تناقض در رفتار

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
صادق
کل بازدید: 14,893 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تناقض در رفتار

.....


جالب همتون دارید اینجا اعتراف میکنید((http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=7&PostID=870)) که حتی فکرش هم نمیکردید ارسنال بازی رو ببره چه برسه به این که بخواد با اختلاف چلسی رو بزنه.
بعد اون موقع بعد از بازی چلسی یه عده اومده بودن پست بلاگ درست میکردن و و به بنده میگفتن که حالا دیدی ارسنال برد؟!
حالا دیدی که ونگر کیه ؟!؟!؟ حالا دیدی که ما حتی با 5 دلیل نه 50 دلیل هم تونستیم چلسی رو ببریم؟؟؟!!!
فقط اینجا یه سوال برای بنده پیش اومده که مگه شما ها نبودید که اون طور داشتید حرف میزدید؟!؟!
پس یهو چی شد؟!؟؟!یه چند روزی که از اون برد گذشت و یکم سرد شدید ، حالا میبینم که نظراتتون فرق کرده.!!
شما که از اول اعتقاد داشتید ارسنال بازی رو میبره؟؟حالا چی شده بود که ده بار یک سایتی رو رفرش میکردین و بعدشم باورتون نمیشد که ارسنال پیروز شده باشه؟!؟!؟!

واقعا تا این حد نظرات فرق کرده من تعجب میکنم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 26/8/1390 | 02:14 گفت:

آقا علی اینقد سخت نگیر داداش!جام نگرفتیم که نگرفتیم فدای سرت عادت کردیم!ولی این دلیل نمیشه خودمونو زیر سوال ببریم که چی؟هیچ هیچ 40و خورده ای بازی بدون باخت داریم چیزی که خیلیا ندارن!!کمم جام نداریم نسبت به عمر مفید باشگاه همش چندساله اینجوری سرمون میاد!مگه ونگر مارو قهرمان نکرد!ما که تو لیگ قهرمانان همیشه چوب داوری رو میخوریم نه ضعف خودمون و قدرت حریف!!انتقاد حق طبیعی هر کس این تو جامعه دموکراسی یه چیز رایجه(به استثنا ایران)(لطفا برداشت سیاسی نکنید)ولی انتقاد به جا!!
جمله آخرمو با شما تنها نبودم با همه بودم حتی خودم!!

محمد جواد در 26/8/1390 | 02:02 گفت:

نه علی جون دقت نکردی چی شد!!! میگم کنار این همه مطلب انتقادی واسه شادی دل این هوادارا دو تا مطلب متنوع هم کار کن.
بخدا بد نمیبینی!
در ضمن این که میگی هر بار نظر می دی هزار نفر توهین میکنن، بازم بر میگرده به تکراری بودن مباحثی که از جانب تو مطرح می شه! آخه تو اگه در مورد مطلب یادبود برکمپ نظر بدی، در مورد اینکه بازی آرسنال رو از کدوم شبکه ماهواره ای میشه دید نظر بدی، در مورد ترکیب تیم برا بازی بعد پست بلاگ بزاری، در مورد عملکرد بازیکنا تو تیمای ملیشون پست بلاگ بزاری،کی باهات در گیر میشه؟؟؟
بنده خودمم مشغله زیاد دارم ولی هر روز نیم ساعته یه سری به سایت می زنم یکی دو مطلب در میون یه خط کامنت میزارم. با اون کامنتی که در مورد طرفدارای بارساهم گذاشتی خیلی حال کردم

محمد جواد در 26/8/1390 | 01:59 گفت:

نه علی جون دقت نکردی چی شد!!! میگم کنار این همه مطلب انتقادی واسه شادی دل این هوادارا دو تا مطلب متنوع هم کار کن.
بخدا بد نمیبینی!
در ضمن این که میگی هر بار نظر می دی هزار نفر توهین میکنن، بازم بر میگرده به تکراری بودن مباحثی که از جانب تو مطرح می شه! آخه تو اگه در مورد مطلب یادبود برکمپ نظر بدی، در مورد اینکه بازی آرسنال رو از کدوم شبکه ماهواره ای میشه دید نظر بدی، در مورد ترکیب تیم برا بازی بعد پست بلاگ بزاری، در مورد عملکرد بازیکنا تو تیمای ملیشون پست بلاگ بزاری،کی باهات در گیر میشه؟؟؟
بنده خودمم مشغله زیاد دارم ولی هر روز نیم ساعته یه سری به سایت می زنم یکی دو مطلب در میون یه خط کامنت میزارم. با اون کامنتی که در مورد طرفدارای بارساهم گذاشتی خیلی حال کردم

ali در 26/8/1390 | 01:24 گفت:

آقا محمد جواد بعد از هفت سال بی جامی ، 4 الی 5 مطلب انتقادی نوشتن اشکال داره!؟!؟!؟
شما بگو از چی ارسنال بگم!؟!؟از کدوم خوبیش بگم؟!؟!؟اصلا مگه خوبی هم دیگه مونده؟!؟!
همش شده تحقیر و دروغگویی مربی و مدیران و ........
بنده دلیل اینکه در نظر سنجی ها شرکت نمیکنم اینه که مشغل دارم و وقت نمیکنم به سایت سر بزنم.
و اینکه من هر وقت یه نظری دادم باید تا 5ساعت بشینم و جواب تهمت ها و توهین ها روبدم ، مگه میشه من توی این سایت یه نظری بدم و یکی نیاد به ما یه انگی بزنه ، بعد شما میگی که چرا بنده شرکت نمیکنم ، چون بابت هر نظرم باید 50 تا پاسخ بدم.
چون باید توهین بشنوم ، چون باید تهمت بشنوم.

محمد جواد در 26/8/1390 | 00:59 گفت:

علی آقا منتقد واقعی اونیه که هم نقاط ضعف رو ببینه هم نقاط قوتو ولی متاسفانه شما بدون توجه به عملکرد تیم یه سری ادعاهای ... رو هی تکرار میکنی. اخه بعد این همه برد شما چرا یه پست بلاگ، حتی یه کامنت خشک و خالی! در تحسین عملکرد تیم نذاشتی؟ چرا حضور شما رو تو این همه بحثا و تحلیلا و نظر سنجیا مشاهده نکردیم؟
نکته جالب در مورد شما اینه که عملکرد شما تو این سایت اصلا شبیه یه طرفدار نیست!!! مطلب یا کامنتی که موضوعش غیر این حرفای تکراری باشه خیلی خیلی کم سراغ داریم!!! شما آقای میلانی رو ببینید، ایشون هم به اندازه شما منتقد ونگره ولی هر جا این بحثا مطرحه حرفشو میزنه و جاهای دیگه هم به*طرفداری* از تیمی که دوسش داره می پردازه.

علی جون یه نیگا به لیست نوشت هات بنداز!!! آخر این حرفا این میشه که یکم تنوع تو لیست نوشته هات ایجاد کن!!!!!!!!

reza najm در 26/8/1390 | 00:43 گفت:

منم امید داشتم ببره اما نه با این تعداد گل

Ali&MT در 26/8/1390 | 00:37 گفت:

نه علي جان من فقط ميگم كلا ميخواي با همه بحث كني در صورتي كه لزومي نداره ... كلا بحثايي كه ميكني يه كم توشون تنش هست .... به نظر من لزومي نداره سر اين موضوعات تنش ايجاد بشه ...

ali در 26/8/1390 | 00:30 گفت:

در ضمن آقا علی خیلی ممنون که انتقاد کردی.بنده اصلا هم ناراحت نشدم و از این مسئله استقبال میکنم.
اگه مشکل دیگه ای هم دارم ، اگه لطف کنی در حق بنده و بگی ، ممنونتم میشم.
ولی خدا وکیل من تا کسی بهم نپره بهش نمیپرم.
ولی چشم آقا علی ، از این به بعد سعی میکنم که کسی که چیزی بهم گفت و حتی توهین هم کرد ، جوابش با خوبی بدم.

ali در 26/8/1390 | 00:25 گفت:

خدا وکیلی یه بار دیگه نگاه کن و نظرات رو از نوع بخون ، ببین بنده به کسی جسارت کردم.
اما شما میبینید از همون اول یکی مثل آقا سعید نوری میاد به بنده تهمت میزنه ، آیا من نباید جوابشو بدم!؟؟!!
شما نگاه کنید من جواب آقا حمید و سام رو چطور دادم.چرا با اونا برخورد نکردم.
تازه با همین آقای نوری هم درست صحبت میکنم ، اما مثل اینکه کلا ایشون با بنده مشکل دارن؟!؟!
من چی بگم؟؟خدایی تو بگو؟!؟!
شد ما توی این سایت یه چیزی بگیم ، وفوری یه دو نفر به ما یه انگی نزنه؟!!؟
آخه من نمیدونم این چیه که تا یارو یه دوتا حرف خلاف میلشون میزنه ، فورای طرف مقابل رو متهم میکنن.

ali در 26/8/1390 | 00:20 گفت:

واقعا اینو راست گفتی آقا Ali . توی کشور ما اینجور چیزا کاملا طبیعی هست.
حالا این خوبه ، دیگه توی کشور ما توهین و بهتان و تهمت و دروغ و نفاق هم به یک امر طبیعی تبدیل شده.

به امید فردایی سبز

Ali&MT در 26/8/1390 | 00:20 گفت:

علي خان چرا شما كلا گارد داري نسبت به همه ؟؟ خود شما جنبه انتقاد نداري تو جواب همه نظرا به همه پريدي بعد ميخواي بقيه درست شن؟؟ ببخشيدا اين قدر رك گفتم ولي نظر شخصيم بود اميدوارم حمل بر بي ادبي نباشه و توهين هم برداشت نشه

Ali&MT در 26/8/1390 | 00:15 گفت:

تناقض؟؟؟؟؟ به نظر من كه كاملا طبعيه ... شما مگه تو ايران زندگي نميكني علي اقا؟

ali در 26/8/1390 | 00:06 گفت:

آقای سعید نوری ، چی میگی؟!؟!تو رو خدا یه طور حرف بزن که ما بفهمیم چی میگی؟!؟
هی هر چند ساعت یه بار میای یه حرفی میزنی ، میری که چی؟!!
اصلا شما با کی داری حرف میزنی؟؟؟اصلا شما بنده رو از کجا میشناسید؟؟!
مثل اینکه شما شناخت کامل روی هم دارید؟!؟!
من میخوام چیه رو ماست مالی کنم؟!؟!!
اگه میخواستم ماست و مالی کنم آخه یکی نیست به من بگه این چه ماست و مالی بود که توی تازه به دوران رسید اومدی مچ من رو گرفتی!؟
من که نفهمیدم جریان از چه قرار؟؟اگه کسی فهمیدی حتما به من بگه این آقا چی میگه!؟!؟بابا ولمون کنید ، دیگه خستمون کردید ، هرجا میریم و هر حرفی میزنیم ، فوری یه چندتا آدم عوام فریب مثل شما هستن که میخوان بقیه رو فریب بدن و بگه این آقا فلان و بلان هست.
بابا شیر مادراتون دیگه بس کنید؟!؟دیگه خستمون کردید از این هم توهین و تهمت و انگ و.....
شد ما توی این سایت یه حرفی بزنیم و امثال شما یه دوتا حرف برای ما در نیارن.
چرا همش دنبال این هستی که حرف خودتون رو به کرسی بشونین.بد نیست گاهی اوقات آدم کمی از خودش انعطاف نشون بده.
هر روزی که ما اومدیم ، هی یه سری آدم عوام فریب بود که به ما انگ بزن.
دیگه خسته شدم.

ali در 25/8/1390 | 23:58 گفت:

آقا علی من نمیدونم شما مشکلت چیه؟؟؟شما که کاری انجام ندادی و حرفت از اول یکی بود ، پس مشکلت چیه داداش؟؟
من مشکلی با شما ندارم ، با اون هایی مشکل دارم که مدام حرفشون عوض میشه.
فهمیدی داداش؟؟! همچین چیزی سختی نگفتی که بنده بخوام متوجه منظورت نشم.همون اول هم فهمیدم منظورت چیه و اصلا کاری با شما نداشتم ، اما نمیدونم شما چه اصراری بر این دارید که بنده روی حرف بنده با شماست!!!!!!

میلاد حسینی در 25/8/1390 | 22:52 گفت:

بچه ها مهم نیست آرسنال می بره یا میبازه

به نظر من وجود اتحاد و صمیمیت بین طرفدارامون حرف اصلی رو میزنه......پس اگه طرفدار واقعی هستید سعی نکنید یقه همو بگیرید.

سعید نوری در 25/8/1390 | 20:53 گفت:

جهت علی آقا:..............نوشتن نامه صد من به خطا نمیتونه صحبت های قبلی شمارو ماست مالی کنه!!کسیکه اینجوری به طرفدارای آرسنال حمله کنه خودش یه مشکل اساسی داره و کم کم تو کامنت ها و پست هاش خودشو لو میده.......اگه تو طرفدار واقعی هستی حداقل کاری که میتونی بکنی اینکه نظرات دوستان در مورد تیم و بازی هارو از نگاه مثبت ارزیابی کنی.....کسی که سریعا برای توجیه خودش میاد علیه بقیه کامنت میزاره مطمئنا میخاد ذهن بقیه رو به سمت بیراهه بکشونه.......حرف برای گفتن زیاد هست اما برای احترام به بقیه اعضای سایت چیزی نمیگم و اگه ناراحتت کردم همینجا معذرت میخام......شرمنده ک اوقات تلخی کردم

علی ارشدی در 25/8/1390 | 20:41 گفت:

نه خیر مثل اینکه من دارم به زبون دیگه ای مینویسم و خودم خبر ندارم برادر عزیزم علی آقای گل : من انکار نکردم که شما رو غیر مستقیم مخاطب قرار ندادم (اگه ممکنه بگید از کدوم جمله من اینو برداشت کردی) بله من ایکارو کردم ولی حرف من اینه من به هیچ وجه نگفتم فکر نمیکردم بازیو ببریم الان روشنه منظورم؟

ali در 25/8/1390 | 20:34 گفت:

آقا با منی ؟ اگه با منی بهت گفتم چرا از خودم دفاع کردم اگرم با من نیستس که خب هیچی

نقل و قول :

آقا علی من نمیدونم ، ولی فکر کنم شما هم یکی از کسانی بودی که به بنده میگفتی دیدی بردیم.
خوب یعنی چی ، یه روز میاید میگید که ما فکرشم نمیکردیم که ببریم!!!یه روز دیگه میاید میگید ((روز بعد بازی چلسی)) یه عده میان میگن که طرفدار السیتی دیدی بردیم ؟؟ ما از اول هم میدونستیم که ونگر میبره.
آخر چی شد؟؟شما نظرتون چی بود؟؟یه بار اون زور میگید یه بار میاید میگید اینطوره!!!! آقا علی روی حرف بنده با شما نیست ، صحبتم کلی هست با کسانی که این کار رو میکردن ، حالا اگه شما احساسی میکنی که چنین رفتاری ازتون سر نزده میتونید جواب ندید؟؟این به وجدان طرفم قابل بستگی داره.
بازم میگم روی حرفم با شخص خاصی نیست ، هر کس که این کار رو کرده ، من با اون هستم.

hamidtopchi در 25/8/1390 | 20:33 گفت:

شاید اشتباه از من بوده که بد برداشت کردم و منظورت رو یه جورایی تهاجم به پست قبلیم دونستم!!ولی وقتی کلی میگی داری کلی میگی منم جزش هستم پس لطفا نگو همه بگو خیلیا یا اکثرا!
اینکه نمیتونم پستت رو به خودم نگیرم بخاطر کلمه (همه)است!!!
من از حرفام منظوری نداشتم اون (ههه)هم بزار پای شوخی نه مسخره!
از همین جا اینور و اونور صورتت میبوسم دوست عزیز!!!
پس بهتره که کشش ندیم!
خطرناکه ههه!

hamidtopchi در 25/8/1390 | 20:23 گفت:

در ضمن وقتی گفته میشه تناقض در در گفتار یعنی فقط گفتار(گفتار) اما وقتی گفته میشه کردار یا همون رفتار یعنی (رفتار) و وقتی گفته میشه تناقض در رفتار و گفتار یعنی (بین گفتار و رفتار)!!
اما شما گفتید که تناقض در رفتار در صورتی که اینجا هیچکس جز نوشتن (به معنی گفتن) کاری نمیکن!رفتار و گفتار دو دوست جدا نشدنی هستن ولی یکی نیستن!!
بازم دوست عزیز اگه از من ناراحتی عذر میخوام!
این قسمت واسه دوست عزیزم سعید نوری:ببین عزیزم نه من روشنفکرم نه شما نه آق علی نه خیلیاکه این لقب رو به خودشون میدن روشنفکر آلبرت انیشتن یا ارسطو یا چادویک یا کورش و ... بعضی دیگه مثل ایناهن که بیشتر از 5دهم(منظورم مقدار کم) مغزشون استفاده کردن!

ali در 25/8/1390 | 20:23 گفت:

علی ارشدی : راستی لینکی که دادی درسته؟

نقل و قول :

مثل اینکه لینک اشتباه دادم آقا علی.
این لینک درستش هست http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?BlogId=43&PostID=557
اگر اینهم اشتباه بود ، یه سری به هیستوری بلاگ خودت بزن.
تیتر یکیشون اینطور نوشته شده ((دیدید بردیم؟)) ، منظورم اون آقا علی.

علی ارشدی در 25/8/1390 | 20:22 گفت:

((شما اگه مطمئن هستید که تناقضی در رفتارتون نبوده ، میتونید نظر ندید یا در مورد کسانی که تناقض در رفتارشون بوده نظر بدید و اصلا لازم نیست که در مقام دفاع از خودتون بر بیاید ، چون چنین عملی از شما سر نزده))

آقا با منی ؟ اگه با منی بهت گفتم چرا از خودم دفاع کردم اگرم با من نیستس که خب هیچی

ali در 25/8/1390 | 20:18 گفت:

آقا حمید داری با کلمات بازی میکنی؟؟!!!!!
من که نمیتونم بیام یکی ، یکی اسم کسانی که تناقض در رفتارشون هست ببرم ، از این رو میگم همه و کلی صحبت میکنم و اون کسی که یه جای کارش میلنگه خودش میاد ، جواب میده.
در ضمن
آن که حساب پاک هست******از محاسبه چه باک هست
شما اگه مطمئن هستید که تناقضی در رفتارتون نبوده ، میتونید نظر ندید یا در مورد کسانی که تناقض در رفتارشون بوده نظر بدید و اصلا لازم نیست که در مقام دفاع از خودتون بر بیاید ، چون چنین عملی از شما سر نزده.

و اینکه از قدیم گفتن که فحش رو بذار زمین ، صاحبش ، خودش برش میداره.
بنده با کسانی که این تناقض در رفتارشون نبوده ، اصلا کاری ندارم ، چه برسه به شما که اولین باری هست که باهاتون آشنا شدم.
در هر حال از آشنایی باتون خوشحال شدم.

علی ارشدی در 25/8/1390 | 20:14 گفت:

راستی لینکی که دادی درسته؟

علی ارشدی در 25/8/1390 | 20:13 گفت:

فکر میکنم حرف من رو بد متوجه شدی رفیق همون طور که گفتم من فقط از طرف خودم صحبت میکنم و اظهار نظرات دیگران به خودشون مربوطه مثلا در همین مورد اسم بردن یا نبردن من انکار نمیکنم که عده ای اسم میبرن اما خودم اینکارو نمیکنم حالا اینجوری یک عده میفهمن منظورم کیه یک عده هم نه در حالی که اگه اسم ببری همه میفهمن


و اینکه همون طور که گفتم منظورم این نبوده که شما حتما و صد در صد منظورت من بودم شاید غیر عمدی بوده اما اونچه که مهمه این نیست بلکه این مهمه که این جملات مال من بود و برای همین من از خودم دفاع کردم

hamidtopchi در 25/8/1390 | 20:06 گفت:

آقا علی ببین عزیزم همه رو با یه چوب نزن!!!!وقتی مینویسی همتون یعنی 2655تا کاربر!!آره حرف تو درست ولی دمورد همه صدق نمیکنه!!!به هرحال اگه چیزی گفتم ناراحتت کرده عذر میخوام!!
لطفا حرف این بنده حقیر یادت باشه از کلمه همه زیاد استفاده نکن!!من با این کلمه تو یه خورده حساسیت دارم چون نمیشه گفت همه!!!همه کیا هستن همه تو این سایت همین 2655نفرن و مهم نیست آرسنالی باشن یانه فوتبالی باشن یانه سالی 1بار میان یا نه!!من از وقتی سایت writenowتعطیل شد خیلی کم به اینجا سر میزدم!!!
اگه فکر میکنی از انتقاد بدم میاد نه اتفاقا خودم تو writenowیه گروه به اسم منتقدین ساخته بودم و دوستان تو اون گروه فعالیت زیادی هم داشتن!!پس رابطم با انتقاد جوره!!ولی همونطور که گفتم با کلمه همه مشکل دارم!!
اون (هههه)هم از روی شوخی بود نه مسخره اگه ناراحت شدی ببخشید!!
تا ابد آرسنال

ali در 25/8/1390 | 20:06 گفت:

سلام علی.
من نمیدونم شاید غیر مستقیم به شما گفته باشن ، اما به بنده مستقیما در بحث ها میگفتن.
شما یه سری به پست بلاگ های بعضی از آقایون بعد از بازی چلسی بزنید ، میبنید که چطور در پست بلاگهاشون مستقیما به بنده اشاره میکردن.
حتی خود شما علی جان در یکی از پست بلاگ هاتون ((http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?BlogId=43&PostID=557 ))غیر مستقیم به بنده اشاره داشتید ، فقط اسم بنده رو نبردید و گرنه قشنگ منظورتون با بنده بود.

محمد اصغری در 25/8/1390 | 20:04 گفت:

در کل بین احساس و منطق تناقض وجود داره.
این نتیجه هم چون غیر منطقی بود (نه به خاطر برد ارسنال ،به خاطر نتیجه) پس تناقض عادیه.
من خودم به شخصه احتمال میدادم بازی کلابا دو سه گل تموم بشه اما به نفع ارسنال اما فکر نمی کردم بتونن به چلسی 5تا بزنن.

ali در 25/8/1390 | 19:59 گفت:

سعید نوری : میخای محبوب بشی یا داری ادای روشن فکرا رو در میاری؟!!!............


نقل و قول :

متوجه نشدم!!!چی شد؟!؟!!چجور میخوام خودمو محبوب کنم؟؟اگه توضیح بدی ممنونت میشم.
مگه روشنفکرا چه کار میکنن که حالا من دارم ادای اونا رو در میارم؟؟!؟!
شما هم به بلک لیست بنده منتقل شدید دوست عزیز.
نمیتونی بحث کنی ، سعی نکن هوچی گری در بیاری و جو رو بهم بزنی.
من میگم چرا اون روز اونطور میگفتید و امروز دارید این طور حرف میزنید ، بعد شما میاید میگید که من دارم ادای روشنفکرها رو در میارم؟!؟!!این عمل من شما رو یاد روشنفکر ها انداخت؟!!
اصلا بگو ببینم روشنفکر از نظر شما یعنی چی؟!؟!شاید کلا شما معنی روشنفکری رو نمیدونید.

علی ارشدی در 25/8/1390 | 19:54 گفت:

سلام علی آقا من خودمو میگم اولا من از کسایی نبودم که بگم فکرشو نمیکردم ببریم
دوما من گفتم مساوی تهش برد 2_1 لینکش هم اینه http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=527&BlogId=43

اینا رو گفتم چون اون جمله ((بعد اون موقع بعد از بازی چلسی یه عده اومده بودن پست بلاگ درست میکردن و و به بنده میگفتن که حالا دیدی ارسنال برد؟!
حالا دیدی که ونگر کیه ؟!؟!؟ )) مستقیما مخاطبش منم شاید شما یادت نبوده و یا منظورت این نبوده که منو متهم کنی ولی من لازم دیدم از خودم دفاع کنم

ali در 25/8/1390 | 19:53 گفت:

مرسی آقا مصطفی از نظرتون.
اما من با نهایت احترام به نظر شما ، دیگه به این آقایون اعتماد ندارم؟؟نمیتونم بازم اعتماد کنم.
جون داداش عزیزم ، میخوام اعتماد کنم ، اما دیگه نمیتونم اعتماد کنم ، دلیلشم کارهایی هست که توی این چند سال انجام دادن

ali در 25/8/1390 | 19:50 گفت:

hamidtopchi : عذر میخوام فکر کنم تو نوشتن پستتون اشتباه کردین!!تناقض در رفتار اشتباست تناقض در گفتار درسته!!ههههههه

نقل و قول :

افراد دو رو اینطور آدم هایی هستن که در گفتار یه چیزی میگن و در رفتارشون چیز دیگه ای وجود داره؟!؟!!
حالا اگه شما منافق هستید و دارید نفاق میکنید که دیگه هیچ ، بنده با شما حرفی ندارم.
نمیدونم شاید شما اینطور باشید ولی بنده رفتار و گفتارم یکی هستن ، چون هر دو در طول همدیگه هستن.
حالا اگه شما ایدولوژه ای جدید دارید ، بگید ما هم بی بهره نمونیم!!!

mostafaa در 25/8/1390 | 19:47 گفت:

علی آقا
خیلی از ماها همونطور که عاشق ونگریم منتقدش هم هستیم
من خودم خیلی پارسال بهش انتقاد داشتم. وقتی تو ژانویه مدافع نخرید.ولی فکر می کنم ونگر امثال فهمیده که چه اشتباهی کرده و با وجود بازگشت ورمائلن مرتساکر رو هم خرید که ما الان از بابت دفاع خیالمون راحت باشه.در باره ی فروش فابرگاس و نصری هعم باید بگم که اونا دلشون با تیم نبود و باید می رفتن و الان به نظر من ژروینهو خیلی بهتر از نصری و خیلی سریع با تیم هماهنگ شده . آرتنتا هم ( نظر شخصیه منه) با تجربه تر از فابرگاسه و کمترم مصدومیت داره و دونده تر هم هست. بنابراین ما چیزی از دست ندادیم و ونگر هم می دونه که باید تو ژانویه یه هافبک خوب بخره. من هم مثل شما تا ژانویه صبر می کنم اگر هافبک نخره من هم بهش انتقاد می کنم. در کل به شما هم توصیه می کنم به این تیم و ونگر اعتماد کنید و خوش بین باشد

ali در 25/8/1390 | 19:46 گفت:

چی شد آقا حمید خیلی داغ هستی!؟؟!
هر موقع اروم شدی بگو ، ببینم حرف حسابت چیه دوست عزیز؟؟!!
من نمیدونم شما چطور آدم هایی هستید؟؟!من از تون خواستم که تناقض رو برام برطرف کنید ، نه اینکه بیاید یه مشت قسم و هزار تا حرف بی خود دیگه تحویل من بدید.
آقا حمید گل ، بنده با شما هیچ پدر کشتگی ندارم ، واصلا اولین باری هست که شما رو توی این سایت میبینم.
نمیدونم از کجا عصبانی هستی؟؟!!
ولی امیدوارم که مشکلاتت حل بشه و عصبانیتت کمی فرو کش کنه.
اینقدر به چیزای بی مزه ای که خودت برای خودت میگی ، نخند. چون یه وقت یکی فکر میکنه که........
خلاصه ، از آشنایی باتون بسیار مستفیض شدیم.

ali در 25/8/1390 | 19:41 گفت:

sam baygan : سلام علی اقا،جالبه نیستی ،نیستی،ولی هر دفعه که میای با توپ پر میای!(نیستی یعنی نظراتت نیست!)

نقل و قول :
سلام آقا سام گل ، خوبی؟آره دیگه داداش اینقدر مشغل دارم که هر چند وقت یه بار میتونم بیام به سایت سر بزنم و از نظرات امثال شما استفاده کنم.حتی همین پست بلاگی که درست کردم معلوم نیست بتونم خودم توش نظراتم رو بتونم ثبت کنم یا نه.
شما به بزرگی خودت ببخش آقا سام گل.

Saeed Milani در 25/8/1390 | 19:38 گفت:

من می گفتم بد میبازیم ، اما از برد خوشحال شدم.

hamidtopchi در 25/8/1390 | 19:38 گفت:

عذر میخوام فکر کنم تو نوشتن پستتون اشتباه کردین!!تناقض در رفتار اشتباست تناقض در گفتار درسته!!ههههههه
ابین تناقض گویی شامل فقط خودته که از خود باختی!!آره عزیز خیلیا اعتقاد داشتن که میبریم ولی خیلی ها هم اعتقاد نداشتن که اینجوری ببریم مثل خیلی های دیگه اعتقاد داشتن با من یوتد میبازیم ولی نه اینجوری!!!!
پس تناقض گویی خودتو به بچه ها نسبت نده دوست عزیز!!
تا ابد آرسنال

hamidtopchi در 25/8/1390 | 19:33 گفت:

من به خدا قسم میخورم که همه جا تو پیش بینیها و تو جمع همش میگفتم آرسنال 2بر1 میبره ولی خداییش انتظار چنین بردی رو نداشتم!!5-3 اونم تو زمین حریف!!!بدترین نتیجه ی چلسی در برابر ما بوده اینطور نیست؟
چرا عزیزم من باور داشتم!!حتی پیروزی در برابر بارسا رو هم باور داشتم دقیقا2-1!!!حتی بازی برگشت هم امید سعود داشتم تا موقعی که رابین تو زمین بود!!!!
تا ابد آرسنال

سعید نوری در 25/8/1390 | 19:29 گفت:

میخای محبوب بشی یا داری ادای روشن فکرا رو در میاری؟!!!............حالا اگه بعضی از بچه ها این حسو قبل از بازی داشتن به قول شما!!! بخاطر اینکه تیم واقعا بحران زده بود و مقابل چلسی تو استامفورد بریج برای گرفتن تساوی اومده بود.......آره دادا......

sam baygan در 25/8/1390 | 19:28 گفت:

سلام علی اقا،جالبه نیستی ،نیستی،ولی هر دفعه که میای با توپ پر میای!(نیستی یعنی نظراتت نیست!)

حسین عسگریان در 25/8/1390 | 19:11 گفت:

اره توراست میگی اقای منتقد........

arash در 25/8/1390 | 19:06 گفت:

ببخشید نظر سنجی نه پیش بینی درسته اشتباه نوشتم

arash در 25/8/1390 | 19:05 گفت:

علی اقا من فکر میکردم که ارسنال ببره اما نه با این نتیجه به نتیجه ای مثل 2-1 فکر میکردم ولی ناامید نبودم.توی چندتا سایتم که نظر سنجی بازی بود زدم 2-1 برای ارسنال.