کیم کلشتروم رو بهتر بشناسیم

نویسنده: Nima

وبلاگ من
نویسنده: Nima
27 سالمه... از وقتی که خودم رو شناختم عاشق فوتبال و آرسنال و Sweden شدم... قریب به 15 ساله طرفدار آرسنال و از سال 1994 طرفدار Sweden...
کل بازدید: 4,216 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کیم کلشتروم رو بهتر بشناسیم

با عرض سلام و ارادت خدمت همه ی آرسنالی های گل. امیدوارم که هفته ی خوبی رو آغاز کرده باشید این سومین بلاگ من هستش در طول سالهای حضورم در اینجا. من هر روز بلاگ ها و اخبار سایت رو دو الی سه بار میخونم. اما در زمینه ی بلاگ نویسی زیاد فعال نبوده ام. اما امروز تصمیم گرفتم به خاطر خرید جدیدمون و البته کامنت ها ی دیروز و دیشب دوستان این بلاگ رو بنویسم تا کلشتروم رو بهتر بشناسیم;
بنده به اقتضای شغلم که ارتباط مستقیم با فوتبال این مملکت داره حدود دو سال و اندی پیش در جمع مربیان و مدرسان الیت ایران بودم. در این جمع با یکی از مربیان و مدرسان( کارشناسان تلویزیونی) که سابقه ی مربیگری در آی اف کی گوتنبورگ سوئد رو داشته هم صحبت شدم. هر کاری میکنم از صبح اسم ایشون رو به یاد نمیارم. ایشون با موهای جو گندمی و عینک هستند و تقریبا میان سال. دوستان فوتبالی حتما ایشون رو به عنوان کارشناس تو تلویزیون دیدن. بگذریم، به علت علاقه ام به سوئد از ایشون راجع به کشور سوئد و فوتبال و فوتبالیستهایی این کشور سوالهای زیادی کردم;
ایشون اشاره کرد که کیم کلشتروم یکی از استعدادهای ناب فوتبال سوئد تو دهه ی اخیر بوده; در کنار بازیکنانی نظیر ایساکسون، ملبرگ، لیونگبرگ، ایبراهیموویچ و غیره...
ایشون تجربه کار با کیم کلشتروم رو تو سوئد در رده  جوانان و امید داشته و از تعهد و جدیت و قدرت فیزیکی این بازیکن تعریف میکرد.
از ویژگی های بارز این بازیکن شوت های سهمگینشه که گل های خوب و زیبایی رو برای تیم ملی سوئد و باشگاههاش به خصوص لیون به ثمر رسونده. در  یکی از اردوهای تیم ملی سوئددر جام جهانی با یکی از ضربات محکم راه دورش ایساکسون دروازبان تیم ملی رو بیهوش کرده که این دروازبان به بازی اول سوئد با ترینیداد و توباگو نرسیده ( انگلیس و پاراگوئه هم تو این گروه حضور داشتند که در نهایت انگلستان و سوئد به دور حذفی راه پیدا کردند)
 تلفظ صحیح نام این بازیکن Kim Källström کیم کلشتروم هستش که متاسفانه خیلی ها حتی گزارشگران فوتبال  به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی اسمش رو کالستروم تلفظ میکنن.
کیم کلشروم بیش از ۱۰۰ بازی ملی برای کشورش انجام داده و شانزده گل ملی در کارنامه اش داره. گل های مهمی در مقابل هلند و فرانسه زده. در دیدار رفت مقدماتی جام جهانی که آلمان با نتیجه ۴ بر ۴ مقابل سوئد متوقف شد کیم کلشتروم که در نیمه دوم به زمین اومده بود ۳ پاس گل داد.
پارسال که با یکی از هم بازیهای سابقش صحبت میکردم فهمیدم که ایشون در زمینه کارهای خیریه بسیار فعاله به طور مثال کیم کلشتروم کاپ وحود داره که کیم کلشتروم برای بچه های ناتوان ذهنی و جسمی هر سال برگذار میکنه....
و اما نظرات شخصیه بنده ;
کیم کلشتروم میتونه بازیکن خوب و مفیدی براون باشه. نمیگم که خرید فوق العاده ای بوده ولی با توجه به سخت بودن خریدها در ژانویه، مصدومیت بازیکنان ما، تواناییهای فیزیکی و شوت زنیهای این بازیکن و البته تجربه ی زیادش میتونه تو بازی های باقی مونده ی فصل کمک حالمون باشه.
من هم مثل همه شما عزیزان فکر میکنم که ما باید یک مهاجم گلزن تو ژانویه به تیم اضافه میکردیم مثل کلوزه یا ووچینیچ و ای کاش موفق میشدیم دراکسلر از شالکه میخریدبم اما( باز نظر شخصی) ۳۷ میلیون برای یه بازیکن ۲۰ ساله که هنوز اونطور که باید و شاید تجربیاتش بالا نیست(  هرچند تو تواناییهاس شکی نیست) کمی زیاده. توجه کنید که ما تابستون برای ستاره رئال و فوتبال آلمان و یکی از بهتریبن پاسورهای اروپا ۴۲ میلیون هزینه کردیم. به هر حال همچنان امیدوارم که دراکسلر به تیم در تابستون اضافه شه.
در پایان میخوام بگم که دیگه حالا چه خوب و چه بد کیم کلشتروم بازیکن آرسناله. پس بیایید حمایتش کنیم و از فحش دادن و مسخره کردنش بپرهیزیم و امیدوار باشیم که برامون مفید واقع بشه. ضمن اینکه حتما رئیس چیزی دیده و میدونسته که اون رو به تیم اضافه کرده.

ممنونم که وقت گذاشتید و ببخشید که حرفهام طولانی شد...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Nima در 17/11/1392 | 10:00 گفت:

نقل قول : بازیکنی که بتونه تو 31با وجود مصدومیت برگرده و مفید باشه شک نکن اون بازیکن قبلا ستاره بوده یا تو بهترین تیمای جهان بوده و بازی بزرگ زیاد داشته..............................آقا نیما دیگه بس کن تو را به هر کی میپرستی.آدم فک میکنه "پاول ندود"رو جذب کردیم.از این یارو زیدان ساختی.تعریفو تمجیدای تو در حد لمپارد و جرارد و توتی و...این یارو با این سنش نیومده مصدوم شده بیادو برگرده و بخواد اماده شه و بفهمه بازی تو لیگ جزیره چطوره پیر شده.خواهشا این بحثو تموم کن.بجز حاج رضایی و دکتر صدر بقیه کارشناسان ایران بزغاله تشریف دارن

پاسخ شما : دوست عزیز کلا شما نمیدونم انقدر عصبی هستی! یا حداقل با عصبانیت جواب میدی! کسی تعریف و تمجید بیجا نکرده! بنده فقط ویژگی های این بازیکن رو نام بردم... شما از خودتون حرف تو دهن بنده میزارید... خیلی برام عجیبه...
در مورد مصدومیتش هم بهتره بدونید که در تمرینات پیش فصل اسپارتاک مسکو مصدوم شده... ونگر هم طی مصاحبه اش گفته بود که یا کلشتروم رو باید میگرفتن یا هیچ کس!
ضمنا بنده نگفتم آقای مازیار بهترین کارشناس هستند، فقط از ایشون مطالبی رو نقل قول کردم....
باید منتظر بود دید این بازیکن چه تاثیری رو تیم و نتایجش داره...
باز به نظر شخصی بنده، تجربه، قوای فیزیکی و شوت هاش میتونه کمک حال ما باشه...
ضمنا کمی بهتره به قضیه مثبت نگاه کنیم...

حسن ویلشر در 14/11/1392 | 13:09 گفت:

کیم کلشتروم من نمیدونم چرا تیمای بزرگ این اسطوره رو تا حالا جذب نکردن...واقعا آقای مازیار کارشناسه؟؟؟؟؟

حسن ویلشر در 14/11/1392 | 13:00 گفت:

بازیکنی که بتونه تو 31با وجود مصدومیت برگرده و مفید باشه شک نکن اون بازیکن قبلا ستاره بوده یا تو بهترین تیمای جهان بوده و بازی بزرگ زیاد داشته..............................آقا نیما دیگه بس کن تو را به هر کی میپرستی.آدم فک میکنه "پاول ندود"رو جذب کردیم.از این یارو زیدان ساختی.تعریفو تمجیدای تو در حد لمپارد و جرارد و توتی و...این یارو با این سنش نیومده مصدوم شده بیادو برگرده و بخواد اماده شه و بفهمه بازی تو لیگ جزیره چطوره پیر شده.خواهشا این بحثو تموم کن.بجز حاج رضایی و دکتر صدر بقیه کارشناسان ایران بزغاله تشریف دارن

Nima در 13/11/1392 | 23:13 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : """"""""""""""""""""""""""""""""""""داش محسن شرمنده اینو میگم بخدا خیلی زشته که میگی سانتی و مسوت تخصصی نمیتونن وسط زمین بازی کنن"""""""""""""""""""""""""""""""""""ویلشر مشکلی نداره.فلامینی هم 3بازی دیگه برمیگرده و اینکه چمبرلین وسط میتونه بازی کنه.************************نیما جان پودولسکی و مرته ساکر 3سال از این یارو کوچیکترن 3سال اختلاف هم سن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازیکنان بزرگ تو سن31 خوبه نه امثال این گمنام

پاسخ شما : دوست عزیز بنده کی گفتم هم سن؟!!! لطفا دقیق تر نظرم رو بخون...
ضمنا این بازیکن گمنام نیست. جسارتا اطلاعات فوتبالی شما زیاد بالا نیست. ولی قبول دارم که سوپر استار نیست.
خوب خبر اومده که ایشون هم مصدوم شده، پس خیالتون راحت باشه ...


پاسخ شما : به 3 سال اختلاف سن میگن نزدیک...اگه 23سال بود یه حرفی...آقای اطلاعات بالا فقط بازیکنان بزرگ هستن که تو سن بالا میتونن کارایی خودشونو حفظ کنن مثه دروگبا زانتی لمپارد اسکولز و...این مدل از بازیکنان هم تو تیم باشگاهیشون ستاره بودن هم تو تیم ملی.اینا بازیکن بزرگن بارها بازی بزرگ انجام دادن.....................چرا اعصابو تخریب میکنی این یارو تو این سنو سال{31}چطور میگی بدرد تیم میخوره...بخدا هرکی ندونه فک میکنه یایا توره رو گرفتیم چرا بیخودی بازیکنو بزرگ میکنی؟؟؟؟؟"""""""""""""واقعا بدرد میخوره""""""""""""""""


پاسخ شما : دوست عزیز وقتی شما میگی گمنام آدم فکر میکنه رفتیم از لیگ اندونزی بازیکن گرفتیم. بنده واقعا تعجب میکنم شما به کیم کلشتروم میگی گمنام. هر کس فوتبال اروپا رو دنبال کنه حتما این بازیکن رو میشناسه. بنده تو عرایضم گفتم سودر بازیکن نیست اما با توجه به دلایلی که شمردم میتونه واسمون مفید باشه....
بحث زیاد فایده نداره... فقط باید منتظر باشیم و عملکردش رو ببینیم...

Nima در 13/11/1392 | 22:58 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : """"""""""""""""""""""""""""""""""""داش محسن شرمنده اینو میگم بخدا خیلی زشته که میگی سانتی و مسوت تخصصی نمیتونن وسط زمین بازی کنن"""""""""""""""""""""""""""""""""""ویلشر مشکلی نداره.فلامینی هم 3بازی دیگه برمیگرده و اینکه چمبرلین وسط میتونه بازی کنه.************************نیما جان پودولسکی و مرته ساکر 3سال از این یارو کوچیکترن 3سال اختلاف هم سن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازیکنان بزرگ تو سن31 خوبه نه امثال این گمنام

پاسخ شما : دوست عزیز بنده کی گفتم هم سن؟!!! لطفا دقیق تر نظرم رو بخون...
ضمنا این بازیکن گمنام نیست. جسارتا اطلاعات فوتبالی شما زیاد بالا نیست. ولی قبول دارم که سوپر استار نیست.
خوب خبر اومده که ایشون هم مصدوم شده، پس خیالتون راحت باشه ...


پاسخ شما : به 3 سال اختلاف سن میگن نزدیک...اگه 23سال بود یه حرفی...آقای اطلاعات بالا فقط بازیکنان بزرگ هستن که تو سن بالا میتونن کارایی خودشونو حفظ کنن مثه دروگبا زانتی لمپارد اسکولز و...این مدل از بازیکنان هم تو تیم باشگاهیشون ستاره بودن هم تو تیم ملی.اینا بازیکن بزرگن بارها بازی بزرگ انجام دادن.....................چرا اعصابو تخریب میکنی این یارو تو این سنو سال{31}چطور میگی بدرد تیم میخوره...بخدا هرکی ندونه فک میکنه یایا توره رو گرفتیم چرا بیخودی بازیکنو بزرگ میکنی؟؟؟؟؟"""""""""""""واقعا بدرد میخوره""""""""""""""""


پاسخ شما : دوست عزیز وقتی شما میگی گمنام آدم فکر میکنه رفتیم از لیگ اندونزی بازیکن گرفتیم. بنده واقعا تعجب میکنم شما به کیم کلشتروم میگی گمنام. هر کس فوتبال اروپا رو دنبال کنه حتما این بازیکن رو میشناسه. بنده تو عرایضم گفتم سودر بازیکن نیست اما با توجه به دلایلی که شمردم میتونه واسمون مفید باشه....
بحث زیاد فایده نداره... فقط باید منتظر باشیم و عملکردش رو ببینیم...

حسن ویلشر در 13/11/1392 | 13:36 گفت:

نقل قول : والکات سال دیگه برمیگرده .. توجه کن والکات 6 ماه مصدوم شده .. 6 ماه !

خیالت راحت که این کالستروم قرضی اومده و فصل که تموم شد میره

با برگشتن رمسی و ویلشر شاید کالستروم حتی رو نیمکت هم نزاره


پاسخ شما : دقیقا بگو مصدومیت ولکات چه ربطی به خرید این بازیکن داره{پستشون زمین تا آسمون فرق میکنه}...........ویلشر مشکلی نداره و فلامینی به زودی برمیگرده........................حالا بگو چرا این بازیکن بدرد آرسنال میخوره.

حسن ویلشر در 13/11/1392 | 13:34 گفت:

نقل قول : نقل قول : """"""""""""""""""""""""""""""""""""داش محسن شرمنده اینو میگم بخدا خیلی زشته که میگی سانتی و مسوت تخصصی نمیتونن وسط زمین بازی کنن"""""""""""""""""""""""""""""""""""ویلشر مشکلی نداره.فلامینی هم 3بازی دیگه برمیگرده و اینکه چمبرلین وسط میتونه بازی کنه.************************نیما جان پودولسکی و مرته ساکر 3سال از این یارو کوچیکترن 3سال اختلاف هم سن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازیکنان بزرگ تو سن31 خوبه نه امثال این گمنام

پاسخ شما : دوست عزیز بنده کی گفتم هم سن؟!!! لطفا دقیق تر نظرم رو بخون...
ضمنا این بازیکن گمنام نیست. جسارتا اطلاعات فوتبالی شما زیاد بالا نیست. ولی قبول دارم که سوپر استار نیست.
خوب خبر اومده که ایشون هم مصدوم شده، پس خیالتون راحت باشه ...


پاسخ شما : به 3 سال اختلاف سن میگن نزدیک...اگه 23سال بود یه حرفی...آقای اطلاعات بالا فقط بازیکنان بزرگ هستن که تو سن بالا میتونن کارایی خودشونو حفظ کنن مثه دروگبا زانتی لمپارد اسکولز و...این مدل از بازیکنان هم تو تیم باشگاهیشون ستاره بودن هم تو تیم ملی.اینا بازیکن بزرگن بارها بازی بزرگ انجام دادن.....................چرا اعصابو تخریب میکنی این یارو تو این سنو سال{31}چطور میگی بدرد تیم میخوره...بخدا هرکی ندونه فک میکنه یایا توره رو گرفتیم چرا بیخودی بازیکنو بزرگ میکنی؟؟؟؟؟"""""""""""""واقعا بدرد میخوره""""""""""""""""

Nima در 13/11/1392 | 02:04 گفت:

سلام و تشکر ناصر عزیز....
بنده هم با شما موافقم... خرید تو ژانویه آسون نییت...
از حسن نظرت ممنون... به امید دیدن بازی های خوب از کلشتروم و بقیه بازیکنان آرسنال...

ناصر در 12/11/1392 | 23:10 گفت:

سلام نیما جان.
عالی بود.
واقعا تیم مذاکره ی آرسنال تمام تلاشش رو کرد،اما باید توجه داشت ژانویه خیلی از تیم ها بازکنانشون رو نمیخوان بفروشن بنابراین پیدا کردن بازیکن مناسب برای تیم خیلی سخته.
به شخصه بازی های کالشتروم رو در تیم ملی سوئد و باشگاه لیون دیدم و خیلی از بازیش خوشم میومد،امیدوارم بتونه برای تیم مسمر ثمر واقع بشه

Nima در 12/11/1392 | 20:44 گفت:

نقل قول : """"""""""""""""""""""""""""""""""""داش محسن شرمنده اینو میگم بخدا خیلی زشته که میگی سانتی و مسوت تخصصی نمیتونن وسط زمین بازی کنن"""""""""""""""""""""""""""""""""""ویلشر مشکلی نداره.فلامینی هم 3بازی دیگه برمیگرده و اینکه چمبرلین وسط میتونه بازی کنه.************************نیما جان پودولسکی و مرته ساکر 3سال از این یارو کوچیکترن 3سال اختلاف هم سن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازیکنان بزرگ تو سن31 خوبه نه امثال این گمنام

پاسخ شما : دوست عزیز بنده کی گفتم هم سن؟!!! لطفا دقیق تر نظرم رو بخون...
ضمنا این بازیکن گمنام نیست. جسارتا اطلاعات فوتبالی شما زیاد بالا نیست. ولی قبول دارم که سوپر استار نیست.
خوب خبر اومده که ایشون هم مصدوم شده، پس خیالتون راحت باشه ...

farhad bj در 12/11/1392 | 18:25 گفت:

کالستروم مصدوم شد
2.3 ماه
هیچی ندارم بگم هیچیییییییییییییییی

محسن عاشوری در 12/11/1392 | 17:52 گفت:

والکات سال دیگه برمیگرده .. توجه کن والکات 6 ماه مصدوم شده .. 6 ماه !

خیالت راحت که این کالستروم قرضی اومده و فصل که تموم شد میره

با برگشتن رمسی و ویلشر شاید کالستروم حتی رو نیمکت هم نزاره

محسن عاشوری در 12/11/1392 | 17:42 گفت:

آقا حسن
(منظور من از مرکزی یعنی هافبک سنتر ، نه هجومی)
سانتی و مسوت هافبک های سربالای تیم هستن .. هاقبک هجومی هستن (مسوت پلی میکره).
تو یه بار مثال بزن که سانتی یا مسوت کنار آرتتا بازی کرده باشن (زوجش باشن) ، یا حتی زمانیکه تو تیمای سابقشون بودن

حسن ویلشر در 12/11/1392 | 17:26 گفت:

بازی بعدی...هافبک دفاعی آرتتا یا ویلشر.......مسوت و سانتی هم وسط بازیساز و توپ پخش کن.....وینگ چمبرلین.گنابری.پودولسکی.....................3هفته دیگه فلامینی برمیگرده.ولکات و رمزی و روسیچکی هم بر میگردن......................................****چه نیازی به هافبک داریم*****"دفاع راست" و مهاجم میخوایم.

حسن ویلشر در 12/11/1392 | 17:14 گفت:

""""""""""""""""""""""""""""""""""""داش محسن شرمنده اینو میگم بخدا خیلی زشته که میگی سانتی و مسوت تخصصی نمیتونن وسط زمین بازی کنن"""""""""""""""""""""""""""""""""""ویلشر مشکلی نداره.فلامینی هم 3بازی دیگه برمیگرده و اینکه چمبرلین وسط میتونه بازی کنه.************************نیما جان پودولسکی و مرته ساکر 3سال از این یارو کوچیکترن 3سال اختلاف هم سن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازیکنان بزرگ تو سن31 خوبه نه امثال این گمنام

Nima در 12/11/1392 | 16:47 گفت:

نقل قول : آقا حسن هافبکامون اکثرا مصدومن ( رمسی 6 هفته - والکات 6 ماه ) ( ویلشر نمیدونم چقد )
فلامینی هم 3 هفته محرومه ( وضعیت ویلشر و روسیچکی اصلا معلوم نیست )

در بین هافبکای مرکزی تیم الان فقط آرتتا سالمه
( چمبرلین و گنابری و مسوت و سانتی هم معمولا وینگر و هافبک هجومی هستن و نمیتونن تخصصی مرکز زمین بازی کنن )
-------------------------------------------------
پس باید یه هافبک میخریدیم که هم دفاعی باشه و هم مرکزی


پاسخ شما : محسن عزیز کاملا باهات موافقم...
راستی ما طرفدارن سالها بود از زیاد بودن جوون ها تو تیم شاکی بودیم و حالا که کمی عنصر تجربه به تیم اضافه میکنیم نباید ناراحت باشیم...

Nima در 12/11/1392 | 16:44 گفت:

نقل قول : داش ناراحت نشي...!بنده بجز دكتر صدر بقيه كارشناسا رو آدم حساب نميكنم...بنده از 7سالگي فوتبال ديدم و فوتبال بازي كردم{تمام عمرم فوتبال بوده}مسوت اوزيل يكي از بهترين پاسورها نيس بلكه "بهترين پاسور جهانه"لقبش پادشاه پاس............. بازيكن31ساله چه كمكمي به تيم ميتونه بكنه.در ضمن اين بازيكن اصلا در حدي نيس كه اين همه تعريفو تمجيد ازش كني.......................شوت!!!!!!!!!مازيار زارع يكي از خرشوتاي تاريخه.بازيكن بايد تو پست خودش6دانگ باشه.يه فاكتور كافي نيس.خط هافبك آرسنال نيازي به بازيكن نداره{فلاميني.آرتتا.رمزي.ويلشر.مسوت.سانتي.روسيچكي.چمبرلين.گنابري.ولكات}"""""""""""""بايد بايد دفاع راست ميگرفتيم""""""""""""""و البته يه مهاجم 6دانگ و تخصصي نه امثال دراكسلر با اون قيمت نجومي

پاسخ شما : دوست عزیز حسن. ممنونم از نظرت... لازم نیست ناراحت شم. هر کس نظری داره که محترمه. اینکه شما میفرمایید کسی رو جز دکتر صدر رئ آدم حسب نمیکنید کمی جالب نیست. بنده هم مثل شما از بچه گی با فوتبال بزرگ شدم و حالا هم با توجه به شغلی که دارم با دکتر صدر و بقیه کارشناس ها زیاد صحبت کردم. خود بنده هم ایشون و بسیار قبول دارم. به خاطر صحبت ها و نوع نگاه عمیقی که داره. با این حال من فقط نظر یکی از مدرسین (حالا دیگه میشه گفت فیفا) و مربیان و کسی که با این بازیکن سر و کار داشته رو گفتم.
بازیکن 31 ساله هم اگر خوب بازی کنه مظمئن باش میتونه به تیم کمک کنه... ضمن اینکه مگه فلمینی یا پودولسکی با مرته ساکر در تیم ما سن کمی دارن یا حتی آرتتا... اما همشون برامون مفید بودن... ضمن اینکه تو فوتبال امروز دنیا از این بازیکنان تو تیم های مختلف زیاده.
ضمنا این ویژگی هایی که من نام بردم ویژگی های مثبتی هستش بدون شک... و با توجه به لیگ قدرتی انگلستان با این لیگ همخونه... و به قول یکی از دوستان ما تقریبا همه هافبک هامون فانتزین... باز به نظر شخصی بنده فاکتور قد کلشتروم (185 سانتی متر) به بازیکنی مثل فلامینی میچربه! اگر ویلشر و رمزی و فلامینی همه گی در دسترس بودن من هم میگفتم ما هافبک دیگه نمیخواییم... اما همه میدونیم که نیستند و ما چقدر مصدوم میدیم!!!
باز هم ممنون از نظرت....

محسن عاشوری در 12/11/1392 | 16:06 گفت:

آقا حسن هافبکامون اکثرا مصدومن ( رمسی 6 هفته - والکات 6 ماه ) ( ویلشر نمیدونم چقد )
فلامینی هم 3 هفته محرومه ( وضعیت ویلشر و روسیچکی اصلا معلوم نیست )

در بین هافبکای مرکزی تیم الان فقط آرتتا سالمه
( چمبرلین و گنابری و مسوت و سانتی هم معمولا وینگر و هافبک هجومی هستن و نمیتونن تخصصی مرکز زمین بازی کنن )
-------------------------------------------------
پس باید یه هافبک میخریدیم که هم دفاعی باشه و هم مرکزی

حسن ویلشر در 12/11/1392 | 15:43 گفت:

داش ناراحت نشي...!بنده بجز دكتر صدر بقيه كارشناسا رو آدم حساب نميكنم...بنده از 7سالگي فوتبال ديدم و فوتبال بازي كردم{تمام عمرم فوتبال بوده}مسوت اوزيل يكي از بهترين پاسورها نيس بلكه "بهترين پاسور جهانه"لقبش پادشاه پاس............. بازيكن31ساله چه كمكمي به تيم ميتونه بكنه.در ضمن اين بازيكن اصلا در حدي نيس كه اين همه تعريفو تمجيد ازش كني.......................شوت!!!!!!!!!مازيار زارع يكي از خرشوتاي تاريخه.بازيكن بايد تو پست خودش6دانگ باشه.يه فاكتور كافي نيس.خط هافبك آرسنال نيازي به بازيكن نداره{فلاميني.آرتتا.رمزي.ويلشر.مسوت.سانتي.روسيچكي.چمبرلين.گنابري.ولكات}"""""""""""""بايد بايد دفاع راست ميگرفتيم""""""""""""""و البته يه مهاجم 6دانگ و تخصصي نه امثال دراكسلر با اون قيمت نجومي

Nima در 12/11/1392 | 14:25 گفت:

نقل قول : اخرش که ما نفهیمیدم کالستروم یا کالشتروم یا کلسیم؟!!!!!!!
ولی مطمئنم بازیکن خوبی خریدم.هم تجربه زیادی داره هم از اون هافبک های قلدر و به قول یکی از دوستان خر شوته که واقعا نیاز داشتیم.هافبک هامون همشون فانتزین وبه نظرم کالستروم خیلی کمک خواهد کرد.
ممنون از پستت


پاسخ شما : خواهش میکنم دوست عزیز...
بنده هم موافقم...
درسترین تلفظ نامش کلشتروم هستش .... به طوری که بعد از "ک" حرف "ا" نداریم و باید "ک" با کسره خونده بشه!
من خودم هم چند سال پیش اسمش رو کالستروم تلفظ میکردم اما با تحقیق و با سوال از مراجع سوئدی متوجه شدم که "کلشتروم" درستترین تلفظه...
به هر حال چیزی که مهمه اینه که بتونه برامون مفید باشه....

آرین در 12/11/1392 | 14:21 گفت:

اخرش که ما نفهیمیدم کالستروم یا کالشتروم یا کلسیم؟!!!!!!!
ولی مطمئنم بازیکن خوبی خریدم.هم تجربه زیادی داره هم از اون هافبک های قلدر و به قول یکی از دوستان خر شوته که واقعا نیاز داشتیم.هافبک هامون همشون فانتزین وبه نظرم کالستروم خیلی کمک خواهد کرد.
ممنون از پستت

میلاد در 12/11/1392 | 13:56 گفت:

نقل قول : نقل قول : ممنون بابت پست مفیدت.
اسم اون کارشناس هم احتمالا آقای مازیار باشه...
درست گفتم؟؟؟


پاسخ شما : مرسی میلاد عزیز.... بله آقای مازیار
خدا خیرت بده.... نمیدونم چرا یادم نمیومد... جالبه من بیش از یک هفته در نزدیکی اشون بودم ولی امروز کلا قرار نبود که انگار اسمش رو یادم بیاد....
باز هم مرسی


پاسخ شما : خواهش میکنم.......

Nima در 12/11/1392 | 13:55 گفت:

نقل قول : ممنون بابت پست مفیدت.
اسم اون کارشناس هم احتمالا آقای مازیار باشه...
درست گفتم؟؟؟


پاسخ شما : مرسی میلاد عزیز.... بله آقای مازیار
خدا خیرت بده.... نمیدونم چرا یادم نمیومد... جالبه من بیش از یک هفته در نزدیکی اشون بودم ولی امروز کلا قرار نبود که انگار اسمش رو یادم بیاد....
باز هم مرسی

Nima در 12/11/1392 | 13:54 گفت:

نقل قول :
اینم بلاگه, بلاگای قبلیه دوستان هم بلاگ بود... بلاگی که واسش زحمت کشیده شده باشه خودش داد میزنه...

مرسی نیما جان خسته نباشی بابت زحمتی که کشیدی ایشاللا بازم نوشته هاتو ببینیم


پاسخ شما : ممنون مجید عزیز...
نوشتن این بلاگ بیش از یک ساعت وقتم رو گرفت... جالبه که اواخر نوشتنتش بودم که برق رفت و لپ تاپم خاموش شد (باتریش انقدر ضعیقه که بدون اتصال به برق روشن نمیمونه)... و مجبور شدم دوباره بنویسم...
باز هم مرسی که برای خوندنش وقت گذاشتی....

میلاد در 12/11/1392 | 13:53 گفت:

ممنون بابت پست مفیدت.
اسم اون کارشناس هم احتمالا آقای مازیار باشه...
درست گفتم؟؟؟

Nima در 12/11/1392 | 13:51 گفت:

نقل قول : احسنت .. نیما جون اطلاعات عالی رو دادی ..

یه چیز هم هست .. کالشتروم ضربات آزاد رو خیلی خوب میزنه .. خیلی از گاهاش رو ضربه آزاد بدست اومده

چپ پا هم هست


پاسخ شما : ممنونم محسن عزیز.... بله درسته چپ پا هستش
فقط چون حرفش پیش اومد بگم که یه گل از منطقه ای حدود وسط زمین کمی جلوتر به ایسلند زده، روی ضربه آزاد...

محسن عاشوری در 12/11/1392 | 13:37 گفت:

احسنت .. نیما جون اطلاعات عالی رو دادی ..

یه چیز هم هست .. کالشتروم ضربات آزاد رو خیلی خوب میزنه .. خیلی از گاهاش رو ضربه آزاد بدست اومده

چپ پا هم هست

majid در 12/11/1392 | 13:21 گفت:


اینم بلاگه, بلاگای قبلیه دوستان هم بلاگ بود... بلاگی که واسش زحمت کشیده شده باشه خودش داد میزنه...

مرسی نیما جان خسته نباشی بابت زحمتی که کشیدی ایشاللا بازم نوشته هاتو ببینیم