انتقادات

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,774 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقادات

انتقاداتی از سایت کانون هواداران آرسنال در ایران


با سلام به همگی می خواستم انتقاداتمو درباره ی سایت هواداران بنویسم. شما هم در بخش نظرات ما را یاری کنید و انتقادات خودتون رو از سایت بنویسید تا با ذکر نام به این پست منتقل بشه.

1- بخش اخبار سایت: این بخش اصلاً بروز نیست و خبراتش خیلی قدیمیه. هفته به هفته خبر توش میذارن. مثلاً خبرات فابرگاس در مورد انتقالش به آرسنال که مورد توجه همگی قرار گرفته تو بخش خبرات ذکر نشده و هیچ توضیحی درباره ی آن به بازدید کنندگان داده نشده است. کلاً این قسمت خبرات رو به بازدیدکننده منتقل نمیکنه.


2- بخش اخبار کوتاه: این یکی دیگه خیلی خیلی قدیمیه. اصلاً این یکی یا باید حذف بشه یا روز به روز آپدیتش کنن.3- بخش گلزنان فصل آرسنال: ژیرود فکر کنم فصل رو با 22 گل به پایان رسوند ( تو تمام جامها ) اینجا نوشته 13 گل. این یکی هم طرحش هم خودش باید تغییر کنه. این بخش باید متعلق به تمام جام هایی که آرسنال توی اون شرکت کرده باشه.


گل | لیگ برتر
رمزی 
هافبک میانی 
آرسنال
13
8
ژیرو 
مهاجم 
آرسنال
13
9
ولکات 
بال راست 
آرسنال
6
5
اوزیل 
هافبک تهاجمی 
آرسنال
5
4
پودولسکی 
وینگر چپ 
آرسنال
5
3


4- بخش گالری تصاویر: خیلی تصاویرش مزخرفه.  نه والپیپری توش هست نه عکس جالبی. به نظر من باید عکس و والپیپر تمام بازیکنان آرسنال در این بخش به طور جدا از هم قرار بگیره.


5- ورودی سایت: خیلی ساده بگم خیلی خیلی ساده هستش. اگه به سایت هواداران باشگاه های دیگه بری خیلی جالب طراحیش کرده. این بخش هم باید یه خورده تغییر بکنه.

arsenal.ir


6- بخش پیوندها:‌ خیلی مزخرفه این بخش. اصلاً معلوم نیست هدفش چیه. بیشتر به پیام بازرگانی شبیهه تا پیوندها. این بخش باید بکلی حذف بشه.

125x125

7- بخش نظرات در مورد پست ها:‌ این بخش امکاناتش خیلی کمه فقط یه نوشتنه و چند تا شکلک. اگر برای نمونه به سایت هواداران چلسی برید می بینید که این بخشش چقدر امکانات داره. من نمیخوام که از اونها عقب بیفتیم. مثلاً برای این بخش ( لایک و دیسلایک) بذارن تا امتیاز کاربران به نظر موردنظر داده بشه.


:P:*:O

8- بخش ویدئو: این بخش خیلی ضعیف عمل می کنه. مثلاً چندتا ویدئو از بازیکنان قدیمی آرسنال بذارید.


نظرات کاربران

1-  مهرداد: اگه میشه میتونن گلزن های تیم و همچنین پاسور های تیم سه نفر برتر رو بذارن و بقیش رو لینک بذارن که اگه کسی خواست اسم تمام کسانی که گل زدن یا حد اقل رده بندی کلی رو ببینه راحت بتونه .


2- مهرداد: یه انتقاد دیگه که کامت اگه از دستت در رفت و اشتباه شد امکان تصحیح یاحذف نداره.


3- مهرداد: و همچنین میشه برای بلاگ هم بخش لایک و دیس لایک گذاشت که اگه دیدیم منفی بود بلاگ حذف شه نه همینطوری سر خود.


4- Alireza: سایت یه ساعت عقبه. اگه الآن ساعت 4 نظر رو بدی ساعت 3 رو نشون میده.

5- whirlwind: به نظر من هر چقدر به سایت اصلی باشگاه نزدیکتر باشیم بهتره مثلا:
۱- به جای گالری یک قسمت ایجاد بشه هر روز یک عکس (نه بیشتر!) با یه توضیح کوچیک تو سایت قرار داده بشه.عکسی باکیفیت بالا.
۲-یا در قسمت ویدیو بعد از هر بازی آرسنال ویدیو مربوط به اون بازی (گلها و لحظات حساس) برای دانلود قرار بگیره.
۳-اگر بتونید به جای قسمت گلزنان تیم یک بخشی رو قرار بدبد که در اون بخش سه بازیکن برتر سه گلزن برتر و سه پاسور برتر تیم در کل رقابتها تا اینجای فصل (منظورم به روز بودنشه) رو قرار بدبد خیلی خوب میشه.
۴-در مورد اخبار کوتاه هم نظرم اینه که اگر باشه خوبه و اخباری مربوط به پخش مستقیم بازیها و نقل وانتقالات و... درش درج بشه.
اینها از نظر من مهمترین ضعفهای سایت هست و تا اونجایی که تونستم سعی کردم پیشنهادات خودم رو بیان کنم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 12/3/1393 | 16:10 گفت:

بررسی میشود مرسی

milad در 8/3/1393 | 11:30 گفت:

داداش بحث فابرگاس شایعه است خبر شایه رو نمیشه داخل سایت گذاشت

بعد الان فصل باشگاهای اروبا تمتم شده و بیشتر حواشی جام جهانی است که به سایت ربطی نداره بش آخبار دیر به دیر داخل سایت قرار می گیره

مشکل اساسی سایت بخش گالری عکس و ویدیو است و به روز نشدن آمار گل های بازیکن ها و اخبار کو تاه است

milad در 8/3/1393 | 11:16 گفت:

در مورد بخش گالری کیفیت عکس ها خیلی افتضاحههههههههههههههههههههههههههه

و بخش ویدیو نه به روزه دوما دانلود ندارهههههههههههههههههههههههههههههههههه

این چه وضعشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

milad در 8/3/1393 | 11:16 گفت:

در مورد بخش گالری کیفیت عکس ها خیلی افتضاحههههههههههههههههههههههههههه

و بخش ویدیو نه به روزه دوما دانلود ندارهههههههههههههههههههههههههههههههههه

این چه وضعشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 09:06 گفت:

نقل قول : به این میگن نقد سازنده ما همه باهاتیم

پاسخ شما : ممنون

نیما در 8/3/1393 | 01:04 گفت:

به این میگن نقد سازنده ما همه باهاتیم

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 21:47 گفت:

نقل قول : با همه ی مواردی که گفتی موافقم یعنی حرف دلمو گفتی به جز مورد اول که با گفته های ویشکا موافقم

پاسخ شما : ممنون

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 21:46 گفت:

نقل قول :
احسنتتتتت زدی برجک آرمان رو آوردی پایین من کنارتم هواتو دارم


پاسخ شما : ممنون که هوامو داری باهم میدونیم چیکارشون کنیم.

حاکم 26 در 7/3/1393 | 21:35 گفت:


احسنتتتتت زدی برجک آرمان رو آوردی پایین من کنارتم هواتو دارم

alireza در 7/3/1393 | 21:07 گفت:

با همه ی مواردی که گفتی موافقم یعنی حرف دلمو گفتی به جز مورد اول که با گفته های ویشکا موافقم

masoud mahmudpur در 7/3/1393 | 19:58 گفت:

داداش نکته ی مثبتی کلا تو این سایت میبینی؟؟
نمیگم سایتمون بی نقصه اما از بقیه ی سایت های هواداری تو ایران بهتره!مثلا با این که گفتی ورودی سایت خیلی ساده هست!خب مثلا ورودیش پیچیده باشه که چی بشه؟!ساده باشه و قشنگ به نظرم بهتره
البته خیلی از انتقادات مثل بخش ویدیو و اخبار کوتاه رو باهات موافقم!
مرسی

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : بعد میشه بپرسم اون عکس اولیه رو از کجا آوردی؟!!

اون عکس ماله 3 یا 4 ماه پیشه ، فکر کنم کاربری به نام محمد مهدی گرفته بود تا نشون آرمان بده تا مشکل دونه دونه نشون داده شدن تیتر خبر ها در گوگل کروم حل بشه.پاسخ شما : منم نگفنم عکس جدیده. برای این که قسمت اخبار رو نشون بدم این عکس رو آوردم تا منظور خودمو منتقل کنم. بعدشم روی گوگل نوشتم کانون رسمی هواداران آرسنال و بعد تصاوبر رو زدم این عکس رو آورد.

مثلاً الآن اومدی مچ گیری کنی. ما تو این حرکت ها خبره ایم داداش.

سید محمد رضا در 7/3/1393 | 18:56 گفت:

بعد میشه بپرسم اون عکس اولیه رو از کجا آوردی؟!!

اون عکس ماله 3 یا 4 ماه پیشه ، فکر کنم کاربری به نام محمد مهدی گرفته بود تا نشون آرمان بده تا مشکل دونه دونه نشون داده شدن تیتر خبر ها در گوگل کروم حل بشه.

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 17:53 گفت:

نقل قول : فقط یک انتقاد دارم اونم اینه که بخش دیوار اصلا امکانات نداره حداقل میتونستن یه قسمت بذارن برای ارسال عکس
مثل سایت همسایه
http://www.gunnerstrust.com/fa/index.html
چند تاپیک داره تو هر تاپیکیش هم خدایش ده برابر شکلک داره هم میتونی چند عکس ارسال کنی
ولی دیوار این سایت فقط میتونی نوشته ارسال کنی ویرایش هم اصلا نمیتونی کنی
درباره اپ کردن سایت هم اره واقعا از همه سایتها عقبیم
حتی سایت ا اس رم و دورتمند خیلی از ما جلو هستن
سید محمد راست میگه خیلی از پستها اصلا کیفیت ندارن
میایی بازش میکنی میبینی چند خط کوتاه ست
به نظر من اگر چند تاپیک ایجاد بشه مثل سایت همسایه جلو خیلی از این پستهای کم کیفیت رو میگیره
درباره بخش کامنتها و نظرات هم اگر امکاناتشو بالا ببرن عالی میشه
مثلا بخش کجاشتن لینک و عکس داشته باشه البته فقط لینکشو بذارن مثل تنظیمات بالا که پست گذاشتن داره
اپلود عکس و غیره
میدونم که هیچکدوم عملی نمیشه
به امید سربلندی دامنه IR
مرسی از پستت


پاسخ شما : ممنون از نظر خوبت.

میثم محمودی در 7/3/1393 | 17:49 گفت:

فقط یک انتقاد دارم اونم اینه که بخش دیوار اصلا امکانات نداره حداقل میتونستن یه قسمت بذارن برای ارسال عکس
مثل سایت همسایه
http://www.gunnerstrust.com/fa/index.html
چند تاپیک داره تو هر تاپیکیش هم خدایش ده برابر شکلک داره هم میتونی چند عکس ارسال کنی
ولی دیوار این سایت فقط میتونی نوشته ارسال کنی ویرایش هم اصلا نمیتونی کنی
درباره اپ کردن سایت هم اره واقعا از همه سایتها عقبیم
حتی سایت ا اس رم و دورتمند خیلی از ما جلو هستن
سید محمد راست میگه خیلی از پستها اصلا کیفیت ندارن
میایی بازش میکنی میبینی چند خط کوتاه ست
به نظر من اگر چند تاپیک ایجاد بشه مثل سایت همسایه جلو خیلی از این پستهای کم کیفیت رو میگیره
درباره بخش کامنتها و نظرات هم اگر امکاناتشو بالا ببرن عالی میشه
مثلا بخش کجاشتن لینک و عکس داشته باشه البته فقط لینکشو بذارن مثل تنظیمات بالا که پست گذاشتن داره
اپلود عکس و غیره
میدونم که هیچکدوم عملی نمیشه
به امید سربلندی دامنه IR
مرسی از پستت

سید محمد رضا در 7/3/1393 | 16:59 گفت:

سلام , ممنون از پستت , پخش اخبار کوتاه رو من مسئولشم , کاربرد این قسمت هم معمولا نوشتن شایعات و اطلاع رسانی در مورد پخش زنده س...

یه مشکلی بزرگی وجود داره که اگه حل بشه من به روزش میکنم...

اگه از جمله کسایی باشید که پست تحلیلی میذارید یا فنی مینویسید , (مثل میثم محمودی) خیلی راحت درک میکنید که کم ارزش ترین نوع پست ها , اطلاع رسانی پخش زنده و شایعات هستن , طبق همین حرف تنها حالتی که "من" در این بخش فعالیت کنم وجود نداشتن پست در مورد پخش زنده و شایعاته و البته پاک شدنشون در صورت وجوده...


البته منظورم از شایعات پست هایی هست که کمتر از 5 تا خبر داخلشون هست , چون به نظرم از این تعداد که بگذره پست مفیده , اما به شرط این که لینک خبر اصلی در متن گذاشته بشه...


باز هم تاکید میکنم ,گفتم شرایط "من" اینجوریه , شاید بقیه مدیرا به شیوه دیگری دوست دارن عمل کنن.

به هر حال برا به روز شدن این بخش نیاز به دو نوع حمایت وجود داره...

1- حمایت خود کاربرا با نذاشتن این 2 نوع پست

2-حمایت بقیه مدیرا با پاک کردن پست های احتمالی با این 2 موضوع

Whirlwind در 7/3/1393 | 16:09 گفت:

به نظر من پست خوبی گذاشتی و مدیران سایت هم امیدوارم به انتقاداتی که اینجا از طرف بچه ها بیان میشه توجه کنن و تغییرات مثبتی رو تو سایت ایجاد کنن.
تمام انتقاداتی که بیان کردی مورد قبول هستش و منم باهات موافقم .معتقدم بعضی از قسمتهای سایت الکیه !!! و میشه با بخشهای جذابتری جابه جا بشه ولزومی نداره وجود داشته باشه یا اگرم هست آپدیت بشه چون وقتی تو سایت میای تو ذوق میزنه مثل گلزنان تیم مثل گالری یا حتی ورودی سایت ( مدیران عزیز لطفا این قسمت ورودی سایت رو کلا بردارید!!)
همونطوری که گفتم یا قسمتهایی مثل گالری ویدیو گلزنان تیم و اخبار کوتاه و... نباشه یا اگرم هست آپدیت بشه.
به نظر من هر چقدر به سایت اصلی باشگاه نزدیکتر باشیم بهتره مثلا:
۱- به جای گالری یک قسمت ایجاد بشه هر روز یک عکس (نه بیشتر!) با یه توضیح کوچیک تو سایت قرار داده بشه.عکسی باکیفیت بالا.
۲-یا در قسمت ویدیو بعد از هر بازی آرسنال ویدیو مربوط به اون بازی (گلها و لحظات حساس) برای دانلود قرار بگیره.
۴۳-اگر بتونید به جای قسمت گلزنان تیم یک بخشی رو قرار بدبد که در اون بخش سه بازیکن برتر سه گلزن برتر و سه پاسور برتر تیم در کل رقابتها تا اینجای فصل (منظورم به روز بودنشه) رو قرار بدبد خیلی خوب میشه.
۴-در مورد اخبار کوتاه هم نظرم اینه که اگر باشه خوبه و اخباری مربوط به پخش مستقیم بازیها و نقل وانتقالات و... درش درج بشه.
اینها از نظر من مهمترین ضعفهای سایت هست و تا اونجایی که تونستم سعی کردم پیشنهادات خودم رو بیان کنم.
در آخر یه انتقادم از کسایی دارم که پست میزارن (به نظرم بهترین و بارزترین پستها مربوط به میثم محمودی که کلا خیلی زحمت میکشه و ارزش زیادی برای بچه ها داره این اطلاعاتی که ارایه میده . ولی بعضی از پستها واقعا هیچ سروتهی نداره و فقط زحمت مدیرا رو برای پاک کردنش زیاد میکنه. پستای الکی در مورد نقل و انتقالات خیلی زیاده من خودم تا حالا هیچ پستی ندادم و ترجیحم اینه حرفامو اینجا بزنم تا اینکه پست جداگانه بدم. امیدوارم بچه ها به این نکته هم توجه کنن.
از مدیرای سایت هم تشکر میکنم علیرغم ضعفهای که هست دستتون درد نکنه من شخصا برای اخبار تیم اینجا رو بهترین سایت میدونم.
این رو هم بگم که این فرصتی که تا شروع فصل جدید مونده بهترین فرصته تغییرات مثبت سایته و ایشالا با شروع فصل جدید سایت هم جدید بشه!

محسن عاشوری در 7/3/1393 | 16:00 گفت:

درست میگی والا

مهرزاد در 7/3/1393 | 15:52 گفت:

یعنی اگه اعتماد به نفس این رو جنکینسون داشت الان حداقل اشکئل می شد.
"وی در گفت و گویی با footmercato.net، اظهار داشت: "دو سال از قرارداد من باقی مانده است. اما من می خواهم با مذاکراتی که با باشگاه انجام می دهم این قرارداد را تمدید کنم. چرا که وضعیت من در آرسنال بسیار خوب است. در اینجا و در لیگ برتر من احساس آرامش می کنم. فصل اول من در آرسنال خیلی بد نبود، اما در فصل دوم بسیار موفق بودم و حالا امیدوارم که فصل آینده این شرایط بسیار بهتر شود."

ژیرود در"

امیر صفای نیکو در 7/3/1393 | 15:47 گفت:

من موندم این مدیرهای زحمتکشمون!!!!کجایند؟
الان مثل همیشه پیداشون میشه میگن داریم روووش کار میکنیم و به زودی قسمت های جدید ساخته میشه و از این حرفا..
الان یه 7 یا 8 ماهی هست که دارن سایت رو آپدیت میکنن!!!!همین جا کمال تشکر را از این زحمت کش ها دارم....
البته خدا وکیلی هیچ نکته مثبتی بجز قالب جدید سایت ندیدم که ازشون واقعا تشکر کنم....

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 15:45 گفت:

نقل قول : آره آفرین به دقتت...
منم خیلی این موردهایی که گفتی به ذهنم میومد ولی خب تقریبأ بی تفاوت بودم نسبت بهش چون یکم کار سختیه...!!!
مخصوصأ بخش گل زنان فصل که خیلی توی دید بود!!!

اون مشکل عقب بودن ساعت هم که علیرضا گفت واقعأ روی اعصابه!!!!

در کل مرسی....


پاسخ شما : خیلی ممنون.

...* Ayda *... در 7/3/1393 | 15:32 گفت:

آره آفرین به دقتت...
منم خیلی این موردهایی که گفتی به ذهنم میومد ولی خب تقریبأ بی تفاوت بودم نسبت بهش چون یکم کار سختیه...!!!
مخصوصأ بخش گل زنان فصل که خیلی توی دید بود!!!

اون مشکل عقب بودن ساعت هم که علیرضا گفت واقعأ روی اعصابه!!!!

در کل مرسی....

Alireza در 7/3/1393 | 15:00 گفت:

دادا یه مشکل بزرگ این سایت داره
اونم اینه که یه ساعت عقبه
من الان ساعت 4 این کامنتو گزاشتم ولی اگه اون زیر و نگا کنی ساعت 3 رو نشون میده یا اصن تو دیوار هم ساعت به همین شکله
هر چند من به حمید جان گفتم ایشالله درست میشه

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 14:49 گفت:

نقل قول : گل گفتی پسر با بخش کامنت ها خیلی موافق هستم ، همچنین اگه میشه میتونن گلزن های تیم و همچنین پاسور های تیم سه نفر برتر رو بذارن و بقیش رو لینک بذارن که اگه کسی خواست اسم تمام کسانی که گل زدن یا حد اقل رده بندی کلی رو ببینه راحت بتونه

پاسخ شما : خیلی ممنون.

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 14:48 گفت:

نقل قول : آفرین. دقیقا همینه. یکی از بهترین پست هایی که تا حالا خوندم.

به خصوص که من روی اون بخش تعداد گل های زده بازیکنا خیلی حساسم


پاسخ شما : خواهش میکنم.

مهرزاد در 7/3/1393 | 14:48 گفت:

درباره ی عکس ها هم که 1000% حق با شماست.

به احتمال زیاد بیشتر مدیرها دانشگاه هست(منظور درس می خونن) یا هر کدوم دارای یه شغل.قسمت عکس رو اگه بدن به یه شخص تازه نفس و ترجیحا کسی که سنش کم باشه قضیه حل می شه.

مهرزاد در 7/3/1393 | 14:40 گفت:

درباره ی لایک و انلایک فکر کنم علتش رو قبلا یکی گفن. البته قبلا داشت.

طرح ابتدایی سایت اتفقا بد نیست(لبته به شخصه با طرح قدیمی نه اینکه کلیک کنی تا بیاد موافق ترم)

درباره ی فابرگاس هم باید گفت اینجا سایت رسمی هواداران ایرانه! خبرها دقیقا از روی سایت اصلی تزجمه می شه!داخل سایت اصلی هم چیزی درباره ی این نیست.

شایعات در بخش رسمی خوشبختانه نوشته نمی شه.

دربارهی چلسی با این که نمی خوام از سایت خاصی نام ببرم: http://chelseanews.ir که مطالبش خیلی خیلی قدیمی هست.
http://chelsealondon.ir هم ورودش دقیقاچقدر خاص هست!؟ واسه ما که بهتره! داخل همین سایت هم شایعه هست هم خبر رسمی! اتفاقا تو این ضمینه سطح سایت ما خیلی زیاده.
----------------
درباره ی تازیخ پحش 100% با شما موافقم تا چند ماه پیش گذاشته می شد ولی نمی دونم چرا...
درباره ی گل هم حق با شماست به نظرم اگه حذف کنن هم مشکلی نیست(حتی اگه اپدیت بشه)
درباره ی گل ها هم حق با شماست.

-----------من یه کاربر معمولی هستم---------- سوتفاهم نشه.

مهرداد در 7/3/1393 | 14:39 گفت:

و همچنین میشه برای بلاگ هم بخش لایک و دیس لایک گذاشت که اگه دیدیم منفی بود بلاگ حذف شه نه همینطوری سر خود

شرمنده داذم جدا مینویسم جدا جدا داره یادم میاد

مهرداد در 7/3/1393 | 14:38 گفت:

نقل قول : گل گفتی پسر با بخش کامنت ها خیلی موافق هستم ، همچنین اگه میشه میتونن گلزن های تیم و همچنین پاسور های تیم سه نفر برتر رو بذارن و بقیش رو لینک بذارن که اگه کسی خواست اسم تمام کسانی که گل زدن یا حد اقل رده بندی کلی رو ببینه راحت بتونه

پاسخ شما : و یه انتقاد دیگه که کامت اگه از دستت در رفت و اشتباه شد امکان تصحیح یاحذف نداره

مهرداد در 7/3/1393 | 14:36 گفت:

گل گفتی پسر با بخش کامنت ها خیلی موافق هستم ، همچنین اگه میشه میتونن گلزن های تیم و همچنین پاسور های تیم سه نفر برتر رو بذارن و بقیش رو لینک بذارن که اگه کسی خواست اسم تمام کسانی که گل زدن یا حد اقل رده بندی کلی رو ببینه راحت بتونه

Hossein در 7/3/1393 | 14:31 گفت:

آفرین. دقیقا همینه. یکی از بهترین پست هایی که تا حالا خوندم.

به خصوص که من روی اون بخش تعداد گل های زده بازیکنا خیلی حساسم

Vishka در 7/3/1393 | 14:23 گفت:

در مورد اخبار بگم که سیروان تمامی سعی و تلاشمون رو می کنیم تا اخبار به روز رو تو سایت بزنیم .

یه کم بی انصافی می کنی . اینکه می گی اخبار یک هفته ست به روز نشده خب چون مدتی رو رفتیم تو آرامش بعد از تعطیلی لیگ . تو برو سایت رسمی ببین خبری هست که پوششش نداده باشیم؟

حالا بنا برخی از گرفتاری هایی ماه خرداد و امتحانات شاید یه کم خبرها دیر برسن ولی اینکه میگی هفته به هفته واقعا بی انصافیه .

اینی که میگی که مثلا اخبار مربوط به فابرگاس . خب ما که نباید هر خبری رو پوشش بدیم . ؟
الان اخبار مربوط به نقل و انتقالات اکثرا شایعاتی هستن در حد تیتر خبری . اینا رو دوستان تو پست بلاگها مدام روش بحث می کنن و ما خبری رو پوشش میدیم که منبعش خیلی معتبر باشه و اکثرا هم اخبار سایت رسمی که دیگه رو اعتبارش هیچ تردیدی نیست پوشش داده میشن .اینا مربوط به تحریریه بود که من به عنوان کوچیکترین عضوش هر اطلاعاتی داشتم در اختیارت قرار دادم .

روی بقیه موارد بله حق داری . بخش ویدئو و اخبار کوتاه دیر به دیر به روز میشن . انشالله اقداماتی در دست اجرا هست

سیروان رحیمیان در 7/3/1393 | 14:09 گفت:

نقل قول : دمتگرم گل گفتی حرف دل منو زدی

پاسخ شما : ممنون.

احسان در 7/3/1393 | 14:08 گفت:

دمتگرم گل گفتی حرف دل منو زدی