تبریک+ 2خبر توپه دیگه

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,012 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تبریک+ 2خبر توپه دیگه

همه بیایید تو تبریک بگید!1خرید عالی!


گزارشات از اسپانیا گفته شده که رئال با آمدن شاهین با آرسنال به توافق رسیده و تا 48 ساعت آینده که کارا انجام شن معرفی رسمی میشه

http://www.soccersouls.com/2012/08/arsenal-to-complete-sahin-move-in-next-48-hours/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=arsenal-to-complete-sahin-move-in-next-48-hours

ونگر جان مادرت یه دفاع راست + امویلا رو هم بخر روحمونو شاد کن

این خبر هم از ♥Arsenal♥:

ترجیح دادم پستمو بیارم اینجا با اجازهدوستان الان یه خبر از سایت london24 به دستم رسید که ارزش زدنشو خدایی داشت...!!

با توجه به اینکه رضا توپچی اعلام کرد تیم رن جا نشینی برای ام ویلا آورده پس حتما میخوان بفروشن اینو...!!این خبر حاکی از اینه که تاتنهام تمایلی به خرید ام ویلا نداره....!!
این درحالی هست که آرسنال بارها ابراز تمایل کرده و از دست دادن هافبک
تدافعیشون یعنی سانگ باعث شده که یه جانشین براش پیدا کنند....!!آندرس ویلاش بواش هم گفته ما به هافبک تدافعی نیازی نداریم و ام ویلا به تاتنهام نخواهد آمد...!!حالا تنها مشتری ام ویلا آرسنال هست که به شــــــدت بهش نیازمندیم...!!و پول خوبی هم میتونیم بابتش بدیم که ارزششو داره..!!

اون از اولی

 اینم از دومی: 

به نقل از اسکای اسپورت بعد از پیوستن سانگ به بارسا حالا آرسنال میخواد(یا شایدم قصد داره یا شاید) بیگیلیا رو بیاره امارات

خبرا درمورد بیگیلیا خیلی زیاده اما ام ویلا نه! خیلی حیفه!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 29/5/1391 | 21:36 گفت:

مشنگ به ما ميگن! يه بازيكن ميفروشيم. يكي قرضي جانشينش ميكنيم!!!!!!

بهرام کریمی برام در 29/5/1391 | 19:17 گفت:

نه بابا من اهوازم هیجم خنک نیست همش کولر روشنه

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 18:48 گفت:

امین:
♥Arsenal♥:
گذاشتم دمت گرم
ببخشید دیر شد رفتم تا بیرون وای که چقد گرمه ما چه گناهی کردیم که تو خوزستان به دنیا اومدیم...اون دنیا جهنم اون دنیا هم جهنم

------------

ما هم بوشهریم همچین فرقی نداره

البته فکر کنم هوا از خوزستان و بندرعباس بهتر باشه....!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 18:46 گفت:

آقا دمت گرم....!!

اینجوری بهتر بود واسه یه خبر نصفه و نیمه نباید پست زده بشه و فکر میکنم دقیقا جاش همینجا بود

mohsen در 29/5/1391 | 18:23 گفت:

ye soal : kasi midune sanga ta key masdome ?

HOSSEIN در 29/5/1391 | 17:27 گفت:

چه سایتی داریم ما.ههمه اهل بادیم.دیشب همه ناامید امروز همه پر امید.خدائیش پایه فیلمیما

the_gunner در 29/5/1391 | 17:02 گفت:

شاهین+ام ویلا! هوووم!
چه شود.
خدا کنه تبدیل به واقعیت بشه.

nima در 29/5/1391 | 15:19 گفت:

اگه شاهین بیاد که عالی میشه!امیدوارم ونگر امویلا رو به این سادگی از دست نده!!!

امین در 29/5/1391 | 14:55 گفت:

♥Arsenal♥:
گذاشتم دمت گرم
ببخشید دیر شد رفتم تا بیرون وای که چقد گرمه ما چه گناهی کردیم که تو خوزستان به دنیا اومدیم...اون دنیا جهنم اون دنیا هم جهنم

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 14:18 گفت:

میگم این کامنتی که من گذاشتم بزار بالا که همه ببینن و بخونن......!!


دمت گرم..!!

برو بخش در بلاگ خود بنویسید بعد رو اون مداده بزن اینارو کپی کن کنار متن وبلاگت

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 14:17 گفت:

ترجیح دادم پستمو بیارم اینجا با اجازه

دوستان الان یه خبر از سایت london24 به دستم رسید که ارزش زدنشو خدایی داشت...!!


با توجه به اینکه رضا توپچی اعلام کرد تیم رن جا نشینی برای ام ویلا آورده پس حتما میخوان بفروشن اینو...!!این خبر حاکی از اینه که تاتنهام تمایلی به خرید ام ویلا نداره....!! این درحالی هست که آرسنال بارها ابراز تمایل کرده و از دست دادن هافبک تدافعیشون یعنی سانگ باعث شده که یه جانشین براش پیدا کنند....!!آندرس ویلاش بواش هم گفته ما به هافبک تدافعی نیازی نداریم و ام ویلا به تاتنهام نخواهد آمد...!!حالا تنها مشتری ام ویلا آرسنال هست که به شــــــدت بهش نیازمندیم...!!

و پول خوبی هم میتونیم بابتش بدیم که ارزششو داره..!!

امین در 29/5/1391 | 14:07 گفت:

به گزارش الکره، مطبوعات انگليسي نوشتند يونايتد ها اکنون قصد دارند خاوير هرناندس مهاجم 24 ساله و ملي پوش مکزيکي را که به چيچاريتو شهرت دارد، به تيم ديگري واگذار کنند.

در اين ميان دو باشگاه آرسنال و چلسي مايل به خريد هرناندس هستند و تا از وي به ترتيب به عنوان جايگزين فان پرسي و ديديه دروگباي ساحل عاجي در تيم خود استفاده کنند.

مطبوعات مکزيک نوشتند چيچاريتو احتمالا به چلسي نمي رود زيرا اين باشگاه مايل نيست 60 ميليون پوند براي خريد اين بازيکن پرداخت کند. چلسي بنيه مالي خود را در نقل و انتقالات براي خريد مارکو مارين، اسکار و ادن آزار هزينه کرده است. البته اين امکان نيز وجود دارد که الکس فرگوسن سرمربي يونايتد هرناندس را به يک تيم غير انگليسي بفروشد.

امین در 29/5/1391 | 14:07 گفت:

به گزارش الکره، مطبوعات انگليسي نوشتند يونايتد ها اکنون قصد دارند خاوير هرناندس مهاجم 24 ساله و ملي پوش مکزيکي را که به چيچاريتو شهرت دارد، به تيم ديگري واگذار کنند.

در اين ميان دو باشگاه آرسنال و چلسي مايل به خريد هرناندس هستند و تا از وي به ترتيب به عنوان جايگزين فان پرسي و ديديه دروگباي ساحل عاجي در تيم خود استفاده کنند.

مطبوعات مکزيک نوشتند چيچاريتو احتمالا به چلسي نمي رود زيرا اين باشگاه مايل نيست 60 ميليون پوند براي خريد اين بازيکن پرداخت کند. چلسي بنيه مالي خود را در نقل و انتقالات براي خريد مارکو مارين، اسکار و ادن آزار هزينه کرده است. البته اين امکان نيز وجود دارد که الکس فرگوسن سرمربي يونايتد هرناندس را به يک تيم غير انگليسي بفروشد.

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:58 گفت:

اگه این دوتا بیان مثل قدیکا که امانوئل پتی و ویرا و هانری و یه فرانسوی دیگه داشتیم یادم نی اسمش (ویلتورد فکر کنم) مثله اونموقع ها میشیم.....!!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:57 گفت:

وایــــــــی یکی بره قرارداده دبوشی و ام ویلا رو ببنده بیاد......!!


کار کاره کوشلنیه باید بفرستیمش باهاشون حرف بزنه همونجوری که مخ ژیرو رو زد

کوشلنی اقلا مصدوم میشه به درد یخ کاری خورد

بی صبرانه منتظر بسته شدن قرارداد با ام ویلا و دبوشی هستم من......!!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:55 گفت:

رضا توپچی:
خروج امویلا دیگه قطعیه قطعیه چون رن جایگزینش رو دیگه واقعا خرید . ژان مکوا ( Jean Makoun ) کامرونی که هافبک دفاعیه خالصه
مطمئن باشد امویلا جایی به جز آرسنال نمیره...(باتوجه به اینکه رئیس باشگاهشون گفته با یه تیم انگلیسی مذاکره کرده و خودش گفته دوست دارم توی لیگ قهرمانان بازی کنم)

-------

خب چه ربطی داشت؟؟
شاید بره من یو

امین در 29/5/1391 | 13:55 گفت:

♥Arsenal♥:

نخیر... هافبک دفاعیه! اشتباه نکن

امین در 29/5/1391 | 13:54 گفت:

شاهين: @

والا مشخص نیست هنوز چیزی ... باید موند تا سایت رسمی اخبار تکمیلیو بگه

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:53 گفت:

امین:
الان خبر گزاریا امروز فقط اسم بیگیلیا رو میارن که ممکنه بیاد آرسنال خبری از امویلا نیس! نمیدونم ونگر چی فکر میکنه پیش خودش خدایی خیلی بازیکن خوبیه
از 1 چیز دیگه هم تعجب دارم که چرا مشتری نداره

=-===-=-=-=-=-=-==-=--=-=-=-=-=--=-=---==-=-=-=

بیگیلیا مدافع هست...!!

یعنی ممکن که بازهم بریم سراغ ام ویلاD:

امین در 29/5/1391 | 13:53 گفت:

شاهين: @

شاهین خودتی؟

nima در 29/5/1391 | 13:50 گفت:

bb robin!!bb song!!hi nuri !hi m vila (age biad)hip hip...

شاهين در 29/5/1391 | 13:35 گفت:

بند دائمی کردن تو قرار دادش اومده یا نه؟!

امین در 29/5/1391 | 13:34 گفت:

الان خبر گزاریا امروز فقط اسم بیگیلیا رو میارن که ممکنه بیاد آرسنال خبری از امویلا نیس! نمیدونم ونگر چی فکر میکنه پیش خودش خدایی خیلی بازیکن خوبیه
از 1 چیز دیگه هم تعجب دارم که چرا مشتری نداره

رضا توپچی در 29/5/1391 | 13:31 گفت:

خروج امویلا دیگه قطعیه قطعیه چون رن جایگزینش رو دیگه واقعا خرید . ژان مکوا ( Jean Makoun ) کامرونی که هافبک دفاعیه خالصه
مطمئن باشد امویلا جایی به جز آرسنال نمیره...(باتوجه به اینکه رئیس باشگاهشون گفته با یه تیم انگلیسی مذاکره کرده و خودش گفته دوست دارم توی لیگ قهرمانان بازی کنم)

vahid در 29/5/1391 | 13:30 گفت:

من هم تبریک میگم اما این پسر پتانسیل مصدومیت رو داره امیدوارم چرخش برامون بچرخه

ولی با اومدنش فکر نکنم امویلا رو بگیریم خدا کنه اشتباه کرده باشم

امین در 29/5/1391 | 13:25 گفت:

الان 1 تموم کننده نداریمدیروز تو بازی ساندرلند ژیرو نشون داد که نمیتونه مثل رابین باشه

Novin در 29/5/1391 | 13:25 گفت:

welcome nuri .faghat heif ke gharzie.

امین در 29/5/1391 | 13:23 گفت:

اگه امویلا بیاد...اخ خدا یعنی میشه؟ تیممون وحشتناک میشه...اونوقت فقط یکی مثل رابین جاش خیلی خالی میشه

محمدرضا در 29/5/1391 | 13:21 گفت:

خدا رو شکر !! تبریک

محمدرضا در 29/5/1391 | 13:21 گفت:

خدا رو شکر !! تبریک

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:20 گفت:

داشتم نظارت دوستان خارجی رو میخوندم همشون داشتن میگفتم شاهین + ام ویلا خیلی خوبه میتونه باشه...!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:19 گفت:

یعنی اگه ونگر ام ویا و دبوشی رو بیاره خودم نوکریشو میکنم

منم فکر کنم باید تبریک بگم دیگه

امین در 29/5/1391 | 13:16 گفت:

امویلا هم ایشالله میاد

سعيد غلامي در 29/5/1391 | 13:13 گفت:

خوب چه خوب. ولي خيلي حال نداد. امئ ويلا خوب بود

Keivan در 29/5/1391 | 13:13 گفت:

خدارو شکر خیلی به دردمون میخوره تبریک...