یکی از مشکلات بزرگ آرسنال.....

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
.
کل بازدید: 18,356 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یکی از مشکلات بزرگ آرسنال.....

نداشتن یک رهبر بزرگ


با سلام
امروز داشتم با خودم فکر می کردم که چرا آرسنال در بازی های بزرگ وحساس اینطوری نتیجه می گیره و وقتی به باشگاه هایی مثل لیورپول وچلسی و من سیتی که به ترتیب با داشتن استیون جرارد و جان تری(فرانک لمپارد)و ونسانت کمپانی به این نتیجه رسیدم که آرسنال یک رهبر یا یک کاپیتان بزرگ وباتعصب و با تجربه برخوردار نیست کاپیتان اول ارسنال در این فصل توماس فرمایلن بازیکنی که بیشتر روی نیمکته و کاپیتانه دوممونم یکی از بدترین بازیکنای تیم یعنی ارتتا هست (اگه اشتباه نکنم) به هر حال این سوال برای من پیش امد که چرا فرمایلن و ارتتا کاپیتان های اول و دومن اگه شرط بر سابقه و تجربست که فکر کنم روسیجکی و (بازیکنان دیگر)باید کاپیتان این تیم باشند 
به هر حال امیدوارم با رفتن این دو بازیکن آرسنال یک رهبر درست و حسابی داشته باشه 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Alireza در 24/1/1393 | 14:45 گفت:

نقل قول : بابت صعود به فینال جام حذفی به همه آرسنالیهای عزیز وخصوصا به بچه های رشت تبریک میگم.
امیدوارم سال بعد اگه ونگر میخواد بمونه و دروازه بان جدید نمیخواد بگیره فابیانسکی رو دروازه بان اول انتخاب کنه چون هروقت فابیانسکی دروازه هست یه جورایی خیالم راحته که گلهای مفتی نمیخوریم و به نظرم به مراتب بهتر از ژسنی هستش و این کار باعث میشه ژسنی هم پیشرفت کنه.فکر میکنم اگه تو بازی با لیورپول فابیانسکی تو دروازه میبود اون نتیجه رقم نمیخورد.


پاسخ شما : نوکرتیم رشتی

محمد يزداني در 24/1/1393 | 07:31 گفت:

بابت صعود به فینال جام حذفی به همه آرسنالیهای عزیز وخصوصا به بچه های رشت تبریک میگم.
امیدوارم سال بعد اگه ونگر میخواد بمونه و دروازه بان جدید نمیخواد بگیره فابیانسکی رو دروازه بان اول انتخاب کنه چون هروقت فابیانسکی دروازه هست یه جورایی خیالم راحته که گلهای مفتی نمیخوریم و به نظرم به مراتب بهتر از ژسنی هستش و این کار باعث میشه ژسنی هم پیشرفت کنه.فکر میکنم اگه تو بازی با لیورپول فابیانسکی تو دروازه میبود اون نتیجه رقم نمیخورد.

Mobinho در 24/1/1393 | 00:13 گفت:

خدا رو شکر بردیم.استرس داغونم کرده بود

sadegh در 24/1/1393 | 00:12 گفت:

نقل قول : خاک بر سر مجریه شبکه ورزش با اون سوتیش

پاسخ شما : واقعا خیلی شاسکولن

sadegh در 24/1/1393 | 00:12 گفت:

نقل قول : خاک بر سر مجریه شبکه ورزش با اون سوتیش

پاسخ شما : واقعا خیلی شاسکولن

توپچی جنوب در 23/1/1393 | 23:46 گفت:

 تبریک به همه دوستان از فابی ممنونم ک باعث شد این پیر مرد اینجوری شاد
بشه...

http://www.8pic.ir/images/57322659791823145881.jpg   

سالار لاری در 23/1/1393 | 23:17 گفت:

نقل قول : دلم واسه خودمون میسوزه ویدگان دسته دومی باید با زجر ببریم خسته شدم دیگه

پاسخ شما : آقا درسته باید راحتتر میبردیم ولی همین ویگان منسیتی رو با همه ستاره هاش تو اتحاد برد!!!!!!!!!!!
تازه این نیمه نهایی جام حذفی بود و جام حذفی حسابش با همه بازیا جداست
بدشانسم بودیم 3تا تیر زدیم

mehdi در 23/1/1393 | 23:13 گفت:

خاک بر سر مجریه شبکه ورزش با اون سوتیش

mehdi در 23/1/1393 | 23:13 گفت:

خدارو 10000000000 مرتبه شکررر خداوکیلی وقتی ویگان گلو زد داشتم سکته میکردم خدارو هزار مرتبه شکر به امید خدا امسال بالاخره قهرمان میشیم بالاخره جونم ونگر جونم ارسنال جونم ارسنالی...

هادی در 23/1/1393 | 22:48 گفت:

من که تا دیدم رفت رالی تو گوگل سرچ کردم روابط عمومی شبکه ورزش که به اون احمقا زنگ بزنم بگم چه حماقتی در حال وقوعه!!!

فرزین سلامي در 23/1/1393 | 22:41 گفت:

نقل قول : یه بازی هم که بردیم به جای اینکه خوشحالی کنم اصلا خبر نداشتم اون گزارشگر کودن مگه نگفت کار به بازی تکراری کشید؟ ببین با کی شدیم 75 میلیون!

پاسخ شما : من هم تعجب کردم ،رفتم از سایت نگاه کردم دیدم نوشته 30 دقه وقت اضافه. شبکه ورزش هم بعد 90 دقه شروع کرد به رالی نشون دادن، دوباره قطع کرد بقیه بازیو نشون داد!!!

کمیل در 23/1/1393 | 22:36 گفت:

یعنی مردو و زنده شدم، وای خدا چقدر این بازی استرس داشت، خدا رو شکر بردیم و رفتیم فینال، خدایا ما رو از شر این ژیرود و سانوگو نجات بده خیلی افتضاحن، این 2 تا رو با زوج استوریج و سوارز مقایسه کنید، ونگر چی تو این سانوگو دیدی آوردیش آرسنال، بگذریم امیدوارم قهرمان بشیم و از همه مهم تر بتونیم سهمیه لیگ قهرمانان بگیریم

amirreza در 23/1/1393 | 22:36 گفت:

دلم واسه خودمون میسوزه ویدگان دسته دومی باید با زجر ببریم خسته شدم دیگه

amirreza در 23/1/1393 | 22:36 گفت:

دلم واسه خودمون میسوزه ویدگان دسته دومی باید با زجر ببریم خسته شدم دیگه

parsa در 23/1/1393 | 22:33 گفت:

مرسی
من خیلی وقته دارم فکرشو میکنم...

محمد مهدی در 23/1/1393 | 22:29 گفت:

نقل قول : بردیم محمد تو پنالتی

پاسخ شما : مرسی داداش

محمد مهدی در 23/1/1393 | 22:27 گفت:

یه بازی هم که بردیم به جای اینکه خوشحالی کنم اصلا خبر نداشتم اون گزارشگر کودن مگه نگفت کار به بازی تکراری کشید؟ ببین با کی شدیم 75 میلیون!

Mohsen در 23/1/1393 | 22:26 گفت:

تبریک

Mohsen در 23/1/1393 | 22:26 گفت:

تبریک

محمد مهدی در 23/1/1393 | 22:23 گفت:

یعنی تو بیشعور بودن شبکه ورزش تردید داشتم الان دیگه تردید ندارم

amirreza در 23/1/1393 | 22:22 گفت:

بردیم محمد تو پنالتی

amirreza در 23/1/1393 | 22:22 گفت:

بردیم محمد تو پنالتی

امیرحسین در 23/1/1393 | 22:21 گفت:

بردیم بنازم فابیانسکی

محمد مهدی در 23/1/1393 | 22:16 گفت:

باختیم یا بردیم؟ یکی جواب بده

محمد مهدی در 23/1/1393 | 22:14 گفت:

مگه بازی وقت اضافه داشت؟
الان چند چنده؟

amirreza در 23/1/1393 | 22:13 گفت:

ونگر برووووو تو رو خدا خاطرات خوبت داره از بین میرهههههههه

sadegh در 23/1/1393 | 22:04 گفت:

داره نشون میده؟

سالار لاری در 23/1/1393 | 21:41 گفت:

شبکه ورزش احمق چرا وقت اضافه رو نشون نمیده
بابا نیمه نهایی و فینال چون تو زمین بی طرفه وقت اضافه و پنالتی داره

ناصر در 23/1/1393 | 20:44 گفت:

بله متاسفانه تیم فاقد یه لیدر واقعی هستش.
اما آرتتا جزو بازیکن های بد تیم نیست،اخیرا چند تا بازی بد داشته که اونم فقط مقصر میکل نیست بلکه کل تیم هستش.

فرهاد در 23/1/1393 | 18:55 گفت:

متاسفانه روسیچکی بازی رو از دست داد..........این خیلی به ضرر تیمه

فرهاد در 23/1/1393 | 18:54 گفت:

Team in full: Fabianski, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Arteta, Ramsey, Cazorla, Podolski, Oxlade-Chamberlain, Sanogo
Subs: Szczesny, Jenkinson, Gibbs, Kallstrom, Eisfeld, Akpom, Giroud

علي طرفي در 23/1/1393 | 18:35 گفت:

یعنی حرف دلمو گفتی

reza در 23/1/1393 | 17:32 گفت:

اقا کی گفته ارسنال تو بازی های بزرگ بد نتیجه میگیره . اگر امسال رو فاکتور بگیرید میبینید ارسنال فینالیستای لیگ قهرمانان پارسال رو تو خونشون برده . بارسا رو تو امارات بردیم و بردهای پر گلی هم در برابر تیم های قوی انگلیسی داشتیم مثل 5 تایی که چلسی زدیم و 4 تایی که به لیورپول زدیم و داربی هامون با تاتنهام که دیگه هیچی . حالا یه سال این طوری شدااااا اونم بیشتر به خاطر شرایط بدی بود که پیش امد و خودتونم میدونید. اون وقت که ارتتا به سیتی گل زد همتون عاشقش شدین حالا یه بازی که کل تیم +ارتتا بد بازی کرده بیچارش کردین
امصاف هم خوب چیزیه

amir در 23/1/1393 | 16:48 گفت:

والکات \در شد!
http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/90064/%D8%AA%D8%A6%D9%88-%D9%88%D9%84%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

علی قاسمی در 23/1/1393 | 16:46 گفت:

امیر جون من خودم هم هنوز روی این قضیه موندم که کاپتان تیم چطور انتخاب میشه
به نظر من ویلشر به مراتب بیشتر از این ها برای کاپتانی لیاقت داره و تعصب داره و از همه بیشتر هم توی ارسنال بوده از همون بچگی
از طرفی روسیچکی فقط یکم مصدومیت زیاد داره و گردن کلفت نیست مگر نه من عاشق روسیچکیم
حتی والکات هم خیلی وقته تو تیم هست
در کل خوده ونگر میدونه
من به نظرم کاپتانی هم خیلی دلیل بر نتیجه گیری نیست
تیم ما بازیکنی نداره که مصدوم نشه و گردن کلفتی کنه
باید بازیکنایی مثل گالاس رو تو تیم داشته باشیم
مثل یحیی توره کمپانی تری لمپارد جرارد فردیناند رونی
این بازیکن ها میتونند به کار تیم بیاند

Henry در 23/1/1393 | 16:30 گفت:

alan ba gheyrati tarin bazikon rosickey hastesh....va yejorayi ham mishe goft behtarin..alabate nemigam ke ramsey ya kasaye dige badtaran..manzooram ineke ba gheyrate tamam bazi mikone