ارسنال . آرسنال پیشنهاد جدیدی فرستاده تا  PSG  را برا به خدمت گرفتن کابایه شکست دهد.

یک بار  دیگر آرسنال برای خرید ویلیامز و ریچاردز دست به کار  شد.

و در یک سایت  دیگر نوشته بود آرسنال و  رئال مادرید بر سره انتقال  دی ماریا  به توافق اولیه رسیدن.


نظر یادتون  نره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 3/6/1392 | 17:19 گفت:

کابای زیادم بدردخور نیست
سه چهارتا بازیکن هم پستش تو تیم داریم .. بسه چقد هافبک وسط میگیرن ..

آرین در 3/6/1392 | 15:34 گفت:

ویلیان که ارسنال و لیوپول دنبالش بودن رفت چلسی

امین در 3/6/1392 | 14:50 گفت:

ژسنی
گیبس کوشیلنی مرتساکر سانیا


کابایه


ویلشر کازورلادیماریا والکات


ژیرو

mohammad javad در 3/6/1392 | 13:58 گفت:

http://www1.skysports.com/football/news/11670/8888229/alan-pardew-seeks-quick-resolution-amid-reports-yohan-cabaye-is-on-strike

مثل اینکه دیروز cabaye واسه نیوکسل بازی نکرده مربی گفته باید تکلیفش روشن بشه.
البته ونگرم گفته این به خاطر پیشنهاد دوم ارسنال به نیوکسل نیست.

مهدی 111 در 3/6/1392 | 13:23 گفت:

دیماریا که به آرسنال نمیاد چون چستر و PSG دارن سرش رقابت میکنن.

ویلیامز هم گفته من عجله ای واسه رفتن ندارم.

کابای هم احتمال زیاد میره PSG

محسن عاشوری در 3/6/1392 | 13:06 گفت:

جروم بواتنگ - ژاوی مارتینز - دیماریا ..

آرین در 3/6/1392 | 12:48 گفت:

ممنون از پستت.مدیر برنامه ی بنزما:کریم به ارسنال نمی رود.(گل)

بهزاد کاویانی در 3/6/1392 | 11:34 گفت:

عکسه خیلی خوبه

sepehr najafian در 3/6/1392 | 11:25 گفت:

منم با مهدي موافقم.همين سه نفر کافيه

masoud mahmudpur در 3/6/1392 | 10:55 گفت:

فعلا به کابای بیشتر نیاز داریم

مهدی در 3/6/1392 | 10:01 گفت:

مرسی

دی ماریا.کابای.ویلیامز

همین سه تا برای مشکلات ما کافین

اگه بشه یک مهاجم هم بگیریم

علیرضا در 3/6/1392 | 09:05 گفت:

عکسه خوب بود...

رضاشاماخ چوک بندر در 3/6/1392 | 03:14 گفت:

پس محمدالدعایه کجاست؟جاسم الحویدی؟صبیدخاطر