صبر و ضعف

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,422 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صبر و ضعف

سلام به آرسنالی های گل من در مورد سه بازی رسمی اخیر نظرانی دارم که با شما در میان بذارم


ببینید بچه ها بازی دیشب یکی از بازی های سختی بود که آرسنال ازش سربلند بیرون اومد البته این نظر منه.ببینید ما دیشب از سیستم 9 کاذب استفاده میکردیم که با اومدن ژیرو به همون سیستم تک مهاجم برگشتیم و نتیجه گرفتیم و بازیه باخته رو مساوی کردیم.
ام اگر بخایم واقع بینانه نگاه کنیم ما در این سه بازی مشکل تخلیه عضلانی از سوی بازیکنان داشتیم که باعث میشد تماشاگر وقتی بازی نگاه میکنه بگه چقدر آرسنال بد بازی میکنه اونم به خاطر بدنسازی های جدید مربی بدنساز تازه وارد هست که آنقدر سنگین هست که سنگینی در ساق بازیکنان دیده میشه خصوصا الکسیس.
دوما ما یک سری ضعف در 2 نقطه از زمین داریم یکی دفاع هست که کم تعدادیم و با توجه به مصدومیت کارمون گیر میکنه و یکی هافبک دفاعی هست ما به بازیکنی احتیاج داریم که:
1-از لحاظ قدرت بدنی در سطح بالایی باشه
2-کند نباشه چرا که ما با وجود پر سرعت دفاع پایینی داریم که با سرعت با پر رو پوشش بده
3-درصد تکل و تخریب تیم رو بالا ببره ولی در عین حال بتونه پاسهای خوبی بده که دفاع رو به هافبک وصل کنه
4-چند پسته باشه با توجه به مصدومیت
سوما از نظر من ما مشکل خاصی در نوک نداریم بخاطر اینکه سیتمی که نا برای بازی استفاده میکنیم به جز ژیرو یا مهاجمی شبیه به اون هیچ مهاجمی نمیتونه بازی کنه مثلا شما سوارزو نگاه کن در فصولی که تک مهاجم بود اونقدر تاثیر گذار نبود اما وقتی استوریج بهش اضافه شد تازه تونست بازی کنه بیبینید من طرفداری ژیرو رو نمیکنم بعضی موقع ها دلم میخواد خفش کنم اما اگر به فصل قبل نگاه کنیم گلهایی زد که اگه نمیزد الان با منچستر میرفتیم یوفا.
و چهارما طرفدارای گل که زبن زد خاص و عام هستید در شخصیت طرفداری یکم صبر و حوصله با دو تا مساویی یه بازی بد نریزید تیمو نکوبید صبر داشته باشید که تیم از افت بدنسازی دراد و تیم با هم هماهنگ شن بعد اگر بد بازی کرد اولین نفری که اعتراض میکنه خودم هستم.

نوکر همه توپچی ها.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد در 4/6/1393 | 02:27 گفت:

بعضیا ادم رو به شک میندازن که طرفدار ارسنال هستن
اگه ونگر رو قبول داری نگاه کن چیکار می کنه اگه نه خودت رو طرفدار ارسنال ندون
تا فصل پیش ونگر سرمایه نداشت ولی این فصل داره وبدام خرید نکرده فقط کمی صبر میخواد که بعضی هاتون ندارین

مهدی در 3/6/1393 | 04:23 گفت:

سلام دوستان آرسنالی
مهدی هستم طرفدار آرسنال اونم دوآتیشه
تو سایت عضو بودم ولی نظر نمیتونستم بدم
کسایی که تو سایت طرفداری هستند منو میشناسند اسمم اونجا مهدی توپچی هستش
خلاصه کلام نوکر ومخلص همتونم هستم
از بچه های اینجا فقط میثم محمودی و مرتضی وآرمان رو میشناسم

مهرزاد در 2/6/1393 | 23:01 گفت:

باور کنین طرفدارهای حضرت نوح هم ارسنالی بودن تا حالا عصبانی می شدند.

امیرحسین در 2/6/1393 | 19:52 گفت:

نقل قول : ما صبر داریم ،اما تو هر سه پست بازیکن نیاز داریم ، دفاع هافبک دفاعی مهاجم نوک . ژیرو هیچ ویژگی خاصی نداره نه تمام کنند ست نه سرعتی نه تکنیکی خیلی هم کم رو سر زنی گل می زنه .به جا سانچز باید مهاجم نوک می گرفتیم . خستگی بازیکنا هم به خاطر جام جهانی ست چون بازیکنا دیر ملحق شدن و تا بازی دیشب در نیمه دوم ، هماهنگی هم نداشتیم . سوارز همیشه خوب بود هم فصل پیش هم دو فصل پیش هم تو آژاکس هم تو بارسلونا ( خواهی دید ). باید فصل پیش می گرفتیم اش .

پاسخ شما : قبول شکی نیست که سوارز عالیه ولی ما اگه بخایم به این سیستم بازی ادامه بدیم که با توجه به هافبک های پر تعداد و خوب استفاده نکردن از این سیستم اشتباه هست به درد ما نمیخورد مثلا به مسی بگو برو با چارتا گردن کلفت در گیر شو هد بزن شوت بزن که( خدا رو شکر به ژیرو هرچی توپ بدی میزنه تو اوت) به درد ما نمیخوره سوارز هم همون طور حرف غیر مستقیمی که من تو پست زدم اینه که از نظر من اگر میخایم مهاجم بخریم یکی از جنس بازی ژیرو با کلاس بالا تر خریداری کنیم مثلا یکی مث کاستا که تو چلسی یا اتلتیکو همون کاریو میکرد که ژیرو شبیه اونو انجام میده ولی به نظرم اگه قرار خریدی باشه اولویت اول هافبک دفاعی و دفاع هست بعد اگر شد مهاجم

حسین ملازینل در 2/6/1393 | 19:34 گفت:

خداییش دیگه آبرویی توی سایت های دیگه واسمون نمونده...در بین طرفداران تیم های دیگه،از همه بدتر شدیم...

reza در 2/6/1393 | 19:15 گفت:

من که با این مساوی دیروز خیلی حال کردم اگه پارسال بود بازی 2 - 0 عقب افتاده رو 6 - 0 میباختیم . نشون میده امسال مفت بباز نیستیم ضمن اینکه تیم هنوز شکل کاملش رو نگرفته الکسیس و اوزیل و مرته و کمپبل هنوز یکمی کار داره تا هماهنگ بشن و صد البته که اگه یه معجزه ای بشه و یه مهاجم نوک دیگه هم بخریم خیلی خوبه . نه اینکه ژیرو بره یکی دیگه بیاد . الکسیس نشون داد تو مهاجم نوک زیاد کارایی نداره که خوب شد رئیس اینو دید . من مطمئنم بعد از بازی چهارشنبه شب و ایشالله بردن بشیکتاش یکی دو تا بازیکن جدید بهمون اضافه میشن ولکات هم که برمیگرده .اونوقت میتونیم به نتایج بهتر امیدوار باشیم .

ارمان در 2/6/1393 | 19:07 گفت:

آقا دوستانی که میگن خوب نیستیم امسال همین امسالو با پارسال مقایسه کنید سال پیش از اورتون 1 امتیاز گرفتیم امسال تو یه بازی توی زمین اورتون یک امتیاز گرفتیم سال پیش تا الان 3 امتیاز گرفته بودیم الان 4 امتیاز تازه امسال تا الان بازيامون سخت تر از پارسال بوده آروم آروم صبر کنید یه ماه دیگه قربون این تیم ميرين

A.Djahed در 2/6/1393 | 17:50 گفت:

ما صبر داریم ،اما تو هر سه پست بازیکن نیاز داریم ، دفاع هافبک دفاعی مهاجم نوک . ژیرو هیچ ویژگی خاصی نداره نه تمام کنند ست نه سرعتی نه تکنیکی خیلی هم کم رو سر زنی گل می زنه .به جا سانچز باید مهاجم نوک می گرفتیم . خستگی بازیکنا هم به خاطر جام جهانی ست چون بازیکنا دیر ملحق شدن و تا بازی دیشب در نیمه دوم ، هماهنگی هم نداشتیم . سوارز همیشه خوب بود هم فصل پیش هم دو فصل پیش هم تو آژاکس هم تو بارسلونا ( خواهی دید ). باید فصل پیش می گرفتیم اش .

Mobinho در 2/6/1393 | 17:13 گفت:

امسال تیم خوبی داریم.اگه هافبک دفاعی فیزیکی توپگیر(ویلیام کاروالیو) و یک دفاع وسط( ناستاسیچ) به تیم اضافه شه به همراه چلسی مدعی های اصلی قهرمانی میشیم

Mohammad sadegh در 2/6/1393 | 16:10 گفت:

سانچز هنوز هماهنگ نیست وگرنه خیلی به تیم کمک میکنه .

آرین در 2/6/1393 | 15:36 گفت:

با ماهان و ابولفضل کاملا موافقم....
بحث سر این نیست که ژیرو بده.ژیرو در حد مهاجم فیکس ارسنال نیست.یه بازی خوبه یه بازی افتضاح.نوسانش خیلی زیاده.امار گلزنی فصل گذشتش حتی از اتوئو هم بدتر بوده.
ژیرو بعنوان یار ذخیره به درد بازی هایی مثل بازی دیشب میخوره که بازی گیر کرده و کاری جز سانتر نمیشه کرد...
اما تاکتیک اصلی ما سانتر از جناحین نیست...

abolfazl alayi fard در 2/6/1393 | 14:37 گفت:

به نظرم گل هایی که جیرود نزد توی فصل گذشته تاثیر زیادی گذاشت توی اینکه قهرمان نشیم یا حتی سهمیه مستقیم چمپیونزلیگ نگیریم.

ماهان ملک در 2/6/1393 | 14:34 گفت:

بیاین فرض کنیم ژیرو یک مهاجم خوب .... دمشم گرم اومد خیلی تاثیر گذار بود ... اما دو نکته :
1 - ژیرو در حد مهاجم دوم یک تیم غول هست .. ژیرو اگه تو من یو تاتی من سیتی چلسی لیورپول حتی اورتون هم اگه بود گزینه ی اول نبود.... البته من دوسش دارم و فقط مقایسه میخوام کنم.. چون چند ویژگی ونگربالی داره که بقیه ندارن شاید..
2 - جدا از همه اینا .. یک فصل 4 جام با یک مهاجم نوک خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماهان ملک در 2/6/1393 | 14:28 گفت:

من اصلا انتقادا از مرته و ویلشر تو کتم نمیره .. مرته اگه رهبری نمیکرد تیمو چنتا دیگه هم میخوردیم.. شانس آوردیم آرتتا نبود .. نیمه دوم هم ویلشر بود که خلاق کرد پاسکاریامونو .. اون پاسایی که از بین همه میده به مهاجم نوک واسه یک و دو رو هیچکی نمیتونه بده

پیمان در 2/6/1393 | 14:00 گفت:

ونگر از سنگ هم بازیکن میسازه . لیگ خیلی سخت شده اما خدایی به جز دفاع که کاملا باید تقویت بشه
دو تا توپ نصف و نیمه رو کردیم تو گل . به نظرم ژیرو و کمپل رو باید تو نوک با هم عوض کنه هی تا نتیجه بگیره
فصل خوبیه

abolfazl alayi fard در 2/6/1393 | 13:39 گفت:

به نظرم گل هایی که جیرود نزد توی فصل گذشته تاثیر زیادی گذاشت توی اینکه قهرمان نشیم یا حتی سهمیه مستقیم چمپیونزلیگ نگیریم.

ParSa.Lp در 2/6/1393 | 13:05 گفت:

مرته ساکر ک اینقد کنده اه اه
اوزیل ک دیشب اصن تو فضا بود معلوم نبود چیکار میکرد
ونگرم ک روسیسکیو نمیاره داخل من روانی میشم
چمبو هم ک فقط تو جو بازی میکنه شوت میزنه درو دیوار
از بس بش بازی نرسیده بیچاره تو ی بازی میخواد همه کار که گل بزنه دریبل بزنه شوت بزنه پاس بده
ویلشر ک تو بازی گمه
رمزی با اینکه بعضی جاها گند میزنه ولی درکل همیشه خوبه
مونریال مزخرفترین بازیکن ارسنال
چمبرز مث همیشه عالی
فلامینی خوب بازی میکنه تمام سعیشو میکنه ک خوب باشه ولی خوب ن در حد ارسنال
بهترین ترکیب از نظر من
گیبس-کوشیلنی-چمبرز-دبوشی
رمزی-ویلشر
اوزیل (روسیسکی)
سانتی(پولدی) کمپل(چمبو)
جیرو(سانچز)
تمام
خدایی ترکیب غولی داریم
ولی نمیدونم کلا تو این 3 تا بازی تیم بدددددددددددددددددد بازی میکنه
اون بازی روون ارسنال نیسسسسسس

ارمان در 2/6/1393 | 12:46 گفت:

اما دیدیم که چه خوب مرته ساکر و فلاميني تيمو جمع کردن اگه ارتتا کاپیتان بود 2 تا دیگه هم می خوردیم